aluar 2013 febr. 15. - 22:04:04
(49/89)
Sajnálom,hogy vége,nagyon-nagyon szerettem ezt a sorozatot.
Általában kedvelem a török sorozatokat/mondjuk nagyjából mindegyiket néztem vagy legalábbis nyomon követtem,kivéve a
Szulejmánt,mert az számomra nézhetetlen,mélyen alatta van a török filmek egyébként igen magas színvonalának./
Lale és a gyerekek sorsa engem nagyon felkavart,és nagyon örülnék,ha tényleg pozitív lenne a befejezés....
Annyi török sorozat vége volt szomorú...
Igaz,ha Lale és Ege együtt lesz/?/örülni fogok a gyerekek szempontjából,de -õszíntén megvallom,hogy Ege viselkedése
számomra sokszor volt elfogadhatatlan,és én nem bírom a karakterét elviselni...
mamucili 2013 febr. 15. - 20:22:26 Előzmény ildimix
(48/89)
Azt olvastam, hogy nem lesz új sorozat, a Bariköztöt fogják ismételni. Pedig nagyon jók a török filmek, ezeket én is szívesen nézem. Nálam eddig a Tiltott szerelem viszi a pálmát.
Én Lale döntését az elejétõl kezdve nem díjaztam, aztán a gyerekelhelyezési huzavonával is rengeteg szenvedésnek tették ki a két kislányt.
Seydát - vagy inkább a kis Asut - sajnálom, bár az õ karaktere a kezdetektõl unszimpatikus volt, arra én is kiváncsi vagyok, mit fog szólni az élõsködõ anyja.
Már csak két rész van hátra és olyan sok mindennek meg kell még oldódni, remélem nem csapják nagyon össze!
kinga1218 2013 febr. 15. - 18:51:37
(47/89)
Én arra leszek nagyon kiváncsi hogy Sejda anyja mit fog szólni a lánya halálához.
kinga1218 2013 febr. 15. - 18:49:55
(46/89)
Lalenak Atessal kellett volna együtt maradnia. Egevel nem is illik össze nincsen a két színész között kémia. Ates volt az aki Lale mellett volt mindenben vele jobban összeillett volna.
10/10
offtopic
ildimix 2013 febr. 15. - 17:35:49 10/10
(45/89)
Sziasztok!

A rész végén Lalét nagyon sajnáltam amikor a kislánya ájultan találta. Kíváncsi leszek zuhalt fogják értesíteni vagy csak beviszik a kórházba?

Sejdát valahogy nem sajnálom szerintem nem igazán szerette a kislányát asut.

Várom nagyon a hétfõi részt!

Üdv: Ildimix
10/10
offtopic
ildimix 2013 febr. 14. - 22:36:58 10/10 Előzmény Alicante
(44/89)
Sziasztok!

Sajnálom, hogy Lale nem Atessel jött össze bár tudom neki a gyerekei mellett van a helye, de Ege karaktere számomra nem szinpatikus. Én a sorozaton sokat könnyezek nagyon megható film.

Alicante neked nincs meg az összes zene ami a sorozatban hallható? Nekem 1 pár megvan a yutubról szedtem, de nem az összes.

Nem olvastátok az rtl 2 nem fog új török sorozatot leadni?

Válaszotokat köszi!

Üdv: Ildimix
kiskukac63 2013 febr. 14. - 18:24:42 Előzmény elizabeth
(43/89)
Én azért szeretem a török sorozatokat, mert szépek a helyszínek, gyönyörû a zene, szépek a lakásberendezések, a kosztümök és a színészek eredeti "hús-vér"-emberek, nem agyonfogyókúrázott, mû-szilikoncicák!
kinga1218 2013 febr. 12. - 08:31:30 Előzmény elizabeth
(42/89)
Mert életszerûek, nem gagyik és nem arról szólnak hogy a szegény lány beleszeret a gazdag pasiba mint a mexikói sorozatokban.
mamucili 2013 febr. 12. - 01:33:27 Előzmény Alicante
(41/89)
Szerencsére a T-home adta rendesen. A Facebook-on olvastam, hogy szinte az összes többi szolgáltatónál gond volt. Ez a gyerekelhelyezés, ha a valóságban is így mûködik, borzasztó. Mire lezárul a per, a szülõk még jobban meggyûlölik egymást, a gyerekek meg lelkileg teljesen összetörnek. Bár nem értem, hogy intelligens emberek hogy viselkedhetnek így, csak a makacsságuknak engedve, itt elsõsorban Ege-re gondolok.
Murat és Sahika asszony meg nagyon egymásra találtak, fõgonosz mindkettõ. És nincs mit enniük, de hogy esetleg dolgozni is lehetne, az nem jut az eszükbe. Eddig Seyda-t "dolgoztatták", de most rájöttek, hogy Kerimet lehet fejni. Gyalázatos népség, persze Seyda is megéri a pénzét.
Alicante 2013 febr. 11. - 21:43:34 Előzmény elizabeth
(40/89)
A török sorik a mexicoiakhoz viszonyítva jók!:-)
Alicante 2013 febr. 11. - 21:42:39 Előzmény ildimix
(39/89)
Nagyon szívesen!:-)
Ma viszont nem tudtam nézni, mert a kép kristályos volt és a hang is élvezhetetlenül torz volt. Érdekes pont erre a sorozatra romlott el az adás, fél 5-kor már jó volt, de nem tolnak ki velem, mert holnap reggel megnézem az ismétlést!!
elizabeth 2013 febr. 10. - 22:34:46
(38/89)
Szerintetek miért ilyen jók a török sorozatok?
10/10
offtopic
ildimix 2013 febr. 10. - 18:40:52 10/10
(37/89)
Köszi a választ!

