Oh jajj 2017 dec. 08. - 21:51:50
(212/232)
Miért kell jó sorozatokat ilyen istentelen gagyi módon moziba vinni??
És mi az, hogy Rosszfiú és Hannibál csak itt ismerkednek össze?? Eredetileg együtt voltak katonák és az ott történtek miatt kényszerültek menekülni...
9/10
Palyika 2016 júl. 21. - 11:34:00 9/10
(211/232)
Számomra szórakoztató volt, lehet azért mert van múltja, de tetszett.
xdm 2016 máj. 12. - 13:51:44
(210/232)
Te jó ég micsoda egy foshalom ez.... A poénos részeknél ahol elvileg nevetni kellett volna, még mosolyogni sem tudtam. Ennél az egész filmnél, az A-team egyetlen epizódja szórakoztatóbb.

2. bugyuta, gagyi, nem vicces, szar színészkedés
-csengõzoli-- 2015 aug. 30. - 09:28:38
(209/232)
Az egész film nem nagy durranás,de a befejezés..., az kifejezetten idióta.
A hajós jelenetek nevetségesen bugyuták.
olahmiki1959 2014 dec. 25. - 20:00:14
(208/232)
Na jó, kifejtem kissé bõvebben - nem nagyon bõven, annyi szerintem nincs benne.

A kajával kapcsolatos példám kissé sántított, ezt elismerem, csak azt akartam vele jelezni, hogy nekem nem kell egy filmet végignéznem, ahhoz, hogy megállapítsam, hogy jó-e, vagy sem.
Az ember egy filmnek ugyanakkor szokott néhány esélyt adni, - ha már leült megnézni, - abban az értelemben, hogyha az eleje nem jó, döcögõs, hibák vannak benne, akkor is tovább nézi, abban a reményben, hogy késõbb jobb lesz, felpörög, értelmesebb lesz a történet, lesz benne néhány meglepõ fordulat, stb.
A szupercsapat c. filmmel az a legnagyobb bajom, - és azért írtam azt, hogy valószínûleg végig fogom nézni, - mert az alaptörténet egész jó, a szereplõk is jó karakterek - bár a párbeszédeik néha nagyon ostobák és erõltetetten poénkodók - de a legnagyobb bajom a kapkodó felvételekkel van, amelyek szinte élvezhetetlenné teszik a filmet.
Végig pedig azért szándékozom nézni, mert kíváncsi vagyok, mi lesz belõle, bár a kapkodó, ide-oda rángatott képsorokat illetõen nincsenek illúzióim, a rendezõnek az egész filmben érzékelhetõen ez a koncepciója.

Vissza a kajához - ha megengeded.
Nekem még az sem kell, hogy egy romlott ételt megkóstoljak, és az elsõ falat után kiköpjem, mert nagy valószínûséggel már az állagából, és fõleg! a szagából meg tudom állapítani, hogy romlott-e.
Üdvözlettel...:)
offtopic
Sz Peter 2014 dec. 24. - 23:10:25
(207/232)
Egy tányér romlott kajának nem eszi meg a felét az ember, hanem az elsõ falat után kiköpi.
Legalábbis én. Jó, tudom, nem vagyunk egyformák.
;)
olahmiki1959 2014 dec. 24. - 19:09:38
(206/232)
""Félig láttam a filmet"

No comment.

Lehet, hogy igazad van.
Bár egy tányér romlott kaját nem kell megennem az utolsó falatig, hogy meg tudjam állapítani róla, hogy rossz-e - ha érted az analógiát...:)

Egyébként kellemes ünnepeket kívánok!
offtopic
Sz Peter 2014 dec. 24. - 17:19:48
(205/232)
"Félig láttam a filmet"

No comment.
olahmiki1959 2014 dec. 24. - 17:01:56
(204/232)
Hihetetlen, hogy egy nagyszabású, látványos, jó színészekkel megpakolt filmet hogy lehet ennyire elbaltázni - és most szándékosan használtam egy enyhébb kifejezést, sokkal drasztikusabban is ki tudtam volna mondani a véleményemet.
Ez egy baromi látványos, hihetetlenül izgalmas, szuper akciójelenetekkel teli film - lehetett volna!!! - ha nem szúrja el a rendezõ, meg a vágó azzal, hogy gyakorlatilag - és nem viccelek, hanem halálosan komolyan beszélek - SEMMIT NEM LEHET LÁTNI A LEGJOBB, LEGLÁTVÁNYOSABB AKCIÓJELENETEKBÕL, mert annyira kapkodva, összevissza vágva, hihetetlenül rövid snittekkel mutatják õket!

Bizonyos fiatal rendezõk - errõl is írtunk már többen - azt hiszik, akkor modernek, korszerûek, vagányak, belevalók, ha ide-oda rángatott kamerával, felvillanásokkal, klipszerû vágásokkal készítik a filmjeiket, holott csak saját magukból csinálnak totálisan hülyét!

