norton15 2007 nov. 08. - 19:26:48
(6/166)
Itt meg a trailer!;) Szerintem sokat lesznek együtt a filmben:

http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2007/11/08/neten_az_uj_pacino_de_niro_trailer/

(De Niro elég mérgesnek tûnt a trailer végén...:))
5/10
efes 2007 nov. 08. - 19:13:29 5/10
(5/166)
na itt legalább nem lesz vita, hogy volt-e közös jelenet vagy sem...:)

persze a szemtõl szembenben is ez volt a poén: a promóban együtt vannak fotózva, aztán a filmben meg nem volt olyan kép, amelyen mindketten egyszerre látszanának..:)) ha még egyszer elsütik ezt, nem nézek több al pacino, sem több robert de niro filmet. bármennyire is fájni fog...:))
sipka 2007 nov. 08. - 19:01:50 Előzmény norton15
(4/166)
Itt egy kép a filmbõl!!! Olyan ismerõs ez a beállítás... Egy asztalnál ülnek, "szemtõl szemben"... Ja, persze!!! Pont úgyan így ültek a "Szemtõl szemben" címû film egyik emlékezetes jelenetében! :) Úgy látom egy kicsit nosztalgiáznak a fiúk :DD
norton15 2007 szept. 12. - 06:35:11
(3/166)
Ja, igen tényleg. Elfelejtettem. Azért kiváncsian várjuk. Remélem, hamar kijön. Info a filmrõl, már akinek:


Leguizamo (Moulin Rouge) plays a cop in the NYPD who butts heads with Pacino and De Niro as they search for a serial killer. Dennehy (Showtime's "Death of a Salesman," Assault on Precinct 13) takes on the role of their captain. Futterman (A Mighty Heart) and Glover (The Starter Wife) both play attorneys, and Dyrdek (MTV's "Rob and Big") a delinquent, who crosses paths with the detectives during their investigations.
sipka 2007 szept. 11. - 22:48:47
(2/166)
Én úgy tudom, hogy ez nem egy gengszter film lesz, hanem inkább egy thriller. Mivel, ha jól olvastam valahol, Al Pacino és Robert de Niro két nyomozót fog alakítani, akik egy gyilkosági ügyben vesznek részt... Valahol a "Szemtõl szemben" nevezetû fórumba, felraktam már ennek a filmnek a plakátját. (Mondjuk nem sok minden derül ki belõle :)
norton15 2007 szept. 11. - 19:15:15
(1/166)
De Niro, Pacino, Scorsese Donnie Walhberg... Ez csak egy gengszterfilm lehet. Remélem nemsokára jön, és jobb lesz mint a Szemtõl szemben.

Egy kép, Pacino a film forgatásán.