pöttömjuliska 2011 okt. 08. - 17:19:28
(23/43)
Valljuk be, Pacino már önmagában húzóerõ. Kíváncsi vagyok a filmre. Az mellesleg csak nekem vicces, hogy egy helter skeltert beraknak 9-re, ezt meg 23:40-re? Mondjuk nem olyan gáz, mintha a Mansont adnák, de ez még így is kellõen érthetetlen számomra.
10/10
Ford Mustang 2011 okt. 08. - 16:12:51 10/10 Előzmény feketevipera
(22/43)
Áhh, ez nem olyan egyszernézõs film. Barkin egy istennõ, eszméletlen jó nõ, fõleg ebben a filmben. Miatta ma is megnézem.
balazs0729 2011 máj. 30. - 22:02:27
(21/43)
SPIOLER*******
De nem is Al Pacino hódítása volt a komoly, hanem Goodmané...
Amúgy szerintem tökéletes krimi. Ha belesüppedsz, a végére szépen meglepõdsz. Én végig azt hittem olyan lesz, mint az Elemi ösztön, és szépen bele is ringattam magam, aztán meg kerestem a pápaszemem, hogy hogy kivágta a csukott ablakon a pasast. Meg mikor visszarakta a poharat, mondom magamban Frank Keller de nagy barom vagy, aztán a végén is ezt mondtam, mert akkor már rég beleszerethetett volna, erre most meg pár órával késõbb azt mondom milyen jól tette, hiszen úgy se jött volna rá. Szerintem a zsarunak nem túl jó Frank, szeretõnek viszont elég jó, amolyan tipikus amerikai, nem sok minden érdekli...
Ellen Barkin nálam top színésznõ, de én még a Törvénytõl sújtva címû filmben szerettem bele, imádom az olyan típusú csajokat(szándékosan nem írtam le, nézze meg aki nem látta), úgyhogy nekem nagy negatív meglepetést nem tudott okozni, sõt mondom imádtam, John Goodman pedig az egyik legkedvencebb, a végén Tom Waits dal, nagyon frankón össze volt ez rakva
SPOILER VÉGE**********
Második Mancika 2011 máj. 16. - 08:27:09
(20/43)
Nagyon vicces a nõ piros dzsekije :-)
Angolul néztem, Al Pacino-nak olyan érdekes hangja van, hogy alig lehet érteni mit mond. A párbeszédek eléggé szlengesek voltak, sokszor csak félmondatok, szavak, de biztos ez a stílus illett a külvárosi zsarukhoz.
Amúgy klassz film, csak kicsit nehezen indul be. És nekem Ellen Barkin nem túl szimpi.
10/10
JudeCole 2011 márc. 18. - 14:15:18 10/10
(19/43)
Egyszerûen imádom Al Pacino-t! Minden amit "játszik" olyan természetes, mintha Õ maga lenne. Ebben a filmben is szenzációs, se több, se kevesebb mint amit a karaktere megkíván. Most láttam ezt a filmet, teljesen a hatása alatt vagyok, hihetelen, h milyen pozitív energiát hordoz magában. A történetvezetés egyszerûen hibátlan.
SPOILER******
Frank Keller a film elején egy kiégett ember, akinek a magánélete totális csõd, és bár valóban végig megmarad egyfajta bizonytalanság, a végére egy új ember születik, akibõl egyszerûen árad az új élet felé nyitni akarás. Érdekes párhuzam ez Helennel, aki bár keresi saját útját, és majdnem elveszíti már megismerkedésük pillanatában (az elsõ éttermi jelentre gondolok) Franket, szerencsére megérez benne valamit. Két nagy kedvenc jelenetem van a filmben. Az elsõ a másnap reggel amikor Helen Franknél ébred. Helen kislányos bája, Frank hódítása egyszerûen tökéletes. Nem valami nagy macsó jelenet, h én vagyok az ász, hanem egy kedves csábítás. Én azt hiszem, h sok nõ pontosan ilyesmire vágyik az életben.Egy olyan férfira aki nem tökéletes, de próbálkozik; tud nagyon kedves, romantikus lenni, de ezt sem viszi túlzásba, ugyanakkor nem adja fel, tudja, h szereti a lányt, és végül nem engedi el. Ki tudja mutatni, h SZERELMES, méghozzá úgy, h nem egy geil, csöpögõs undormány lesz belõle. Az elöbbiekbõl következik, h a másik kedvenc jelenetem az utolsó, amikor Frank végképp elkapja Helent. A jelenet elején a teljes elutasítás, a végén pedig a teljes hm, mondjuk megadás, bár talán nem ez a legpontosabb kifejezés.
