6/10
technokrata 2012 jan. 22. - 13:06:17 6/10
(93/113)
Ez még a belefér kategória nálam. Egyszer nézhetõ.
horas 2011 nov. 22. - 14:19:30 Előzmény Killer198
(92/113)
Az egész exploitation filmmûfaj és birodalom erre épül. Az ember ösztönös kíváncsiságára és vonzódásaira épít. Sex, erõszak, olcsó eszközökkel való hatáskeltés. Megnézed (mármint a tömegek) mert valamiért vágysz a borzongásra, a félelemre, jó nézni egy gyönyörû nõt, szélsõséges erõszakot, stb.

Minden filmtípusnak megvannak a maguk paneljei, de ez igaz a zenére is, és sok már képzõmûvészeti irányzatra. Unalmas, de hát istenem, egyrészrõl manapság már mindenki filmet csinál, nehéz újat kitalálni, és sokszor el kell engedni magunkat, megérteni, hogy ez milyen film akar lenni, és azon belül összpontosítani az erényeire. Ha az ember nem az új Hatodik érzéket várja minden egyes thriller/horrorban akkor akár még élvezheti is az ilyen gyengébb minõségûeket.

Én féltem ettõl a filmtõl, többször is megijedtem - lehet, csak azért mert már fáradt voltam - de a képi világ, és a hangulat engem megfogott, riasztott. Ahogy haladtunk a sztorival nálam is elfogyott a türelem, mert egyre gyengébb lett a sztori és álmosodtam is, felénél kiszálltam, de addig nem volt rossz. A kis csaj egy az egyben Megan Fox, de hát jól esik nézni akkor nézzük. Én egy ideje már tudok függetleníteni, megtudok nézni egy ratyi horrort vagy vígjátékot (nyilván megvannak a határok), úgy, hogy nem azon füstölgök, hogy milyen elcsépelt és unalmas, és már megint ugyanaz, hanem csak nézem, és próbálom élvezni, néha szerintem kell egy kis olcsó szórakozás is.

Az igazi minõségi és emlékezetes filmeket amúgy sem ettõl a mûfajtól és kategóriától kell várni.
Ford Mustang 2011 nov. 11. - 18:18:21 Előzmény Freddieboy
(91/113)
Lehet majd belenézek, ha már "annyira jó".
Freddieboy 2011 nov. 06. - 02:37:57
(90/113)
Szerintem egész jó film! 9/10. Bátran ajánlom mindenkinek, aki szereti az ilyen típusú horrorokat!
3/10
Killer198 2011 okt. 30. - 13:08:36 3/10
(89/113)
Én már nem tudom elképzelni, hogy ki az, akit ezek a filmek úgy komolyabban meg tudnak mozgatni, engem már annyira hidegen hagynak, hogy azt el sem lehet mondani. Ennél sablonosabb alapkoncepciót már ki sem lehetne találni. Talán az ezredik légi katasztrófa sztori elõzi le. Nézzük az alapját ezeknek a filmeknek:
1. Vegyünk egy producert, aki tudja, hogy az embereknek a szart is el lehet adni.
2. Szerezzünk egy középszerû, vagy még aljább rendezõt.
3. Írassunk egy tipikus horror forgatókönyvet (valamelyik szappanopera forgatókönyv író másodállásban egy hétvége alatt összerakja).
4. Azért kell hozzá némi pénzmag, hogy telerakjuk jobbnál jobb hang és képi effektekkel (ez az egyetlen, ami miatt nézhetõ).
5. És végül a legfontosabb -> Rakjunk bele egy feltörekvõ, olcsón megfizethetõ tucat csinibabát, aki persze végig szenvedi az egész történetet (na jó, talán ez is számít, hogy nézhetõ legyen, nem is kicsit).
És máris kész a siker. A történet kiagyalásán nem is kell sokat gondolkodni, ha ezt betartják már jók.
Ez a receptje egy tipikus mai szombat esti amerikai horrorfilmnek, hogy a tinicsajok összeszarják magukat, a srácok meg csorgassák a nyálukat.
Amúgy az ilyen filmek sikere talán abban van, hogy szeretünk sajnálni egy szenvedõ szépséget, ennyi az egész. Rögtön az jut az eszünkbe, hogy te jó Isten szegény lány, stb. Érdekes ha Bettit a csúnyalányt érnék ilyen szörnyûségek érdekelné a fenét. Azt gondolná mindenki, hogy pusztuljon a férgese, ki nézné meg.
Ha ennél a filmnél tartunk azért néha engem is rá lehet venni, hogy megnézzek egy ilyet. Ezzel úgy voltam, hogy elkezdtem nézni, de idõ közben dolgom akadt, gondoltam bepótolom a kimaradt részt máskor, na azóta is pótlásra vár.
A film értékelését inkább hagyjuk, gondolom sejtitek.
6/10
zoli_80 2011 aug. 04. - 23:18:35 6/10
(88/113)
Jól indult a film, de ahogy haladt elõre, egy-két jelenetet leszámítva egyre inkább csökkent a lelkesedésem. Lehet, ha ismerném a zsidó misztikát, többet megértettem volna belõle, de mivel nem ismerem, egy kicsit csalódás volt a film.
Ezzel együtt Odette Yustman gyönyörû, színésznek sem rossz (szerintem ebben sokkal jobb volt, mint az "És hamarosan a sötétsében"), és a film képi világa is bejött.
Összességében:

