stanmore 2013 jan. 01. - 22:53:45
(172/232)
Rólad is sokat elárul ez a görcsös igyekezet,amivel ezt az EZO tvs szinvonalú elméletet bizonygatod.Hallottál arról hogy "egy mérés a tudományban nem mérés"Ráadásul ez a bizonyos "4-5 ezer fokot mértek" egy nem hitelesített kamu mérés volt.Hab a tortán hogy napokkal késõbb a robbanószerek sem izzanak 4-5 ezer fokon.Úgyhogy szép dolog a HIT de kb annyit ér mint a jehovista prédikátorok hitele:)
SzabóIstván22 2013 jan. 01. - 16:03:32
(171/232)
Köszönöm, ismerem a hivatalos verziót. Kár volt bemásolni, semmi új infót nem tartalmaz.
KurtWagner 2013 jan. 01. - 15:18:11
(170/232)
Azt nem mondtam, de arra hivatkazni, hogy de hát repülõgép-biztos volt, hülyeség, mert olyan nincs, csak megközelítõ. Nem hiába mondtam egyébként a hidas példát is, mert legyen bármilyen masszív egy menetelõ osztagtól lazán összedõlhet, még ha tesznek is nem elhanyagolható lépéseket, ennek kiküszöbölésére, de az élet mindig is nagy mókamester volt. de csak a WTC-torony szerkezetére és összeomlására, nem dõlésére (mivel eleve úgy volt tervezve, hogy inkább omoljon, mint dõljön néhány logikus magyarázat:

Az ilyen méretû felhõkarcolók statikai és építészeti kialakításánál nemcsak a nagy önsúllyal, hanem a nagy szélhatással is számolni kell. A tervezõk a 65m x 65m-es négyzetes torony stabilitását így nemcsak a szokásos központi acélvázas magszerkezettel, hanem a külsõ fal különleges kialakításával biztosították. A homlokzat 44 cm-es zárt szelvényû acél oszlopai 54 cm távolságban egymástól egy teherhordó falat képeztek. A két függõleges tartószerkezet (külsõ vázszerkezet és a belsõ mag) között nem voltak további oszlopok (egyes emeleteken négyezer négyzetméteres nyitott irodaterek is létesültek), tartógerendák továbbították a födémek és falak súlyát a függõleges szerkezetekre.

A repülõgépek az épületeket a 70. és a 80. emelet közt találták el. A 757-es repülõgép szárnyszélessége 38,5 méter, hossza 48 méter, súlya 100 tonna. A 767-es még ennél is nagyobb: 48,4 méteres szárnyfesztáv, 49,3 méteres hossz és akár 200 tonnát is eléri a súlya. Ezek behatolása következtében a külsõ falszerkezet, amely a súly nagy részét tartotta, kritikusan megsérült mindkét épületnél. A második gép - a videofelvételeken tisztán láthatóan - egészen áthatolt, így a belsõ magot is szétzúzta. Feltehetõen a másik épületnél is ugyan ez történhetett. A strukturális gyengülést fokozta az is, hogy a lángok és az égõ gázolaj nagy hõhatására (becslések szerint 1100 fokot is elérhette) az acél megpuhult, az oszlopok elmozdultak és megroggyantak. Amikor a felsõ szinten megindult az omlás (egy födém súlya 2700 tonna), óriási erõt jelentett a meggyengült tartószerkezetre, és a zuhanását a csomópontok és a tartószerkezetek már nem bírták megtartani...

http://www.ooz.hu/MasVilag/911/Cikkek?page=details&oldal=1&news_id=1&parentID=791

