nikbertakem 2007 ápr. 16. - 14:06:41
(12/72)
szerintem nem igazán a kertvárosi tökéletességre affektál a film. Inkább (ha az elejére gondolsz) az van itt a film mögött hogy a nõk szerepe mennyire megváltozott és szinte már a férfiakkal egyenlõ feladatokat látnak el... persze a férfiaknak ez nem iagzán teccetõs és kieszeltek valami csúnya gonosz tervet.Nahát ez zajlik most a nagyvilágban is de még egyenlõre a nõuralom csúcsán járunk,még a férfimozgalom a való életben várat magára...
Vikke 2007 ápr. 16. - 13:44:17
(11/72)
A kertvárosi tökéletesség paródiája. Kissé groteszk. Nicole Kidman és Christopher Walken viszont meggyõzõ volt.
zszoltan 2007 ápr. 16. - 12:55:08
(10/72)
A Stepfordi feleségek kicsit talán túl könnyedén próbálta kezelni ezt a súlyos kérdést. Persze nyilván olyan célközönségnek szánták, akiknek ez a sítlus jön be. Én kizárólag azért sajnálom, hogy nem sikerült, mert õk aligha fognak megnézni egy igazi jó kis sci-fit.

Ha szeretnél egy szép filmet látni, ami kellõen drámai hangvétellel és megfelelõ sikerességgel tárgyalja a 'tökéletes ember' problematikáját, akkor a Gattacá-t ajánlom.
zszoltan 2007 ápr. 16. - 12:45:46
(9/72)
Nem tudhattad, meg az elején persze én sem ismertem fel, hogy ezt a történetet én már képregényben olvastam a Kiberneroszok tündöklése és bukása címmel. A cím elég gagyi, de a története nagyságrendekkel jobb volt, mint ezen alkotásnak. És a végén sikerült értelmesen kipréselni a mondanivalót is, ellentétben eme filmmel.

A filmnek talán a hangulatát emelném ki. Olyan jól bemutatta a tökéletes kisváros nyugalomba tespedõ lakóit, hogy teljesen leállt az én agyam is. Valószínûleg ennek tulajdonítható, hogy a Walker által játszott figurának sikerült meglepetést okoznia a végén, pedig kis koncentrációval az is kitalálható lett volna, ahogy a többi 'fordulat' menet közben. A film legvégén egy komoly mondanivaló megfogalmazására láthattunk kísérletet. Sajnos, csak kísérlet maradt. Kárérte.

Forma:2 + Tartalom:0
2/10
girl622 2007 ápr. 15. - 23:29:55
(8/72)
Az alaptörténet végülis egész jó, a filmben pedig a VÉGE a legjobb ugyebár .... :D
Rulez 2007 ápr. 15. - 21:08:57
(7/72)
Valahogy engem ez a film a "Támad a Mars"-ra emlékeztet! :D
Melcsu 2007 ápr. 15. - 20:46:55
(6/72)
Sziasztok! Nekem ez a film nagyon tetszett! Dvdén láttam nyáron, de most is megnézem!
Emesee 2007 ápr. 15. - 19:51:29
(5/72)
Nem ez leysza kedvenc filmem, de nem mondom hogy rosz..Megvan dvd-n, és 1x,2x meglehet nézni, és szórakoztató is...
Aki még nem látta, az a végén.......
:-) nem mondom meg, h mi lesz
kárérte 2007 ápr. 15. - 12:06:09
(4/72)
szerintem a történet mindenképpen érdemes arra, h megnézd. Vagy az eredetit, vagy ezt, a remake-et. Én az eredetire szavazok, de az biztos nem érhetõ el ilyen könnyen
zszoltan 2007 ápr. 15. - 10:36:17
(3/72)
Én is csodálkoztam rajta. Furcsa egy ajánló, az biztos. Reméljük, a film azért többet mond az ajánlóban közölteknél. 'Vicces, szórakoztató, beteg'? Akkor lehet, hogy mégsem nézem meg...
Timke 2007 ápr. 05. - 18:34:39
(2/72)
Nekem is bejött - én egy évvel ezelõtt láttam. Aranyos story, meglepett a vége.:)
Bebecupp 2007 ápr. 05. - 17:57:52
(1/72)
2 éve láttam a filmet, akkor még feliratosan ment a mozikban és nagyon tetszett.remélem nem lesz ez máshogy most sem;)