Jessica00 2013 ápr. 29. - 10:59:02
(9/1549)
3. Hang Silvia-nak már...minek?????? Törtei Tündével mi a baj, az jó volt...Az anyját alakító színésznõnek ez a hang borzalom. Pedig annyira vártam ezt a sorozatot, de félek, hogy a hangok kiborítanak ... adok neki egy esélyt pár részig, milyen a kivitelezés (gondolok szövegre, stílusra és többi hangra).
9/10
suxel 2013 ápr. 28. - 21:51:40 9/10
(8/1549)
Igen, ez így van. Még nem házasodnak meg, az esküvõ elõtt van a baleset. Ez a szöveg a freeblogon még a trailerhez íródott, s abból még nem lehetett teljesen kivenni, hogy hogy is van. :)

Viszont nekem a betétdalok nem jöttek be. Nekem túl szerelmesek, túl melankolikusak, túl lassúak voltak. De kinek, hogy, viszont az instrumentálok bejöttek. Holnap kiderül. :)
violet82 2013 ápr. 28. - 20:41:25
(7/1549)
Én is megnéztem eredetiben, jó kis sorozat, tetszett a zenéje és a helyszín is . :)

Én úgy emlékszem, hogy a közös legény/leánybúcsújuk után történt a baleset, a férfi nem figyelt oda vezetés közben.
Kiváncsi leszek, hogy lesz-e olyan jó a szinkron, mint pl. a Megkövült szíveknél vagy A szerelem nevébennél, ott nagyon eltalálták mindenkinek.
9/10
suxel 2013 ápr. 28. - 09:32:30 9/10 Előzmény napraforgó
(6/1549)
Egy olyan sorozattal állsz szemben megint, amit néztem anno eredetiben. Kb a 2/3-a a nyári szünetet kivéve megvolt a novellának. Szerintem 2012 legjobb televisas novellája, ajánlom figyelmedbe. :)
Az eredeti cím: Amor Bravio azaz Féktelen szerelem Alcím: Cuando manda el corazón azaz, amikor a szív parancsol, valószínû innen ered a magyar cím az alcímbõl.

A lentebbi nagyjából lefedi a történet kezdetét, viszont egy csavaros novellára kell számítani majd, fõleg ami a rokoni szálakat illeti. :) Elég sok ismert szereplõ lesz benne szerintem

Camila (Silvia Navarro) és Daniel (Cristian de la Fuente) két megtört szívû lélek, akik pont életük legnehezebb pillanatában találnak egymásra - a lányt, miután elveszíti újdonsült férjét egy autóbalesetben, egy impotens hozományvadászhoz kényszerítik (Flavio Medina), ám a gonoszok rápacsálnak, amikor kiderül, hogy nem Camila örökli nagyapja mesés vagyonát, hanem egy ismeretlen zabigyerek, Daniel, aki Chilében él. Hogy eltávolítsák az útból, meg akarják öletni Daniel feleségét, aki kómába esik, a gyanút pedig a férfira terelik, akinek menekülnie kell. Egészen Mexikóig jut, hogy visszaszerezze jogos örökségét és bosszút álljon Camilán, aki szerinte a támadás mögött állt. És mi más is lenne a legjobb módszer, mint hogy magába bolondítsa, aztán tönkretegye? De persze most is, mint mindig, a szív parancsol.
Forrás: Televisa freeblog

Annyiban javítanék bele, hogy szerintem még Camila nem megy férjhez, hanem az esküvõ elõtti napon van a baleset.

Részek száma: na számolok, mert itt is voltak felezett epizódok (elsõ 10 rész), meg vasárnapi 2*45 perces finálé, így szerintem 162 lesz.
9/10
napraforgó 2013 ápr. 28. - 08:10:38 9/10
(5/1549)
A google fordító szerint a cím Vad szerelem. Ezzel mi baj volt? miért kellett A szív parancsára fordítani? Ráadásul van egy nagyon hasonló címû sorozat, ami a TV2-n fut.

Tudja valaki hány részes? És egy kis tartalomismertetõt hol lehet találni?
perezsoka 2013 ápr. 28. - 07:20:02
(4/1549)
Bocsi, hogy szólok, de a story4 adja.
Remélem, hogy jól látom! :)
Szép napot!
malvinkicska 2013 ápr. 26. - 13:52:20
(3/1549)
Biztosan nagyon jó lesz a szerep osztás sokat árul el róla,Silvia Navarro Cristian de la Funte a Vad szivbõl, Leticia,CÉzár, ezek nagy karakterek kár, hogy nincs story5 remélem a neten majd követhetem, úgy mint most aKönnyek királynõjét meg a többit amit nem sorolok fel.
9/10
suxel 2013 ápr. 17. - 22:55:45 9/10
(2/1549)
Egyetértek! 2012 legjobb televisas sorozata! Ideje volt, hogy megérkezzen! :)
nuussi 2013 ápr. 17. - 22:51:36
(1/1549)
Végre leadják nálunk is. :D Csak nem értem miért nincs magyar topicja? De nagyon örülök neki, jó kis sorozat. :D