10/10
gangyi 2010 ápr. 17. - 21:41:20 10/10
(95/155)
Sziasztok mindenki! Nekem bejött a film, volt benne sok minden érdekes dolog, árulás, bûnhõdés, jah és a borotválkozós jelenet nagyon cuki volt, ezt be kell vallanom fiú létemre is. :) Ha valaki meg akarja nézni, szerintem érdemes, bár lesz/van olyan ember akinek tetszik, és akinek nem, de hát ilyenek vagyunk, senki sem egyforma (szerencsére), de véleménye mindenkinek van, nekem pl ez volt. Üdvözletem mindenkinek.
offtopic
Marcipáncica_ 2010 ápr. 15. - 11:15:56
(94/155)
Egy pillanatig sem akartam.
Ellenben unom a magyarázkodást, fõleg amikor nincs mit.
Ugyhogy részemrõl ezen a topicon befejeztem a társalgást.
10/10
offtopic
Gabriella54 2010 ápr. 15. - 10:48:11 10/10
(93/155)
Nem igazán értem, miért velem akarsz konfrontálódni, de tedd nyugodtan. Ahhoz képest, hogy abszolút egyetértettem veled...
offtopic
Marcipáncica_ 2010 ápr. 15. - 09:08:34
(92/155)
Köszönöm. Megfontolom.
offtopic
Marcipáncica_ 2010 ápr. 15. - 08:57:57
(91/155)
Fel a fejjel. Ez a port (mint a legtöbb fórum) csak ilyen. Kaptam én már teljesen ártatlan kis véleményezésre is anyázást. (és nem is egyszer) Ilyenek az emberek, nem szabad a szívedre venni... én is gyakorlom ezt, és néha már egészen jól megy... :S ;)
további szép napot mindenkinek!
offtopic
spermophilus lateralis 2010 ápr. 15. - 01:40:36
(90/155)
kedves Marcipáncica:
a film nem jó, kár a kiadott pénzért. nézz meg helyette valami mást! a viharsziget sokkal kmolyabb film (csak egy példa). jelenlegiekbõl kellett választanom és azok közül, amiket láttam is per pillanat ez fogyasztható a mocskos zsaru is jó, de az rétegfilm és szerintem nem biztos, hogy bejönne neked.

OFF
sofi te meg tegyed, vagy ne tegyed. de ne szabadkozz állandóan ilyeneknek. ez magyarország. mindig lesznek okosak, akik megmondják majd a tutit (igényük van kifejezni, hogy kioktassanak, bár én szívesen tanulnék, de ez a szint túl kézenfekvõen profán és primitív, nincs tartalama nekem ez a bajom nem a kioktatás, ennél már csak az jobb amikor jön hogy az ilyen nem "j", hanem "ly" valahol olvastam egy ilyet és kiakadtam - nem nekem szólt, de akkor is), mellesleg én sem szeretném ezt a fórumot teljesen el célidegeníteni és valami erotikus chatelést csinálni belõle (tehát egy picit per pillanat mi magunk is különbözõ vágányokon haladunk azt hiszem). ha olyat gondolsz küld el privát üzenetként.

én amit elmondtam a nagyját mindenkinek szántam (pl. a dalokat, az másoknak is tetszhet, mindenki ismeri õket, de néha azért jó, ha az embernek egy kettõ eszébe jut közüllük és spontán meghalgatja), még akkor is ha direktbe kommunikáltam veled. szeretném, ha az ilyenek mit pl. G54 (vagy mi a neve - felületes vagyok) elkezdenének szabadaban gondolkodni és ezt nem csak úgy éred el, hogy belül visszaigazolnak, hanem úgy is, hogy elutasítanak és céltáblájukká válsz valamennyire. de ha megosztod a véleményeket akkor ott már valami történik, ha akarja az illetõ ha nem. de ezek közül úgy le van némelyikük tapadva, hogy az már irtóztató. hosszan tartana megint mélyebben kibontani a témát és már késõ van, ezért most megyek...

