buncow 2014 aug. 02. - 21:52:50
(1319/1379)
Egyetértek, egy újabb felejthetõ arc, akire senki nem fog emlékezni pár hónap vagy év múlva, a Pfeiffer féle pszichotikus macskanõ pedig még máig elõttem van, ez a csaj is olyan volt, mint akit a plázában kapartak össze két meki burger között, 12 egy tucat, nincsenek mai színészek között már egyéniségek, mert egyszerûen egybõl a mozivászonra kerülnek, minden elõélet nélkül, régen 30 éves korukra váltak népszerûvé az egykori ikonok, elõtte pedig sok mindent kijártak, ma pedig a rózsaszín gyerekszobájukból tolják õket a vászonra, ezért olyan unalmasak..

Amúgy nem tudom mi értelme a Batman jelmeznek, ezek teljesen átlagos akciófilmek átlagos környezetben, átlagos emberekkel. A régi Batman sorozatban egy képzelt világban játszódott az egész, Batman legvonzóbb tulajdonsága a rejtélyessége volt, ahogy fel-feltûnt sötét sikátorokban a semmibõl, stb, ezekben a részekben meg minden második ember tudja ki õ és az utcán boxol átlagemberek között fényes nappal egy tömegverekedésben, aztán meg beszáll az elég átlagos sci-fi filmekre jellemzõ valamelyik kis páncélozott jármûvébe és ennyi, nem értem miért kell minden szuperhõst ennyire a valóságba átültetni, semmi fantázia, unalmas és zéró hangulata van...
Második Mancika 2014 júl. 02. - 19:02:14
(1318/1379)
Nem vagyok batman szakérto, de a pingvinemberes / macskanos része anno nekem sokkal hihetobb volt. Az inkàbb hajaz egy mesére, merthogy ez egy mese kéne legyen. A sok digitàlis utomunka viszont az utobbi részeket élethure csinàlta, mintha a sztori toktermészetesen elofordulhatna bàrhol napjainkban, holott nyilvànaloan nem fordulhat elo ehol. A batman returns-nek a zenéje is sokkal mesébe illobb, beszippant egy fantàziavilàg, és ott nincs tizpercenként netezés kozben.
9/10
mro26 2014 júl. 01. - 14:36:53 9/10
(1317/1379)
Christian Bale a legjobb Batman? Legnagyobb vicc :D Csak Clooney-nál jobb, még Affleck is jobb lesz így láthatatlanba mondom :D Bale a torokrákos Batman https://www.youtube.com/watch?v=Wzzua9D65v0
Második Mancika 2014 júl. 01. - 12:35:33
(1316/1379)
Elottem egy hozzàszolo irta, hogy o netezik 10 percenként a film kozben, hàt én is. Alig birom nézni ezt a folyamatos nyuglodést. + tele klisékkel. + az amugy zseniàlis tom hardy is tutira zsàmolyon àllt végig, mert mindenki folé magasodik a 175 centijével (ugye egyszer se làtjuk a cipojét). PEACE, RESPECT.
d9o3 2014 máj. 29. - 23:20:47
(1315/1379)
Sajnos meg csak most jutottam el odaig hogy megnezzem, de rajottem hogy nem vesztettem sokat. Bar meg mindig 7/10es a film es ertem a valodi okat hogy miert igy lett vege ettol fuggetlenul sokkal tobbet is ki lehetett volna hozni egy harmadik reszbol. Raadasul 8 evre eltunik Wayne es Batman is csak mert Alfred nem adta at Rachel levelet es aztan Alfred is kiszall... hat... a lz ujabb romboljuk le Gothem szitit elvre meg mar inkabb nem is mondok semmit... Foleg hogy Gothem a Dent torveny utan megjavult... Es hogy a vilag masik vegere vittek a tortenet egy jelentos reszet sem volt jo otlet... A fekete ruhaban szerintem osszesen 15 percet nem volt kedvenc deneverunk... a 120 napos szuksegallapot a rendorok fold alatt tartasa stb. Meg mind mind baromsag volt. Joker nem akarta lerombolni a varost megis ezerszer izgalmasabba tette az elozo reszt. Es elegem van abbol hogy ennyire atirjak a filmekben az alapsztorit es ennyi mindent kihagynak belole... azt megertem hogy az osszes ellenseget nem lehet filmre vinni de igy mint nagy kepregeny rajongo eleg nagy csalodas. Egy pozitivum van benne. A viszonylag eroltetett sztoriba legalabb egy jo fordulatot tudtak belerakni amivel tenyleg csak az a baj hogy az alapsztori lett elrontva. Egyebkent Nolant Cainet Balet Morgant es Liamot is szeretem imadtam az uj elso ket reszt de ez valahogy nem illik a kepbe... szoval szomoru vagyok hogy igy csinaltak meg ezt a reszt...
