Hope7 2010 aug. 01. - 14:11:27
(107/447)
Köszi a válaszokat ha még a többi kérdésre is megkapom a választ azt is Köszi! :)
Bubus# 2010 aug. 01. - 00:02:02
(106/447)
Sziasztok! Én már kicsit elõbbre járok (142. rész) és kíváncsi lennék valalamire. Spoiler Santiago mikor fog meghalni?? vagy egyáltalán meghal? mert ebben egy részben tett egy célzást hogy majd ha meghal akkor rájönnek hogy nem õ az áldozat és sajnálni fogják. Ezzel mire gondolt? Milyen titok fog még kiderülni? Spoiler
Dííjus 2010 júl. 31. - 18:51:56
(105/447)
Nagyon szívesen:D
Monita:_ 2010 júl. 31. - 17:31:09
(104/447)
Köszi az infot :)
Dííjus 2010 júl. 31. - 15:22:21
(103/447)
Szia!
Alejandro nem látta meg a kazit:D
Mikor belépett Alejandro az ajtón Paz odarohant és megcsókolta!
Közben pedig JM. gyorsan kihúzta a videót.
Monita:_ 2010 júl. 31. - 12:58:43
(102/447)
Sziasztok!

Sajnos nem láttam a tegnapi részt és a mai tartalomból sem derült ki hogy vágták ki magukat Paz és JM. a videokazetta miatt?
Alejandro végül is nem látta meg a kazi tartalmát?
Eltudná mondani valaki hogy mi történt ?
10/10
bellaswan 2010 júl. 31. - 10:02:11 10/10
(101/447)
Köszi, hogy ezeket leirtad!
Még lenne egy kérdésem: Tango össze fog jönni Laurával??
zaharaz 2010 júl. 30. - 22:26:36
(100/447)
Spoiler!!!! Csak aki tudni akarja a lényeget.

Juan Manuel meg fog vakulni mikor kiderül hogy Tati nem a lánya, és elküldik Svájcba egy klinikára, ott jön a képbe Paz másik lánya Milagros aki szintén vak (addig ezt nem is említik). Milagros beleszeret majd Juan-ba, és a szerelmi vallomását, Paz pont hallani fogja és lesznek bonyodalmak :P

Mikor Viktória belép a sorozatba, oszlopos tagja lesz, mivel egy csomó szál rajta fut majd keresztül: Paz elsõ szerelmébe szeret bele, és tõle szül majd egy fiút, de idõ közben megjelenik majd Tati apja is, aki a szülõorvosa lesz :D

Juan felesége az elkövetkezendõ részekben fog valahogy meghalni sztem, nem olyan soká

És Norita azért van szemüvegben mert állítólag valamire allergiás, nem tudom egyéb oka van-e, egyébként Nora nem sokáig lesz még a soriban, elhagyja az Achaval Urien házat, mert megtalálja az apját aki kõgazdag, és majd csak a sorozat végén láthatjuk ismét.

Niko és Barbi története kicsit hosszabb, mert Barbi férjhez megy egy teniszezõhöz (nem tudom a nevét) akivel nem jönnek ki jól, õ lesz majd a végén Tati barátja :D

A sorozat végén pedig Barbi mikor elmegy apácának (kiírták a sorozatból vagy távozott magától) már csak hátulról fogják mutatni néha, mikor Nico égen földön keresi majd.

Tango anyja meg Nico apjával fog kavarni de nem tudom meddig jutnak majd.

Carolina-nak születik egy lánya Alejandrotól, Mia, aki szívbeteg lesz, így fog megbûnhõdni a sok szemétségért amit okozott.

milyen spoiler lesz még

jaaj a lényeg, mikor Paz-t elrabolják és kicserélik az ikertestvérével, az ikertestvére beleszeret Alejandro-ba és egy félreérthetõ állapotban nyit rájuk JM, akitõl addira már meglesznek az ikrek. Juan otthagyja Pazt, és elviszi a piciket, odaköltözik egy nõhöz (vad angyalból a Vikrória, aki még emlékszik), akirõl majd kiderül hogy nem teljesen oké. Paz nagy nehezen megtudja hogy lakik JM a picikkel, de mindig csak a nõt találja otthon, mivel JM dolgozik, de a nõ ugy adja elõ hogy együtt van Juannal - ezt még egy fél órán keresztül lehetne írni olyan jó lesz :D


amik eszembejutottak leírtam.

egyéb kérdés?