ja a port meg gyakran nem teszi, amit szeretnél tõle (pl. offtopic funkció), akkor mit csinálsz nagyokos G54. beleolvastam néhány kommentedbe... nem tom... 54 -es születésú korosztálytól több is jöhetne és mélyebb, velõsebb tartalom. az a kettõ aki emiatt a film miatt meg idetéved (mert nem is érdemel többet, mint két nézõt a hónapban) az meg nyelje be a békát szerintem! a következõt valószínûleg meg már majd a gépháztól kapom, de akkor meg majd megint többet alszom :-D azt nekem úgy volt jó!
szép álmokat
ON
offtopic
sofi 72 2010 ápr. 14. - 23:02:48
(89/155)
Sziasztok!
Igen, ezek után úgy intézem, ahogy illik. Bocsánatot kérek mindenkitõl, de nem mûködött az offtopic gomb nálam. Tényleg sajnálom és ígérem, többet nem válaszolok senkinek!
offtopic
Marcipáncica_ 2010 ápr. 14. - 22:36:50
(88/155)
A nagyját úgy küldték. De nem az én tisztem ezen vitatkozni, és nem is fogok. Gondolom ebbõl már mindenki levonta amit le kell és úgy intézi eztán ahogy illik. A filmet pedig még mindig nem sikerült megnéznem, valahogy nem alakul úgy... de ami késik nem múlik... :S
10/10
offtopic
Gabriella54 2010 ápr. 14. - 21:47:49 10/10 Előzmény Marcipáncica_
(87/155)
Hiába nyomod, ha az üzenet írója nem "offtopic"-ban küldi el magvas mondanivalóját!
De félretéve a tréfát: tetszett, de nagyon! Mel Gibsont a Halálos fegyver-sorozat óta nem nagyon kedveltem, de ebben remek volt!
Érdekes módon, bár nem volt teletömve akciójelenetekkel, a feszültséget végig fenntartotta a rendezõ és a színészek is nagyon a helyükön voltak!
offtopic
sofi 72 2010 ápr. 13. - 18:24:56
(86/155)
Szia, Te LOVAG!! Nem kõ engem megvédeni (de azért jól esett!!!).
Gondoltam, hogy tán kellene válaszolni a 2 reakcióra, és már meg is van a kobakomban a nagyon frappáns reakt, de megakartam várni, hogy hazaérjek, mert jelen pillanatban céges "küldetésben" vagyok, ami azzal jár, hogy reggetõ-estig nyomják az agyunkat, éjjel meg a terhelést valahogy lájtosítani kell+a céget is ki kõ dumálni, úgyhogy a kollégákkal folyékony tudatmódosítókkal tuningoljuk magunkat, és közben ordítva váltjuk a világot, és hát lássuk be, mivel már nem vagyok ifjúkorom teljében, kicsit nagyon megvisel ez a pár napig tartó életmód. (most 3 hétig gyógyulok majd). Szóval hulla vagyok agyilag is, meg fizikailag is, hogy primkó, egyszerû, közepes lelkületû, és szellemiségû embereknek magyarázzak..DE, lehet, hogy ami késik, nem múlik!!
Egyébként igazuk van, bár úgy vettem észre, hogy talán még reklámot is csinálunk, fantasztikus, (és a közepeseknek totál érthetetlen) eszmefuttatásainkkal itt, az oldalon. Úgyhogy gondoltam, a film szerzõitõl valami jogdíjfélét kikéne csikarni, fizetéskiegészítés gyanánt!!?? Nem gondolod??

Látod, mondtam én, hogy mások is belém fognak kötni!!!

A kapcsolatokról annyit, hogy miután írtad, hogy foglalt vagy, gondoltam kivetem magam a hetedikrõl, mert bennem is megfogalmazódott 3D böfije után, hogy ráveszlek, "dönts" bigámiába, merthogy én meg házasságban élek immár 15 éve!!

Tényleg, ezért börtön jár?? Mert ha nem, érdemes elgondolkodni a dolgon!! Mit szólsz??

Üdv a toronyból: A TE HERCEGNÕD!!
offtopic
Marcipáncica_ 2010 ápr. 13. - 16:04:52
(85/155)
nyomj egy offtopic-elrejtés gombot és nem fog zavarni! ezt ugyanis pont erre találták ki...
offtopic
spermophilus lateralis 2010 ápr. 13. - 15:25:19 Előzmény sofi 72
(84/155)
OFF
ne keseredj el sofi és ne hagyd magad befolyásolni ilyen agyament, intoleráns senkiktõl, mint pl. wiorsi is. neki a fórum nem community, nem egy élõ gossip, hanem csak annyi hogy igyekezik egyszerû gondolatait kifejezni és örül neki, hogy harmincon túl már cskakissebb problémákat jelent neki az írásjelek folyékony alkalmazása. akár egyszerûbb tõmondatok megfogalmazására is képes. láttam, teccettt, nem teccettt ööööhööö... kinek milyen a szintje az övé ilyen. de nem akarok egy vitába bele menni vele a modern médiák felhasználásának lehetõségének széles körérõl. egy kicsit valóban elkanyarodtunk viszont a témától.