d9o3 2014 máj. 29. - 23:18:53
(1314/1379)
Sajnos meg csak most jutottam el odaig hogy megnezzem, de rajottem hogy nem vesztettem sokat. Bar meg mindig 7/10es a film es ertem a valodi okat hogy miert igy lett vege ettol fuggetlenul sokkal tobbet is ki lehetett volna hozni egy harmadik reszbol. Raadasul 8 evre eltunik Wayne es Batman is csak mert Alfred nem adta at Rachel levelet es aztan Alfred is kiszall... hat... a lz ujabb romboljuk le Gothem szitit elvre meg mar inkabb nem is mondok semmit... Foleg hogy Gothem a Dent torveny utan megjavult... Es hogy a vilag masik vegere vittek a tortenet egy jelentos reszet sem volt jo otlet... A fekete ruhaban szerintem osszesen 15 percet nem volt kedvenc deneverunk... a 120 napos szuksegallapot a rendorok fold alatt tartasa stb. Meg mind mind baromsag volt. Joker nem akarta lerombolni a varost megis ezerszer izgalmasabba tette az elozo reszt. Es elegem van abbol hogy ennyire atirjak a filmekben az alapsztorit es ennyi mindent kihagynak belole... azt megertem hogy az osszes ellenseget nem lehet filmre vinni de igy mint nagy kepregeny rajongo eleg nagy csalodas. Egy pozitivum van benne. A viszonylag eroltetett sztoriba legalabb egy jo fordulatot tudtak belerakni amivel tenyleg csak az a baj hogy az alapsztori lett elrontva. Egyebkent Nolant Cainet Balet Morgant es Liamot is szeretem imadtam az uj elso ket reszt de ez valahogy nem illik a kepbe... szoval szomoru vagyok hogy igy csinaltak meg ezt a reszt...
1/10
offtopic
cellasto 2014 máj. 26. - 07:04:22 1/10 Előzmény H. Zita
(1313/1379)
a legjobb batman:michael keaton
a legjobb joker:jack nicholson
jöhet itt bárki bármilyen feldolgozással,ez így marad
plusz a két keaton féle batman hangulatát messze alulmúlja a nolan féle bohóckodás :)
10/10
Keló Scofield 2014 máj. 25. - 23:48:28 10/10
(1312/1379)
Te ezt nagyon nem érted. C. Nolan nagyszerû rendezése a trilógia, így nem lopott semmit az elsõ részbõl, mivel az is az õ mûve.
Lejjebb írta valaki a mellékszereplõket. Nos, valóban sokkal jobbak, mint a 2. részben. Méltó befejezése volt, óriási zene és rendezés. 10/10.
10/10
breeder 2014 máj. 11. - 22:08:05 10/10
(1311/1379)
Bevallom õszintén kicsit féltem ettõl a folytatástól, hogy milyen lesz, mert az elsõ két film nekem nagyon tetszett, és emiatt aztán elég nagy volt az elvárásom. De aztán, hogy megnéztem ezt a részt is, csöppet sem voltam elégedetlen. Sõt! Anne Hathaway miatt talán még jobban is tetszett, mint az elsõ két rész! A maszkos fickó is állat volt! Ugye õt, ha jól emlékszem Tom Hardy játszotta?! Szóval jó film, bármikor nézhetõ! :)))

10/10
8/10
_Freddy_ 2014 ápr. 15. - 17:23:22 8/10
(1310/1379)
***SPOILER***
hát elõször mentor, aztán ellenség :D
de itt a filmben tényleg csak Bruce képzelte oda, nem élte túl Ras a "zuhanást"
10/10
Kendy 2014 ápr. 15. - 12:42:44 10/10
(1309/1379)
Ras Al Ghul jó volt ebben a részben is.
:)
Liam Neeseon nagy kedvencem.
Nekem az a fura a DC filmekben,hogy néha a karakterek nem olyanok mint a képregényekben illetve az animációs filmekben.
Nem a kinézetre hanem a karakterre gonolok.

