Frony 2010 máj. 23. - 20:25:24
(6/26)
Nekem nagyon - nagyon tetszett az elsõ rész.
A második már nem annyira, mert más volt a szinkronja ....mint a többi
Noah filmnek.
Most ezt nézem---és sajnálom, hogy megint nem Alföldi Robi a szinkronja.
Nekem sokat ront a színvonalon ha a színészhez nem a megszokott hang párosul!
De lehet a film végére megszokom..?? !!
Darksecret 2010 máj. 23. - 11:03:38
(5/26)
Nagyon tetszett az elsõ két rész, ezt is biztosan megnézem. :)
I-Am-Weasel 2010 máj. 22. - 14:36:11
(4/26)
Osztom azon véleményeket hogy sokkalta jobb a 2. résznél. Nekem még talán az elsõt is megelõzi. A humor kellemesen vegyül a kaland és akció jelentetek mellé. Indiana Jonest én sose kedveltem igazán, erre simán leváltanám. Több ilyen filmet kérek.
10/10
Roland Katarn 2010 máj. 21. - 18:06:17 10/10
(3/26)
Mérföldkövekkel jobb mint a kettõ! Igaz nálam még mindig az egy a favorit! :)
A történet szerintem teljesen korrekt! Nem túlbonyolított, de mégis leköt. És azt is örömmel láttam, hogy a végén a vámpírok egész jól meglettek csinálva. Szerencsére nem olyan gagyik mint a második rész végén a szellemek.

Egyébként sztem Flynn Carsen (Noah Wyle) olyan mint James Bond. Minden filmjében más csaja van. XD

Egyébként jó lenne, egy negyedik rész. Vagy simán lehetne belõle csinálni egy sorozatot is. A történet adott, mindig valamilyen más tárggyal kapcsolatban lenne egy új rész. Noah Wyle amúgy is sorozat színészként lett híre (Vészhelyzet) és talán a többi szereplõ is vállalná. Judson (Bob Newhart) nélkül nem lenne az igazi. Nagyon nagy arc! XD

összefoglalva: jó lett a harmadik rész és jó lenne ha folytatnák.
barotia 2010 máj. 16. - 20:17:38
(2/26)
Hogy hogy ilyen kevés komment van itt?
Amúgy láttam a filmet, nekem tetszett.
7/10
grubesa 2009 szept. 13. - 08:39:04 7/10
(1/26)
Flynn Carsen sajátságos munkája mellett nehezen szakít idõt magánéletére. Kis pihenésre vágyik akciódús napjai után - jól megérdemelt szabadsága alatt betéved egy szórakozóhelyre, ahol egy szépséges hölgy elsõ pillantásra elbûvöli. Simone tisztában van Flynn múltjával; segítséget kér tõle egy rejtélyes, Drakula herceggel kapcsolatos sötét ügyben. Mire észbe kap, Flynn már egy orosz férfi nyomában jár, ki évek óta feltámasztaná Drakulát. Ám ehhez meg kell szereznie Júdás kelyhét - s ezt Flynn mindenáron meg akarja akadályozni...