10/10
nefefe 2021 jan. 16. - 17:40:40 10/10
(5/5)
Valóban nehéz megkülönböztetni a keleti embereket - mint ahogy nekik az európaiakat. Tehát ezen nem is kell fennakadni. A film kifejezetten jól indul, első blinkre a Kíméletlen c. film jutott az eszembe, csak az thai börtönben játszódik. --- Spoiler --- Azt azért lehetett sejteni, hogy a rendőr miért ment börtönbe - ami később ki is derült. Egy kicsit nagy volt az arca, csoda, hogy az első nap nem nyírták ki, főleg hogy tudták, zsaru volt. Nagy szerencséje volt, hogy így alakult. Azt már több filmben megénekelték, hogy a keleti börtönökben sok a korrupció, de ami ebben a filmben van, az mindent felülmúl. Ahogy szokták mondani: fejétől bűzlik a hal. Utána már csak szokásos a történet: bizalom, infó, leleplezés, bosszú. Győz a jó, a rossz kinyiffan. És jutalmul azt, aki az életét kockáztatta az ügyért, lecsukják. Nonszensz.
Egy jelenetben bizonyosságot nyert, hogy vannak disznó-módra evő emberek. Rossz volt nézni.
Szerintem jó film, bármelyik hasonló amerikaival felveszi a versenyt (talán még a Góréval is...)
4/10
Owl 2019 aug. 05. - 19:32:52 4/10
(4/5)
Egyszernézhetős. Az elején történt cselekmény nem nagyon értem, hogyan kapcsolódik a film egészéhez, azt hihetnénk valami gazdasági krimi, aztán teljesen másról van szó. A sok ferde szemtől összezavarodhatunk, tényleg figyelni kell, hogy ki kivel van. A nagyjelenet eléggé bohózatba hajlott.
7/10
kinguci18k 2019 jan. 17. - 14:44:52 7/10
(3/5)
Egyszer bőven nézhető film.
Vannak hibái,de az amerikai filmeknek manapság sokkal több van.
7/10
4/10
pihes 2018 dec. 02. - 15:47:15 4/10
(2/5)
Ezek az emberek annyira hasonlóan néznek ki, hogy már-már vicces. A vége felé már nagyon untam...

4/10
olahmiki1959 2018 nov. 28. - 18:11:56
(1/5)
Lehet, hogy ezek a távol-keleti filmek jók, csak éppen - tapasztalatból beszélek -, miután általában egyetlen európai színész sem szerepel bennük, 5 perc után már nem nagyon tudom, hogy ki kicsoda, emiatt pedig elég nehezen tudom követni a történetet a sok egyforma szereplő miatt.
Biztosan bennem van a hiba...