minimaszat 2007 jan. 08. - 09:00:46
(10/910)
anníira kíváncsi vagyok már erre a filmre...de meg tudná mondni vki, hogy miért nem játszák sehol a környékünkön? Gy-M-S és Vas megyére gondolok(a kettõ határán élek). Rohadjon meg a Cinema City! Most akkor várjam meg, amíg kijön DVD-n, vagy szerezzem meg kalózváltozatban?
Lois Lane 2007 jan. 07. - 11:02:03
(9/910)
Hát szerintem tényleg mindig hasonló feje van(félig nyitott száj meg ilyesmi) de attól még lehet jó film mert õ szerepel benne.Én nem bírom de nem is utálom.Szerintem a most futó színésznõk közül nála szebb Keira Knightley,Kate Backinsale,Rachel McAdams.De a legszebb színésznõ JESSICA BIEL!!De nem mondom hogy Johannson ronda.
Szani 2007 jan. 07. - 02:09:09
(8/910)
Nagyon nagy film. KÖTELEZÕ ! De miért kellett megint átnevezni hülyeségre a film címét? ! ?
kaveva 2007 jan. 06. - 19:24:03
(7/910)
Sziasztok! Ma néztem meg, nekem nagyon tetszett, több mint két órás volt, de mégsem filóztam azon, hogy mikor lesz már vége. A film elejétõl végéig futkosott a hátamon a hideg, elmondhatatlan kicsit zord és sötét képihatástól, vagy mert túl hûvös volt a teremben:) És a vége, a Nagy Csattanó, hatásos volt. Rosszabbra számítottam, de Szuper filmet láttam, végre! Írjátok, hogy Scharlett rossz szinésznõ, személy szerint én sem szeretem, örültem volna, ha Piper Perabo többet jáccik:), de Scharlett, valjuk be, jó volt, végülis nem kellett nagyot alakítania, de jól eljáccotta,amit kellett, se többet, se kevesebbet.
Kutyatron 2007 jan. 06. - 13:39:29 Előzmény Lois Lane
(6/910)
Váááá ez a film végtelenül jó. Egész végig ötletes és fordulatos.ZSENIÁLIS
jimmykalóz 2007 jan. 05. - 10:53:59
(5/910)
Scarlett kisasszony a most futó nõi színészek között az egyik legszebb...ha meg annyira egyarcú lenne akkor nem lenne évente 3 filmben,nem értem akkor miért futtatják ha enyira rossz!?van egy pár jó fimje,de mindegy
jó film,jó Scarlett,
jocesz 2007 jan. 03. - 11:16:39
(4/910)
Tegnap láttam, és a részemrõl nagy várakozás elõzte meg. Nekem ez a nagybetûs FILM. Chritopher Nolan miatt érdemes moziba menni. A film atmoszférája nagyon hasonlít a Batman Beginsre, - nem véletlenül hiszen nagyon sok az alkotók között az átfedés.
Tökéletes forgatókönyv, nagyszerû vágás, jó zene, jó színészek. Az meg külön poén, hogy Bowiera osztották Tesla szerepét. Remek választás. Asszem, újra megnézem.
magnoka 2006 dec. 27. - 21:31:29
(3/910)
Nekem nagyon tetszett, külföldön már láttam, Scarlett Johansson pedig nem volt olyan vészes. Én mindenkinek csak ajánlani, izgalmas, néhol sokkoló. A sok idõsík és a hiányos angoltudásom miatt nehezen tudtam követni, itthon is tutira megnézem. Az egyik kedvencem.
nyc 2006 dec. 27. - 20:40:41 Előzmény Lois Lane
(2/910)
Még érdekelne is ez a film, ha Johansson kisasszony nem rondítana bele a közönséges és ultraprimkó fejével. A színészi alakításáról nem is beszélve. Minden filmjében ugyanaz az arckifejezés, "no acting" , olyan, mintha papírból kivágták volna a fejét és hurkapálcára ragasztva mozgatnák. Nagyon tré.
Lois Lane 2006 dec. 07. - 10:16:29
(1/910)
Ez fantasztikus lesz!A szereposztás szuper, véleményem szerint érdemes megnézni.Én tuti megfogom!