Dr.Mouse 2008 jún. 07. - 22:26:03
(20/40)
DX ;-D Wehhehh! Legalább különbözõ mókás hipotéziseket gyártunk, hogy vajh miként lehetséges, egy ilyen fost megalkotni 2007-ben.. :D Elfogyott a pénz.. XD
Nekem az az elmélet is tetszik, hogy hogy került a mûsorba; hogy leküldek valakit a TESCO-ba, hogy Ugyan hozzá'má' egy filmet, mer' kifogytunk... XDD
Dolgoztam egyszer a rémes BpTV-ben. Na, ott voltak ám csodák.. Pl. egy inkompetens (mindenki az vót) szerkesztõt alkalmaztak, eredetileg pincénõ volt, és hát nem osztotta be rendesen az adásidõt (sem).. Ezért a szerencsétlen hangmérnök saját VHS-kazettáit rakták be, amin az õ klipp-gyûjteményét bámulhatta a jónép, míg el nem jött az ideje a következõ színvonalas mûsoruknak...
Úgyhogy - bármi lehet.
Viszont az M2-n a "Sörgyári capricció" megy, azzal kipihenem ezt a "filmmûvészeti" merényletet... ;o)
Seagull 2008 jún. 07. - 22:00:43
(19/40)
Hogy miért nincs 0 az értékelésnél!!! Hiszen ez 1est sem érhet...:( váááá
1/10
Semprini 2008 jún. 07. - 21:52:28 1/10
(18/40)
Nem hiszem el, hogy ez a sz@r tényleg tavaly készült! Ez már 20 évvel ezelõtt is elavultnak és gagyinak számított volna! (Ne felejtsük el, az Indy elsõ része már 27 éves és ma sem tûnik idejétmúltnak!)
Ez egy iszonyatosan gyenge múmia-koppintás; sztori nulla, a szereplõk jellegtelenek, a kétdimenziós harcosok a végén pedig - hát erre már nehéz szavakat találni. A Lolka és Bolka is magasabb trükktechnikai színvonalon volt megvalósítva, mint ez! A legjobb jelenet az volt, mikor az ipse ellövi a fél fejét az oszló Anubisnak vagy minek, és az egy pillanat alatt visszanõ - persze ugyanolyan oszló állapotban... XDXD
Hát ez tényleg egy f*s volt. Ehhez képest egy közepesen gyenge film is korszakalkotó remekmûnek tûnik.
1/10
.77. 2008 jún. 07. - 21:42:20 1/10
(17/40)
húbazz, még csak június van, de az év ótvar filmje kategóriában máris megvan a gyõztes. Mintha a forgatás harmadik napján elfogyott volna az összes pénz, és onnantól a napi költségtérítéseket összedobva fejezték volna be a filmet.

Másként nem magyarázható, hogy a fõgonosz miért úgy néz ki, mint akire rádobtak egy elõszobai lábtörlõt. A három egyiptomi statiszta meg sokat kért volna, ezért inkább lerajzolták õket.
G.Mester 2008 jún. 07. - 21:36:32
(16/40)
Arról nem is szólva, hogy AZ egy jó film volt!!!
Legalábbis ennél sokkal jobb... ;)))
Rebka 2008 jún. 07. - 21:35:25
(15/40)
Szép jó estét mindenkinek!Hogy ez milyen egy nagy sz.r volt. Még a gyerköcöm is kiakadt rajta.
mirigy 2008 jún. 07. - 21:27:06
(14/40)
A falfirkák támadása :) Basszus ez még a Roger nyúl a pácban címû filmben elment volna de annak már 20 éve hogy elkészült.
G.Mester 2008 jún. 07. - 21:24:09
(13/40)
Jujj!!!
Ez az Anubis-Minotaurus-nyolcadikutas múmia, meg a 2 dimenziós harcosok!!!!
Mosmá csakazéis nézem, mit tudnak még benne összezagyválni.
De a gyomrom forog...
Dr.Mouse 2008 jún. 07. - 21:07:11
(12/40)
Én is szeretem Egyiptomot - egyiptológiát (tanultam is) ezért talán még inkább zavar az ilyen hülyítés.
