Ágnes Kalmár 2014 júl. 21. - 16:22:41 Előzmény digeden
(13/73)
Maximálisan egyetértek!!! Úgy szenvedtem végig... :(
Muya 2014 júl. 02. - 08:28:13
(12/73)
Senki ne nézze meg szinkronosan!!! Aki leszinkronizáltatta,annak valami baj van a fejében! A történet nagyon jó, a kivitelezés érdekes. A film nézése közben az járt az eszemben,hogy a könyvet mindenféleképpen el kell olvasni,és utána megítélni a filmet. Olyanoknak mindenképpen ajánlom,akik szeretik a Kusturica féle filmeket.
10/10
kiskiss 2014 jún. 25. - 22:11:59 10/10
(11/73)
Rég láttam ilyen jó vígjátékot, óriási, fordulatos, fanyar (és egy kevéske bugyuta) humorral. Nem nélkülözi a svédektõl megszokott társadalomkritikát sem. Imádom, h nem az unásig látott "tökéletes", amerikai filmcsillagok játszanak benne. Rengeteget nevettem, igazi kikapcsolódás volt! Annyi poén volt benne, legszívesebben azonnal még egyszer megnéztem volna. Az északi filmek mostanában egyre több mûfajban lepipálják az amerikaiakat, és ez nekem tetszik.
digeden 2014 jún. 23. - 01:06:48
(10/73)
A Világ legrosszabb filmje, tilos megnézni!!! Buta, humortalan, tehetségtelen, szánalmasan erõltetett "fordulatokkal" tûzdelt kidobott pénz (és fõleg idõ) óvodásoknak se.
bedri 2014 jún. 14. - 14:22:42 Előzmény eful11
(9/73)
Kedves eful11, jó hogy írtál :) ugyan hitvány délutáni program lesz, de elsietek, hogy megtekintsem e semmitmondó kis alkotást :) éppen ilyeneken szeretek unatkozni :) aztán irány a könyvesbolt ;)
10/10
eful11 2014 jún. 11. - 19:21:19 10/10
(8/73)
Ennél rosszabb, semmitmondó filmet nem láttam még. A könyvet is kár volt kétszer elolvasnom azonnal egymás után. Bármi más idõtöltés jobb lett volna, …ahogy nálunk a pszichiátrián mondani szokás.
Ennél rosszabb csak az Analfabéta, aki tudott számolni volt. Annyira utálom azt is, hogy este belekezdek újra:)
Jessypearl 2014 jún. 11. - 16:52:35
(7/73)
Nagyon szórakoztató, nem szoktam hangosan felnevetni moziban, de itt sokszor elõfordult :) A karakterek nem szuperhõsök, aki ilyesmire vágyik, csalódni fog (sztem egy svéd vígjátéktól nem is várja ezt senki)... viszont nagyon megkedvelhetõek :)
1/10
zebegényiek 2014 jún. 09. - 12:23:15 1/10
(6/73)
Ez a film nem poénos. Az elsõ 5 percben nevet az ember, mert még nem ismeri a karaktert. Majd a film végén is összehoznak egy-két olyan jelenetet, amin õszintén, jó szivvel tud nevetni.
Nem olyan régen láttam a Holnap Határán cimu sch-fi-t. Azon az egész mozi nevetett és jólval többször, mint ezen a vigjátékon.

Egy filmben ennyi idegestõ karaktert már régen zsúfoltak be. Tudatlan, nyámnyila, cél nélküli, beszédképtelen, életképtelen emberek, akik nem kapnak errõl visszajelzést senkitõl sem, és emiatt úgy gondolják, hogy amit tesznek, az jó. Miközben, emberek halnak meg a butyutaságuk miatt.

A Forrest Gumphoz hasonltani a filmet sértõ. Annyiban hasonlit, hogy egy ember életét mutatja be. A Forrest Gumpban is sokat köszönhet a fõhõs a szerencsének, mint ahogyan ebben a filmben is, de amig Forrestnek a nézõ szurkol, addig Gustafson cselekdetein csak fogja az ember a fejét és mondja magában, hogy "jajj ne már".

Akinek tetszett a Magyar vándor cimû magyar film, annak ez a film is tetszeni fog.
Mind a két film teljesen hülyének veszi a nézõt a véleményem szerint.

Olyan a film, mint a cime.

2/10
LuckyLouke 2014 jún. 08. - 22:36:04
(5/73)
A film jó, mindenképp megéri az ezerpárszáz forintot a majdnem két óra.
A könyvet úgy reklámozták, hogy megvan az új Rejtõ... Szerintem nincs.
Ez a sztori jó, tetszett. A második könyve szerintem nem lesz olyan sikeres, mert elég gyenguszos az atombombás sztori...
offtopic
_Freddy_ 2014 jún. 08. - 05:42:24
(4/73)
8/10
Delaco 2014 jún. 08. - 01:34:21 8/10 Előzmény Elenore
(3/73)
Nagyon jó kis film a maga nemében. Mindent elmond róla, hogy kb az elsõ perc végén hangosan röhögtem a moziban. Noha a Forrest Gump-tól távol áll, ajánlatos megnézni! Off: azért ha egy film tartamára utalunk az ajánlóban, talán nem ártana ha nem a könyv vagy a vágatlan film alapján tenné azt a szerzõ, mert sem a Churchill-es sztori, sem Mao felesége, de még csak a Himalája csúcsai sem kerültek a cinemában leadott film sztorijába. Errõl ennyit.... 10/8.
10/10
Elenore 2014 jún. 03. - 17:19:19 10/10
(2/73)
Már rég láttam olyan jó filmet, hogy még napokkal késõbb is a történeten jár az agyam, és azóta is nevetek a poénokon. Van benne valami Hrabal sztorijaiból/fordulataiból... Ezek után biztosan elolvasom a könyvet is.
Ja, és felsejlenek benne országunkban felvett jelenetek, és a stáblistába is érdemes belepillantani. ;)
Gilka 2014 ápr. 08. - 13:56:07
(1/73)
EL SE HISZEM!!!
A könyv valami zseniális volt, vinnyogva röhögtem végig, ha fele olyan jó lesz, megéri megnézni!