Hogy miért omlott le a két toronyépület, arra - friss helyszíni tapasztalatok híján - az adott szerkezet ismeretében logikailag lehet következtetni. Egy biztos: nem azért, mert a becsapódás után bent ragadt repülõgépek túlságosan megterhelték. A WTC az úgynevezett kettõs doboz (az angol szakkifejezés szó szerinti fordítását használva: "doboz a dobozban") szerkezetû épület volt. A külsõ dobozt a homlokzat acélszerkezete alkotta, a belsõt pedig a lépcsõk, illetve liftek közös tornya. A két dobozt szintenként födémek kötötték össze. Ezt a különösen stabil szerkezeti megoldást - amelynél a födémek legfeljebb húszméteres távolságot hidalnak át, vagyis ennyi a külsõ és a belsõ doboz távolsága - Fazlur Kahn pakisztáni származású amerikai építész dolgozta ki Chicagóban, a WTC tervezõje az õ közvetlen munkatársa volt.
A New York-i katasztrófa elõjátékaként becsapódó két repülõ mind a külsõ, mind pedig a belsõ falat átütötte. Ez a tény, Matuscsák Tamás, a budapesti Mûegyetem szilárdságtani és tartószerkezeti tanszékének vezetõje szerint annyiban írta át a WTC "elõzetesen megírt" katasztrófa-forgatókönyvét, hogy abban a tervezõk nem számoltak ilyen dupla találattal. Egy kisebb repülõ esetleges becsapódására felkészítették ugyan az épületet, ám azt "jósolták", hogy a gép megakadna a külsõ falban, ennek megfelelõen a homlokzatot a tényleges terhelésnél jóval erõsebbre méretezték. A két torony mindazonáltal nem a repülõgép okozta roncsolás, hanem a robbanást követõ tûz miatt omlott össze (a nagyobbik repülõgép 150 tonnás súlya is elenyészõ ahhoz képest, hogy az épület külsõ pillérei egyenként 3000, a belsõk 12 ezer tonna tömeget tartottak). A tartósan magas hõhatásnál - amint az a Budapest Sportcsarnok leégésekor is nyilvánvalóvá vált - a fõ probléma a tartószerkezeteket rögzítõ kapcsolati elemek gyors kilazulása - szögezi le a szakember. A WTC tartószerkezetében csavarok tartották a kapcsolatot, márpedig a megolvadt csavar könnyen szétnyíródik.
A szintenként összeroskadó épület azért omlott le egészen a földig, mert egy-egy szintre mindig a fölötte lévõ összes (addigra már ledõlt) emelet tömege ránehezedett, amit a sokkal kisebb terhelésre tervezett födémek nem tudtak megtartani. Toronyházakat egyébként nem csak a "doboz a dobozban" szisztéma szerint építenek, gyakoriak a "doboznyaláb"-rendszerû felhõkarcolók is. Egy szál nádat könnyû eltörni, kilenc, egymáshoz erõsített nádszálat sokkal nehezebb - mutat rá az alternatív megoldás lényegére az építész. A kilences szám említése nem véletlen, a doboznyaláb-épületek klasszikus példájának tekinthetõ chicagói Sears Torony éppen kilenc, egymás mellé szorított toronyból áll - legalábbis a földszinten. A 441 méter magas csúcsig ugyanis már csak két "doboz" ér fel. A doboznyaláb-épületben a tornyokat húsz- harminc szintenként egy szint vastagságú övek fogják össze, emellett függõleges rögzítõelemek is gondoskodnak róla, hogy az egész szerkezet egységet alkosson.
http://php52.epiteszforum.hu/node/10513

Ebbõl kiemelném a kötõelemek lehetséges meglazulását, és mielõtt az acél olvadáshõjével jössz, tényleg érdemes lenne utána nézni, a vas-szén ötvözetek állapotábrájának és az acél különbözõ formáinak.
SzabóIstván22 2013 jan. 01. - 14:16:29 Előzmény KurtWagner
(169/232)
Az álláspontod szerint többé nincs szükség robbantási szakértõkre, a szakmájuk csak smafu. A gonosz bin laden feltalált egy sokkal egyszerûbb módszert. Ha le akarsz bontani egy épületet, akkor a felsõ részébe bele kell vezetni egy repülõszerû szerkezetet, -némi kerozinnal. Ettõl még az épület alsó részén is megolvadnak a tartópillérek, meggyengülnek a statikailag fontos pontok. Az épületek nem dõlnek semerre, szépen 1 kupacba összeomlanak. :) Aznap bejött kétszer is. Tuti recept. Aggódnak is robb.szakértõ-szakmában. :D
SzabóIstván22 2013 jan. 01. - 14:02:31 Előzmény stanmore
(168/232)
Kb. ennyit vártam tõled. Tudtam, hogy nem fogsz tudni értelmeset válaszolni, le is tudtad egy "lenyûgözõ" jelzõvel. Csak fújod a magadét, az 'én apukám úgyis erõsebb' színvonalon. A kerozintól az acél felhevül 4-5 ezer C-fokra?(ennyit mértek napokkal 9/11 után) :D:D:D Ez azért sokat elárul rólad.. :)
offtopic
cellasto 2013 jan. 01. - 11:35:37
(167/232)
minden témánál politizálsz,ráadásul a legrosszabb szlélsõbalos propagandát tolod..
remélem is,hogy kiradíroznak innen rövidesen..