d3 hsz -e tetszett viszont, jó a megközelítése, nekem is kezdett már ilyesmi gondolat kialakulni bennem, mint amirõl õ beszélt (de én elhessegettem, mert szerintem nincs alapja ilyesmiket gondolni). nos be kell valljam, mint már máshol írtam is és ha olvastad a hsz -eimet, akkor tudod, én boldog, de mindenképpen stabil párkapcsolatban élek. én azért nem említettem meg azt amit 3d, mert azt gondoltam, hogy biztos tévedek, mint valószínûleg teszem is ha másra gondolnék, mint egy kölcsönös szimpátiának, barátság lehetõségének a hsz -eidben megfogalmazott visszaigazolásokat. errõl ennyit. szívesen kommunikálok veled és nem érdekelnek a WO féle tahók sem. úgy gondolom, hogy filmbõl indultunk ki valamikor, azután lett belõlle egy kötetlen írott formájú beszélgetés valóban kicsit elkanyarodott az eredeti témától, mert az nem is volt annyira érdekes, hogy többet lehetett volna róla beszélni mint azt tettük, de a kapcsolat fent maradt továbbra is. nem kötelezõ elolvasni a gondolatainkat (az elektronika meg probléma nélkül elbírja, van még elég üres oldala a világhálóban), de ha már egyszer elolvassa valaki, akkor vagy legyen nyíltabb (szándékosan ezt a kifejezéast használtam, legyen olyan hozzászólása, amivel lehet is valamit kezdeni, egészítse ki, nem azt várom, hogy legyen tisztelettudo, ha két ember beszélgetésébe bele pofázik, hanem csak azt hogy legyen +/- értelme, annak amit mond).

nem lennénnek igazak a commentjeim, ha csalódást okozna valakinek a látványa. szerintem meg amúgy sincs okod ilyeneket gondolni magadról. szerintem a kedvességed mindenképpen látszik rajtad kívülrõl is.

most be kell fejeznem, mert csak azért írtam, hogy lehetõleg relativizáljam benned a wO tahó megnyilatkozását, mielõtt megbántódsz rajta. ne vedd komolyan én nekem itt sajnos úgy kell mondanom, ahogy gondolom én lesz*rom õt magasról, de te nem ilyen vagy, mint én. :-D
ON
offtopic
Gerane 2010 ápr. 13. - 14:20:24
(83/155)
Mi ez a sok sz*r itt? Valaki akkor végre írna filmrõl is? Kit érdekel ez a több oldalnyi ömlengés Sofi? Bocs, soha nem szoktam lehurrogni másokat, de ez az oldal azért van, hogy röviden tömören elbeszélgessünk/elvitatkozzunk egy filmrõl!
offtopic
3d 2010 ápr. 13. - 04:51:43
(82/155)
:)))
Kedves Sofi és spermophilus lateralis !
Ezennel Port házastársaknak nyílvánitalak bennetek :)

Nagyon érdekes a diszkurzusotok,
örülök igazán hogy tanúja lehetek itt egy lááámur kibontakozásának, már már várom azt a részt amikor szerelmet vallótok egymásnak :) de mi lenne ha elõrébb ugranátok egy picit és nyomnátok egy sex chatet az olvasók nagy örömére.Így legalább mi is jobban élveznénk ezt a topicot. :)
De azért a gyereket majd ne itt csináljátok :))
|
10/10
krampampuli 2010 ápr. 12. - 09:11:29 10/10
(81/155)
Hú micsoda kommentelés folyt itt, kár, hogy teljesen másról...
A film nagyon jó letisztult mindenféle popcorncóla mozirajongó kecsegtetõ látványorgiás klisétõl mentes. Ez még film. 10-es.
offtopic
sofi 72 2010 ápr. 11. - 11:35:21 Előzmény spermophilus lateralis
(80/155)
Lássuk csak..ezért nem szeretem a netet, mert a mondanivalódat nem kísérheti mimika, hanglejtés, és a szokásos szemvillanások, hanem maradnak csak a hülye hangulatjelek, amik nekem itt nincsenek is, ezért a mondanivalódat mások néha túl komolyan veszik, vagy pont, hogy nem..
Én sem gondoltam annyira véresen a begörcsölést, de tudom azt, hogy sivár kis életünkben, ha akad valaki, aki az elején még az ismeretlenség homályában leledzik, és nem akarjuk, hogy elromoljon a kontatkt, akkor hajlamosak vagyunk egy ici-picit másokká válni a hatására, pedig pont ez rejti magában azt, hogy ezért veszítjük el valós önmagunkat, tehát saját magunk ellen "dolgozunk". Szóval azért írtam azt, hogy "Isten ments" attól, hogy miattam, vagy más miatt másképp fogalmazz, vagy mást írj, mint ami alapvetõen kijönne a csõbõl!! Persze egy pillanatig sem gondolom azt, hogy bárkire, így rád is akkora hatással lehetnék, hogy befolyásolhatnám a gondolatiságodat, vagy a stílust, amivel elvarázsoltál!!

