1/10
stanmore 2012 dec. 25. - 22:01:31 1/10
(180/220)
Dráma? Ez vicc,inkább egy unalmas limonádé.Sandra röhejesen teszi magát.Ezért Oszkárt adni,óriási blama.
AldersbacherFilmYeah 2012 aug. 20. - 22:52:48
(179/220)
Egy élmény volt ez a film.
Hihetetlen,hogy mennyire õszinte..A története remek,és a színészi játék meg zseniális.
Sandra Bullock nem véletlen a kedvencem..Istenien játszotta el a karaktert.
9/10
DDLL 2012 aug. 20. - 22:37:22 Előzmény M.Zs.F
(178/220)
oscar... na igen :) én nagyon vártam már, h egyszer oscar közelébe kerülhessen. Meg is lepõdtem, hogy õ kapta, de nagyon-nagyon örültem neki! :)
10/10
M.Zs.F 2012 júl. 20. - 00:39:08 10/10
(177/220)
Talán magam is meg fogok lepõdni ha visszaolvasom majd mit írok, pláne hogy Sandra Bullock nagy kedvencem Julia Roberts mellett. Viszont így gondolom, és tudom hogy nem fog változni a véleményem.

A filmrõl annyit, hogy manapság, amikor a csapból is folynak az újabbnál-újabb mozifilmek mindenféle témakörben, üdítõ volt megnézni ezt a filmet. Õszintén lehetett rajta nevetni, mosolyogni, és néhol könnyezni. Nehezen indult be, az elején még meg is fordult a fejemben, hogy lehet a Winter's bone mellett kellett volna inkább voksolnom. No de aztán bevonult Ms.Bullock..........

Szóval Sandra Bullock régóta nagy kedvencem, Féktelenül volt az elsõ amiben láttam, aztán azóta a filmjei nagy többségén vagyok túl. Nagy kedvenc a Nász-ajánlat, amiben egy hasonlóan diktatórikus és nagyhatalmú nõt játszik. A mozi az Õ játéka miatt is nagy kedvencem, jól áll neki a szerep. Viszont ebben a filmben ugyanaz mégis más. A film elején kifejezetten erõltetettnek tûnt számomra amit játszott-úgy tûnt nekem, mintha nem a dolgára koncentrált volna. A végére belejött úgy éreztem, vagy pedig megszoktam. Minden jó ha jó a vége-szokták mondani. Azt hiszem most sok embernél húzom ki a gyufát, de akármennyire is szeretem, és nagy kedvenc és imádom: nem adtam volna Oscar-t ezért a filmért Neki. Viszont ami még feltûnt, hogy Nála szintén kezd kialakulni a "jellegzetesség". Arra értem, mint ami szerintem csak az igazi NAGY színésznõk sajátja, tehát teljesen mindegy mit játszik, akkor is az a mimika, az a mosoly, vagy bármi jellegzetesen az övé. Rajta kívül Meryl Streep-en figyeltem meg eddig.

.........szóval bevonult Sandra, és elkezdõdött, bár még mindig lassan a film. És egész szépen vitték, bár ehhez Quinton Aaron játéka is nagyban hozzájárult. És Junior pedig egy üde folt az egészben. A lényeg, hogy vitték a filmet, és jól is fejezték be, megszerettem igazán a végére.
A laptopom memóriája nem túl bõ, és folyamatosan töltök új filmeket, de ez azt hiszem állandó marad. Valahol az egészen nagyok közt, valahol a Pretty Woman, Forrest Gump, Amelie csodálatos élete, és az Édes november között. Mert ott a helye.

10/10
szakakata 2012 márc. 25. - 19:15:45 Előzmény Spooner
(176/220)
Sandra nincs túl egy plasztikai mûtéten sem. Õ volt a reklámarca egy presztízs kozmetikai cég öregedésgátló luxus krémjének, aminél klinikai tesztek igazolták, hogy segít a bõrnek, hogy maximum 15 évvel fiatalosabb bõrre jellemzõ módon mûködjön. :) Az eredmény magáért beszél. :)
10/10
lenccs 2012 márc. 06. - 21:57:43 10/10
(175/220)
10 pontos. az pedig, hogy ehhez egy igaz sztori adta az alapot: 11 pont!
SJQ 2012 febr. 26. - 22:01:15 Előzmény SJQ
(174/220)
Azóta megnéztem kétszer és IMÁDOM! :) mindig könybelábad a szemem, szép film nagyon!
Kiváncsi lennék mennyi az eredeti belõle és mennyi Hollywoodi fogás :)
SJQ 2012 febr. 23. - 14:19:17 Előzmény wrossi
(173/220)
Igen, biztos egy megérintõ pillanat lehetett!(ha valóságban is így volt)
Nekem ami még tetszett, amikor hálaadáskot látja, hogy a fiú kiül az asztalhoz és odarendeli az egész családot.
Itt (még) nem igen tudom, h kiben mi játszódott le! A fiú miért ült oda stb. de érdekes!

