mamucili 2012 okt. 29. - 23:15:45
(9/89)
Nagyon sajnálom, hogy ennek a filmnek nincs olyan utózöngéje, mint a Tiltott szerelemnek volt, persze ezt kevesebben tudják nézni :-(
mamucili 2012 okt. 18. - 20:46:46
(8/89)
Rettenetes erõ kellett Lalének, hogy így menjen el otthonról! Azt gondolta, hogy bezárkózik abba a házba meghalni? De hát ez nem jött össze, hiszen Ates is és Ege is rátaláltak és a látottakból gondolom Ege azt hiszi, hogy megkapta a választ.
mamucili 2012 okt. 17. - 20:09:51
(7/89)
Nagyon fáj. Mint szétszórt falevél,
Mint csöndes éjjeli áradat, olyan vagyok én.
Ha azt mondod, menjek, elmegyek,
Ha maradásra bírnál, maradnék.
Maradnék, ám félek, te elrepülnél, akár költözõ madár
Vörös cseresznye-falattal kezedben felednéd a szép napokat.
S a rosszat neked hátrahagytam.
Ugyanaz az égbolt, ugyanaz a bánat.
Semmi nem változott, megint a könnyes esõben állok.
Dal vagyok én, mit senki nem énekelhet már.
Kép vagyok, megfakult kép, amit senki nem láthat.
Üres szó egy kisgyermek ajkán
Ott, ahol minden mélység sekély
És minden szépség veszély
Semmi nem változott, csak a halál lett más
Ugyanazon égbolt alatt nem várlak már.
mamucili 2012 okt. 16. - 21:59:24
(6/89)
A mai rész végén nagyon sajnáltam a férjet és nagyon várom a holnapi részt, mi lesz a reakciója. Szegény, annyira igyekezett széppé tenni a házassági évfordulót és õ mit kapott cserébe? -El akarok válni..... Jaaaaaaaaaaaaaaaaj! De sajnálom Lalét is, mekkora erõ kell a szeretett férfinek ezt mondani? Kezd bonyolódni a történet.
Nagyon tetszett Kerim monológja, viszont az anyósától hideglelést kapok. Hogy akarja meghívatni magukat Zeynepékhez? Ez a nõ egy rémálom!
handi99 2012 okt. 16. - 09:14:17
(5/89)
"Mennyivel fognak jobb szívvel emlékezni Lale-ra a gyerekei és a férje, ha válási ürüggyel hagyja ott õket, mintha a halálos betegségben veszítik el? És a válás után még viszont is láthatnák, a halálból pedig nincs visszaút."
Lale édesanyja is rákban halt meg. Valószínûleg meg akarja kimélni õket attól, hogy végig kelljen nézni a haldoklását. Az, hogy ezt jól teszi-e az más kérdés.
handi99 2012 okt. 16. - 09:09:40
(4/89)
Önmagában az, hogy nincs mindenkinek rtl2-je (pl. nekem se) az még nem lehet probléma. ;)
A téma tényleg abszurd, de ha már felhoztad a Tiltott szerelmet, akkor Adnan elsõ felesége is Deniz asszonyt választotta ki a gyerekei mellé és nem Ahsen asszonyt (aki ugye családtag), v. választhatott volna valakit a saját családjából is. Egy így talán hülyén hangzik, de remélem érted, hogy mit akarok mondani vele.
A szereplõkrõl itt van egy kis infó: http://hu.wikipedia.org/wiki/A_v%C3%A9gs%C5%91_akarat
mamucili 2012 okt. 15. - 21:17:28 Előzmény handi99
(3/89)
Bocsánat, hogy Rád hivatkoztam, de nem tudok másképp hozzászólást írni (biztos én vagyok a béna).
Még annyira az elején tartunk, hogy nem is tudom eldönteni, hogy hova soroljam ezt a filmet. Kicsit abszurdnak tartom a témát. Mennyivel fognak jobb szívvel emlékezni Lale-ra a gyerekei és a férje, ha válási ürüggyel hagyja ott õket, mintha a halálos betegségben veszítik el? És a válás után még viszont is láthatnák, a halálból pedig nincs visszaút. Ezt hogy lehet megmagyarázni, hogy az anyjuk nem akarja látni õket többé?
Zeynep volt võlegényének a felesége és az anyósa már most az idegeimre mennek, az a fiatalember (talán Kerimnek hívják?)meg nagyobbra nyithatná a száját, hogy a két boszi egy kicsit összehúzza magát. Azt a rikácsolást, amit az a nõ véghezvisz, nem lehet ép elmével kibírni.
Azt hiszem, itt kevesebben leszünk, mint a Tiltott szerelemnél, ismerve az rtl-2 nézhetõségét, de azért remélem nem magammal kell majd "beszélgetni".
handi99 2012 szept. 11. - 22:05:45
(2/89)
Ez a sorozat lesz A végsõ akarat címmel a RTL II-ön?
10/10
deemoni 2011 ápr. 01. - 08:01:17 10/10
(1/89)
Ezt is jó lenne ha adnák itthon is...mert agyon szép és érdekes sorozat!