off vége
Fõnix_császárnõ 2012 dec. 31. - 21:19:15
(166/232)
Ja, a híd is vicces!
Nagy súlyterhelést bír, de ha menetelve átmennek a katonák akkor leszakad :)
Ez ép olyan mint a sebezhetetlen Achilles is , a sarka volt a gyenge pontja de megtalálták és annyi lett neki, meg Szigfridet is ott döfték le ahol nem érte a sárkány vére, meg a halhatatlanokat is kinyírják lefejezéssel stb.
BÚÉK!
KurtWagner 2012 dec. 31. - 21:12:35
(165/232)
A Titanic meg elsüllyeszthetetlen - és aki, ismeri a szerkezetét, az tudja, hogy tényleg - és mégis elsüllyedt. Ha valaki azt mondja bármire is, hogy elsüllyeszthetetlen, földrengésbiztos, lerombolhatatlan stb. röhögd ki, mert még olyan épület, szerkezet nem született.
Fõnix_császárnõ 2012 dec. 31. - 20:53:23
(164/232)
Vaklégy, a híradó is bemondta akkor hogy az épület olyan erõs volt elvileg hogy a röpcsiktõl nem dõlt volna össze mint egy kártyavár.
stanmore 2012 dec. 31. - 20:43:49 Előzmény SzabóIstván22
(163/232)
Valahogy elkerülte tegnap a figyelmemet ez a hatalmas bizonyíték áradat.Merthát füst és törmelék és Manhattan szeizmikus rengései hát lenyûgözõ.Talán rajzold fel pl a vas- szén állapotábrát és az acél megolvadásához tartozó hõfokértékeket a lángoló kerozin nyomán, és lehet hogy ott is mérhetsz magas izzási hõértéket pl.
Másrészt ha ennyire meggyõzõ az állítólagos bizonyítékotok,akkor azt mindenki kénytelen lenne elismerni,minden egyes szakértõ ,és nem csak egy részük ,akiknek feltûnési viszketegsége van.
SzabóIstván22 2012 dec. 31. - 10:35:23
(162/232)
Nem tudsz olvasni? Tegnap leírtam olyan "nagy bizonyítékokat" amikre nem válaszoltál. A több tucat ellentmondásból példaként leírtam hármat. Szövegértelmezési problémád van? Több idõt nem vesztegetek rád, (a gyengébbek kedvéért) bemásolom még1szer:
- közvetlen az épületek leomlása elõtt a szeizmikus érzékelõk rengést mutattak (ez az épület alapjának robbantására utal), ugyanekkor az épület aljánál füst, törmelék látható (a korábban linkelt filmben meg lehet nézni)
- leomlás közben lehet látni a robbantási szakértõk által skibbeknek nevezett kifújásokat.
- napokkal a eset után több ezer fokos izzást mértek a romok között. Vannak távolsági hõkamerás felvételek. (ilyen hõfokon csak robbanószerek izzanak)

