jelekk 2014 jún. 10. - 21:11:20
(3/23)
Ania teljesen egyetértek veled! A szerelmi szál kibontakozása nekem is nagyon hiányzott.A kutymákok fontossága sem volt kidolgozva. Pedig , ha rendesen kidolgozták volna a legjobb ilyen stílusú film lehetne . Mert szerintem a mostani mese feldolgozások(Demónát még nem láttam , de állítólag jó) borzalmasak. Kezdve a Hófehér és a vadásztól a Tükröm tükrömig. Örülök ,hogy itt megmaradtak az eredeti történetnél és nem vittek bele semmi borzalmat.
ania 2014 jún. 10. - 12:38:28
(2/23)
Látványos film, egyszer nézhetõ. De Belle engem egyaltálán nem gyõzött meg, hogy szereti a Szörnyeteget, egyáltalán nem látszik az érzelem kialakulása, fejlõdése. A kutymákokat én sem értem minek voltak, mert ha már elméletileg e legjobb barátai voltak, ezt akár be is mutathatták volna. Szombat délutánra kellemes film volt, de semmig különös.
4/10
Candide 2014 jún. 08. - 10:27:58 4/10
(1/23)
Látszik, hogy pár dolgot átvett a Disney változatból, de amúgy nagyon gagyi. A látvány persze profi, de túl sok, csak azt érte el vele, hogy teljesen hiteltelen, és ezáltal hatástalan lett az egész. Legalább a fûszálak lehettek volna igazi fûbõl...és minek kellettek bele a "kutymákok"? A szörnyeteg meg egy nagy puha plüsscicára emlékeztetett. A párbeszédek meg teljesen primitívek, nem csoda, hogy még ezek a viszonylag jó színészek is teljesen bénának tûntek, miközben a végtelenül semmitmondó dialógusaikat lezavarták.Pedig ez egy jó sztori lenne...