Kennyke93 2010 júl. 04. - 11:26:51
(431/531)
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy mikor lesz a 2. évad magyarul vagy várható-e magyarul? Elõre is köszi a választ!
pöttyöslabda 2010 jún. 09. - 21:42:14
(430/531)
tudna nekem segíteni abban vki, h hol lehet dvd-n megkapni az 1.évadot?
kiadták már egyáltalán Mo.-n? (én úgy tudom h igen, de rengeteg helyen kerestem már és nmmtaláltam :"( )
elõre is köszi!
csancsy 2010 máj. 26. - 14:54:01
(429/531)
Nem, magyarul beszélt, mivel a kirabló valóságban magyar (sorozatban cseh).Mosonmagyaróváron született), Lucas Csaba-nak hívják. De a sorozatban cseh srácot játszott, így lehet ezért volt pici akcentusa, hogy ne tûnjön teljesen magyarnak vagy mert túl sokáig élt külföldön és valóságban is ilyen akcentusa van.
encsii 2010 máj. 26. - 14:35:34
(428/531)
Másnak is feltûnt hogy magyarul beszéltek a rablók?:D Vagy csak beképzeltem?:D
10/10
zita0212 2010 máj. 26. - 14:30:27 10/10
(427/531)
Nem hiszem hogy kiírták mivel:
http://www.imdb.com/name/nm2067953/
most is forgat meg 2011-re is ki van írva
10/10
avieagi 2010 máj. 25. - 18:53:49 10/10
(426/531)
IMÁÁDOOM(L)
Kár hogy csak szeptemberben lesz újra:(
10/10
MarnieE 2010 máj. 24. - 09:46:32 10/10
(425/531)
SPOILER!
Tegnap néztem meg a 3. évad uccsó részét, és le vagyok döbbenve! Hogy képzelték azt a rendezõk h Chuckot lelövetik?! :O Már majdnem sírtam a végén mikor mondja h "Ne azt, csak azt ne (jegygyûrû)." Sztem úgy is lehetne folytatni a 4. évadot, h mondjuk Chuck túléli, de amnéziás lesz. Serena jó nõvér módjára gondoskodik róla, s mivel Blair vele van õ sem tudja nem sajnálni drágalátos Chuckját..stb... Jó tudom...lehet h kicsit túlNyálasAmerikaias. m1
Georgie 100 h nem Dantõl terhes...
ANNYIRA DE ANNYIRA ÖRÜLÖK, H JENNY VÉGRE ELHÚZZA A BELEIT!!!! ÚTÁLOM AZT A CSAJT!! AKKORA EGY RIB@ANC... az1 évadban még szerettem..áá Dan 14 éves aranyos hugicája, aki kívülálló, maga varrja a ruháit tök jó meg minden. 2. évadban is még szerettem.. de már nem annyira!! na mikor a 3. évadban õ lett a méhkirálynõ az Upper East Side-on kiborult a bili! :@ amit csinált Ericcel és Johnatannal...nem csodálkozom h Eric a sarkára állt! "a drogdílerkedés h bekerüljek az elitbe, kikezdeni Serena pasijával õt pedig bemártani minden szarba" már csak fokozták a dolgot. Na de! az uccsó részben amit Chuckkal csináltak!! FÚÚÚ!! :@ meg bírtam volna folytani mind2õt!
Sztem jó h megint összeboronálták Dant és Serenát... õk ketten meg Chuck és Blair a két tökéletes pár. Nattel nem lett volna hosszú kapcsolatjuk Jenny és a titkolózások nélkül se.
SPOILER VÉGE!
csancsy 2010 máj. 22. - 00:13:54
(424/531)
SPOILER!!!
Amúgy elfelejtettem mondani, hogy 3. évadban egyetlenegy dolog zavart. megtudtuk, hogy rufusnak és lillynek van fia, Scott. Kiderült, minden happy, aztán teljes felejtés, nem is szerepel, nem is említik, mintha soha sem létezett volna, csak ennyi volt kész, pedig ez elég nagy dolog. Tudom, visszament, de azért nem hiszem, hogy ilyen sok ideig nem tartják a kapcsolatot, vagy ez annyiban is marad. Amúgy Vanessa-Scott páros jó volt.
SPOILER VÉGE!!!
csancsy 2010 máj. 22. - 00:07:24
(423/531)
Íme, teljes igazság, amit leírtál:):):):) Nem is további fûznivaló.

