Téma: A Tanár

Magdi 2021 jan. 09. - 20:03:45
(106/206)
Ez ismétlés, amit szombat este most adnak? Olyan ismerős...
1/10
Feke András 2021 jan. 09. - 19:04:45 1/10
(105/206)
Egy gyenge unalmas sablonos rémesen vontatott kiszámítható copy az egész középszerű csókos színészekkel eljátszatva. Az eredeti sorozatot ismerve az első néhány epizódot végigszenvedve elfogott a szekunder szégyen érzet. Ha lehetne nulla pontot adni annyit adtam volna rá.
amira_daaa 2020 jún. 16. - 12:51:40
(104/206)
igen Lillán kivül minden szép és jo volt. Hátha felvesznek még egy-két tanárt, amugy a tanárit nem is mutatták nagyon, de külsős tanár karaktek voltak az egyik részben.
amira_daaa 2020 jún. 13. - 10:29:00
(103/206)
Sajnos tényleg csak 10 rész van a harmadik évadból. Sokkal komorabb, mint a második évad és ezt az Elek Feri-Klaudia páros tudja csak feldobni. Ők übercukik. Klaunak jol áll a szerep, baromi jol állnak egymásnak Elek Ferivel ugy össze tudnak kacsintani. Az ő száljuk, a párkapcsolatuk is nagyon édes. Ezért megéri nézni. Anger diri bácsi is nagyon jol hozza a figurát. Sokat fejlődik, Szilárdot játszó Nagy Ervin brillirozik a szerepben, sőt jobb, mint az előző évadokban. Marad kemény, de emberséges. Nagyon megértintett egy-két részben amiket mond ( igaz elég mély témák vannak, nemcsak a sallangos mit vegyek fel hanem konkrét problémák vannak mint a 10 részben). Sajnos a Trokán Nórával semmilyen kémia nincsen közöttük. Engem baromira idegesít, hogy Lilla karaktere nem tudja mit akar mikor akarja miért akarja ( direkt nem irok semmilyen konkrét példát hogy aki ősszel nézi ne lőjjem le előre) de erőltetettnek érzem nagyon. Az évad felénél azt vártam hogy mikor mond már fel Lilla. Vagy tünik el, vagy megy el szülni vagy bármi. ( igaz én a német sorozatot láttam ott jó értelemben szenvednek a szereplők ) itt kinszenvedés minden Lillás jelenet. Aztán

megismerjük Lilla anyukáját, ami után sajnos rájöhetünk honnan ered a probléma

ott is kapna Lilla karaktere esélyt, hogy fejlődjön. Ami inkább lejött hogy Lilla maradt a szintjén és lejjebb is süllyed a karaktere, mig Szilárd fejlődik magához képest. Igy ez a kapcsolati szenvedés nem lesz elég municio a következő évadra.

Amugy ami dühit Lilla karakterében hogy többször kap nagy esélyeket, hogy rendbe hozz a dolgait, az életét és mindig elmenekül előlük. Elrontja ezt. Erre a legjobb példát az utolsó részből lehetne hozni, de nem irom le, de Lilla itt full minuszra rakja magát az évad végére. Egy évadnál nincsen több a kapcsolatukban és ezen szerintem az sem változtatna ha a forgatokönyv a német forgatokönyvet követné

a német sorozatban párhuzamosan állapotos lett a főszerepet játszó szinésznő, és ezért ezt beleirták a sorozatba tehát lett egy becsuszott baba,amivel nagyon nagyon sok kalamajka volt és ott igy tartották együtt a két szereplőt egy darabig

mert a semmi kémiát nem lehet összehozni. Klauval több kémia van Ervinnek mint Nórival. Nórit mint szinésznőt szeretem, de nagyon nehéz lehet passzolo színésznőt találni ilyen szerepre. Nórában több van, mint ez a gyerek szinten szenvedő Lilla.

[spoiler] Pedig Ervinen látszik hogy mindent megtett és van egy rész ahol kifejezetten érezhető hogy igen itt már ő sem erőlteti hogy legyen kémia köztük vagy játszák el. /spoiler]
Én kifejezetten örültem hogy meg lehetett nézni az RTL plus-on a részeket mert igy nem kellett őszig várni, igy köszönet az RTL-Klubnak ezért, jo is lett az évad, mélyebb és sötétebb, mint az előző. Képi hatásokban, vágásban,szinekben mindenben sötétett lett az évad. Az új suli ahol vannak az is ad egy hangulatot a sorinak. Fel kell kötni a nadrágot és a zsepiket is előkésziteni. (Talán két részen nem bőgtem. )


10/10
amira_daaa 2020 jún. 13. - 10:05:27
(102/206)
szerintem is jol áll neki ez a szerep. A BEAC mellett van az iskola cim a spoiler mezőben :d


