10/10
Andrew8 2008 jan. 23. - 19:18:33 10/10
(42/2462)
Külföldi oldalon asszem aint no coolon de nem vagyok biztos benne most csak leforditottam a lényget magyarra. De itt egy újabb.

UPDATE: In an interview published in the NY Times in November, Ledger is attributed with a few alarming quotes and behavioral tics that could be interpreted as warning signs for severe distress and anxiety…
….as often happens when he throws himself into a part, he is not sleeping much.
“Last week I probably slept an average of two hours a night,” he said. “I couldn’t stop thinking. My body was exhausted, and my mind was still going.” One night he took an Ambien, which failed to work. He took a second one and fell into a stupor, only to wake up an hour later, his mind still racing.
Even as he spoke, Mr. Ledger was hard-pressed to keep still. He got up and poured more coffee. He stepped outside into the courtyard and smoked a cigarette. He shook his hair out from under its hood, put a rubber band around it, took out the rubber band, put on a hat, took off the hat, put the hood back up. He went outside and had another cigarette. Polite and charming, he nonetheless gave off the sense that the last thing he wanted to do was delve deep into himself for public consumption. “It can be a little distressing to have to overintellectualize yourself,” is how he put it, a little apologetically.
Also, in the following video interview in correlation with his press days for I’m Not There, he seems disoriented and possibly under the influence. Click here to view.
UPDATE 2: An NYPD spokesman now reports that there was no “obvious indication of suicide.” The pills and pill bottles found at the scene were reportedly sleeping pills, one a prescription medication, the other over-the-counter.
Blythe 2008 jan. 23. - 19:07:58
(41/2462)
Hol találtad ezt a cikket? Betennéd a linket, ha szépen megkérlek!
Köszi!
10/10
Csacsa88 2008 jan. 23. - 18:34:01 10/10
(40/2462)
Nyugodjék békében
10/10
Andrew8 2008 jan. 23. - 17:13:48 10/10
(39/2462)
Pneumoniája azaz tüdõgyulladása volt halálakor biztosan ez tuti kérdés emiatt volt e a tragédia. Vagy túl sok altató beszedése álmatlansága miatt (Joker óta) vagy szívprob. stb. Vagy a túlhajszolása minál erõteljseb b szerepekért múlt évben ezeket mondják lehetséges válasznak semmiképp se öngyilkosságot.
sipka 2008 jan. 23. - 17:02:25
(38/2462)
....túlhajszolta magát....
...Nagyon tehetséges színész volt... :(
10/10
Andrew8 2008 jan. 23. - 16:47:53 10/10
(37/2462)
http://edition.cnn.com/video/#/video/showbiz/
2008/01/23/ogunnaike.ledger.reax.cnn

Ezt hallgassátok végig nagyon árdekes dolgok derülnek ki pl a pillsekel altatókkal kapcsolatban és Joker karakterével kapcsolatban - a halál körülm.-vel kapcsolatban. Lehet hogy Joker szerepe kiszipolyozta nagyon elfárasztotta? Állitólag alig tudott aludni 2 órát esténként. (2-3 altató után se) olyanokat kérdeznek akik a Brokeback Mountain , az interjúknál segitettek neki vagy pl Joker szerepét láthatták élõben. Nagyon érdekes. Utálta pl az élõ interjúkat mindig izgult idegesitette. (inkább a netre való nyilatkozatokat részesítette elõnyben)
the enden 2008 jan. 23. - 10:51:11
(36/2462)
Jó színész volt! Nyugodjon békében!
10/10
Andrew8 2008 jan. 23. - 08:55:53 10/10
(35/2462)
Újabb hirek.

Nem õnszántából, fentebb linkeltem is a blogom ahol már megírtam, hogy interjúk meg videó is utalt rá, hogy túlhajszolta magát és altatózott. Szerintem kivolt már a munkától és túl sokat vehetett be



Tragédia a tragédiában, hogy Ledger éppen Terry Gilliammel forgatott, már egy hónapja dolgoztak az Imaginarium of Doctor Parnassuson, és nem valószínû, hogy mindent felvettek volna Legderrel. Gilliam már a Don Quixotéval is megjárta, a Grimmel is, és most Legder halála minden eddigin túltesz. Furcsa lenne, ha Ledger forgatás közben lett volna öngyilkos. Az viszont nem csoda, ha kikészült a beteg Joker-szereptõl és a beteg Gilliam-filmtõl. Itt egy New York Times-cikk, amibõl az derül ki, hogy altatóval is alig bírt aludni a The Dark Knight forgatásán.
10/10
Andrew8 2008 jan. 23. - 08:23:18 10/10
(34/2462)
Heath Ledgert holtan találták lakásában
2008.01.23. 02:27 | Kahuna | 2 komment

Heath Ledgert az új hollywoodi generáció egyik legtehetségesebb tagját, kedden holtan találták manhattani otthonában. A rendõrség arra gyanakszik, hogy halálát gyógyszertúladagolás okozta. Heath 28 éves volt.

Paul Browne a NYPD szóvivõje elmondta, hogy a színész masszázst rendelt. A házvezetõ, Ledgernek akart szólni, hogy megérkezett a masszõz amikor, holtan talált a színészre 3:26 perckor.

A színészt Oscar-ra is jelölték a Brokeback Mountain-beli alakításáért, és számos más szerepében is felejthetetlent nyújtott (Grimm, Monster's Ball, Casanova, I'm Not There).

