Téma: A sötét ötven árnyalata

Diucy 2013 júl. 29. - 14:01:01 Előzmény mulao
(4/4)
Teljesen egyet kell értenem az elõttem szólóhoz.Szerintem is nagyon jó a második része is és tényleg ritka az olyan könyv amibe az ember belemélyed és el képzeli az eseményeket és a fantáziájában rajzolódnak a képek.Imádom.
mulao 2013 márc. 24. - 22:58:28
(3/4)
Ez a második része. Ha valóban olyan rossz, akkor miért kezdtél bele a 2. részbe is? Mostanság az erotikus könyvek nagyon menõk. Az van, hogy a világ változik és lépést kell tartani vele. Amúgy meg én nagyon nehezen találok olyan könyvet, ami kikapcsol olvasás közben, ez meg annyira könnyed, hogy leköt. De nem feltétlenül a szexjelenetek miatt, ugyanis helyenként én is soknak találom.
Harmati Klári 2013 márc. 24. - 18:36:58 Előzmény mulao
(2/4)
Olvastam, bár ne tettem volna!A kufircolásrol kapható átfogó kép, de ennél a Káma szutra 1000-szor különb.Cselekmény nuku,szereplõábrázolás nuku.Van egy nagybeteg nõ,kb.40 kg-os, mégis naponta többször szerelmeskedik,mindenhol, minden formában.Ennyi van ebben a könyvben.
mulao 2013 márc. 15. - 12:13:39
(1/4)
Most fejeztem be. A szürke ötven árnyalatához hasonlóan jól sikerült ez is. Szerintem ennek jobb a fordítása is, kevesebb a szóismétlés. Plusz több a cselekmény, mint az 1. részben volt. Annak pedig kifejezetten örültem, hogy megemlítik benne a Rebecca c. könyvet, amit kétszer is olvastam és az egyik kedvencem.