tursus 2012 márc. 09. - 08:01:15
(2302/2362)
Szerintem ez a folytatás lehet: http://www.youtube.com/watch?v=woyMazEUeN0&feature=related

A "kis" Melek hegedül...
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 09. - 07:47:12 10/10
(2301/2362)
http://youtu.be/jGUEXJfSPxY

http://youtu.be/FxHOa43FlmE

http://youtu.be/4VTH0wc6Fts

Én az Ezelt nem néztem, hanem a Seherezádét, de az is nagyon tetszett!!! Nagyon jók ezek a török sorozatok!
Most ilyen a "Tiltott szerelem" is a TV2-n!!!
attila18 2012 márc. 09. - 07:28:26
(2300/2362)
Hát igen!! :)) voltak benne sok szép számok is :)) de nagyon bízom benne hogy lessz még ennek folytatása mert ha nem akkor ááááá.... ugyan így voltam az EZEL-cimû sorozattal is az is nagyon tetszett és vége lett....:SS
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 09. - 07:22:41 10/10
(2299/2362)
Sajnos Lamia kétszer is Cemil miatt került börtönbe, mégis õt választotta!!! És hogy mennyi bûn tapad a pasazádék kezéhez ez sem hatotta meg különösebben Lamiát, hogy a végén a sima képû, "apucika oroszlán kisfiához" menjen feleségül!! Az utosló találkozásukkor nagyon aljasul viselkedett Kenannal szemben, és Ceml arcán az az öntelt, gúnyos mosoly, hogy "na ugye, hogy én nyertem, legyõztelek"!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 09. - 07:17:44 10/10
(2298/2362)
Gyönyörû ez a szám - is, mint az egész CD!!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 09. - 07:14:17 10/10 Előzmény antsa10
(2297/2362)
Nem csak hogy erõltetett volt, hanem nevetséges is!!! Cemilnek az a "gyönyörû" felsõteste, nem volt semmi!!!És a szerelmi vallomásuk sem volt akármi!!! Szerintem mindketten telefonáltak az utolsó rész elõtt az asztro-showba - ami azért tartott olyan sokáig - és a dagadt ember hozta össze õket valami hókusz-pókusszal!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 09. - 07:10:30 10/10 Előzmény Zsuzsa28
(2296/2362)
Nem beszélve arról, hogy Kenan az elõzõ este mondta Lamiának, hogy még egy napot a kislányával szeretne tölteni, majd megy érte (itt jegyzem meg, miért kellett Kenannak és Afifének szállodába menniük, nem volt hely Lamia házában?)), erre fel Lamiának - ahogy felébredt reggel - az elsõ gondolata az volt, hogy elviszi Meleket Cemilhez!!! Mennyire nem volt életszerû, ahogy persze Cemilke nem volt otthon - pofátlanul kiment Leila sírjához! - és rögtön szaladt Lamia Cemil keresésére!!! Pedig tudta, hogy Kenan jön a kislányért!!!
kiskukac63 2012 márc. 09. - 07:06:44
(2295/2362)
Aki az öngyilkosságot gyáva, önzõ, nem-törõdöm, menekülõ tettnek látja, olvasgasson egy kicsit bele a vonatkozó szakirodalomba! Laikusok elsõ felfortyanása valóban általában ez szokott lenni:"könnyû neki, megoldotta, nem kell tovább felelõsséget vállalnia, nem törõdik az itt maradottakkal, stb." Évtizedek kutatásai, psychológia-psychiátriai elemzései, statisztikai adatok ezeknek éppen az ellenkezõjét igazolják!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 09. - 07:05:48 10/10 Előzmény ciliegia
(2294/2362)
Tökéletesen egyetértek a véleményeddel!!! Óriási hiba volt a forgatókönyvíró részérõl a Pasazádék dicsõítése, akik annyi, de annyi bûnt , gonoszságot és rosszat követtek el az életben!!!Ez a befejezése meg azt sugallta a forgatókönyvíró részérõl, mint ha mindenért Kenan lett volna a felelõs, és még azt a hülyeséget is elkövette a forgatókönyvíró, hogy Kenannal fejbe lövettette magát, míg részekkel korábban a majom Cemil meg a padlóba lõtt!! Milyen j lett volna a vége, ha fordítva történik!!! De mint az egész filmben, Cemil ezt sem merte meglépni, hiszen soha nem volt egyenes, karakán ember, gyáva volt végig és öntelt!!!! Az egész filmben egy cél lebegett a szeme elõtt: Kenant kicsinálni, kisemmizni, megfosztani szerelmeitõl, vagyis a halálba kergetni és ehhez méltó társakra talált Cavidan, Afife,idõnként Nimet és Suzan, sokszor Makbule, a vén hülye "Hitler" pasa, a cselédlány Güláj, férje Nazim, a gülü szemû Namik, a koncertszervezõ és lemezkiadó Ahmet és Sahika személyében!!!! Ennyi ember ellen Kenannak esélye sem lehetett Lamia szerelmét elnyerni!!! Nekem nagyon negatív volt Suzan személye, aki mindig adta a sok hülye tanácsot Lamiának, és mindig az éppen aktuális férfi mellett, vagy ellene!! Sokat kavart, amivel sokat is ártott!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 09. - 06:49:43 10/10 Előzmény Satnoar
(2293/2362)
Tulajdonképen egyetértek veled, hiszen ez a befejezés méltatlan volt a filmhez!! Érdekes volt Lamia hirtelen feltámadt , holtodiglan-holtomiglan szerelme Cemil iránt, akit pedig az egész sorozatban megvetett és nem engedte magához érni!!! Most pedig, miután Cemil az ég világon semmit sem tett, csak megírta azt a hülye, bárgyú, bugyuta szerelmes levelet (!), ami egy akkora maszlag volt, és azzal vette le a talpáról Lamiát!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 09. - 06:40:43 10/10 Előzmény zsuzsi**