Spoiler vége :)
10/10
berberis 2010 júl. 30. - 20:58:25 10/10
(99/447)
Én is kérdezek...
Norita miért van mindig napszemüvegbe?
Hope7 2010 júl. 30. - 17:30:20
(98/447)
Szia Mindenkinek!
Eddig csak olvasgattam, de most lenne egy kérdésem.
Nah szóval az lenne a kérdés h most akkor Tango meg Laura (asszem így hívják :D) összejönnek?
Ja és még egy: Nico és Barbi mikor jönnek össze?
Várjunk még mindig van. :) Remélem nem baj! :)
Az h Gaby mikor tudja meg az igazat? Mert ugye mondtátok h elüti a kocsi amikor megtudja ki az apja.
Meg írtátok itt h a gyerek nem is Aguirré-é hanem másé. na az mikor derül ki?
És még az h Pasculli (remélem jól írtam) összejön Ginoval?
Ha még lesz kérdés írok de egyenlõre ennyi! ;)
10/10
syuzi 2010 júl. 29. - 20:35:35 10/10
(97/447)
Barbi azért nasgy szemét elhitetni Pazal,hogy terhes na meg fõleg Nicotól:(
Sajnálom ,hogy Norita nem lesz bent a sorozat végéig:(
Szerintem Nico apjával szép pár lettek volna:)
Kiváncsi leszek a holnapi részre:)
10/10
berberis 2010 júl. 29. - 15:34:51 10/10
(96/447)
Köszi :)
Akkor még jó sokáig nézhetjük.
Dííjus 2010 júl. 29. - 15:29:52
(95/447)
210 részes:)
10/10
berberis 2010 júl. 29. - 15:16:35 10/10
(94/447)
Sziasztok!

Lehet le lett már írva, csak nem vettem észre, hány részes lesz ez a sorozat?
Zsizella 2010 júl. 29. - 05:12:02
(93/447)
Ma hajnalban tuljutottam a 144-145 részen,voltak felvillano dolgok kb.5 év távlatából.
A mai fejemmel,meglátásommal,ugy gondolom,hogy kb.160 résszel be lehetett volna fejezni a történetet,de ez telenovella és valamibõl élni kell az íroknak is.
Számomra már kissé érdektelen lett,csalodás a további bonyodalom,most igy érzem.
Ezért talán kivárom a lassubb sorozatot és csak,ha felébredek követem,mert igazán az éjszakázás megzavarja a napi dolgaim,de nyár van szerencsére.
Most a sorozat-on a 124-125 rész megy 6,40 tõl,heti 5 napon.
Sok türelmet mindenkinek.
Zsizella 2010 júl. 28. - 18:12:17
(92/447)
filmkatalogus.hu nézzétek meg
Akkor tisztázzuk,most
Aki fényképez a szöke,az Paz testvére Gabrilla,aki Tatu igazi anyja.Meg akarja ismerni a családot mielött megjelenik.
Gabi JM.felesége,akiröl majd kiderül Paz féltestvére,de igen sokára.Balesetben meghal,mikor megtudja ki is õ.
Milagros Paz lánya,talán majd késöbb megjelenik,nem tudom,de a 141 részig csak emlegetik.
A másik M.Paco felesége aki majd megjelenik,beteg és sok bonyodalmat okoz,de csak pár részben,majd elüti egy auto,dilis.
Nora kb.100 résznél kikerül a sorozatból,ugyanis megtalálja igazi apját és igy távozik a házból végleg a sorozatból.Paco apja majd Tangó anyjával jön össze kb.130-nál.
Inez is társra talál.Pár ember sorsa rendezödik,de kerülnek elö uj szereplök.
Tatu apja,annak felesége.illetve JM.gyerekkorából is,akivel éttermet nyitnak.Carolina börtönviselt apja.Pazék elválnak és Carolinával él.
Meg még sorolhatnám,de nem akarom lelöni a lényeget.Ma éjjel egy igazán sorsdöntö rész jön,mert a végszó izgi volt.illetve a történés,de ezt nem árulom el most,ma.
Zsizella 2010 júl. 28. - 17:58:30
(91/447)
SZIAsztok...
látom igen sok a keveredés,félreértés.Elöször is ha valaki bekapcsolodik egy forumba,szerintem olvassa el az elözöeket is.Igy nem kerül sor felesleges kérdésekre.
Éjjel már tul jutottam a 141-ik részem,hát mit is mondjak,baromi izgalmas,ugyanakkor,kicsit idegesitõ is pár dolog részemröl.
Mint emberek férfiak itt is csak far..kon keresztül gondolkoznak.A másik a gazdag gyerek unalmában a másik embert tönkre tesz,illetve a szegény sorbol kikerült,mindent megtesz,hogy zsarolással,csalással pénzhez jusson.Szerintem ez az egész film lényege,köritve.
10/10
dorelka 2010 júl. 28. - 15:37:13 10/10
(90/447)
Ekkora hülyeséget, hogy egy sorozatban 2 szereplõnek is ugyanaz a neve.. Nem tudtak volna kiválasztani a több száz név közül még egyet?!
10/10
syuzi 2010 júl. 28. - 11:54:08 10/10
(89/447)
Nem Nico felesége nem Vittoria,hanem Milagros,de nem Paz tesója hanem
másik Milagros:)
Dííjus 2010 júl. 28. - 10:16:42
(88/447)
De Paznak is van egy másik lánya akit Milagrosnak hívnak!!
Mert Paz még mondja is, hogy de hiányzik neki a lánya Milagros
Akkor most két Milagros nevû szereplõ van a filmben vagy mi???:D