Téma: A szentév

bopet 2009 okt. 14. - 00:32:01 Előzmény bendek
(5/5)
A címem látom nem jelent meg: bopet@freemail.hu
bopet 2009 okt. 14. - 00:31:19 Előzmény bendek
(4/5)
Kedves bendek! Nekem is meg volt VHS-en, de mikor betettem a videóba, rá kellett jönnöm, hogy a pár év, amit a kazetta a polcon töltött, teljesen tökretette. El tudnád nekem jutattni valahogy DDV formátumban? Köszönöm, Péter
10/10
bendek 2009 aug. 12. - 09:27:10 10/10 Előzmény deadscott
(3/5)
Kedves deadscott! Nekem megvan VHS-in és DVD-n is! adj meg egy e-mailcímet és megbeszéljük, hogy hogyan jutassam el hozzád...Üdvözlettel, Bende K.
2/10
deadscott 2009 jún. 18. - 22:12:27 2/10
(2/5)
nincs meg vkinek ez a film?
vhs is érdekel
10/10
bendek 2009 ápr. 07. - 15:36:12 10/10
(1/5)
Én nem tudom, hogy ki irogatja a filmek "ismertetõ" tartalmát a PORT.hu-n de, hogy életében nem látta ezt a filmet az biztos! Elõször is a két pap közül csak az egyik idõs (õ Jean Gabin) a másik nem! Nem francia repülõgépen szöknek, hanem az Air Italia egyik járatán, ami ugye olasz gép... A tangeri incidensben csak Max (Jean Gabin)vesz részt, õ vállalja a közvetítõ szerepet, a másik pap nem!És nem ünnepli õket az egész ország, hanem kinyomozzák, hogy a két pap személyazonossága, nem stimmel!Majd elrepülnek Rómába, ahol megegyeznek a rendõrséggel... A film végén a taxis nem hajt fejet, hanem ordibálnak egymással a kocsiban, mert nem találja kis kápolnát, ahová a lopott "szajrét" rejtette. És végül, a film elején hajt fejet a sofõr (nem a taxis!), aki kiviszi a két ál-papot a repülõtérre!