SPOILER!!!
Amúgy meg tutti tudnánk már róla, ha Chuck nem szerepel, mivel Jenny-Taylorról is tudtuk, hogy el fog menni és így is lett. Mert Chuck olyat követett el, ami Jack-ügynél is súlyosabb, és Blair normál esetben nem bocsátaná meg, viszont így, ilyen esemény hatására másképp lesz, sztem is ezért kellett ennek így "végzõdnie".
Georgina-ügyben gondolom mindenki (ahogy én is) biztos vagyunk benne, nem Dané a gyerek. Sztem terhes, nem hiszem, hogy álpocak lenne, akkor hamar kiderülne, elég ha megfognák a hasát stb... Sztem inkább a másik verzió. Másik pasival felcsináltatta magát, hogy visszatérve még nagyobb durrantson, szinte már egyre viccesebb, ahogy erõlködik, dehát akkor is bírom a karaktert:) viszont azért elég is, hogy ritkán szerepeljen (ne sûrûn), de valamivel elõhozakodjon akkor. Sõt megkockáztatom, sztem Georgina meg Dan-Serena újrahozásához szükséges. Vicces, már látom 4. évad eleji jelenetet, Serena és Blair visszatér Párizsból hogy megmentsék pasijukat:)
Amúgy Dan-Serena ügyhöz akartam írni, hogy örülök, hogy újra összeboronálták õket a végére. Bár örültem Nate-Serena párosnak is, aranyosak voltak együtt, mégis Dan-Serena páros az igazi, hiszen õ szerelmükkel kezdõdött és õ szerelmükkel kell is, hogy végzõdjön (bár nem most lesz, azért nem tart örökké egy sorozat sem).
SPOILER VÉGE!!!
dodo412 2010 máj. 21. - 22:49:08
(422/531)
Spoiler

Ha Chuckot kiírják, az egész sorozat visszasüllyed egy huszadrangú kis akármivé. Serena gazdag és balhés, de alapjában véve kit érdekel? Nate-nek helyes kis pofija van, de egyénisége nem nagyon. A Humphreyk uncsik, ahogy Vanessa is, és Blairrel nem tudnának mit kezdeni Chuck nélkül. Ez most elég negatívnak hangzott, mintha mindenkit utálnék Chuckon kívül, de nem így van (õt is utálom xP). Na elõveszem a normális önmagamat. Szóval ez a sok uncsizás igazából csak azt jelenti, hogy ilyen szereplõket, mint õk, bárhol talál az ember, akármelyik sorozatban van sulibanemjáró kamaszlány, vagy szépfiú, de Chuck Bass és Blair Waldorf egyéniségek, viszont egymás nélkül nem léteznek. Ha nincs a másik, akkor nincs a játék sem (ha valamelyik találna magának egy új "játszótársat", az nem enyhén lenne gáz), ami lételemük. A lényeg az, hogy ezt a sorozat rendezõi, forgatókönyvírói, szereplõi stb. mind pontosan tudják. Ha nem is fogynának el teljesen a nézõk, de a népszerûség lecsökkenne annyira, hogy ne legyen érdemes nézni. Letölteni meg pláne nem. Tehát több, mint valószínû, hogy Chuck Bass életben marad, de valamiképpen ennek jelentõsége lesz. Az sem lehetetlen (sõõt), hogy emiatt kerülnek újra össze Blairrel (ha rájön, hogy Chuck haldoklik, kizárt, hogy egy vállrándítással elintézze, hogy 'c, úgyis egy utolsó mocsok volt, és már úgysem szeretem'). Személyes véleményem, hogy tolószékbe kerül, e azt nagyon vétózták köreimben (nem mintha én ezt szeretném). Szerintem ez lenne egy egyenes következménye, és egyben talán hatása is az egészre. De csak egy ötlet. És az még egy jó sztori, hogy az évad végére "újra jár". Bár durván amerikai húzás. Még valami: /ha eddig mint spoiler csak Chuck "haláláról" tudtál, most hagyd abba az olvasást/ kizárt, hogy Giorgina Dantõl legyen terhes. Tuti, másé a gyerek, vagy nincs is gyerek (az giorgis lenne). De amilyen Dan, tuti ebbõl lesz a nagy dráma a következõ évadban. Yuppi! Már alig várom! -.-
Barbie24 2010 máj. 21. - 18:03:50
(421/531)
SPOILER!!!
nem biztos hogy meghal, csak az utolsó részbe meglõtték így ez a kérdés nyitott maradt! de nem hiszem hogy meghal.
SPOILER VÉGE!!!

