1/10
Redzsi72 2014 nov. 13. - 22:14:41 1/10
(9/29)
Nem ajánlom senkinek...... irtó sz@r film.
Csonger 2014 nov. 13. - 11:41:25
(8/29)
Nekem az elsõ részben nagyon tetszett, hogy minimális történettel nagyon látványos harci jeleneteket mutattak be. A sztori egyszerû volt, mint a faék, a párbeszédek gyermetegek voltak, de nem ez volt a lényeg, hanem az akció, amiben viszont remekelt a film.

Ez a második rész azonban sajnos némileg bonyolultabb sztorit akart már beletenni, és ez (szerintem) nem tett jót neki. Nagyon hosszú lett, és sok volt az unalmas üresjárat. Meg aztán jómagam nem is mindig értettem, hogy mi miért történik. Pl. a börtönös sáros verekedés okára sem jöttem rá, vagy a hosszú hajú szakállas muki (akit szerintem az elsõ részbõl a veszett kutya alakított) szerepét sem tudtam elhelyezni.

Túl sok volt a számomra azonosíthatatlan név is. Talán mert mindenkinek Maka, Baka vagy Vaka volt a neve. :)

Akciójelenetek terén viszont ez is hozta az elsõ rész színvonalát, és végül is ez a lényeg.
Quarker 2014 nov. 11. - 17:42:56
(7/29)
Ja persze, biztos azért kapott imdb-n 8.2-t, mert trágya. Gratulálok. Szerintem keress más kikapcsolódási lehetõséget, a filmek nem neked valók.
2/10
Jaeger 2014 nov. 10. - 16:07:40 2/10 Előzmény szg307
(6/29)
Egyetértek!
Se történet, se karakterek. Az meg, hogy lélegzet elállító akciójelenetek, na ne már. Hosszú, unalmas, vontatott, kesze-kusza, értelmetlen, csak önmagáért való kaszabolás, rugdalózás. Pedig én szeretem az ilyen típusú filmeket.
Ha jók...
2/10
szg307 2014 nov. 09. - 23:25:14 2/10
(5/29)
Borzasztó volt a film. Sem történet, sem semmi, csak irreális hentelés.
Ez az esztelenség kapott 8,2-es IMDB-t? Nagyobb a baj a világgal, mint gondoltam.
pihes 2014 nov. 09. - 15:56:47
(4/29)
Amikor ázsiai színészeket látok, általában, elmegy a kedvem a filmtõl, már az elején.
Ez,nem volt rossz, kicsit, sok a Piff-Puff, végignéztem, hosszú film volt.

Valahol, reális az értékelés.
10/10
kistejes23 2014 nov. 08. - 23:30:32 10/10
(3/29)
Ez annyira kreatívan brutális film volt hogy az valami elképesztõ! ÉS MÉG A TÖRTÉNETE IS TÖK JÓ VOLT!!! Néhol tátva maradt a szám annyira szuperül meg voltak koreografálva a harc/akciójelenetek.Illetve gyakran elkaptam a tekintetem mert annyira nyers volt a közelharc.Na meg az a kameramozgás az autós jelenetnél!! Én még ilyet nem pipáltam! Forradalmi újjítások vannak ebbe a filmben minden téren. Betegesen zseniális film!!! 10/10
10/10
dzsimboo 2014 júl. 11. - 15:10:03 10/10
(2/29)
Tegnap néztük meg, ugyan olyan magas színvonalú, kegyetlen, lebilincselõ, naturalisztikus, mint az elsõ rész volt. Némiképp több a sztori, hiszen nehezebb felfûzni a rendkívül színvonalas és pörgõs akciókat.
Sosem látott jelenetek autós üldözésben, és a börtönbunyóban, egész egsyszerûen tökéletes. Úgy repül el a két és fél óra, mint a huzat.

Van a neten egy kimarad jelenet a bandaháborúról. Nézzétek meg, letaglózó az is.
somersby 2014 máj. 15. - 20:27:07
(1/29)
Túlzás lenne állítani, hogy A rajtaütés-sel Gareth Evans rendezõ megújította az akciófilmek mûfaját, de mindenképpen új színnel gazdagította a palettát. Kiiktatta az olyan felesleges hívságokat, mint a fordulatos cselekmény, a kidolgozott jellemek vagy az emlékezetes dialógok, és csakis a lényegre koncentrált: a virtuóz módon elõadott könyörtelen akcióra. A második részben Rama (Iko Uwais) beépül a dzsakartai maffiába, ami lehetõséget biztosít számára, hogy a legkülönfélébb helyszíneken agyalja a gazembereket.

Official International Trailer (HD) - http://www.youtube.com/watch?v=IjLv2cW-qe0