5,5/10
Sophie Undead 2011 máj. 24. - 16:14:19 Előzmény please don't read it!!!!
(87/113)
Akkor te psycho-horror rajongó vagy, DE ez nem azt jelenti, hogy a slasher-horror szánalmas ( én ennek a rajongói táborába tartozom)...a mûfajnak nem is a félelemkeltés a célja, hanem az erõszak és a brutalitás, míg az ilyen fajta filmek, mint ez is, inkább a pszichére hatnak (ezért is psycho-horror xD)...nah de akkor valamit a "mûrõl" is... Nem tetszett. Nem azért mert slasher fan vagyok, egyszerûen csak gyengének találtam. Egy rész volt, ami bejött: A vén tata jelenet ;)...Nálam egyszer nézhetõs, bár egy kis kikapcsolódáshoz sajtos popcornnal nem rossz :)
6/10
RobertDowneyJr 2011 jan. 15. - 20:02:55 6/10
(86/113)
A lány jól játszik benne az igaz, de viszont maga a történet ahogymár elkezdõdött nem tetszett.. unatkoztam rajta, nem tudtam megijedni.. a végét meg végig nevettem
6/10
3/10
tyrichie 2010 nov. 20. - 20:14:01 3/10
(85/113)
A csaj jó benne, a film gyenge. Ha vki nem nézi meg nem veszít vele semmit.
niknikk 2010 nov. 13. - 02:40:43
(84/113)
93 komment? Biztos a csaj miatt... =)
8/10
vadmacska XD 2010 aug. 23. - 12:57:49 8/10
(83/113)
Szerintem elég jó ez a film de lehetne jobb is
cometzjeah 2010 aug. 18. - 17:20:08
(82/113)
gyenge fillm . 2,5/10 . :D
egyszer nézhetõs de ez nem annyira biztos h megéri .
másfilmeken alapul az egész .
nanoblast 2010 aug. 13. - 09:31:42
(81/113)
nah ezt a filmet is kb 30 perc alatt sikerult (volna) megnezzem... elso 15 perc: kb 10 olyan jelenet, amit mar lattam... csak eppen mas filmbol... onnantol ugras-ugras-igen, ezt mar ismerjuk-ugras-nah ez is meg fog halni-ugras-ugras, meg is halt-ugras-hopp egy Garry Oldman... nah jo akkor megis megnezzuk XD

egy valamit viszont nem ertek: A filmben az a tokmag kedve szerint ugral emberbol emberbe... akkor ugyan minek akar megszuletni???

5/10 de csak mert Garry Oldman jatszik benne...
9/10
please don't read it!!!! 2010 jún. 24. - 20:09:48 9/10
(80/113)
Tegnap végre megnéztem a várt filmecskémet:D Tetszett:D Mikor az imént idejöttem, szavaztam, de mostanra megbántam, hogy csak 9-et adtam neki. A sztori izgalmas, nem valami igénytelen szar. Végig képes fenntartani az ember figyelmét, mégsem olyan, mint azok az idegbeteg (vagy éppen azzá tevõ) japán horrorfilmek. Úristen, belegondolni is rossz, hogy szerethetik egyesek. Meg ott vannak azok a szintén idegbeteg darabolós, véres, gyilkolászós filmek...Hát a frász elkap. Attól nem lesz ijesztõ egy film, hogy az embernek leesik a feje, vagy épp feldarabolja a Texas-i láncfûrészes..-.-" Az olyanon inkább röhögök, de szánalomból. Az ILYEN horrorfilm viszont nálam üt:))
Visszavonom, 10-bõl 10! ^^'
Norberto92 2010 jún. 06. - 23:31:26 Előzmény zs9302
(79/113)
Nos nekem is a rugalmas ízületekkel rendelkezõ bulldog tetszett a legjobban :D
Ez a film nagyon gyenge..4/10 jóindulattal :)
3/10
zs9302 2010 ápr. 25. - 20:58:51 3/10
(78/113)
Ugyan volt néhány rémisztõ jelenet a filmben, igazából a felét végigröhögtem.
Mindenkinek kicsavarják a fejét, és az üldöz valakit. A kutya volt a legjobb, majd leestem a székrõl a röhögéstõl. Biztos egy új fejkifordító grafikai programot szereztek be, különben nem alkalmazták volna.
3pont
7/10
BlackyDan 2010 ápr. 11. - 20:11:24 7/10
(77/113)
Horrorban mindíg nehéz igazán félelmeteset alkotni, itt aránylag eléggé pörögtek az események az elején nem tökölnek sokat, szerintem egy erõs 7-es a film és ezt jó szívvel adom :)
Laurinnyó 2010 ápr. 08. - 11:37:52
(76/113)
Nem rossz,de a közepén majdnem bealudtam.:)
2/10
feeco 2010 márc. 06. - 10:51:02 2/10
(75/113)
Az óriásbugyit viselõ zsidó lány felveszi a küzdelmet a túlvilággal.. Van a filmben (hullajelölt) bölcs nagymama, (hullajelölt) feka barátnõ, ördögûzés és az összes buta klisé, amit egy erõltetett, ostoba, se-füle-se-farka filmben felhasználhatnak, hátha jó lesz az alacsony igényszintû nézõközönség számára..
1/10
Bognár János 2010 febr. 14. - 21:28:51 1/10
(74/113)
Nekem nem igazán jött be ez a film, bár én egyébként sem szeretem az effajta szellemes , okkultista filmeket. Ellenben Odette Yustman nagyon bejön mint nõ. Miatta néztem meg ezt az uncsi valamit.