9/10
Atis88 2010 nov. 07. - 14:17:40 9/10 Előzmény zee944
(115/155)
Minek pótoltassa a haját? Semmi baj nincs vele, természetes és kész! Nem baj ha nem akar õ is a tipikus Hollywoodi celebek agyonplasztikázott, szilikonozott, ráncfelvarrot, hajbeültetett, meg franc tudja még milyen módon tupírozott táborába tartozni. A kevesebb több és mivel természetes talán jobb is.
6/10
grubesa 2010 nov. 05. - 10:55:09 6/10
(114/155)
Szerintem sok volt ennek a filmnek a 2 óra, ha a "szokásos" másfél órás lenne, jobb lenne.
Így kissé lagymatag.
6/10
7/10
zee944 2010 aug. 07. - 20:05:45 7/10
(113/155)
Egész kellemes élmény volt ez, jó volt Mel Gibsont újra látni, bár ijesztõen megöregedett. Jó lenne, ha legalább a hajával csinálna valamit - mondjuk pótoltatná -, mert nagyon nem öregszik szerencsésen.
Szóval, a film. Nagyon kellemes régimódi és egyben egyedi hangulata van, jót tett neki, hogy nem akarták hangos csattogással és gyors vágásokkal felpörgetni, hanem a fõszereplõre és a sztorira koncentráltak, ahogy azt mindig kellene. Az elsõ egy óra kifejezetten jó is, felépítik a feszültséget, Mel Gibson baromira hiteles, aztán a második órában ***SPOILER ON*** sablonos akció-krimivé degradálódik az ügy, bár így is nézhetõ marad. ***SPOILER OFF***

Pártatlanul nézve 6 pontos film, nem több, nálam szubjektív okokból 7.
lkaroliny 2010 júl. 06. - 11:50:59 Előzmény !!!666k
(112/155)
Majdnem két órás volt a film, ezért néhány karaktert sikerült egész jól kibontani. Gibson tényleg jó volt. Ezek a dolgok 10/8-ra húzzák fel nálam a filmet.
8/10
!!!666k 2010 jún. 27. - 16:37:31 8/10
(111/155)
Jó film, van benne akció is, krimi is, 8-ast adnék, de a legvége nem tetszett, ezért 7,5/10.
Direktor09 2010 jún. 17. - 16:06:23
(110/155)
A filmen végig húzódott a nyomasztóság, amelyet az akció, izgalom nem tudott kiküszöbölni. Volt benne vagy 2 fordulópont, ami már épp jókor jött, hogy feldobja a filmet, de csak részlegesen sikerült nekik. :( Egyetértek az elõttem szólóval: "Nem is túl jó, nem is túl rossz", egyszóval közepes. 5/10
6/10
h.tibi91 2010 jún. 07. - 14:24:29 6/10
(109/155)
Nem is túl jó, nem is túl rossz. Ez a két megállapítás biztosan igaz a filmre. Egyébként egy pörgõsre felépített filmrõl beszélhetünk. Nekem, ennek ellenére mégsem volt túl nagy élmény. Nem igazán tudtam beleélni maga a történetbe. Természetesen Mel Gibson alakítása zseniális, és éppen ideje volt már újra elvállalni valamit, amit a szélesebb közönség és megcsodálhat.
Mindenesetre a film nem túl nagy szám. Esti szórakozásnak megteszi, de biztos van még más a mozi újságban, ami érdekel és talán nagyobb élményt is nyújt, mint ez.
6/10
7/10
affarefatto 2010 jún. 06. - 09:51:05 7/10
(108/155)
Nekem tetszett a film, egészen izgalmas volt. Be kellene szereznem egy G-számlálót, de sajnos nagyon drága.
5/10
fokonel 2010 máj. 20. - 00:03:36 5/10
(107/155)
Nem nagy szám, túl van pontozva. A Taken sokkal jobb.
jambuano 2010 máj. 18. - 20:59:25
(106/155)
Hihetetlenül jó színész ez a Mel Gibson. Annyira át tudja élni a karakterét a filmben (és ez nemcsak ennél a filmnél igaz), minden mimikáján,a mozdulatain látszik, hogy igazi profi. Miatta mindenképp érdemes megnézni a filmet
8/10
Rahar 2010 ápr. 29. - 14:55:47 8/10
(105/155)
Nekem tetszik a film, és nem azért mert Mel Gibson a fõszereplõ, mivel szerintem más is el tudta volna legalább ilyen szinten játszani a szerepet, de ettõl függetlenül jól teljesít a filmben. Az alaptörténet jó, a cselekményvezetés még jobb, az összes színészi munka és a képi megvalósítás is nagyon jó. A film vége is kifejezetten tetszik, végre nem az a nyálas hollywood-i lezárás. Az egész történetrõl nekem a realizmus jut eszembe, nem az az akcióhõs, aki egy kis pisztollyal egy egész hadsereget elintéz :). Végre nem egy magányos sorozatgyilkos, õrült, tudós, stb., hanem komoly kormányzati és egyéb érdekek és összefonódások vannak az események mögött. A történetrõl többet nem árulhatok el, mert akkor már kevésbé lenne a film érdekes azok számára, akik még nem látták a filmet. Nálam ez a film 10 pontból 8 pont.
offtopic
Andibandi10 2010 ápr. 24. - 03:04:37
(104/155)
Te a magán életedben is ilyen bájos teremtés vagy??
offtopic
Andibandi10 2010 ápr. 24. - 02:28:43
(103/155)
Bár ha rám hallgatsz ráhagyod, és értelmesebb dolgokkal foglalkozol. Valakinek ennyi öröm jut az életében!:-)
offtopic
Andibandi10 2010 ápr. 24. - 02:27:37 Előzmény ibacs
(102/155)
Hûha, megkaptam ám, sírtam is utána vagy 2 órán át! :-)
és még kioszt, ami szerintem neki kicsit azért égõ, mert én azokat nem bírom akik a filmrõl eltérõ vélemények miatt fikáznak. Én nem azért hordtam le mert más a véleménye, hanem mert itt chatel. Ezzel le is zártam. Neked sok sikert a továbbiakban:-))
offtopic
ibacs 2010 ápr. 21. - 13:39:58
(101/155)
Mondtam én szegény Andibandinak, hogy ez lesz a vége!
Ez a film valóban nem egy nagy szám, de azért kár így szét offolni egy topicot. De azért tanulsz , és már megtalálod az offtopic gombot. Én is most ezt követem, engem se szóljanak le emiatt.
Ha már írni akarsz a filmtõl független, akkor itt tedd meg:
http://forum.port.hu/viewtopic.php?topic_id=17886
Itt az unatkozó közalkamazottis nõket , amúgy is elkápráztathatod fennkölt soraiddal. Hátha ott is kialakul egy kis románc.Ha véletlenül ismét nekem címeznél "pár" sort, azt is nyugodtan küldheted oda.
ibacs 2010 ápr. 20. - 19:43:25
(100/155)
Vigyázz, mindjárt leolt a mester.Amúgy is, itt 3000 leütésnél nem szabad kevesebbet hozzászólni:)))
Andibandi10 2010 ápr. 20. - 19:22:12 Előzmény Gerane
(99/155)
Egyet kell hogy értsek. ez nem egy rohadt chat,se nem társkeresõ, írjatok már a filmrõl, vagy menjetek privibe! Nem hiszem el...
offtopic
spermophilus lateralis 2010 ápr. 20. - 10:37:39 Előzmény Marcipáncica_
(98/155)
OFF
sziasztok lányok Marcipáncica, Hóber és sofi!

