Saphir 2012 febr. 22. - 16:53:03 Előzmény fokombere
(49/149)
Detto.
Az elõzetes alapján nem lesz rossz...
fokombere 2012 febr. 21. - 19:12:53
(48/149)
Remélem ez is CSAK 3D-ben lesz tisztelt forgalmazó... 2D-ben akarom megnézni...
4/10
offtopic
_Freddy_ 2012 febr. 20. - 15:42:23 4/10
(47/149)
Hát mivel ez valóban igaz, a képregényadaptációkban akkor rengeteg hiba van...hol a többi ha a képregényben találkoznak? hol a DC ha ott a Marvel
Gaben26 2012 febr. 20. - 14:38:22
(46/149)
Kiváncsian várom milyen lett ez a film,az elsõ sem volt olyan rossz mint ahogy mondják bár ez az én véleményem.Hát hiába vannak olyan filmek amit a hülye kritikusok már elõre leírnak és alig várják hogy rosszat írhassanak róla,de bezzeg az ilyen tetovált lányt meg az a tavalyi balettos szart szopták! végig nem tudtam nézni egyiket se olyan rosszak voltak pedig nagy filmbuzi vagyok
KurtWagner 2012 febr. 20. - 09:54:23
(45/149)
Tévedés, ha már lopás, akkor inkább a Marvel lop a DC-tõl és nem fordítva,attól függetlenül, hogy nekem a Marvel jobban tetszik. A Justice League, ami a DC hõsõk összevonása, az 1960-as, az Avengers az 1963-as (és akkor még nem beszéltünk a Squadron Supremrõl, ami egy az egyben Justice League koppintás).Az sem igaz, hogy a DC-hõsõk nem találkoznak, még akkor sem ha különbözõ városokban tevékenykednek (ellentétben a Marvel hõsõkkel, akik ritka kivételtõl eltekíntve, mind New Yorkban, bár ez a különbözõ városokban tevékenykednek, is vicces, mert mind Metropolis, mind Gotham city, New York megfelelõje), rengeteg közös történetük van nekik is.
4/10
offtopic
_Freddy_ 2012 febr. 20. - 09:00:36 4/10
(44/149)
Figyelj ezeket én is tudom amiket leírtál, kicsit olvass vissza, hogy mirõl is van szó.
4/10
offtopic
_Freddy_ 2012 febr. 01. - 14:27:26 4/10 Előzmény vlad90
(43/149)
én ezt nagy marhaságnak tartom...akkor amikor megtámadták a Föld-et mért csak a Justice League volt pl aki megmentette a Föld-et? hol volt akkor az Avengers??? csomó példát tudok mondani amiért ez egy baromság...a képregényírók biztos be voltak szívva
CsomiTheKing 2012 jan. 11. - 13:32:36 Előzmény vlad90
(42/149)
Szellemlovas 2. - A bosszú ereje 3D Magyar Szinkronos Elõzetes 1080p HD

http://www.youtube.com/watch?v=lDS-J0UEMmk
offtopic
vlad90 2012 jan. 09. - 21:11:27
(41/149)
Tényleg össze lehet vegyíteni a két univerzumot, mer nem egyszer megtörtént:
http://halozsak.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=530
Csak egy vállalkozó zellemû forgatókönyvíró és rendezõ kell, aki ezt adaptálja.
4/10
offtopic
_Freddy_ 2012 jan. 09. - 16:46:13 4/10
(40/149)
Eva Mendes ebbe miért nem lesz benne?
KurtWagner 2012 jan. 03. - 17:24:49 Előzmény _Freddy_
(39/149)
Ezen nincs mit csodálkozni. A Marvel és a DC két külön kiadó méghozzá a két legnagyobb, így érthetõ, ha nem keresztezik egymást a történetek, de annak ellenére, hogy valahol riválisok (a többi kiadóval egyetemben), azért nem olyan szörnyen rossz a viszonyuk egymással, példa erre a nem is olyan régen inditott DC-s sorozat, a mi lett volna ha Stan Lee (a Marvel-univerzum voltaképpeni szülõatyja), írja a DC képregényeit Supermant, Batmant, Flash stb. Hamar rájöttek arra, már csak a belsõ univerzumuk révén is, ahol igen hamar összejöttek a különbözõ hösök pl Avengers, JLA, hogy az emberek kiváncsiak arra, hogy ki gyõzne Superman vagy Pókember, Batman vagy Megtorló stb (csak körbe kell nézni a neten, hány VS topic van a különbözõ képregény, film, rajzfilm hõsõkkel) és ezt ki lehet aknázni, így idõrõl-idõre egymásnak engedik a hõsõket. Vannak ezek között a történetek között jobbak, és rosszabbak is, sõt nagyon rosszak is (pl. a magyarul is megjelent Pókember/Batman). És nem csak egymás között, ha jól tudom Batman harcolt már a Spawnnal (Image), Ragadozóval, Aliennel, Superman He-mannel, bár ez utobbi három jogai, akkor a DC-nél voltak, mint ahogy Megtorló harcolt Archie-val (Archie Comics) és az X-men a Star Trekkel is összeakasztotta a bajszát (Xavier és Pickard...). Ennek ellenére egy közös film tényleg bajos lenne, mivel itt a jogok nem csak a képregénykiadóknál vannak, hanem a filmstudióknál is (többek között a Fenegyerekben szereplõ újságíró Ben Urich Pókember lapjánál a Hírharsonánál (Daily Bugle) dolgozik, de ez a név, hiába Marvel az is, nem hangozhatott el a filmben, mert más stúdió készitette a filmeket) és ha a két kiadó ki is találna egy ilyen sztorit, nehéz lenne a studiók miatt tetõ alá hozni. Bár ha jobban belegondolok, hogy a DC a Warner tulajdonában van, nem hiába Warner film a DC-hösök 90%-ka, az Avengerst meg már a Marvel studios csinálta, ki tudja, minden lehetséges, csak kérdés, hogy egy ilyen sok jelentõs hõst megmozgató film nyerõ is lenne-e, képregénynél is ez a hiba gyakran, hogy nehéz õket jól és hitelesen mozgatni.
4/10
offtopic
_Freddy_ 2012 jan. 03. - 05:43:02 4/10
(38/149)
Jó én azt hittem egyszerre csak az egyik létezik, a Justice League rajzfilmben is csak tagok voltak...akkor a többi hol van, bújkálnak? vagy csak egyszerûen nem tudnak semmirõl? érdekes mindenesetre...
KurtWagner 2012 jan. 02. - 19:49:53 Előzmény _Freddy_
(37/149)
Már miért ne létezhetnének. A két univerzum hõsei ugen gyakran csaptak össsze egymással, ha már Avengers, akkor itt van máris ez:

