Téma: A szabadság ötven árnyalata

mulao 2013 máj. 04. - 00:59:33
(1/1)
A könyvsorozat sikerét kétségkívül az adja, hogy az emberek figyelmét egyre nehezebb és nehezebb lekötni, mind tv-mûsorok, filmek, sorozatok, mind könyvek terén. De ha jön egy olyan könyv, amiben szexelnek orba-szájba, akkor nyert ügyük van, mivel mindenki rögtön kíváncsi lesz, hogy mégis milyen szexjelenetek vannak abban a könyvben, hogy ilyen nagy siker lett. Bár az is érdekes, amit egy phszihológus mondott a Supermokkában, hogy azért lett ilyen népszerû a könyv, mert az élet megváltozott és a nõknek a szex nem egy kényszeres dolog lett, mint anno, amikor csak gyereknemzésre használték és csak a férfiaknak volt jó. Szerintem a legjobb része az utolsó, ez volt. A leginkább itt volt igazán sztori a szexjelenetek között. Két nap elteltével újra olvastam, ami jó, mert ha már kiadott annyit érte az ember, akkor kösse le, illetve én nem vagyok az az újra olvasós típus, legalábbis max pár év elteltével veszek elõ olyan könyvet, amit már olvastam, de annak is olyannak kell lennie, hogy anno nagyon tetszenie kellett. Kb ennyit mondanék.