offtopic
Endy88 2012 márc. 05. - 20:02:58
(69/149)
Az az igazság, hogy mióta Cage-nek anyagi gondjai vannak, mindent elvállal, amibõl nem sül ki sok jó, mint ahogy azt a mellékelt film is mutatja. Pedig az egyik kedvenc színészem... Hozzáteszem nem láttam a filmet, de nem is fogom megnézni. Így véleményt sem tudok hozzáfûzni.
1/10
Bigpapa 2012 márc. 05. - 19:50:57 1/10
(68/149)
Volt egy érzésem, hogy ezt a filmet ne moziba nézzem meg, ill. mostanában olyan szar forgatókönyvek vannak, hogy inkább belenézek a filmekbe online és ha jó, akkor egyértelmûen mozi,de ha szar, akkor jó nekem a kamerás felvétel is, max majd megnézem itthon dvd-n vagy bluray-en. 160-as a tv, elég jó moziélményt ad.

Nem nagyon lesz benne Spoiler,de ha mégis,legalább megkímél valakit ettõl a hányadék mocsoktól!
Szóval a film! Baszki!!Ekkora okádék szart..komolyan!Az elsõ rész tetszett- nekem amúgy sincs bajom Cage játékával, hiába egysíkú- ,mert igényes környezetben játszódott, normális karakterekkel és színészekkel. Még a sztori is Oscar díjas volt ehhez képest. Na de bakker,hogy egy román cigó gyerektõl függ a világ sorsa? ne már!
Gagyi román okádék környezet, okádék szereplõkkel és okádék az egész film. Ilyen fOs forgatókönyvet tényleg csak tíz retardált köcsög tud összehozni. Nem tudtam eldönteni, hogy ez mi? Drogosok által leforgatott film, vagy drogos csapattal készített qrva hosszú videó klip, de ez szörnyû volt. Azon már nem akadtam ki, hogy Daciakon rohangálnak- igaz van benne egy Cayenne is és Tuareg, hiszen mindig a szponzor autóival mennek,de Dacia? Jó, a Duster jól néz ki,meg igazából már Renault,de akkor is egy szellemlovasban DACIA?? Itt már tudtam, hogy alacsony költségvetésû a film.
Az ördög....,egyszerûen nem értettem a figuráját.Ezek nem láttak még olyan filmet, amiben az ördög a földön jár? Komolyan mondom, ennél még Liz Hurley is gonoszabb ördög volt.
A szellemlovast eddig rettegte mindenki, most ütötte mindenki. És ez a román autómentõn szállítjuk a motort dolog....hátbazze! LOL
Lambert olyan felesleges volt ide,mint én a terminátor folytatásában lennék. Olyan szar párbeszédek vannak, hogy mindig húztam az egérrel a csúszkát, hogy léptessen a lejátszó.Alig vártam, hogy vége legyen. Komolyan csak azért néztem végig, hogy le merjem szarozni, hisz láttam elejétõl a végéig!

Ha tehetitek ezt neten nézzétek meg,mert ha én ezért pénzt adtam volna,most szöget vernék a körmöm alá,mert megbocsájthatatlan lenne.
Erre nem fogok szavazni,mert ennek az 1 pont is sok!

