10/10
kikelet54 2015 jún. 09. - 20:32:10 10/10
(581/721)
OFF

A sorozatbaráton is meg tudod nézni a Kuzey-Güney-t, az 1. évad 107 rész(a török 40 részt felosztották 107-re) magyarul, a 2. évad ami már feliratos, de ne ijedj meg, mert 41. résszel kezdõdik, állítólag így van jól. Én magát a filmet még nem láttam, csak belenéztem a felosztásba.
Remélem érthetõ, ha nem nyugodtan kérdezz.
10/10
Milibindi 2015 jún. 09. - 20:23:53 10/10
(580/721)
Nem zavarsz Malvin! Nyugodtan írhattál volna!
10/10
kikelet54 2015 jún. 09. - 20:19:30 10/10
(579/721)
Elõször is gratulálok az elsõ akadály sikeréhez. Szorítok Neked, hogy a többit is így vedd. Hétfõn meg egy nagy kalappal, hogy minden rendben legyen.

Lehet mire diplomád lesz, géped is lesz.

Bevallom õszintén, nem gondoltam, hogy a felkészülés közben idõt tudsz a fórumra szakítani. Mindenesetre örülök, hogy válaszoltál, így legalább képben vagyunk, hogy hol tartasz. Látod, egyetlen hozzászólásoddal mennyire megugrott a fórum? Remélem ebbõl levonod a megfelelõ pozitív következtetést. Vagyis, örülünk, hogy hallottunk felõled.

További sikeres napokat!!!!
malvinkicska 2015 jún. 09. - 19:57:06
(578/721)
Iriszke ezt üsd be Kuzey Güney-Tûz és Víz Sorozatkatalógus Online sorozat. Az elõbb megnéztem az elsõ évad a második évadból sok Bölüm van fent ott link, és lejátssza .
malvinkicska 2015 jún. 09. - 19:49:02
(577/721)
Tudod a fordítással van valami kevredés, már nem fordít aki szokott meg ilyesmi, megpróbálok még utána nézni elõbb kipróbálom és csak utána küldöm el neked nagyon sajnálom, hidd el nagyon szeretnék segíteni.
9/10
iriszke1 2015 jún. 09. - 19:45:31 9/10
(576/721)
Malvinka.... ezen a linken nem jön be semmi, a kiszolgáló nem található azt írja. De azért köszönöm.
malvinkicska 2015 jún. 09. - 19:26:20
(575/721)
Gondoltam, hogy valami van, szoktál reagálni, írni akartam csak már resteltem nehogy azt hidd, hogy zavarni akarlak.
10/10
Milibindi 2015 jún. 09. - 18:32:22 10/10
(574/721)
Én azért tûntem el, mert csütörtöktõl hétfõig a telken voltam ott se Story5 se net nincs . A péntekiig pótoltam. Még nem láttam a tegnapit, illetve a mait utána nézem meg.
10/10
Milibindi 2015 jún. 09. - 18:06:22 10/10
(573/721)
Gratulálok és sok sikert a továbbiakhoz! Szorítunk Neked! Várunk vissza majd, ha végeztél, itt szeretünk Téged mindannyian! Azt hiszem nyugodtan írhatom a többiek nevében is :)
malvinkicska 2015 jún. 09. - 17:40:06
(572/721)
https://www.fItt a linkacebook.com/pages/Kuzey-G%C3%BCney-magyar-felirattal/365533163639597 Itt a link, segített az unokám.
9/10
iriszke1 2015 jún. 09. - 17:08:57 9/10
(571/721)
Köszönöm szépen, van egy olyan érzésem pont a végét nem fogom látni ha nem lesz vége július 17.-ig mert akkor megyünk nyaralni. Majd ha hazajöttünk megnézem. Addig "halálra izgulom magam", jajj de kár.
Malvin...én nem találok ott semmi olyan linket az Fb-n legalább is ami magyar felirattal lenne, csak egy 4 perces elõzetest a 68 vagy 69. részbõl. Kérj már meg valakit aki tud linket berakni rakja be, köszönöm szépen. Ja a port.hu fórumon van?
malvinkicska 2015 jún. 09. - 15:59:53
(570/721)
Helóka ez 121 részes, most már igazán történhetne benne, valami érdemleges, nagyon uncsi Rebeca ribisége. A Kuzey Fórumon megtalálod,a linket Gabu sok fórumon a Szulemjman is ott van, Fb-on egy bölóm 5 részre van osztva, most az 59-es járunk, én megírom õszintén link küldésben nagyon gyenge vagyok, majd, megtanulom a nyáron az unokáimtól. Szeretek segíteni ennyit tudtam.
9/10
iriszke1 2015 jún. 09. - 15:45:34 9/10
(569/721)
Sziasztok!

Jelentkezem már én is, hogy ne érezzétek magatokat olyan egyedül.

suxel...nagyon örülök, hogy sikerült az elsõ akadályt venned nagyon ügyes vagy. A továbbiak is ugyan olyan jól fognak sikerülni biztos vagyok benne. Szurkolunk, szorítunk neked. Aztán várunk ide vissza hisz látod mennyire hiányzol nekünk.

Tényleg nem halad most elõre ez a sorozat, csak idõhúzás minden. Már tényleg elkezdõdhetne a ribi-rebeka vesszõfutása. Nagyon megérdemelné már. Hány rész van még hátra már nem emlékszem hány részes, segítsetek lányok ha tudjátok.
Remélem vége lesz a nyaralásom elõtt.