Mert ha jól tudom pl Ras Al Ghul halhatalan és sokszor nem ellensége hanem inkább mentora Batmannek.
H. Zita 2014 márc. 08. - 15:17:52
(1308/1379)
Abszolút egyetértek, sokkal jobbak! Persze gyerekként teljesen odáig voltam azokért, mert olyan meseszerûek vagyis a látványvilága olyan képregényszerû. De ezek a Nolan rendezések sokkal izgalmasabbak, akciódúsabbak és az összes Batman közül szerintem C. Bale a legjobb! Meg hát a Heath Ledger-féle Joker, az elképesztõen jó!!!
De nekem kell az Robinos rész!!!!!:)))))Joseph Gordon-Levitt -t muszáj látni Robinként!
10/10
Keló Scofield 2014 márc. 08. - 14:44:56 10/10
(1307/1379)
Dehogy. Próbáld úgy értelmezni, hogy a régi Batman filmeket újraforgatták egy trilógiában. Mellesleg szerintem sokkal jobbak ezek a Nolan filmek, mint a T. Burton féle mesefilmek.
H. Zita 2014 márc. 08. - 14:20:10
(1306/1379)
Most akkor lesz ennek 4. része, vagy mi? Mert a Robin-os rész még várat magára.
Rent25 2014 márc. 06. - 16:47:11
(1305/1379)
Nekem ez a Batman rész nem jött be. Nem mondom, hogy nem voltak benne jó jelenetek, de maga Batman túl nyugdíjas kiadásra sikeredett. Mintha kissé megkopott volna a renoméja. Az utolsó 10-15 perc azonban ütõs volt.
Értékelésem: 7/10
Cullangka 2014 febr. 16. - 15:20:55
(1304/1379)
elõzõ kommentemhez utolag hozzáfûzve

spoiler

feltünés nélkül körbe rakták robbanó anyaggal a várost?:DD na hagyjuk már.. :D én itt kicsit szüneteltetem a filmet.. nagy csalódás :(
Cullangka 2014 febr. 16. - 15:18:32
(1303/1379)
én most tartok a film 2/3-nál de nem jó jel, hogy 10 percenként megállitom és netezek.. az elsõ 2 részt feszülten néztem, izgalmas volt és lenyügözõ. A 2. volt a legjobb! Heath alakitása Jokerként nagyon megfogott, de ez a rész kicsit vontatott, kiszámitható és uncsi lett.. már lerágott csont, vagyis már nagyon unalmas, hogy hiába verik szét "a fõgonoszt" mintha tollpihével simogatnák.. az akciós részek sem fogtak meg eddig ugy mint az elõzõ részekben. én csalódtam :(
gmanarts 2014 jan. 26. - 17:56:41
(1302/1379)
A kút mélyén:

Wayne: Láttalak meghalni.

A valóban halott Ra's Al Ghul: Sok formája létezik a halhatatlanságnak.
Bogyi007 2014 jan. 20. - 20:17:19
(1301/1379)
Igaz nekem egy duplalemezes extra változatom van DvD-n a filmbõl, de az egyes lemezen CSAK a film van és annak a végén Alfred miután a kis itókáját megkapja, látszik hogy csodálkozik majd láthatóan jelez a vele szemben ülöknek és utána mutatják Bruce-t és Selina-t. ENNÉL MÉGIS MI A JÓ NYAVALYA kellene több?!

Túlélte Bruce ez nem vitás!
10/10
Sonic8 2013 dec. 24. - 22:45:09 10/10 Előzmény Újvállalkozó
(1300/1379)
Te döntésed mire költöd...