Félig láttam a filmet, valószínûleg azért meg fogom nézni, - ha már felvettem, elsõsorban Liam Neesonban bízva, hogy nem adja a nevét bármihez, - de egyelõre izgalom helyett a tehetetlen düh munkálkodik bennem, mert mindig sajnálom, ha egy jó alapötletet filmes butaságokkal eltolnak.:D
Tibag05 2014 nov. 07. - 15:23:57 Előzmény -NOMAD-
(203/232)
"Szakterületük a ..a rosszfiúk megleckéztetése." na ez a lényeg! hulljon a férgese!!!!!!
anonem 2014 szept. 07. - 18:00:56
(202/232)
Önért hozzá,igaza van. A szövegek közt viszont van néhány "ütõs"!
offtopic
csikosi 2014 szept. 07. - 12:19:22
(201/232)
ÉN MÉG NEM LÁTTAM EZT A FILMET, DE GONDOLOM EZ IS TELEVAN REKLÁMMAL!
EGYSZERÛEN NEM LEHET MEGNÉZNI EGY NORMÁLIS FILMET, VAGY EGY BÁRMILYEN (50-PERCES) SOROZATOT MEGSZAKÍTÁS NÉLKÜL??
TÚL SOK A REKLÁM ITT IS, TEHÁT A SOK BEVÉTELEIKBÕL ÁLDOZHATNÁNAK A NÉZÕK ELVÁRÁSAIRA.
AZ RTL KLUB ÉS A TÖBBI KERESKEDELMI CSATORNA NEM AZ ELÕFIZETÕK ÉRDEKEIT NÉZIK!!
ÜDV: AKI EGYETÉRT VELEM
Ayumi2 2014 szept. 06. - 20:54:24
(200/232)
Nagy várakozással indultam neki, de egyszerûen unalmasnak találom. Csalódtam. A történet nem köt le, a karakterek laposak (még úgy is, hogy a sorozatot ismerem és kedvelem), túl sok az akciójelenet, olyan, mint egy végeláthatatlan, kapkodós, pufogtatós számítógépes játék.
6/10
-greghouse- 2014 szept. 06. - 20:10:16 6/10
(199/232)
Meglevõ jó ötlet, jó karakterek, jó színészek -- borzalmas rendezés.
Teljesen darabokra esik az egész. Nem attól lesz ritmusa egy ilyen filmnek, hogy két másodperces gyors snittek vannak, mire felfognád mi történik már két snittel odébb vannak, ugrálás térben és idõben, zagyva mozaikká válik az egész.
Kár érte.
offtopic
Bal0924 2014 szept. 06. - 19:31:12
(198/232)
Nagyon nem bírom a TV adókat!
Állandóan ki-kivágnak belõle 1-1perce, vagy 1-1 mondatot. Hogy kijöjjön, inkább a reklámból szedjenek ki perceket!
Ezért érdemes inkább más forrásból megszerezni a filmeket, sorozatokat!
7/10
m3246 2014 júl. 28. - 23:32:00 7/10
(197/232)
Nekem az eredeti sorozat már nincs meg, nem a korom miatt nem emlékszem rá csak egyszerûen a fõcímen kívül nem emlékszem semmire sem belõle. Véletlenül találtam rá a filmre, a fõ indok hogy megnéztem a színészek voltak. Mindet kivétel nélkül nagyon kedvelem és nagyon tetszett a játékuk. A film már inkább csak átlagos, az akciójelenetek már-már nevetségesség kategóriáját súrolják, fõleg az utolsó hajós jelenet :) A poénok viszont mûködnek, kifejezetten tetszett a tankos rész :) Jessica Biel még mindig nagyon dögös, kár hogy az Isteni fenekét nem nagyon mutatták... szóval megtekintése ajánlott, bár nem lesz maradandó alkotás 7/10
10/10
-NOMAD- 2014 jún. 12. - 00:45:12 10/10
(196/232)
Megint csak egy hatalmas alkotása az évnek. Pörgõs, kiszámíthatatlan és vicces. Kellõen meglepõ, néhol együgyû, de szerethetõ film. A színészi munkák korrektek, a látvány is helyben van és a történettel sem lehet gondunk.
Ajánlom, akár többszöri megtekintésre is, garantáltan emlékezetes alkotás. 10/10
sznúp 2013 aug. 14. - 01:14:30
(195/232)
Valóban, már rájöttem én is, hogy a filmbe volt építve a két ominózus jelenet. Remélem lesz folytatása.
Ivan Sidorenko 2013 aug. 12. - 22:03:54 Előzmény G-x
(194/232)
A sorozat most megy az RTL2-n meg a Sorozat+ -on, érdemes megnézni, személyes kedvencem.
sznúp 2012 máj. 30. - 23:56:47 Előzmény septimus
(193/232)
Ez elég sok filmnél van így, csak sajnos sosem várjuk végig a feliratokat, mondjuk a moziban már szinte kitessékelnek ahogy véget ér a film. Amúgy valóban érdemes megvárni itt is a felíratok utáni kis részt,
SPOILER

régi ismerõsökkel találkozhat az ember :)

SPOILER VÉGE


Mellesleg ez a rész kimaradt az HBO-s adásból.