Téma: A találkozó

perry 2008 júl. 18. - 15:38:53
(744/884)
ÖÖÖ, az utolsó mondatba szerencsésen belegabalyodtam. Hámozzátok ki.:)
perry 2008 júl. 18. - 15:37:00
(743/884)
Remélem Brody nem fog megsértõdni ha magánunkból most kiadok 1-2 gondolatot.
Próbáltam a II. port. találkozó augusztusi szervezésérõl elmélkedni vele.
Végül is igazat adtam neki, hogy ilyenkor mindenki vagy nyaral, vagy szabin van. Ezért aztán nem igazán lenne sok ember. Aki azonban kedvet érez a szervezésre az bátran kezdeményezhet.
Mivel én meg ráérek augusztusban.
Sõt ha kis csoport hajlandó 1 napos kirándulás
formájában eljönni Miskolcra szívesen megszervezem.
Csillagvirág "szórakoztató" emberek régebben is voltak, de inkább vállalok közösséget Bátorszívvel mint "istiakármennyivel" vagy Miki nem tudom mennyivel, esetleg 1/2 cserkóval stb. stb.
Nekem az a fontos, hogy azok az emberek akiknek a véleménye fontos számomra jelen legyenek számomra a fórumon, az igazi szomorúság az, ha õk nem lennének vagy elkeseredésükben nem járnának a port.-ra.
Zajac 2008 júl. 18. - 15:13:29
(742/884)
Oké béjbe :QQQ
Majd lehet oda is eljutok egyszer :DD...ha lesz
Brambilla 2008 júl. 18. - 14:51:45
(741/884)
Ez majd úgyis azon múlik, hogy Bodri fõnökasszonyunk mikor szánja rá magát, hogy a mi társaságunkban részegedjen le valamelyik szombat éjjel.
Ja, és az esetleges találkozóról és Brodyról jut eszembe:
A Ryan közlegény giccses...:)
offtopic
kevinspéci 2008 júl. 18. - 13:46:53
(740/884)
Ha gondolod, az egyiket már most postázom. Columbónak is ment nélküle, nekem is fog. :)

Áhh, ebédnél majdnem levágtam a jobb mutatóujjam végét. Úgy kellett celluxszal visszaragasztanom.
Zaklatott vagyok újabban. :D
Zajac 2008 júl. 18. - 13:33:58
(739/884)
Hát nemtudom mit füleltél :DD de én még nem tudok róla :D
Én legalábbis nem szervezek semmit :D persze ha van érdeklõdés akkor lehet róla szó,de augusztusban a tátrában leszek elég sokszor úgyhogy jól összekéne hozni :D
De pesten lehet lesz nemtom :D
Zajac 2008 júl. 18. - 10:31:32
(738/884)
Üdv barátaim!
Látom páran szemben állunk azzal a "problémával" ,hogy sok barátunk akadt :D
Hát kaptam én is ilyen leveleket szép számmal, olyan is volt ahol már a családfámat kóstolgatták :D
Következõt teszem,elolvasom majd röviden ennyit írok :Köszönöm,további szép napot!
Ha utána kapok tõle azt törlöm olvasás nélkül.
De ne mérgesítse magát senki ezen,nem érdemes.
Sajnos olyan hely nincs ahol ezeket ki lehet szûrni.
Na további szép napot mindenkinek :DDD
offtopic
kevinspéci 2008 júl. 18. - 07:58:25
(737/884)
Nagyon be van rád indulva. :)

Én csak Miki által szólíttattam meg, de tõle pár nap alatt annyit kaptam, hogy már nem is tudom, érdemes-e tovább élnem, hisz fölnyitotta fátyolos szemeim, minek általa belémnyillalt a fájdalmas fölismerés: maga vagyok a gyûlölt Fényhozó.
pozsizsuzsi 2008 júl. 17. - 23:14:54
(736/884)
Mivel érdemelted ki megkülönböztetõ figyelmét?
pozsizsuzsi 2008 júl. 17. - 23:07:44
(735/884)
A feladók?
pozsizsuzsi 2008 júl. 17. - 22:51:09
(734/884)
Tedd már közkinccsé, légyszi. Okulásunkra.
Brambilla 2008 júl. 17. - 22:28:15 Előzmény kevinspéci
(733/884)
Sajnálom, hogy ilyenek történnek ezen a fórumon is.
Ti is látjátok, hogy egyre kevesebbet írok, pedig olvasgatom a hozzászólásokat, amikor csak tudom. De idegesít, hogy nem lehet már egy filmrõl értelmesen beszélgetni/vitázni, hanem ha valaki felvet egy gondolatot, másnapra már 3-4 ember elmondja mindenféle csökkentértelmû parasztnak, ahelyett, hogy észérvekkel támasztaná alá a véleményét.
Vannak, akik már egy apró helyesírási hibába belekötnek, miközben nekik már az is nehezükre esik, hogy az írásjeleket kitegyék.
Nem tudom hogyan lehet ezt élvezni. Minden esetre engem nagyon idegesít és már sokszor azért nem írok, mert nincs kedvem napokig azt olvasni, hogy mekkora egy köcsög vagyok és nem értek a filmekhez.
Tudjátok, hogy nem szoktam itt semmilyen konfliktusba belekeveredni, de már azért is kapom a privát üzenetet, hogy mennyire nincs nekem eszem, mert egyszer egy torrent linket benyomtam.
Én nagyon szeretek beszélgetni a filmekrõl, fõleg Veletek "találkozósokkal", de ez, ami itt megy, nekem már sok. Eddig is volt egy-két ember, aki csak a balhéért járt ide, de most tele van velük a fórum. Remélem hamar kihullanak.
perry 2008 júl. 17. - 08:38:12
(732/884)
Már csodálkozni sem tudok rajta, de hát nem kell mindenkivel közösséget vállalni. Aki nevetve állna egy folyó parján míg a másik fuldoklik, arra bizony a jövõben sem számíthatsz.
Életem során megtanultam ha gesztust gyakorlok az ilyen típusú emberek azt is támadásnak tekintik. A végletesen elromlott kapcsolatok a gyaknvás mérgétõl maguk is mérgezõvé
válnak.
Így mérgezi meg az "idegen test" elmélet gyakorlata a mi világunkat is.
offtopic
kevinspéci 2008 júl. 17. - 07:07:23
(731/884)
1.

