Muya 2012 febr. 14. - 11:26:56
(11/51)
húúú.. hát a hozzászólások alapján inkább meg sem nézem... maradok a könyvbéli élményeimnél...
1/10
AttilaHun 2012 febr. 13. - 17:27:09 1/10 Előzmény Cracovia
(10/51)
Ez a film rettenetesen gyenge. Hétköznap délután 14 órakor látni ilyeneket a kereskedelmi csatornákon. De azokat át lehet kapcsolni. Már az elsõ 15 perc után ki akartam jönni, de a feleségem még reménykedett valami pozitív fordulatban. De hiába...

Sajnálom a ráfordított VIP jegyek árát, de még jobban az elfecsérelt idõt. Ennyire vacak filmet már régen nem láttam. Talán a Go-Trabi gó volt hasonlóan unalmas.
1/10
Cracovia 2012 febr. 07. - 08:50:07 1/10
(9/51)
Heigl kisasszonynak ha mását nem is, de a seggét farmerban láthattuk... kb. ennyi a filmrõl beugró emlékem bõ 12 órával a megtekintése után...
Mr. D 2012 febr. 05. - 13:46:42
(8/51)
Vannak filmek, amik szabályosan fájnak. A Szingli fejvadász ilyen film. Emellett tökéletes példája annak, hogyan kell másfél órát megtölteni a tömény semmivel. Ehhez kell egy teljesen érdektelen, humortalan, felesleges és pocsék forgatókönyv (filmen még végigülöm, de kíváncsi vagyok, hogy ezt regényben kinek van türelme végigolvasni...), egy tehetségtelen rendezõ, aki még az 5ös erõsségûnél valamivel jobb poénokat (kb. ha 2 ilyen volt) sem képes viccesen tálalni (na de ne is várjunk mást attól, aki Az utolsó dallal volt képes sokkolni minket legutóbb), és persze kell egy pocsék színésznõ, aki minden filmjében ugyanazt a szerepet, ugyanazt a sablonos, dögunalmas játékot hozza (ha Jennifer Aniston épp nincs kéznél, akkor jöhet Katherine Heigl), és már kész is egy újabb redundáns vígjáték, ami csak arra "jó", hogy Heigl kisasszony számláját és önbizalmát tovább növelje, ha színészi kvalitásait úgysem tudja.
5/10
Steve_39 2012 febr. 05. - 11:53:30 5/10
(7/51)
Tegnap este néztem meg a filmet. Nekem nem igazán tetszett. Ez egy könnyû vasárnap délutáni film lehet valamelyik kereskedelmi csatornán. NANÁ, hogy csakis ingyenesen!! A moziban is csak egy csajnak tetszett nagyon, aki majd kinyúlt már a reklámok alatt, de szerintem õ sokat "szívott" a film elõtt....
Muya 2012 febr. 02. - 10:45:33
(6/51)
De természetesen nem láttam a filmet és megfogom nézni, hogy rendes véleményt alkothassak :)
Muya 2012 febr. 02. - 10:42:37
(5/51)
Szia!

Szerintem sokan megnéznék, de ez az én véleményem :)

A Koszorúslányokban sem ismert csinibaba szereplõk voltak, mégis sokan megnézték és szerethetõek voltak a szereplõk :)

Ehhez a fõszerephez inkább illet volna valami "Bridget Jones-os" színész..
editka 2012 febr. 01. - 15:47:56
(4/51)
Hát én nem vagyok rá kíváncsi... tizenöt körüli részt olvastam, és a szereplõket elnézve nagyon nem felelnének meg az elképzeléseimnek.
zsu29 2012 jan. 28. - 21:38:02
(3/51)
Nagyon szeretem a könyvet, kíváncsi vagyok, mit hoznak ki egy ilyen jó könyvbõl, de az eddigiek tekintve kissé szkeptikus vagyok.
Muya 2012 jan. 26. - 10:20:28
(2/51)
Pont ezt a könyvet olvasom és nagyon tetszik!

Az viszont elszomorít, hogy már megint egy csinibaba játssza a fõszerepet!!!! A könyvben a csaj nem az!!!!
És az életben sem az mindenki!!!!

Ezt kellene már kicsit elõtérbe hozni! Azért van, annyi komplexussal élõ ember - fõleg - nõ, mert állandóan erõltetik ezeket a cicamicákat!

Szóval kereshettek volna valami hétköznapibb szereplõt is... fõleg ismeretlent!
Ford Mustang 2011 nov. 21. - 03:31:58
(1/51)
Jó kis filmnek ígérkezik, kíváncsi leszek rá.