10/0 pont EGY RAKÁS HULLADÉK!!
2/10
Nico71 2012 márc. 05. - 16:55:33 2/10
(67/149)
Mi van a motorjával???
Egy egyszerû mocival nyomja a második részben :-( Hol van a remek kis egyedi járgánya??
Jogdíjprobléma lépett fel?
http://wallpapercavern.com/wallpapers/ghost_rider_2-1152x864.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-cvDC2GjLtaM/Tux6AaCVaeI/AAAAAAAAAOA/j5DxGDQR3I0/s1600/Ghost+Rider+2.jpg
2/10
Nico71 2012 márc. 05. - 16:44:39 2/10
(66/149)
Nekem még az elsõ rész bejött, vártam is kicsit a folytatást, de hatalmas csalódás volt!
Nicolas Cage szerintem is egy elcsépelt ripacs. Egyre jobban csúszik lefelé a teljesítménye. John Woo Ál/Arc filmjében volt a csúcson. Az hatalmas film! Cage tud jobban is, ha van hozzá megfelelõ filmes gárda és fõként jó rendezõ. Azon színészek közé tartozik, akinek mindent meg kell mondani, mit hogyan. Ha jól irányítja a rendezõ és vez. op. kitûnõ film lehet belõle, ha nem, ezt kapjuk, mint a A szellemlovas 2. :-(
A különbség a készítõk listáján látszik:
A szellemlovas 1. - rendezõ és forgatókönyv: Mark Steven Johnson (vannak mögötte jó filmek)
A szellemlovas 2. - rendezõ: Mark Neveldine, Brian Taylor (akik szinte össze vannak nõve, külön semmit nem is érnek) forgatókönyv pedig 7 ember ...húúúú (ez annyit tesz, összezárnak egy rakás filmsorozat írót, és nem engedik ki õket, amíg nem teszik a füzet végére The End)
A film elcsépelt, banális, értelmetlen, tartalmatlan, látványtalan, stb...
KurtWagner 2012 márc. 05. - 11:34:08
(65/149)
Bevallom öszintén, hogy a kettõnek, csak úgy mint az egynek egy fõ baja volt: Nicholas Cage. Johnny Blaze szerepében egyszerûen ripacskodott. Már az egyben is, mikor átalakult a cellában, valami hihetetlenül szarul alakitott, de itt valami szörnyû volt. Lehet, hogy kedveli a figurát (Cage nagy képregényrajongó), de hogy nem jól játsza az biztos. De az elsõ legalább elment, fõleg a westernes hangulat miatt. A másik hibája a filmnek, hogy úgy éreztem, hogy poénra akarják venni (a szellemlovas mindenkiben talál valami rosszat pl. illegális letöltés, vagy Sztálin meg Jerry Springer mint az ördög megtestesítõi, vagy a húgyozós poén), csak valahogy nem ment nekik, inkább maradtak volna komolyak. Harmadik hiba, hogy nem ismerem a rendezõket, de most mozifilmet akartak rendezni vagy klippet? Nagyon klippszerû volt az egész, a rosszabbik fajtából. Hibaként említeném meg a rajzfilm/képregényszerû bevágásokat, ami még a fõcímnél elment, de a film közben... plusz semmi közze nem volt az elsõ részhez, meg az ördög szerepében Peter Fonda sokkal méltóságteljesebb gonosz volt, mint Ciarian Hinds. De a legfõbb hiba, hogy akár még jó is lehetett volna (én reménykedtem is benne, hogy ez nem Marvel film, hanem Marvel Knights, de a knightsból semmi nem volt benne), pl elképzeltem volna a négert, ha már õ is motoros, mint Vengeance, vagy ha a kissrácot már Dannynek hívták és
SPOILER
Cage egy ponton elveszti a képességeit,
SPOILER
hogy Dannybõl lesz az új Szellemlovas (úgyis Danny Ketchet mindig is jobban kedveltem) vagy valami hasonló, de semmi ilyesmi. Sablon karakterek, sablon történet. Egy pozitivumot tudok említeni, Blackout figuráját. Õ szerintem eltalált volt, képregényben is, a Szellemlovas akkori korszakából õt bírtam a legjobban, mint rosszfiút, de ez édes kevés volt.
Viszont elkezdtem gondolkodni, hogy Goyer, mint képregényíró fõként a DC-nek dolgozik, vajon azért vállalja el Marvel filmek forgatókönyvének írását, hogy így tegyen be jobban a konkurenciának?
10/10
Kendy 2012 márc. 04. - 20:58:37 10/10
(64/149)
Sikerûlt most megnéznem a filmet!
:)

Nekem nagyon tetszett.
Bevallom õszintén semmit se tudtam errõl a részrõl.
Az elsõ rész nekem nem annyira tetszett.
De ez meg szerintem jó volt.

Igaz camerásan és felirattal láttam a neten de még így is nagyon tetszett.