Szóval nem volt véres, de ez néha (legalábbis nálam) így mûködik.

A varjúdombit én is utáltam, félelmetes volt, és ocsmány, és még igénytelen is, DE ez is segített nekünk abban talán, hogy még toleránsabbak lettünk, szemben a mai generációval, akik Walt D-n nõttek fel. Mekk Elek azért idegesített, és ma is azért, mert gyûlölöm a tehetetlen, hazug embereket, és már akkor sem értettem (pedig még ifjú voltam és naív) hogy hogy a francba dõlnek be neki újra és újra!!??

Jók a zenék, amiket küldtél!!! Köszi. Én nem tudok iderakni semmit, mert az sem mûködik, nem tudom, lehet, hogy valaki titokban bemászott a gépembe, és manipulálja a dolgaimat!!??

A születési adataimat szívesen megosztom veled, de nem itt, és csak akkor, ha elõbb TE!! De, van egy rossz hírem, nem 8-án születtem!!

Szerintem nem érdemes ezen agyalni, félõ, hogy kiábrándulsz, mert azt hiszed, valami különleges személyiség vagyok, pedig nem, és ha egyszer kiderül (mert biztos vagyok benne, hogy igen), akkor meg csalódott leszel!!!!Sima hétköznapi 38 éves nõ, de ha így könnyebb, képzeld azt, hogy nõi quasimodo-ként tengetem napjaimat nylon otthonkában, és akkor ha majd egyszer talán személyesen is találkozunk, nem csak virtuálisan, még kellemesebb lesz a meglepetés!!

Filmek: Sokat szeretek, de most annyi minden nem jut az eszembe, de párat talán fel tudok sorolni, de az a baj, hogy Te azt már megtetted, amikor leírtad nekem, a gyerekkori kedvenceidtõl a mai napig.. Szóval azok nekem is, de nagyon szeretem még az Éjszakai rohanást is, ami egy 80-as film. Elég egyszerû, de szeretem, mert könnyû, és vidám. A fõ kedvencem a Vidéki élet, azt ha nem láttad, mindenképp meg kell nézned!!!! Fantasztikus!!!!

A zene, amit csak titokban hallgatok, és hozzáteszem, ritkán, 2 db: Whitesnake: is this love, és Richard Marx.

De tényleg csak ritkán!!!! Fúj, most elárultam magam...
offtopic
spermophilus lateralis 2010 ápr. 11. - 01:07:54
(79/155)
OFF
a cherry pie nem volt ott és a holnapot is szétszedte a portos karaktertábla, de a zárójel megmentette azért. a képen egy kifejezõ kép saudek -tõl és teszünk mellé még egy kis PG -t is, ha a masina is akarja majd

búcsúzik a füles mára
ON
offtopic
spermophilus lateralis 2010 ápr. 11. - 00:53:42
(78/155)
OFF
úgy tûnik te nagyon sok mindent nagyon komolyan veszel az életben, nem - természetesen azért nem görcsölök, csak szándékosan túlsúlyoztam egy picit a megszületett gondolatot. nagyon szerény vagy szerintem talán túlzóan is. mellesleg figyelmes és barátságos. hidd el neked is és nekem is jogunk van létezni, olyannak lenni amilyenek vagyunk, ahogy másnak is joga van az identitásához és a személyiségéhez, az intoleránsak hallgassanak többet petõfit és utazzanak talán akkor kitágul náluk is a világ. a legjobb magyar adó, persze a lehetõségeken belül egy kis országban 7/10 (bár már õk is túl gyakran ismétlik magukat, ezért nem kap többet, de azért még nívós és jó a mûsor és a szerkesztõket, m.vezetõket is kedvelem. én online szoktam hallgatni általában. az egér a bombában woody allen, az nem szörnyû, csak egyszerûen woddy allenes.