Budapest, Bogdánfy u. 5b, 1117

amira_daaa 2020 jún. 13. - 09:57:08 Előzmény tramonto
(101/206)
igen fent van egy-két helyen még aki keresgéli megtalálja :D szivesen a harmadik évad komorabb sokkal mint a második
tramonto 2020 jún. 10. - 07:31:39
(100/206)
Köszönöm szépen! Nekem a "bizonyos társaság" a SorozatBarát, ahol már fenn van mind a 3 évad. Kipróbáltam 20.00 órától a 2.évad1.részt itt, majd 21 óra után belenéztem az Rtl által adott részbe, uaz volt.Mint írtam itt nem vagyok időhöz kötve, és (mostanában az egyre több felugró ablak miatt) nehéz indítás után reklám nélkül szabadon nézhetem. Még egyszer köszi a segítségedet.
amira_daaa 2020 jún. 09. - 10:58:27 Előzmény tramonto
(99/206)
a harmadik évadot az RTL MOST plusz-on lehet nézni vagy bizonyos társaságoknál. A harmadik évadbol az első részt adta le a tv csak és a többit ősszel lehet nézni. Én a Most pluszon nézem a harmadik évadot ott már csak egy rész van szerintem a 10. ami szombaton jön. ( sztori alakulásábol következtetek erre) ősszel állitolag leadja az RTL a folytatást, de még meglátjuk.
tramonto 2020 jún. 09. - 10:23:35 Előzmény amira_daaa
(98/206)
Ma ami megy az Rtl.Clubon az a 2.évad 1 része azaz ismétlés? T.i nekem a 3 évad is megvan az elejét láttam is? Általában ha lehet mindent online nézek, mert nem akarom másra bízni a szabadidőmet!
amira_daaa 2020 jún. 06. - 18:30:30
(97/206)
a Kelemen nevű szereplőt ( nem akarok spoilerezni) remélem, hogy még sokszor látjuk :D nekem szimpatikus volt :D
akka123 2020 máj. 18. - 12:28:16 Előzmény amira_daaa
(96/206)
Szia! sajna nem ezeket keresem. Ez a 2. részben volt 26-percnél, (amikor a csaj felmegy a lépcsőn a suliba) akkor kezdődik ez a szám. A diákok beszólogatnak neki és sajna nem lehet érteni mit énekel... :(
amira_daaa 2020 máj. 09. - 06:06:56 Előzmény Edmond Dantes
(95/206)
a 3. évad 3-mal az a baj, hogy olyan témát feszeget, ami nagyon nehéz, és abban igazad van, hogy a Kiss Maris féle anya-lánya ( Nóra iszik és többet mint kellene) meg irritáló volt. a résszel inkább belenyomtak minket a földbe az volt az érzetem. Amugy a szinészi játék oké volt teljesen, De Nóri karaktere elég gáz.
amira_daaa 2020 máj. 09. - 06:01:19 Előzmény akka123
(94/206)
szia,3. . évad 24 percnél amikor táncolnak, a Get Up feat Gata Mala, ha az amikor sir a kiscsaj 26 percnél, az Doubtful Sans Frederic majd keress rá hogy ezt kerested-e
10/10
Zsüli 2020 máj. 01. - 20:24:58 10/10
(93/206)
Nagy Ervin nagyot alakít minden részben.
akka123 2020 ápr. 30. - 10:13:19
(92/206)
Sziasztok! Keresem a haramadik évad 2.rész 26-percnél a zenét. Ismeri valaki a nevét?
Edmond Dantes 2020 ápr. 30. - 09:34:18
(91/206)
Ez ugyanaz kisse (?) erosebb megfogalmazasban.


***SPOILER***
At is viszik vegul a szulok a fiut masik iskolaba.
***SPOILER VEGE***
Edmond Dantes 2020 ápr. 29. - 10:53:06
(90/206)
Az uj sorozat 3. resze alapvetoen tert el az eddigiektol. Problemas fiatalok, problemas csaladi hatter miatt "rosszalkodo" es/de nevelessel megjavithato tinedzserek esetei utan egy autista fiu volt a kozeppontban. Az autizmus azonban -sajnos- nem nevelheto es nem gyogyithato, a legprofibb tanar sem kepes ra. Ezert az epizod eletszerutlen es idegesito volt, utobbit csak fokozta a tanarno mamajanak megjelenese. Kiss Mari erosen elrajzoltra sikerult, Jeger Zsombor, amennyire meg tudtam itelni, hitelesen hozta az autista fiu alakjat.
gabocs20 2020 ápr. 18. - 20:25:32
(89/206)
Én is ezt keresem. Nem szeretnék külön fizetni....
offtopic
MegaBrutal 2020 ápr. 18. - 19:40:30 Előzmény Ancsika1992
(88/206)
Nem írják, hogy ott vetítenék... Az RTL Most+ nevű szolgáltatáson érhető el, de azt hiszem azért külön kéne fizetnem az amúgy is borsos IPTV szolgáltatásomon felül. Ha esetleg külön fizetni nem is kell érte, amikor pár éve próbáltam, akkor Silverlight-os volt a lejátszó, ami Linux-on nincs; illetve a Samsung TV-m app store-jában sem találtam RTL Most alkalmazást, és a Telekom videotékájában sem érhető el a tartalom; tehát a számítógép kicsi monitorján kellene néznem.
Ancsika1992 2020 ápr. 18. - 16:29:06 Előzmény MegaBrutal
(87/206)
Én úgy tudom hogy átrakták az RTL2-re