Ne haragudj, de neked az eredeti verzió azért reális mert az ismereteid roppant hiányosak.
Tõled logikus ellenérvet kaptam? Lemaradtam valamirõl? Itt még épkézláb ellenérvet nem láttam. Remélem kicsit most összekapod magad és írsz valami a terelésen kívül.
danton b 2012 dec. 30. - 22:06:32
(161/232)
A múltkor tényleg bizonygatta a témában valaki, hogy nem találták meg a repülõgépek roncsait sem a WTC nél sem a Pentagonnál.Mellesleg az illetõ esküdött szintén az önmerénylet elméletre miközben Izraelezett meg zsidózott dosztig balkézrõl.
jani-wan 2012 dec. 30. - 22:00:34
(160/232)
Mi van?
Mit képzelegsz bele?
Hol nem voltak repülõk amiket láttál a tévében?
Ezt ki mondta?
jani-wan 2012 dec. 30. - 21:59:41
(159/232)
Az elõbb az volt a bajod hogy nem értenek hozzá, most meg az a baj hogy hisznek azoknak akik érteknek hozzá?
Szerinted semmit sem szabad elhinni a világon, csak a templomban?
Akkor te miért hiszel a hivatalos verzióban?
Templomban hallottad?
stanmore 2012 dec. 30. - 21:29:17
(158/232)
Nem nekem kell bizonyítani ,hanem neked kéne de nem megy.Te állítottál valamit,hogy az úgy lehetetlen, viszont ami szerinted a valóság azt sehol nem bizonyítottad,sõt amikor logikus ellenérveket kapsz ,akkor nevetséges válaszokat adsz illetve semmit nem tudsz rá válaszolni:)
stanmore 2012 dec. 30. - 21:26:13
(157/232)
"bizonyíthatóan lehetetlen" Már akinek, nekem nagyon is reális,Ti meg már odáig mentek a nagy bizonyításban, hogy már nem is voltak repülõgépek ,amiket a tévében saját szemünkkel láthattunk:)
stanmore 2012 dec. 30. - 21:23:24
(156/232)
Hinni a templomban kell, ott van helye HITNEK .itt gondolkodni kéne logikusan hogy ekkora baromságot nincs az a rendszer ,amelyik meg merne kockáztatni.Ezt azzal felülírni hogy kakeckodunk hogy hányan dolgoztak aznap és hogyan dõlt le egy torony túl átlátszó elfogultságot mutat.
jani-wan 2012 dec. 30. - 21:02:09
(155/232)
vannak akiknek megvan a kellõ tudásuk statikáról és a felhõkarcolók stabilitási tulajdonságairól, és nem értenek egyet
http://www.ae911truth.org/

a többi ember csak hisz nekik, szóval lehet hogy fingjuk sincs hozzá, de nem is kell hogy legyen.
jani-wan 2012 dec. 30. - 20:55:30
(154/232)
Miért kellene nekem erre válaszolni?
Én nem gyártok elméleteket.
Leírtam a tényeket, és mindenki azt csinál vele amit akar.

A Kennedy gyilkosságnak még mindig van több verziója, amelyekrõl még nem derült ki hogy agyament irreális kommunista, fasiszta, antiszemita, vagy akármilyen más elmebajban szenvedõk koholmánya.
Nem azzal kell példálózni amirõl kiderült, hogy hülyeség.
Mi van azokkal amelyekrõl nem derült ki?

Mert mindig ez a kérdés, amíg több verzió is lehetséges, és nem zársz ki mindent ami lehetetlen, addig nem tudod meg az igazságot.
A gond akkor van ha a hivatalos verzió kizárásra kerül, mint bizonyíthatóan lehetetlen, így a hivatalos verzió kiagyalóinak kellene válaszolniuk. Mégsem teszik. Inkább titkosítanak mindent 75 évre.
Miért is?
Meg tudod ezt válaszolni?
Csak ezt az egyet. Úgy hogy értelme is legyen.
jani-wan 2012 dec. 30. - 20:37:00
(153/232)
"On a typical weekday 50,000 people worked in the towers."

a biztonsági személyzetnek korábban kell érkeznie, mint az irodai dolgozóknak, nyilvánvaló okokból.
a takarító személyzet igazából este 5 után kell hogy dolgozzon, szintén nyilvánvaló okokból, és ahogy a filmekben is láthatjuk idõnként. De mondjuk dolgozhatnak hajnalban is, csak legyenek kész reggelre. 9-tõl 5-ig munkaidõben általában nem végeznek olyan mértékû nagytakarításokat, hogy nagy személyzet kellene hozzá.
Az idézet pedig napközbenrõl beszél.
A karbantartók létszáma elenyészõ lehet, és valószínû hogy az külsõs cégeket bíztak meg és nem a toronyban állomásoztak.
stb...
nem is akarom ezt tovább ragozni.

A WTC kiemelt hely volt. Egy ilyen munkahelyet ki kell érdemelni, szóval szerintem ott nem részmunkaidõsök dolgoztak ott, hanem a túlórázók. A részidõsök Idaho-ban vannak :)

Zsidózni meg nem érdemes. Nem minden zsidó rohadt k*csög pénzeszsák, és nem minden rohadt k*csög pénzeszsák zsidó. Ennyi.