Malvin...tudnál abban segíteni a Kuzey-Güney hol érhetõ el anno írták a fórumon, hogy felteszik feliratozva valakik. Köszönöm a segítséget.
malvinkicska 2015 jún. 09. - 15:00:57
(568/721)
Hidd el felüdülés volt olvasni pár sorodat, alig várom, hogy a géped jó legyen , mert lesz mit beszélnünk . A vizsgán biztos sikeresen túl leszel, az mindenkinek egy kis félsz-szel jár tudom magamról, a háttérben szorítunk neked.
7/10
suxel 2015 jún. 09. - 14:16:14 7/10
(567/721)
Off

3 koros az akadalypalya, az elsot eddig sikerrel vettem, de a vege elott nem akarok elkiabalni semmit se, ami jovo het hetfon lesz.

Gepem meg nem jo, talan a heten meglesz, de nem biztos, egyelore bevizsgalas alatt, majd holnapra talan tobbet tudok.

Szeretek ironizalni, ha arra adodik lehetosegem, es szoktam is neha, lasd levyrronifan. De vannak olyanok is, akik idegesitenek, es olyankor vagy nyelek egyet es nem erdekel, vagy ha valami nem tetszik, felveszem a finomabb arcomat, es kulturaltan kozlom vele a tenyeket. Van ilyen, ugyhogy nem jovok ki mindenkivel en sem egyforman jol, csak megprobalom kezelni azokat az illetoket is, es olyan beszedstilust utok meg veluk. Ahogy egyszer egy fonokom mondta: csak tudni kell vele (szepen) beszelni, es probalom ezt folytatni a minel kevesebb konfliktus erdekeben. Bar ilyen forumozokkal, mint ti, vagy a nagy tobbsegetekkel, nem hiszem, hogy lenne okom ra barmilyen poziciot is felvenni, spontan magam adom es kesz
malvinkicska 2015 jún. 09. - 09:14:32
(566/721)
Ahogy felrakják idõm engedi rögtön megnézem, szinte tudtam elõzetes nélkül ez a három szemetesládát kell nézni és hallgatni, annyi jó , hogy Lucia a gyárban fog dolgozni, ésRodrigo rendes vele fel ajánlotta a segítségét, mert tudja, a pandúrok mire készülnek ellene. Lucia kezd talpra állni elég erélyes, de most, hogy szabadon van Marcelo ez nagy szeget ütött a fejükbe. Nora az már akkora féreg nincs rá jelzõ, igaza hûje mit lehet várni tõle, már az orvos sem fogadta nem vevõ a marhaságára. A héten szerintem nem igen sok minden fog felszínre kerülni, a dolgok mostani állása szerint, de lehet kellemesen csalódok, bár úgy lenne. Az egyedüli felüdülõ száll, mikor Magdalena beszélget a férjével, vagy valakivel, most meg babát várnak, van valami jó is ebben a sok emberi gyarlóságban.
malvinkicska 2015 jún. 09. - 06:50:41
(565/721)
Nem bántottam senkit csak olyan kritikát írtam, hogy nulla az egész, és ezen háborodott fel a másik fórumozó, hogy írhatok ilyet mikor ez egy nagy kedvenc sorozat, erre aztán én meg írtam neki megnézem kivel vítázom, igaz normál keretek között ,de õt nem tartom annak, aztán rendezõdött a dolog. A fórum azért van, hogy mondjunk véleményt, és nem rejtem véka alá a véleményem, senki kedvéért, persze szoktam jelezni ezt én látom így. Szép napot neked.
10/10
kikelet54 2015 jún. 08. - 23:10:04 10/10
(564/721)
Ezt most nem igazán értem. Talán valakit megbántottál? Az elõzõ hozzászólásaid azt sugallják, hogy mostanában egy kicsit ellaposodtak a sorozatok. Ha errõl van szó, egyetértek Veled. Sajnos így a 3/4 rész felé ez majdnem minden sorozatra jellemzõ, de ezen hamar túl lesznek, és jönnek az izgalmas részek. Legalább is remélem.
Egyébként meg szólás szabadság van, a negatív vélemény is vélemény, persze normálisan tálalva, de ez a Te esetedben mindig így volt, nem emlékszem, hogy valaha is írtál durván valakinek. Úgy izgalmas egy fórum, ha mindenféle vélemény van benne.

Igen, Suxsel a héten államvizsgázik, remélem a gépe is jó már. A jövõ héten már biztos köztünk tud lenni, érdekes módon Õ mindenkivel megtalálja a megfelelõ hangot.

Szóval nyugodtan írjad csak a véleményedet, bárhol, bármikor.
malvinkicska 2015 jún. 08. - 20:56:27
(563/721)
Írtam egy másik fórumon pont ezeken kaptam össze az egyik fórumozóval, na de engem sem kell félteni, annyit írtak nagyon meglakolnak a végére, és nem is gondoljuk ,hogy, mert a nézõ nem ezt várja, én vissza írtam éppen ideje lenne már valami meglepetést szerezni a nézõnek, nem csak ezta sok mocskot hallgatjuk, már 90 részen kersztül. A gond az SUXEL -nek nincs gép vizsgázik az megírta volna már. Én nem fényezek senkit nem ismerjük egymást de a véleményekbõl képben van az ember, azt akartam belõle kihozni, az becsületes, ha ütközik is a vélemény nincs belõle gond, normálisan megbeszéljük, és amit az leír tuti.
10/10
kikelet54 2015 jún. 08. - 20:40:19 10/10
(562/721)
Ez az agyament Nora minden pasit ráugraszt Luciara, csakhogy Marceló az övé legyen. Holnap újra kell néznem az elejét, mert nem hallottam a párbeszédet Marcelo és Nora között, csak láttam, hogy M. nagyon mérges volt.
Bírtam Luciat, milyen határozottan lépet fel a gyárban. Úgy érzem, hogy Amador és a ribi Rebi egy kicsit most beijedt, nem minden úgy van, ahogy eltervezték.