ÉS tudjátok mit gondolok, hogy ez sokkal nagyobb öröm, ajándék lehetett Leigh Anne-nak mint Mike-nak!
Megmenteni egy embert és ilyen boldoggá tenni, biztos vagyok benne, h pláne egy anyának hatalmas ajándék és olyan öröm amit ritkán, és kevesen éreznek élnek át!!!
SJQ 2012 febr. 23. - 14:08:46
(172/220)
Sziasztok!
Nos, amióta megláttam anno,h készület ez a film, rögtön kerestem a mozilistan, de nem találtam. Aztán jött is az Oscar és még ezek után sem volt a mozi listán. AZÓTA szeretném megnézni, de mivel nem vagyok film letöltös típus, ezért elmaradt.... de végre egy kedves barátom elhoztam Nekem és NAGY-NAGY várakozással megnéztem! (pláne,h itt is mindenki csupa jót írt)
Szóval: a film eleje nagyon tetszett! Lekötött, úgy megérintett, hogy tényleg nincs benne csöpögés. Engem a fiú tekintete érintett meg mindig(az õ választása nekem 10 pontos), plusz Sandra játéka(elfogult vagyok IMÁDOM Õt)pláne ahogy megtörte az erõs asszonyt ez a nagy boci szemû fiú!
DE! Vhogy nekem nem volt katarzis a végén, értem,h életrajz, dráma, de vhogy nem volt meg a végén, na igen, erre vártam ennyit! Nekem vmi hiányzik belõle, annak ellenére,h végig lekötött! Lehet egyhangú volt. Vagy vhogy a kibontakozás nem tetszett. Megnézem újra,h másodszorra mit vált ki belõlem. Az egy kicsit zavart,h túl idilli a házaspár, családi kép.
Ja és mikor annak idején megláttam,h ilyen szõke lesz Sandra ebben a filmbe, kicsit elszörnyülködtem, de már a második percben (számomra) teljesen természetes volt!(JÓ SZÍNÉSZNÕ)
ÉS igen járt már neki az Oscar!!!!!!!!!
8/10
Spooner 2012 febr. 11. - 18:58:05 8/10
(171/220)
Jó film érdekes történet.. Sandra Bullock tuti túl van pár plasztikai mûtéten.. meg is van az eredménye :)
8/10
DP@i 2011 dec. 31. - 15:34:50 8/10
(170/220)
Na, végre megnéztem. Többet vártam, de külön jól esett, hogy maradtak a megtörtént eseményeknél és nem tupírozták agyon hálivúdivá. 8/10.
8/10
zz76zz 2011 dec. 21. - 11:00:57 8/10
(169/220)
jó a film, jók a szereplõk, meg a sztori is, de annyira csöpögõs lett, hogy szinte az már sok
10/10
_Freddy_ 2011 nov. 18. - 13:23:46 10/10 Előzmény Towner
(168/220)
megérdemelte a díjakat amiket kapott, annyira jó film... :D
kaman 2011 nov. 18. - 13:22:20
(167/220)
Elõrebocsátom, az egyik kedvenc filmem, de egy nem kicsi ferdítés azért van benne. Michael Oher közel sem volt olyan esetlen, mint ahogyan azt a film bemutatja. Mikor odakerült Tuohy-ékhoz már képzett játékos volt, benne a sportköztudatban... de való igaz, a story így eladhatóbb, hogy a felfedeztek, megmunkáltak egy csiszolatlan gyémántot.
10/10
sensi89 2011 okt. 26. - 01:35:18 10/10
(166/220)
Sandra Bullock szokás szerint hozza a színvonalat, a történet maga is remek és a megvalósítás is nagyon jó lett. 10/10.
wrossi 2011 okt. 17. - 01:01:06
(165/220)
Gyönyörû volt ahogy az elején Leigh Anne elemezte az NFL törvényszerûségeit.Kár,hogy ezekbõl a dolgokból a magyar emberek többsége nem sokat fog fel.
Nagy Mike abban a pillanatban megfõzte Leigh Anne-t amikor reggelre összehajtogatta az ágynemût,ilyen apróságokból lehet tudni,hogy valaki jóravaló ember.Ha otthagyja a kanapét összegyûrve akkor talán véget is ért volna a történet egyetlen éjszakával.
9/10
Rahar 2011 okt. 07. - 10:27:21 9/10 Előzmény Mike088
(164/220)
Teljes mértékben egyetértek veled, ez egy kiváló film. Ritkán értékelek egy filmet legalább 9 pontra, ez a ritka esetek egyike. Kiváló színészek, nagyon jó alaptörténet és cselekményvezetés. Nekem különösen tetszenek a film végén bemutatott valós felvételek, a szereplõk tényleg hasonlítanak az igaziakra.
9/10
Mike088 2011 szept. 19. - 04:19:56 9/10
(163/220)
Na kérem hát így kell filmet csinálni. Sokszor a legapróbb részletekben is ott van az az érzelmi impulzus amit a színészek kiválóan átadnak a nézõnek. Továbbá a film jól operál a zenei betétekkel és a látványelemekkel is növelve az összhatást. Sandra Bullock pedig lazán letagadhatna 10-15 évet igen szexi nõt formáltak belõle (mondjuk alapból is az).
10/9
10/10
Towner 2011 szept. 05. - 20:40:47 10/10
(162/220)
Na végre egy tényleg baromi jó film.. (a megnyert Oszi után elhatároztam hogy megézzem,..most jutott eszembe, Hála Istennek)
9/10
TSkull 2011 szept. 03. - 20:37:02 9/10
(161/220)
Sandra Bullock furcsa volt ebben a pattogós szõke szerepben, és feltûnt, hogy egy kicsit lapos a feneke, de azért nagyon jól nézett ki, nekem legalábbis tetszett. Nem tudom, ki hogy vanm vele, de nekem nem nagyon adott olyan érzést az egész mintha Nagy Mike visszaélne a vendégszeretettel, annak ellenére, hogy egy utcáról összeszedett jövevény volt a családban, és mindent megkapott, amit csak akart. Nagyszerû a film, megér simán egy 9-est. Jah és egy megjegyzés, a család minden tagja hasonlított az valós figurákra, kivéve az apjukat.
Parno Graszt nagykoncert
2020. február 14., 20:00, MÜPA Parno Graszt nagykoncert

Vendég: Ferenczi György

Jegyvásárlás