zserrbo 2006 dec. 25. - 20:00:36
(6/66)
még most jut eszembe a Louis de Fines filmek és amit láttam is, hogy lesz a Karácsonyi vakáció c fil Chevy Chase szereplésével.
zserrbo 2006 dec. 25. - 19:58:07
(5/66)
És a Bud Spencer filmek :) Bár lehet adnak belõlük valahol, csak még nem láttam a mûsorban.
Huma 2006 dec. 25. - 19:32:09
(4/66)
Igazad van teljesen. Nem a film minõsége a rossz, csak már annyiszor, de annyiszor leadták. Komolyan mondom már csak az Ace Ventura hiányzik újból. Ezzel utáltatják meg a filmeket.
zserrbo 2006 dec. 25. - 14:50:10
(3/66)
Elnzést a hangnemért, akit zavar.
zserrbo 2006 dec. 25. - 14:48:24 Előzmény Huma
(2/66)
Lehet ez a film már nem veszi fel a versenyt a mai überállat filmekkel, de annyira nem is rossz. Azzal meg, hogy milyen szarok karácsonyi mûsorok teljesen egyet értek. Mióta tudom az eszembet karácsonykor és az ünnepekkor általában elég rossz filmeket adnak a szipmla napokhoz képest. Vagy régiek már vagy százhúszerezötszázhatvanszor adták már a TV-ben. Tisztelet a néhány kivételnek. Akkora nyereséggel zárnak a kereskedelmi csatornák M.O-n és mégse telne új filmek vásárlására. Tömik a saját szebüket, a minket meg le se szarnak. Bezzeg jók vagyunk, mikor megy a sok Tele Shop és ilyen olyan kívz játék, amit a hülye is meg tud fejteni nagyrészt. Sõt mikor "lerakakják" a telefont vagy 5x egy mûsor alatt. Persze, ki az a hülye á***t, aki költi a pénzt, hogy bekerüljön a játékba, s mikor bekerül leteszi a telefont. Szerintem csak parasztvakítás.
Huma 2006 dec. 19. - 03:45:48
(1/66)
Muszáj vagyok ide beírni, mert ez a film a karácsonyi tv menü csúcsa (meg többi...). Valaki már látta a 3 napos programot? Nem mintha a tv elõtt szeretnék ülni egész idõ alatt, (nem önzõ módon) de gondolok azokra itt, akik teljes pihenéssel akarják tölteni az ünnepeket.