ha tényleg érdekel titeket, hogy néz ki a fizimiskám, nézzetek bele az "összes hozzászólásai" -mba ott feltettetm egy képet magamról picit visszább. azt hiszem az "egy zsaru bõréért" -ben.

kedves tõlletek és öszintén teljesen el vagyok kényeztetve, hogy így törõdtök velem. valóban örömet szerettem volna a zenékkel okozni és egy kis életet bele vinni a fórumba. külföldön a site -ok sokkal "élõbbek", mert nagyobb a kutyulás :-D. nekem tetszik ez az ott használt kommunikációs forma, mert egy csomó mást és mások gondolataival, tapasztalataival is gazdagodik ugyanakkor az egyén (az egyén mint én). általában kiderül az irány ha be van page -elve egy külsõ tartalom, hogy mirõl is fog kb. szólni így már elõre eldöntheti mindenki akarja e vagy sem (egyébként az ilyen jellegû utalás szintén a fórum etika szabályai közé tartozik, mint az offtopic, vagy spoiler jelölés). az offtopicot pedig igyekeztem mindig használni, esetleg nem szándékos véletlen miatt, vagy mert pillanatnyilag véletlenül nem mûködött a gomb, ezért nem volt offtopicba, ami oda tartozott volna, ha mégsem volt benne.
a véleményem pedig csak egy vélemény soha nem biztos, hogy igazam van, csak annyit tesz hogy van egy véleményem nekem is, de lehet hogy a másé jobb és alaposabb. én elfogadom, talán másnak is sikerül ugyanez az enyémmel, max. gondolja, hogy dilinyós vagyok.

na a legjobbakat és most el ne felejtsem megnyomni az OFF -ot :-D
ON
offtopic
Marcipáncica_ 2010 ápr. 19. - 12:59:33
(97/155)
szia.
köszi az elõzõt, igazad van. nem a topikkal van gond, és nem is azzal ha néha egy-egy topic témája elkanyarodik a filmtõl. hanem amikor egy mondatra valaki vérig sértõdik és számon kér, vagy amikor belekötnek az emberbe kvázi indok nélkül. de azt hiszem ezt a jelenséget mindketten ismerjük már... nem is szaporítom a szót tovább.

más:
aranymókuci nickje tényleg helyes, de hogy õ maga milyen azt mi nem tudhatjuk ;)
ui: volt szerencsém pár ilyen kis gyömidögit lencsevégre kapni, egyet pedig kézbõl is etetni. tündér kis állatok.
offtopic
spermophilus lateralis 2010 ápr. 18. - 21:56:10
(96/155)
X