Üdv: Ildimix
Alicante 2013 febr. 10. - 14:05:05
(36/89)
Spoiler:

Eda Barissal lesz, Asu anyja Seyda egy összetûzés keretében meghal, Murattal hadakoznak nála van egy kés amibe esés közben beleesik. A kislányt Kerim Zeyneppel együtt neveli tovább!

Spoiler vége!
10/10
offtopic
ildimix 2013 febr. 10. - 12:34:04 10/10
(35/89)
Sziasztok!

Köszönöm a filmmel kapcsolatos infókat! Ha még megtudsz valamit írd meg spoilerben a fórumra engem érdekel.

Várom a hétfõi részt!

Lale testvérével mi lesz arról nem láttál semmit?

Mi lesz asu anyjával? Murattal marad?

Üdv: Ildimix
Alicante 2013 febr. 10. - 11:42:36 Előzmény ildimix
(34/89)
"Lalét sajnálom mostanában sokszor szédül a betegsége miatt. Remélem nem lesz késõ és Ates újra megmenti õt. "

Spoiler: nem Ates fogja megmenteni õt, hanem elmennek Egével Amerikába ott fogják rendbe hozni, hogy milyen módon nem értek törökül ezt nem tudom, de majd kiderül. Ege és Lale együtt lesz, Eda Barissal, Ates Tunával és a gyermekükkel, Zeynep Kerimmel házasodik össze és nevelik Asut...Spoiler vége!
Alicante 2013 febr. 10. - 11:39:20 Előzmény ildimix
(33/89)
Sziasztok!

Ede olyan mint egy pletykás vénasszony, ráadásul mindenrõl tudnia kell, de ebben nincs egyedül! Itt kivétel nélkül mindenki kíváncsi és pletykál, mert nincs jobb dolguk, a munka büdös itt mindenkinek, kivétel Ates és Tuna! Lale is csak néha megy be rendelni igaz õ elég sokszor rosszul van, de mikor jól volt akkor is munkaidõben a magánügyeit intézte!

Én helyeslem Kerem fellépését, mert Zeynep szeret Pató Pált játszani! Igaz a szülei is csecsemõszámban tartják, lesik minden lépését, telefonjait, az öreglány ráadásul annyira sötét, hogy az már fáj!
10/10
offtopic
ildimix 2013 febr. 08. - 21:40:17 10/10
(32/89)
Sziasztok!

Félreértettél! Én a sorozatból minden részt láttam szerencsére. A részek tartalmára kérdeztem rá amik még lesznek azt hol lehet elolvasni?

A mai rész is jó volt. Örülök, hogy Tunának nem ment el a gyereke. Edából már nagyon elegem van Tuna helyében már rég kirúgtam volna az irodából.

Kerimnek nem kellett volna azt a cirkuszt csinálnia Zejnep munkahelyén nem tudott várni addig, ameddig a lány végez?

Lalét sajnálom mostanában sokszor szédül a betegsége miatt. Remélem nem lesz késõ és Ates újra megmenti õt.

Üdv: Ildimix
iscret 2013 febr. 08. - 18:22:02 Előzmény malvinkicska
(31/89)
A végsõ akarat is fenn van a sorozatbarat.hu oldalon, tehát ha érdekel az elõzmény, amíg nem volt rtl II, itt minden részt megtalálsz. Nagyon sok sorozat van ezen az oldalon. Amelyeket leírtál, hogy tetszett, mind megnézhetõ. Én most a Seherezádét nézem ott.
10/10
offtopic
ildimix 2013 febr. 08. - 13:57:39 10/10 Előzmény malvinkicska
(30/89)
Sziasztok!

Ez a sorozat fantasztikusan tetszik nekem! Ez a kedvenc sorozatom! Alig várom, hogy tudjam nézni a részeket! Szerintem a film végén Lale megfog halni, mert újra beteg lett.

Tunát nagyon sajnálom, biztos az eséstõl elmegy a gyereke. Atestõl nem volt szép, hogy Tunát a gyerekkel nem vállalta fel.

Szerintem a film végén Kerim és Zejnep összejönnek. Nekem az az érzésem, hogy a kis Aszu anyja megfog halni Murat öli meg 1 verekedés során bár lehet túl bonyolítom a filmet.

A film tartalmát ti melyik oldalon nézitek meg?

Szerintem a sorozatot megfogja ismételni az rtl klub így rengetegen fognak hozzászólni a fórumhoz.

Egyelõre ennyit! Majd még jelentkezek!

Üdv: Ildimix