a chaka khanért kapsz egy/"A" kedvencet tõlem, mert látom hogy kedveled a szlóvlisan érzelgõ malankólikust is és nem csak a hype -os bulizósat
matt munro (windmills of your mind)
http://www.youtube.com/watch?v=h6PgYcsqbiA&feature=related
kis neil diamond -ot
http://www.youtube.com/watch?v=nfbOHebiBgw
és lazító gyakorlat, mély belélegzés ellazulás, majd lassú, nyugodt kilégzésnek
roy orbisont
http://www.youtube.com/watch?v=mBrbpWwWafQ&feature=fvw
és mivel teljesen fittek lettünk záróként
menjünk ki a szabadba és táncoljunk a forró asztfalton joe -val:
http://www.youtube.com/watch?v=6Hxz6qJi-9k
+ szabad gyakorlatozzunk a következõre
http://www.youtube.com/watch?v=X_74qLAAd7w&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=H2W4wglPW2c&feature=related
aztán éjszaka karib teli hold és a pálmák alatt, fehér nedves homokon, sós vízben bokáig állva mehet egy kis minden jó lesz még majd mañana is (manana):
http://www.youtube.com/watch?v=6JEdf7XsV5g&feature=related

engem a varjúdombi mesékkel lehetett mindig kínpadra fektetni. "gyûlölöm" az eröltetve didaktikus jellegû mûvies, pszeudó dolgokat, amit felnõttek, idõsebbek azért tartottak csak szépnek és értékesnek, mert olyan ocsmány volt, hogy az már csak magasztos mûvészi alapokra emelve lehet az alkotótól mint szándékosan elkövetett cselekedet beosztályozható és eviselhetõ. a mekk elek nálam mindig elment még és még ma is a magyar vállalkozói lét pillanatfelvételeként megörökített keserû valóságot jelenti meg.

kérdezhetek valamit, nem 8-án születtél véletlenül (lenne egy tippem a személyedre vonatkozólag esetleg journalistaként keresed a mindennapit)? a kérdést komolynak szánom csak konkrétabban nem szeretnék belekérdezni, mert ha mégis nem szeretném felfedni/elrontani az ismeretlenségedet.

én szintén sok filmet nem láttam még (némelyik tök alapfilm és mégsem), de ettõl szerintem még messze nem vagyunk kultúrálatlanok. csak nem ismerünk minden filmet, ami valaha készült a világban (van egy könyv a címe 1001 film, amit mindenképpen látnod kell mielõtt meghalsz, ez valamennyire eligazodást és segítséget ad a filmek világában). gondolom az idõt kitöltöttük addig is valamivel, vagy mással, tehát gyarapodtunk, ami akkor abban a pillanatban nekünk fontosabbnak tünt, amikor azokat a filmeket kellett volna ez helyett megnéznünk, amiket végül így mégsem láttunk, vagy eddig egyszerûen nem is hallottunk ezekrõl. valamikor volt, hogy beszéltem egy emberrel (egy valamikori nagybecsû mentorom volt ez a személy), aki ebben a tudom nem tudom témában a következõket mondta akkor: nem tudhatunk mindent, csak az a lényeg, hogy merjük tudatlanságunkat vállalni és legyünk készek újat tanulni. tudom, hogy banális, de egy fél liter fütyülõs barack után történt meg ez az ominózus kinyilatkoztatás. ez az ember elõtte egy másik országban kultuszminiszter -oktatásügy- volt és neve elõtt prof. dr. dr. -2x- nem elírás, volt található. egyébként szakterülete a matematika kutatás volt metafizikai és filozófiai alapokon gyümölcslegyeken modellezve (a gy.legyes csak vicc). ha netalán rosszul neveztem meg a szakterületét, akkor az zárás betudható annak, hogy ez már több, mint tíz éve volt és rendesen ittunk is az idõ tájban esténként together. mellesleg engem nem ilyen irányban okított, mint végzettsége alapján azt tehette volna. amikor beszélgettünk, fogyott az este és a palackozott kecskeméti szuvenír. tehát az emlékek már reggelre is jól megkoptak, nemhogy így tíz év távlatából. a személy végzettségének megnevezésének csak azért volt szerintem jelentõsége, mert én akkor naiv fiatal emberként azt gondoltam, nagy tisztelettel, hát azért neki már csak tudnia kell mi is a szükséges tudásszint egy embernél és mi nem. mit lehet tudatlanságunkról szégyen nélkül bevallani, elmondani és mit nem (eredmény bármit). azóta probléma nélkül elvállaltam korlátaimat és nincs vele gondom többet, ha esetleg nem tudok valamit, azért véleményem így is mindenhez van.