"Feladó: kevinspéci
Címzett: Miki1900

Mi van?
Mikor kifogásoltad a nevem, akkor még csak a nicknevem tudhattad, a valódit nem. Szóval nem értelek. Dehát paraszt vagyok, ne is várj mást.

Gondoltam, az utóbbi 2 üzimmel (amikkel a tieidre reagáltam; szerintem kulturáltan) más mederbe terelhetem a "kapcsolatunkat", de nem úgy tûnik.

Folytasd csak a sértegetést, ha jólesik. Mindenesetre azokból, amiket nekem ill. másoknak privátban irogatsz, nem az világlik ki, hogy neked valami rém sima modorod lenne, s ezért joggal utasíthatnál rendre másokat erkölcsi témában.
De lehet, tévedek, s élõben kellemes ember vagy. Ahogy én, de ezt nyilván nem hiszed el."

2. A válasza:

"Feladó: Miki1900
Címzett: kevinspéci
Elküldve: júl. 16. 18:43
Téma: Re: Szevasz
nem én folytatom, hanem te.

minek rakod ki a privátüzeneteket?

(az, h én milyen vagyok nem teljesen mindegy neked? tán a bünözõ szereti a rendõrt? tán ellkaphatja pusztán szép szavakkal? nem. be kell verni a pofáját, h elkaphasson akárkit is,m és ezért nem fogja a bünözõ szertni.)

látom te tényleg semmit nem értesz:
Kevin, mint magyar név. érted? nem érdekel, h hívnak téged valójában, egyszerûen ma már hívhatnak magyart kevinnek, érted? nem a nikkeddel van a baj.
de most már nem írogass többet nekem se itt, se máshol (Christine), megértetted?"

3.
Mindenki tanulságára közöltem ezt. Ti ne legyetek ilyenek. Próbáltam végre békülni, s ezt kaptam. Ennyit errõl a marháról. Jah, forduljak fel? Tudom, Mikikém, tudom...
Zajac 2008 júl. 15. - 14:37:41 Előzmény Brambilla
(730/884)
Nagyon jó volt sokat kirándultunk,és kacarásztunk :D

http://oatesz.extra.hu

Pár kép :)
Brambilla 2008 júl. 15. - 01:01:51 Előzmény Zajac
(729/884)
Hogy sikerült a találkozó?
Mesélj!
offtopic
Zajac 2008 júl. 13. - 07:52:32 Előzmény Brambilla
(728/884)
Szia honvédségi felszámolásból vettük hatástalanítva.
Brambilla 2008 júl. 04. - 19:23:22 Előzmény Zajac
(727/884)
Honnan szereztetek tankot?????
offtopic
Zajac 2008 jún. 27. - 11:43:43
(726/884)
Egy kis frissítés,az alján találjátok
http://oatesz.extra.hu
Zajac 2008 jún. 24. - 16:09:53 Előzmény Redfield
(725/884)
Szeretettel várunk :)
Ez a találkozó is tökéletesen filmes és itt nemcsak a magam nevében beszélek :)Csak,az Alaszka topicon jó kis csapat gyûlt össze és úgy gondoltuk akkor személyesen is találkozzunk :) persze nem kell Alaszka fannak lenni senkinek,akár a Dirty Dancingtõl a Terminátorig a Mephistón át bárki bármirõl :DD Persze némi aktivitást is beleviszek,de biztos vagyok benne,hogy senki nem fog csalódni a látványban.Az árakkal sajnos nem tudok játszani :( ha azt veszem alapul én is munkanélküli vagyok csak ku*va sok munkám van :DD(de ez hosszú).
Ha eljössz ami az enyém az a tiéd is éhen nem fog halni senki meg szomjan se :D
Na megyek mert ez a sok fõiskolás lány engem vár :DD Megmutatom nekik a Bükk rejtelmeit :))