SPOILER VÉGE******
A film hangulata is nagyon tetszett, vki lejjebb Kispesthez hasonlította, azért is örültem neki, mert én is ezt éreztem, és ott is lakom. :)
Mindenkinek ajánlom ezt a filmet, annak is aki nem Al rajongója szerintem egyszer látnia kell. Én még nagyon sokszor fogom megnézni.:) Nálam 10/10 pont.
batagy 2011 febr. 13. - 23:53:55
(18/43)
Alap film!
De jól hallom hogy ezt is újraszinkronizálták?
6/10
offtopic
pozsizsuzsi 2011 febr. 12. - 19:30:14 6/10
(17/43)
Affenébe. Én is belefutottam a spoilerbe optikailag. :(
Ez a kicsi hsz nagy spoiler igazi veszélye. Ránéz az ember és már tudja. :(((
fzoltan 2011 febr. 12. - 16:11:28 Előzmény Ford Mustang
(16/43)
A kedves mamád is meglepõdne, ha tudná, milyen erotikus kapcsolatot kívánunk itt néhányan kettõtöknek!
gyorvik 2011 febr. 12. - 13:30:37 Előzmény Ford Mustang
(15/43)
Spoiler meg hasonlók??? ... Eeeeej
Batyu 2011 febr. 12. - 12:26:26 Előzmény Ford Mustang
(14/43)
Én viszont már nem fogok. :-(

Igazán nyomhattál volna egy spoilert!
10/10
Ford Mustang 2010 nov. 08. - 16:01:46 10/10
(13/43)
Hát igen, az elcseszett bûnügy esete. De én sem gondoltam volna, hogy a nõ volt férje a sorozatgyilkos:O Ezen meglepõdtem a végén.
8/10
pneklara 2010 nov. 08. - 12:10:14 8/10
(12/43)
Ezért a filmért félidõben elhagytam Jennifer Lopez-t, meg Ralph Fiennest - de megérte. Jó kis film, volt benne minden: humor, bunyó,szex, izgalom. Most nem Al Pacinot dicsérem, hanem Goodmant. Ált.nem kedvenceim a testes pasik, de ez édes pofa.És a film végén a "megoldás" is üt,végig fenntartja a kétséget a nézõben. Nem nagy alkotás, de kedvelhetõ.
10/10
Ford Mustang 2010 nov. 07. - 23:21:54 10/10
(11/43)
Tényleg egy nagyszerû film, nagyon tetszett, és a vége is happy end lett, úgyhogy minden oké:) 10/10
kowalsky 2010 nov. 07. - 23:21:38
(10/43)
abunkó rendõr (aki a hegedû mûvészt küldi pincérért:) és a választékos, elegáns nõ, no meg az elcseszett bûnûgy esete..
10/10
Ford Mustang 2010 nov. 07. - 22:10:49 10/10
(9/43)
Valóban jók a szereplõk, Al Pacino az egyik kedvenc színészem, de John Goodman se rossz, Ellen Barkin pedig egyszerûen gyönyörû, egy díva.
10/10
Rebbeka 2010 nov. 07. - 22:03:21 10/10
(8/43)
Nagyszeru film, nagyszeru szereplok.
Seraphin 2010 ápr. 29. - 22:24:02
(7/43)
Nagyon tetszett ez a film. Elsõsorban a hibátlanul játszott veterán, elvált, munkamániás és piás zsaru miatt, Al Pacino rutinos, de kitûnõ. Imádom ezt a nagyvárosi amerikai karaktert, azt amelyet Bruce Willis is hozott a Simlis és Szendében csak õ humorral és sármos mosollyal tett rá még egy lapáttal.
Másodsorban, mert 1989-ben készült, nomeg a helyszín, a nagyváros külsõ kerülete, mondjuk az amerikai Kispest.
Nekem nem esett le a krimi megoldása, pedig egyszerû, de e film esetében az egyszerûség pozitívum, nem is kell túlbonyolítani, a túlfûtött Al Pacino lazán vitte a filmet a saját hátán, az hogy egy gyilkosságot akar felderíteni csak ürügy arra, hogy két piálás között lecsukjon néhány köztörvény ellen vétkezõt, meg felszedjen egy jó bõrt :)
feketevipera 2010 ápr. 14. - 11:34:46
(6/43)
Szerintem átlagos film, nagyjából kiszámítható a történet. Al Pacino játéka ellenére is amondó vagyok, elég, ha az ember egyszer megnézi.
10/10
Milhouse 2010 márc. 25. - 03:07:50 10/10
(5/43)
Megérdemelte volna azt a díjat...

10
almi1 2010 márc. 24. - 19:47:34
(4/43)
Jófilm, de mért hajnalban adják..