Jelen pillanatban Terry Gilliammel készítette második közös munkájukat a The Imaginarium of Doctor Parnassus-t. Utolsó bemutatandó filmje a The Dark Knight marad.


Update 2:27

Délután 3:31-kor, idõpontra érkezett a masszõz az apartmanhoz. A masszõzt a házvezetõ engedte be, aki ezután kopogtatott Ledger hálószobájának ajtaján. Amikor senki nem válaszolt, kinyitották az ajtót és Ledgert eszméletlenül találták. Megrázták, de nem reagált. Rögtön hívták a hatóságokat. A rendõrség állítása szerint, a helyszínen semmi nem utalt megtévesztésre, és Ledger mellett tablettákat is találtak.

Update 3:25

Ledger éjjeli szekrényén receptre és recept nélkül kapható altató tablettákat is találtak. Paul Browne szerint "nincs nyilvánvaló jele öngyilkosságnak". Többre is fényt derít a boncolás, amit a mai napra tûztek ki.

Update 3:47

Elôkerült egy NY Times interjú amiben már benne voltak a vészes elôjelek. “Múlt héten körülbelül két órát aludtam egy éjszaka." "Nem tudtam, nem gondolkodni. A testem fáradt volt , de az agyam még mindig pörgött." A teljes interjú itt olvasható, és ezen a linken pedig látható egy videó, amiben látszik is, hogy Ledger nem volt túl jó állapotban.

Update 6:35

Dark Knight hírek:
Ezekben a pillanatokban a film Július 18.-i premier dátuma még mindig áll. Viszont Ledger halála a Warner Brothers, Dark Knight kampányának a kezdetén következett be, ami miatt a reklámhadjárat státusza most bizonytalan és ez késöbb a film bemutatására is hatással lehet.
Címkék: hírek
10/10
Andrew8 2008 jan. 23. - 00:41:56 10/10
(33/2462)
melyik interjún?
Englund 2008 jan. 22. - 23:52:40
(32/2462)
Elment Heath Ledger
Most monták be a cnn-en hogy Heath Ledger meghalt drog túladagólásban
R.I.P
Sok remek szerepe volt és várjuk az útolsót a SÕTÉT LOVAGOT
10/10
Andrew8 2008 jan. 21. - 08:06:15 10/10 Előzmény sipka
(31/2462)
http://www.youtube.com/watch?v=vsAoqSOv5mo&feature=related

Na ez az a jobb mínõségû elsõ 6 perc a filmbõl.

http://www.youtube.com/watch?v=w0N-uyPd0qA

Itt az új Joker kép tegnap jelent meg asszem börtönös ez is de teljesen új. És nem fake. Eléggé ijesztõs szerintem.
sipka 2008 jan. 16. - 16:23:47
(30/2462)
Hát lehetséges, hogy ez a kép tényleg egy hamisítvány... Csak azt nem értem, hogy akkor, hogyan szerepelhet egy külföldi filmszaklap címlapján? (Mivel én innen szedtem le ezt a fotót..)
Vagy ez törvényileg megengedett, hogy egy filmekkel foglalkozó lapban, csak úgy a saját kedvükre betesznek olyan hamis képeket, amik nem is az adott "movie" kapcsán jöttek létre?!!
Szóval én ezt tényleg nem értem... Na mindegy.
Ettõl függetlenül már nagyon várom ezt a filmet :)
10/10
Andrew8 2008 jan. 15. - 22:12:27 10/10
(29/2462)
Ez hamis fake kép több oldalon is kiderült a Beginsbõl azaz a Kezdõdikbõl egy batman kép átphotoshoppozva.
sipka 2008 jan. 12. - 15:40:10
(28/2462)
Ezen a képen, Batman-nek vérzik az orra... Biztos hemofília nevezetû, öröklödõ betegsége van.. Vagy lehetséges, hogy Joker behúzzott neki egyet... Vagy az is lehet, hogy Batman nem is létezik, és ez csak egy színész akit felöltöztettek egy denevéremberes jelmezbe, majd pedig egy piros folyékony anyagot kentek az orra alá, azon indokból, hogy lefotózzák, majd pedig ezzel a képpel népszerûsítsék a "The Dark Knight" címû alkotást...

Akármelyik állításom lehetséges..
De szerintem a második elméletem az igaz :DD
10/10
Andrew8 2007 dec. 31. - 08:49:28 10/10
(27/2462)
Szerintem eleve efeliratosna mfog menni elöször mozikban ahogy a Begins is legalábbis én remélem mert így az igazi.

Aztán a szinkron remélhetõleg jó lesz nem tudom a Batman Kezdõdiké milyen lett?
rockqueen 2007 dec. 30. - 22:58:44
(26/2462)
Remélem,hogy JOkert nem fogják elszúrni azzal,hogy valamilyen béna magyarhangot adnak neki.
10/10
dark_angel 2007 dec. 30. - 22:05:17 10/10 Előzmény Andrew8
(25/2462)
köszi
10/10
Andrew8 2007 dec. 30. - 16:51:07 10/10
(24/2462)
3-ra aláirt Bale ahogy a szereplõk többsége Nolan sajnos nem biztos még a 3. részre rendezõként de ha sikeres lesz a 2. rész és szerintem Spidermani bevételek lesznek akkor tuti hogy õ marad.
10/10
dark_angel 2007 dec. 30. - 00:18:05 10/10 Előzmény Andrew8
(23/2462)
azt tudja valaki hogy hány részesre tervezik ezt a Batman változatot?(mármint Christian Bale-lel)