Péterfalviné Bandl Erika 2006 máj. 31. - 12:37:13
(2/2)
Jónapot kívánok!
Én egy két gyermekes családanya vagyok.
2000 évben vesztettem el egyetlen testvéremet, Henriket, ami nagy törést jelentett az életemben.
2002 februárjáig két fiú gyermekemmel és étettársammal éltem, majd összeköltöztem édesannyámmal!
Érdeklõdni szeretnék hogy lehetséges-e az, hogy a testvérem lelke még nem távozott el a földtõl, ugyanis nagyon beteg lettem a halála óta és mióta új házunkba költöztünk. Szeretném megtudni, hogy a fekhelyem jó helyen van-e, és hogy Henrik szelleme nem-e tapadt hozzám! Édesanyám, Margit is ezekre a kérdésekre szeretne választ találni és hogy lehetséges-e hogy vannak szellemek a házban. A kisebbik fiammal(Patrik) komoly problémák vannak, és egy ismerõs pap szerint ördög költözött belé.
Válaszukat és segítségüket nagyon várjuk!
Zsófia 2006 febr. 28. - 22:57:31
(1/2)
Szép napot kívánok!
Régóta érdekelnek és lenyûgöznek engem Kovács András televizióban nézhetõ mûsorai.Félelmetes tudás,közvetlen vidám kapcsolatteremtés.Nagyon kedves szeretetteljes a stilusa.Nagyon szeretném a szaktudását igénybe venni,de azt hallottam nagyon nehéz hozzá gyógyitásra bekerülni.Pedig nem szeretném feladni,és megteszek mindent,hogy ez valóra váljonSzeretnék olvasni olyanoktól akiket kezelt már,és mi a vélemyény róla?
Köszönettel
Zsófia