remélem jó lesz az évadnyitó :)
10/10
bloodrayne1001 2010 máj. 20. - 21:38:32 10/10 Előzmény Barbie24
(420/531)
Igen .. én is azt hittem elõször, h rosszul hallom :D megnéztem legalább vagy 3x, h biztos azt hallottam-e :D
És tényleg nagyon sokat kell majd várnunk sajna :(
Eper006 2010 máj. 20. - 17:11:14 Előzmény dodokaa
(419/531)
SPOILER
Neeeeeeeeeeeeeee,hogyhogy meghal Chuck?????????? Hol olvastad???
SPoiler vége
Barbie24 2010 máj. 20. - 13:27:31
(418/531)
Igen úgy tûnik szeptemberbe kezdõdik. nyáron forgatják Párizsba :D

SPOILER!!!
remélem Chuck nem hal meg :/ nélküle nem lenne jó a sorozat!!! lehet pont ez hozza össze Blairrel õket :)
Azt én is hallottam, elõször azt hittem nem hallom jól hogy magyar :D Jenny örülök h elment.
SPOILER VÉGE!!!

kíváncsian várom a 4.évadot! csak jó sokára lesz!! :/
10/10
dodokaa 2010 máj. 20. - 12:26:07 10/10
(417/531)
én is láttam, én is csak lestem:DD állitolag õsszel lesz a 4. évad, nyáron forgatják........jennyi kimarad belõle!
10/10
bloodrayne1001 2010 máj. 20. - 11:31:41 10/10
(416/531)
Sziasztok!
Már régóta fontolgattam, h regisztrálok.. úgy látszik most jött el az ideje.
Az évadzáró epizód végén (3. évad 22 rész) az egyik csávó magyarul beszél :O úgy meglepõdtem: "Kuss legyen.. mondtam már. Csönd!" Majd nézzétek meg :D
Amúgy mikor fog folytatódni? Szeptemberben? :(
10/10
dodokaa 2010 máj. 20. - 09:18:56 10/10
(415/531)
Az eredeti hanggal tényleg jobb!!Engem a szinkronos verzió kimondottan idegesít...nem tudja valaki mikor kezdõdik a 4. évad??

SPOILER
Chuck tényleg meghal????????????
10/10
MarnieE 2010 máj. 09. - 08:36:41 10/10 Előzmény deomdi
(414/531)
hali!
én azt javaslom regisztrálj a www.netmozi.com -on és keresgélj! ;) én is ott találtam meg a 2-3 évadot..
x.o.x.o.
deomdi 2010 máj. 07. - 20:38:45
(413/531)
Hali!
Nagyon nagyon szeretném megnézni a 2. évadot de nem tom hol!!:S:S:S Légyszi segítsetek!!!!!
Kennyke93 2010 ápr. 28. - 20:23:22 Előzmény Moga1
(412/531)
Hol olvastad hogy szinkronizálják a 2. évadot? Már olyan jó lenne ha adnák magyar szinkronnal.