(2292/2362)
És ebben méltó társa volt Cavidannak Kenan húga, Afife is, aki az egész filmben csak Lamiát szapulta és Cavidan fenekét (sic!) nyalta!!!
Ebbõl a filmbõl is kiderült, hogy a gerinctelen , rosszindulatú embereknek sokkal több szövetségesük van, mint a jóknak!!! Ergo: szinte mindenki, és minden Lamia és Kenan ellen dolgozott, míg Cemilnek semmit sem kellett tennie a sok fájdalmas pofavágáson és a "szívhez szóló" levél megírásán kívül!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 09. - 06:35:06 10/10 Előzmény maszliga
(2291/2362)
Nekem megvan a CD!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 09. - 06:28:53 10/10 Előzmény kriszta83
(2290/2362)
Szerinted Kenan volt a rossz?? Vagy mire gondolsz? Mert szerintem Cemil volt végig a negatív figura, és a végén tényleg elnyerte a jutalmát, és még csak tennie sem kellett érte semmit sem!!!
mamucili 2012 márc. 08. - 23:49:12
(2289/2362)
Lamia a film elején egy ábrándozó, visszahúzódó kislány volt, aki szerelmes volt a jóképû, világhírû hegedûmûvész zenéjébe és azt hitte, hogy magába Kenanba is. Amikor "összejöttek" Kenan már Cavidan võlegénye volt (a gyûrût az ágyban húzta le az ujjáról), Lamiát csak könnyû nyári kalandnak tekintette. Lamia azthiszem szerelme a beteljesüléstõl csak fokozódott. Ekkor õt még senki nem vette emberszámba, senki nem segített neki, csak cselédnek tekintették. Illetve Leila vette a szárnyai alá. A helyzet akkor változott meg, amikor a simaképû helyett el kellett vállalnia a gyilkosságot. Innen a pasaapuka is lányomnak szólította. Az, hogy Kenan közben beleszeretett, az egy dolog, de nem merte felvállalni a szerelmet, inkább a pohár és Cavidan karjába menekült. Az összeköltözésükig történt adok-kapok nem sokat változtatott kettõjük helyzetén és érzésein, ám ekkor Lamia rádöbbent, hogy õ nem ezt a Kenant szerette, persze, mert igazán csak egy ábrándba volt szerelmes. Az, hogy végül Cemilbe szeretett, nem illik a képbe. Kenan öngyilkossága pedig, ha tényleg megtörtént, egy gyáva, önzõ ember cselekedete, aki menekül a rá váró nehézségek elõl, nem törõdik azokkal, akiknek õ fontos (Melek)!
10/10
antsa10 2012 márc. 08. - 23:21:01 10/10
(2288/2362)
Arra én is kiváncsi lennék!
attila18 2012 márc. 08. - 22:51:34
(2287/2362)
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=5_HsrrfrRD8 nekem ez volt a kedvenc zeném benne a sorozatba :))
Istanbul 2012 márc. 08. - 22:46:45 Előzmény netticicaadacs
(2286/2362)
Az utolsó részben a szigeten amikor hárman öszetalálkoztak, mintahogy azt sok elõttemszóló is írta, Lamia és Cemil volt nagyon szemét. Iszonyú jellemtelenül viselkedtek. Kenan nagyon intelligens volt és óriási erõvel tartotta magát. Õ elõtte úgy döntött, hogy ott marad a szigeten, de amikor Lamia Cemil karjával a vállán állt elõtte, úgy döntött, hogy elmegy. Nem zavarja a õket. Kenan mondta nagyon intelligensen Lamiának, hogy "vigyázz magadra", Lamia a jellemtelen és buta nõ csak állt és nem foglalkozott azzal, hogy Kenanhoz intézzen egykét kedves, értelmes mondatot. Itt látszott a legjobban, hogy milyen ember Lamia! Egy köpönyegforgató.
attila18 2012 márc. 08. - 22:45:48 Előzmény Zsuzsa28
(2285/2362)
Én nagyon nem örülök hogy vége lett a sorozatnak mert nagyon megtetszett és most nem tudok majd mit nézni.....:SSSS
és a végével kapcsolatba én megnézném h mi lessz akkor amikor meglátják khanan-t amikor ott feskszik kezében a fegyverrel és h mi lenne rá a reakció meg hogy mit reagálnának a többiek a hír hallatán.
Szóval nagyon nem kellett volna hogy még vége legyen...:SS de remélem lessz folytatása..:))
Istanbul 2012 márc. 08. - 22:36:39 Előzmény netticicaadacs
(2284/2362)
Az írásod nem az én írásaimra adott válasz, összekeversz bennünket.
Az viszont biztos, hogy Kenan imádta a gyermekét, az lett az élete közzéppontja, olyen téves véleményt errõl amit te írsz, kétlem, hogy bárki más mondana.
Kenannak semmi köze nem volt Ipekhez.
Azt pedig én soha nem vontam kétségbe, hogy Lamia lassan beleszeretett Cemilbe. Váljék egészségére, azzal van akivel akar. Számomra Lamia egy jellemtelen nõ, mert:
Lamia legalább annyiszor viselekedett bántóan Kenannal, mint Kenan vele.
De Kenan volt az, aki azonnal elvált amikor összeköltöztek, Lamia nem!
Kenan volt az aki kiállta a sok viszontagság próbáját és végig hitt Lamia szerelmében, megkérte a kezét. Lamia viszont azt a valótlan dolgot beszélte be, nem igazán intelligens magának, hogy "Kenannak nem jutott el a szerelme a szájától a szívéig". Ilyet csak egy buta nõ hisz.