Aminek külön örültem az Christopher Lambert cameoja volt!
:)
Imádom a pasast!
Szerintem nagyon jó színész és remélem vissza fog térni majd újra a mozifilmekhez.
Azaz majd remélhetõleg felkérik nagyköltségvetésû filmekre is.
Bízom benne.
Sajna mostanában szibnte csak B-C kategoriuás dvd vagy tv-filmekben kap szerepet.
4/10
offtopic
_Freddy_ 2012 márc. 04. - 16:40:39 4/10
(63/149)
*látható
4/10
_Freddy_ 2012 márc. 04. - 16:38:31 4/10
(62/149)
Nagyon vártam ezt a filmet, arra gondoltam, hogy talán jobb lesz mint az elsõ, de sajnos nem. Nagyot csalódtam ebben. Az csak egy dolog, hogy még másfél órás sincs a film, ami egy "szuperhõs"-ös filmnél elég érdekes, de ez szörnyû volt emberek. Másról nem szólt ez a film, csak az elsõ részben hagyott néhány hiányosságról, csomó dolgot elmondtak feleslegesen amiket már az elsõ részbõl is tudtunk. Cage alig volt Szellemlovasként látha, sajnos ez az elsõ részben is így volt. A párbeszédek szörnyûek, a történetnek pedig nincs semmi értelme, a történet már csak erõlködés és értelmetlenség. Rengeteg hiba volt a filmben, viszont azt kell mondanom, hogy a helyszínek azért jók voltak, a helyszínek jól megválasztottak voltak, és tetszett néhány jelenet is. De a film borzalmas volt és nagy csalódás. Akció alig volt benne, és választhattak volna jobb színészeket is. Az ördög meg annyira erõs volt benne, hogy még egy olyan ember is meg tudta volna verni aki még életébe nem verekedett. De azért újraéleszteni és képességeket adni tudott. Többet nem is fûznék ehhez hozzá, szóval hmm hát ja...én ak iszereti a kérpegényeket meg a szuperhõsös filmeket, azt kell mondanom, hogy ezt nagyon elcseszték, biztos nagyon gyorsan dobták össze, talán ha több idõt és pénzt öltek volna bele...azért örülnék egy harmadik résznek, hátha az jobban fog sikerülni, egyetlen kérdésem lenne:

A stáblista közbe vagy után nem volt valami másik filmre utaló jelenet???
Mr. D 2012 márc. 04. - 16:29:16
(61/149)
Azért az nem semmi, az elsõ rész egy bárgyú, de azért nézhetõ A kategóriás film volt, és akkor úgy döntenek, a 2. rész legyen B kategóriás film. Fele akkora költségvetés, a Film+ esti mûsorán bohóckodó színészekkel (a valamikor még névnek számító Christopher Lambert például), egy sztorival, ami megpróbál önironikus lenni, de ehelyett irritálóan ostoba, és itt van még az egyre nehezebben elviselhetõ Nicolas Cage, aki olyan grimaszokkal "dolgozik", hogy azt még a némafilmkorszak színészei sem merték volna bevállalni. De igazából nem lenne semmi baj, ha a film nagy rézét kitennék a látványos akciójelenetek, amelyekben az übercool kinézetû képregényhõs (jobb a designja, mint az elsõ részben) irtja az ellent, persze szigorúan a PG-13as keretek között, de ehelyett a játékidõ nagy részében nem a lángoló koponyájú démon ámokfutását élvezhetjük, hanem Nicolas Cage pocsék játékát és a még egy 10 éves számára is kínos párbeszédeket.
1/10
djcsoke 2012 márc. 03. - 16:29:26 1/10 Előzmény Marv78
(60/149)
Hát ez igazán nagy csalódás volt!!! Az elsõ rész úgy 9/10 volt nálam, ez pedig -hát nagy jóindulattal - 1/10. Bosszantó volt a moziban ülni, és a ciki, hogy többen még nevettek az igazán gyermeteg poénokon (?). Csak azt tanácsolhatom, hogy senki ne nézze meg!!! RETTENETES !
Marv78 2012 márc. 02. - 18:28:22
(59/149)
Rég láttam már ekkora rakás sz@art! Csak azoknak ajánlom akinek az iq-ja 80-alatt van. Ha lehetne vissza kérném a jegy árát!!
5/10
BradPitt35 2012 márc. 02. - 18:13:21 5/10
(58/149)
Ennyire rossz filmet mint ez nehéz még egyet találni, ha elmúltál 10 éves azt ajánlom ne nézd meg. 5/10
4/10
Lacika_ 2012 márc. 02. - 14:10:43 4/10
(57/149)
Csütörtök este néztem meg, nekem nagyon unalmas volt, az elsõ rész szerintem sokkal jobb volt... Én ha ezt tudom nem néztem volna meg moziban. Számomra ez a film már inkább egy otthoni videózásra még elment volna, de moziban már utólag nem nézném meg.

