maukaar 2008 okt. 22. - 10:18:31
(9/29)
Valós történet alapján készült, ahogy az elején mondják is, a fõszereplõ élte át. Jó film.
Gudakes 2008 szept. 05. - 01:09:36
(8/29)
Ez nem háborús film, ez az életrõl szól. Most láttam, sokkoló, van mit feldolgozni.
Oroszok, amerikaiak, afgánok, csecsenek, szerbek, angolok, franciák, németek, mindegy. Csak bábuk a "nagy" emberek kezében, elvakított szerencsétlenek.
10/10
el_nino 2008 ápr. 17. - 18:20:04 10/10 Előzmény jeff
(7/29)
Kedves jeff te vagy nagyon fiatal vagy, vagy halvány lila gõzöd sincs arról, hogy mik történnek a nagy világban. Igen is, hogy van köze az igazsághoz és a háborús filmek kategóriájában az elsõ helyre tenném. Már csak egy olyan filmet várok ahol azt mutatják be, hogy az amcsik miket mûveltek irakban, de ez még sokára lesz mert ez a téma még egyenlõre tabu. Ez a történet ugyan úgy megtörténhetett irakban is. Pontosan a szigorú cenzúra miatt.
kocamama 2008 ápr. 15. - 19:04:15 Előzmény próbakocka
(6/29)
Szerintem nagyon jó a film. Biztos,hogy van ettõl jobb háborús dráma is, de az a vibráló feszültség ami ebben a filmben van, bizony nem akármi. A Rambo 3-al összehasonlítani pedig dõreség.
próbakocka 2006 okt. 02. - 19:39:50 Előzmény jeff
(5/29)
szerintem nem láttad a filmet jeff, vagy elfogult vagy a világmegszálló erõk javára - legyen az szovjet vagy amerikai.
engem az bánt a legjobban hogy fõleg a hangyáikat favorizálhatod
jeff 2006 aug. 16. - 16:36:25 Előzmény bomih
(4/29)
>Azt akarod mondani, hogy semmi különbséget nem látsz e film és a Rambo3 között ?
Semmit, igy van. A Rambo 1 egyebkent tetszett, bar ez itt off.
>Ha így van, akkor indifferens a véleményed.
Ezzel nem tudok, es nem is szeretnek vitatkozni, de ha neked indifferens akkor miert valaszoltal nekem :)
>Ez a film ugyanis az afgánokról, az oroszokról és a háborúról szól.
Igen, csak nem a valosagrol, bar senki nem mondta h ez dokumentumfilm :) Bar az ameriakiak jo haborus filmeket is tudnak kesziteni, pl Black Hawk Down, es meg sorolhatnank, de ez nem tartozik kozejuk.
bomih 2006 júl. 27. - 07:18:42
(3/29)
Azt akarod mondani, hogy semmi különbséget nem látsz e film és a Rambo3 között ? Ha így van, akkor indifferens a véleményed.

Vagy egy másik csatornát néztél ? Ez a film ugyanis az afgánokról, az oroszokról és a háborúról szól.
jeff 2006 júl. 26. - 22:24:43 Előzmény varju
(2/29)
Buta, végtelenül primitív tipikus amerikai zagyvaság, aminek semmi köze sem az afgánokhoz, sem az oroszokhoz és sem a háborújukhoz. Kár az idõt pazarolni rá...
varju 2006 júl. 20. - 13:58:13
(1/29)
Helló - sziasztok

Pont ezt afilmet keresném ha valaki tud segiteni vagy megvan neki irjon erre a cimre: f.o.system@altavizsla.hu
Elöre is köszi