nagyon kiváncsivá tesz mi az amit nem lehet leírni csak úgy titokban kell hallgatni, nézni. mond már el nekem is légyszíves, hátha kapok valami újat. csak nem a csipcsipcsókára rázol shockmetál feldolgozásban, vagy brother lui izgat fel cimbalmon, esetleg prodigy -re gerjedsz hangvillán és metronómon c durrban hegedû kísérettel. mik a film kedvenceid? felnõtteknek való kandi kamerás remekek vezetõ politikusainkkal LI térden állva OV elõtt, MK hátulról tolat BG -re, DI VG -t és BL -t püföli bránerben végzõdõ gyöngyös korbáccsal, ahogy õk összebújva próbálják egymást védeni az csapások elõl. utánna meg meg serényen bemászik a kettõ közé melegedni (mindezt pierre et gilles képi világára rádolgozva j.saudekes ráhatással, fellinis fordulatokkal fûszerezve). ha nem ilyeneket hallgatsz és nézel, akkor már nem is lehet iagzán ciki!

etnos dolgok általában olyanok, mint a kút. mindenki merít belõle, mégis van benne víz. természetesen a népi hangzású és alapú dolgok különösen a kisázsiai, arab, balkán, karib, dél amerikai több mint tíz éve reneszánszukat élik. nem rosszak szinte mindenki fogyasztja õket többé kevésbé. többek között nekem is bejönnek.

megyek aludni mert vicsorgok a fáradtságtól és résre szûkítem a szemem és még be kell állnom a víz alá is, már napok óta alig aludtam. holnap meg teszek valamit a testemért. ;-D
ON
offtopic
sofi 72 2010 ápr. 10. - 20:23:50
(77/155)
Megszakadt, folytatom..
Szóval peter mellett sok mindenkit szeretek még. Pl: Chaka
Khan-t is, meg még sok-sok-sok mindent!!! A lényeg, hogy jó legyen!!!!

ennyi
offtopic
sofi 72 2010 ápr. 10. - 20:20:47
(76/155)
Az iformatikához hülye vagyok, csak a munkámhoz kell, de oszt annyi. Hogy mit miért, az már nem jut el a satnya agyam mélyéig!!

Isten õrizz, hogy miattam begörcsölj!!! Akkor inkább, ha akarod, nem regálok többet, csak sunyítva csöndben megfigyellek folyékony tudatmódosítóval a kezemben, és meg sem "szólalok". De tényleg!!! Ezzel én is így vagyok a való életben, és a végén mindig elcseszem a megfelelni akarás miatt. Ne tedd!!!! Vedd úgy, hogy itt sem vagyok!! Jó?????
Nem figyeltél rám eléggé!!?? Mondtam, hogy elolvastalak már sokszor!! Sõt, van amit kívülrõl fújok, és munka közben rötyögök, nem kis megrökönyödésére magamnak, és a "kollégáimnak"!! Mocskos zsaru tervben, bár már asszem nem megy a mozikban, na de ez nem akadály, csak akarás kérdése!!?? De az elõzetes tetszik!! Sõt, amiket írtál, mármint a filmeket, nagy részét láttam, és nekem is ugyanúgy bejöttek, bár van 1-2, amikrõl még csak nem is hallottam. (ami nem csoda, satnya mozis kultúráltságomat tekintve). Az egér a bombában, és a kínai blú, amit írtál is, hogy szerinted nem nekem való (ezek szerint az jött le, hogy humor harold vagyok, pedig neeeem). Remélem az egeres nem olyan, mint a gyerekkori "Egér a Marson"?? Mert azt utáltam, Mekk Elekkel együtt, ami még most is felhúz, ha látom!! És mivel abszolut hallásom van, egész nap a fülemben van a zenéje is,miután hallom, ami gyerekkoromban is kiborított, és nem tudtam tõle szabadulni, mert egy csomó ideig kántáltam magamban!! (látszik, hogy kicsit nagyon hülye vagyok vagyok, és tudat alatt szeretem magam kínozni!!)

Mindenevõ vagyok zenében is, filmekben is. Olyannyira, hogy vannak olyan dolgok is, amit le sem merek írni, mert csak TITOKBAN hallgatom!!

Amiket küldtél, jók, látszik a generációs egyenlõség!! Ezen nõttünk fel. De jó is volt. Bár én még török népzenére is tudok fergetegeset bulizni!!!

Imádom még