Lamia nem érdemelte meg Kenan szerelmét és nem is szerette, ezért az jó, hogy Kenan nem Lamiával szenvedi végig az életét, az a rossz, hogy nem volt alkalma egy hozzáillõ jellemes, értelmes nõt megismerni, akivel kölcsönösen szerették volna egymást.
kiskukac63 2012 márc. 08. - 20:44:22
(2283/2362)
Kétségbe vonni Kenan Melekhez fûzõdõ õszinte, igazi apai érzéseit erõs túlzásnak tartom!!! Sokmindenben nem lehettünk biztosak ebben a filmben, de ebben teljeskörûen! Aki öngyilkosságra készül, annak eleinte beszûkül a tudata, s a cselekmény végrehajtásakor pedig meg is szûnik. Ebben e helyzetben pedig nem tud mérlegelni, nem várható el tõle, hogy következményeket felismerjen, érzelmei domináljanak.
Hasonló esetekben, ha valaki súlyos depresszióban szenved és önagressziós késztetései vannak, a "sikeres" öngyilkosságra való készülõdés idején mindig megjelenik a "cry for help", azaz a végsõ, kétségbeesett közvetett segítségkérés, figyelemfelhívás,amit a környezet sajnos sokszor csak késve észlel, utólag azonosít be. A filmben Kenan esetében ez teljesen kimaradt, ezért lehet reménykedni...