Téma: A szexbomba

Anditos 2009 júl. 18. - 11:42:02
(5/25)
Igen, ebben igazad van. De nem tehetek róla, nem szeretem az õt szinkronizáló mûvésznõ hangját.
Érdekes, hogy Monroe beszédhangja tényleg olyan volt, amilyennek leírtad, de amikor énekelt, mégis bársonyos, kellemes olt. Nem volt világmegváltó hangja, de az I wanna be loved by you c. dalt nagyon szeretem tõle. :-)
Anditos 2009 júl. 18. - 11:31:23
(4/25)
Nagyon tetszett a film, Poppy Montgomery tényleg maga volt Monroe. Csak két dolgot tudnék említeni, ami nem nyerte el a tetszésemet: a szinkronhangja, és hogy amilyen részletesen taglalták a gyerekkorát, karrierje kezdetét, úgy csapták össze végét. Az rendben van, hogy a világ már jól ismeri Monroe-t, a flmcsillagot, és a film arra helyezte a hangsúlyt, hogy kiderüljön, hogy zaklatott gyerekkora hogyan nyomta rá bélyegét egész életére. De aki esetleg nem ismerte még õt, vagy csak hallott róla, annak lehet hiányérzete a film végén.
-SPOLIER-
Az jó, hogy nem mutatták, hogy halt meg, mert csak néhány ember tudja a teljes igazságot, és a Kennedy-vel való kapcsolatáról sincs túl sok hivatalos információ, de akkor is, nekem kissé összecsapott volt a vége. Elvált Millert-tõl, majd utána "hirtelen" már nagyon kiábrándult és depressziós lett a filmben, nekem ezen a ponton volt hiányérzetem.
De mindezek ellenére nálam 10/8 a film. :-)
10/10
Zsuscy 2009 júl. 17. - 18:22:21 10/10
(3/25)
Én nagyon szeretem az életrajzi filmeket, sorozatokat és még jobban fokozta az érdeklõdésemet Poppy Mongomery más filmekben való szereplése, mert csak eddig a NYOMTALANUL-ban láttam.
A filmben Marilyn Monroe-t alakította, tényleg eszméletlenül jól játszott és már tuti, hogy ezek után a Nyomtalanulban Samantha Spede szerepét megkapta, ahol Anthony LaPagliával (Jack Malone) egymást elengedni nem akaró párost alakit.
Hát...az biza a két színész nagy kedvencem lett a NYOMTALANUL-ban és követni fogom a többi filmjeiben való nem mindennapi alakításukat, csúcsok csúcsa mind a ketten.
Igy találtam rá A szexbomba címû filmre, amely az elejétõl a végéig leköti az ember figyelmét, szóval tök jó az egész:*)
10/10
Zsuscy 2009 júl. 17. - 15:46:00 10/10
(2/25)
Mindenben egyetértek az elõttem lévõ három hozzászólóval.
Éredemes megnézni, ma este 20.00 órakor ismétlik az I.részt, és 22.00 órakor a II.részt adják le.

Péntek: julius 17. 20.00 I.rész mai napon
julius 17. 22.00 II.rész mai napon

Szombat: julius 18. 20.00 II.rész
Vasárnap: julius 19. 16.00 II.rész
Péntek: julius 24. 18.00 II.rész
Nightbeetle 2008 ápr. 24. - 21:49:23
(1/25)
Egyetértek! Nagyon jól megvan csinálva, és Poppy Montgomery eszméletlen jól játszott! Élveztem a film minden percét. Örülök hogy megnéztem!