Pirx kaptány repkedõ kávéfõzõi és egyébb konyhai sci-fi kellékei tényleg kemények voltak XD viszont azokat a TV õskorában követték el. Ezt meg tavaly..
Lehet, hogy túlpontoztam, eme fércmunkát.
Mé'nem mentem inkább bulizni?! ;D
mirigy 2008 jún. 07. - 20:59:33
(11/40)
Bár nem tudom, hogy egy színész mi vesz rá, hogy egy ilyen sz*rba játszon mert amcsi szemmel tuti, hogy nem fizet jól.
mirigy 2008 jún. 07. - 20:57:34
(10/40)
Gondolom valakit elzavartak a tescoba filmet venni oszt ezt találta 990 ft-ért. Erõs a gyanúm, hogy ezt teszik mert különösebben nem kerülnk pénzbe és a beszédhibás mûsorvezetõik akaszthatják le a nagy lóvékat.
G.Mester 2008 jún. 07. - 20:57:12
(9/40)
MegaLOL!!!
Ulláccik, ittend fórumozni sokkal szórakoztatóbb, mint a mai filmek. :(
Azé, köszi a zelismerést, bár ez régen valós dolog volt... Egy-egy jobb filmhez meg kellett venni sok ilyet is....
Dr.Mouse 2008 jún. 07. - 20:52:41
(8/40)
Köszi! ;o) G.Mester "kilós áru" minõsítése is találó! :-D
G.Mester 2008 jún. 07. - 20:52:32
(7/40)
... :) C??? Szerintem inkább W,vagy Z. Ami a kategóriát illeti... :(
Az, hogy ma már sokszor nincs semmi történeti, netán történelmi alapja egy filmnek, sajnos nem ritkaság. (Miért, Viggo Mortensennel az "ezeréves tradíció"-n alapuló kavbojsztori jobb???)
Én igencsak kedvelem Egyiptomot, kiskoromban foglalkoztam is vele, de amikor megláttam az elején a nyitóképeken a régi egyiptomi szín igénytelenségét, gyanút fogtam...
Anno Pirx kapitány látványmegoldásai és "trükk"jei elfogadhatóbbak voltak.
Pedig az vagy 30 éve volt...
EZ EGY RAKAT SZ*R...
Dr.Mouse 2008 jún. 07. - 20:41:37
(6/40)
Nna, egy újabb buta film, melyben mindenféle gonosz téveszmékkel ruházza fel a mûveletlen rendezõ és igényes csapata az egyiptomi isteneket meggyalázva ezzel a mitológiát..
Még mindig az ilyen ijesztgetõs hülyeségre gerjed a nép? Pláne a "Múmia" után? (Ami persze ugyan ilyen torzítás volt, de legalább egyszer meg lehetett nézni.)
Lehetne úgy is izgalmas, mitológiai hatásokkal fûszerezett filmet készíteni, hogy a direkt torzításokat kihagyják.. hogy az átlag nézõ, nehogy má' elhiggye, hogy tényleg "ilyen tulajdonságúak" voltak az istenek. Mivel a nép, már nem igen olvas, ezért legalább az ilyenekbõl meríthetne némi infót, ráadásul szórakozás közben...
Ez kb. egy C-kategóriás rettenet.
G.Mester 2008 jún. 07. - 20:37:45
(5/40)
Hát, hogy ez mennyire egy igénytelen szutyokretek film!
Ilyen pitiáner megoldásokat 2007-ben....
Biztos kilós áru volt... Szánalmas...
Geri23 2008 jún. 07. - 20:37:15
(4/40)
Tetszik, ahogy a kutyuska gyilkolászik! :-)
ati20 2008 jún. 07. - 20:22:49
(3/40)
Hehe, mint a gyilkos cápa 3:-D
Vagy az anakonda meg stb...:-D
Szereteeeeeem?????!!!,,, IMÁDOm ezeket a filmeket, mindig jó tõle a napom:-D
undokmacc 2008 jún. 07. - 19:10:25
(2/40)
1 Esélyt tõlem is kap aztán majd kiderül:)
NemoNight 2008 jún. 07. - 13:51:17
(1/40)
Nem láttam még a filmet,de biztos jó.Ma tuti h nézem.