http://www.comics.org/issue/209316/cover/4/

De említhezném ezt is:

http://www.comics.org/issue/59585/cover/4/

Vagy ezt is:

http://www.comics.org/issue/258749/cover/4/

Vagy ezt:

http://www.comics.org/issue/348745/cover/4/

Vagy akár ezt:

http://www.comics.org/issue/348744/cover/4/

És ez csak a jéghegy csúcsa és nem csak a két nagy kiadó között.
Amúgy Szellemlovas nem lenne jó egy BA filmbe, bár volt szuperhõscsapat tagja, de nem igazán neki való az ilyen csapat (bár a Hulk, Pókember, Szellemlovas, Rozsomák F4-et szívesen megnézném, volt egy olyan három részes történet anno). Pókember és Rozsomák mehet, õk voltak Ba tagok.
Amúgy meg nem tudom, hogy mennyire várjam ezt a második részt. Az elsõtõl nem igazán voltam elragadtatva, nem volt annyira rossz, de valahogy nem volt az igazi és ennek számomra a legfõbb oka az Cage volt, semmi Johnny Blazes nem volt benne, sõt kifejezetten irritált is a filmben, pedig még reménykedtem is benn, hogy mivel Cage köztudottan képregény rajongó és ott is leginkább Szellemlovast szereti (õ is akarta, pont ezért eljátszani a szerepet), hogy ezért talán jobb lesz. De nem jött be igazán. Ugyanakkor nem volt annyira szörnyû - föleg felvezetõ filmnek -, hogy ne adjak egy esélyt a második résznek. Az mindenesetre reménykeltõ. hogy ez nem Marvel, hanem Marvel knights lesz...
4/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 29. - 06:28:32 4/10
(36/149)
Tudom, gondoltam hogy nem gondoltad komolyan.
offtopic
Ford Mustang 2011 dec. 29. - 06:06:09
(35/149)
Nem gondoltam komolyan én sem, ezt a sok smileyval próbáltam érzékeltetni. :)
4/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 29. - 05:46:27 4/10
(34/149)
Nagy lenne, de ez sajnos lehetetlen. A DC és a Marvel szuperhõsei nem létezhetnek egyszerre a Föld-ön. Vagy az egyik csapat, vagy a másik. Én elégedett lennék egy sima Justice League filmmel is, amibe csak az alapítótagok vannak, meg egy 2. Avengers filmmel is, amiben benne van Farkas és Pókember is.
offtopic
Ford Mustang 2011 dec. 29. - 05:39:26
(33/149)
Én a legjobban egy Igazság ligája és Bosszúállók egyvelegnek örülnék. :D Benne lennének az össze szuperhõsök egytõl egyig. :D Gondolj bele, mekkora erõ egyesülne. :D Jönnének a Transformerek is, segítenének :D Egy hatalmas ufó rajt kellene megsemmisíteni és visszatoloncolni az univerzum sötét bugyraiba. :D
4/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 29. - 05:34:30 4/10 Előzmény Ford Mustang
(32/149)
Igen, remek lenne. :D Úgy néz ki, hogy lesz 2. film is, de ki tudja mikor. De abba könyörgöm tegyék bele az új pókembert, meg Wolverine-t legalább. xD
offtopic
Ford Mustang 2011 dec. 28. - 11:25:28 Előzmény _Freddy_
(31/149)
Plusz X-men embereket és a parkõr Pétert :D
4/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 27. - 16:20:33 4/10
(30/149)
Szellemlovast a 2. bosszúállók filmbe!!!! :D