Nicolas Cage-ben is egyre nagyobbat csalódok, amilyen számomra jó filmekben játszott, úgy az utolsó években egyre gyatrább történetû és kivételezésû filmekben játszik.
3/10
tyrichie 2012 márc. 02. - 10:39:33 3/10
(56/149)
Hatalmas csalódás.
5/10
King Diamond 2012 márc. 01. - 23:31:39 5/10
(55/149)
KIS SPOILER LEHET!!!
Részben csak csatlakozni tudok az elõttem szólóhoz, sajnos. Már nem emlékszem az elsõ részre, most megnéztem, hogy anno mit írtam hozzá, meg hanyasra értékeltem...hát...10-esre. Újra meg kell néznem, de nem most, mert akkor még jobban degradálná ezt a második részt (szerintem). Pedig nekem tetszeni szoktak a hasonló filmek, és Nicolas Cage-et is szeretem nagyon. De sajnos ez a film nem tetszett. Jó volt a látvány, meg a zenék, és kb. ennyi is. Habár a látványhoz hozzátéve, alig volt benne 3D, amit rettentõen sajnálok, mert voltak benne olyan jelenetek, amiket jól megcsinálhattak volna egy Végsõ állomás szintû 3D technikával. Most már a debreceni Cinema Cityben is áttértek a Master Image 3D-re, mint ami a pesti Arénában is van, de nem hiszem, hogy ennyivel szarabb lett volna a technika, mint amit Pesten tapasztaltam. Egyszerûen nem volt benne szinte semmi 3D. A szereplõk elmentek, Christopher Lambert szerepe sem volt valami hû de nagy, de a szinkronja legalább jó volt, ugyanaz, mint aki a Mortal Kombatban egykor. A többi magyar hang is jó volt, ezzel nem volt baj. Néhol poénokkal szerették volna feldobni a filmet, amik megint csak nem voltak a helyzet magaslatán. Ezek a Szellemlovassá való átváltozások is olykor elég viccesen voltak megcsinálva, amin mi egyáltalán nem szerettünk volna nevetni, de már kínunkban nem tudtunk mit csinálni. A moziban is sokan voltak, ez is levont az élvezhetõségbõl.
Érdekesség, hogy az elsõ részt pontosan 5 éve, 2007. március elsején mutatták be a magyar mozik, hát, lehet, hogy nem kellett volna ennek erõltetni egy folytatást. Ahhoz képest, hogy 10/10-et adtam az elsõre, ez jócskán elmarad tõle.
5/10
magyar krokodil 2012 márc. 01. - 22:35:16
(54/149)
Én vagyok az, aki minden vackot megnéz és még tetszik is neki. Szerettem az elsõ részét, még a Macskanõt is bármennyire is ciki, de ez értékelhetetlen rettenet. Én meg elmentem a premier napján megnézni, részben az elsõ rész, részben Cage miatt.
Annyira rossz a történet, annyira hihetetlenül rosszak a párbeszédek és a történet, hogy csak néztem. Nem igaz, hogy ezért pénzt adtam. Mint egy vicc, amit valami Zs kategóriás idióta csinált.Végig azon járt az agyam, hogy Cage ezt miért vállalta el és ki ölt ebbe a filmbe pénzt.
Senki se fizessen ezért mozit, pénzkidobás. Hatalmas csalódás volt.
6/10
kleavenae 2012 febr. 28. - 19:11:25 6/10
(53/149)
Megnéztem, hát mit mondjak... Asszem elmondhatom, hogy az elsõ részhez szinte semennyire sem kapcsolódik, csak kisebb utalások vannak rá, hogy egyáltalán volt elsõ része. Megváltozott Cage személyisége is a második részben, és nem emlékszem pontosan, de mintha a Szellemlovas sem így nézett volna ki az elsõben. Érdemes megnézni, de nem egy nagy szám.
10/10
Nadia 2012 febr. 28. - 12:34:37 10/10
(52/149)
az elsõnél nem jobb.
jobbra számítottam
4/10
thommpy 2012 febr. 27. - 14:44:11 4/10
(51/149)
Hát én megnéztem és elég nagyot csalódtam. Valóban látványos de ez az örült szerep a képbevágásokkal...Nem mondom, hogy rossz de nekem nem igazán tetszett.Az elsõ rész nekem sokkal élvezetesebb volt.
lippije 2012 febr. 23. - 12:03:36
(50/149)
A rajongók biztosan ki fognak nyírni, de ez a film, hogy is mondjam ... szóval nem a legjobb. Persze, látványos, néhány tisztességes trükkel, de semmi több. Rövid írásom : http://www.filmkocka.hu/2012/02/a-szellemlovas-a-bosszu-ereje/