10/10
Illiona 2013 febr. 05. - 19:54:54 10/10
(29/89)
Van egy nagyon jó sorozat én már végignéztem törökül, Fatmagül címmel, nagyon komoly, mély érzéseket megmozgató történet, hihetetlen jellemábrázolásokkal. Remélem megveszi valamelyik csatorna.
A Végsõ akaratnál mindenképp komolyabb, a Tiltott szerelemmel talán vetekszik.
malvinkicska 2013 febr. 05. - 19:18:35
(28/89)
A Film egy gyönyörû történet Lale nem gondolta hogy meggyógyul igaz különös módon keresett anyát a lányainak.Egeés õ nagyon szerették meg kockáztatom most is.Ates egy kitartó szerelmes férfi viszonzást nem kap aki szeretné az nem kellneki Elitélem amiért a kibabát nemválalta föl Zeynep végtelen türelmes melegszivûnö hogy családja legyen bármire képes remélem boldog lesz az elsõ szerelmévelEda egy bajkeverõ .Akislányok tipikus mai elkényeztetett papa mama kedvencei sajnos ennyit változott világ.Zeynep apja aranyos anyukája kissé bogaras .Ege mamájától vannak rosszabb anyósoki is.Sáhika meg lányastól viperák sorsukat érdemlik.Atörténetet eddig neten követtem hála Istenek lett rtl2-õnk most már tudom nézni mikor sugározzák .Sok sikert kivánok aszineszeknek jó egészséget.Remélem lesz török sorozat hamarosan.MEgnéztem az Ezelt, Asziv utjait ,aTiltoott szerelmet és ami lenyügözö volt SEherezédét.most a Szulejmán van a sorba. Köszönöm, hogy leirhatam a véleményem.
mamucili 2013 febr. 04. - 21:20:53
(27/89)
Ates tettére, hogy kifizette Ege adósságát, nem találok szavakat. Mit gondolt? Ege lemond a lányok felügyeleti jogáról, Lale boldog lesz és aztán vele boldogan él, amig meg nem halnak? A pénzes emberek így gondolkoznak, azt hiszik, mindenkit megalázhatnak?
Hát a két kislányról meg ne is beszéljünk! Igencsak viszketett a tenyerem - pedig nem vagyok veréspárti -, amikor Ates telefonálása közben énekeltek, meg amikor Adilét futtatták Ates inge után. Senki nincs, aki egy kicsit helyre tenné õket? Önzõ, neveletlen gyerekek!
kiskukac63 2013 febr. 03. - 12:34:28 Előzmény Alicante
(26/89)
Teljesen igazad van. Imádom nézni és hallgatni, ahogy Kerim bánik a "kislányával". Mindig megtalálja a megfelelõ szavakat, határozottan meg tudja nyugtatni, minden mozdulatából sugárzik a feltétlen szeretet és ragaszkodás felé. Remélem, boldogok lesznek és együtt!!!
Alicante 2013 febr. 02. - 22:07:14
(25/89)
Abszolút egyetértek minden szavaddal!:-)
Más téma: Asu-Zeynep nem véletlenül különb a két kislánynál, hisz õ soha nem volt elkényeztetve, a körülményei is szerényebbek voltak, megtanult együttélni a gyûlölettel, neki eddig nem sok jó jutott!
kiskukac63 2013 febr. 02. - 15:49:56
(24/89)
Lale szerintem egy kétségbeesett, de nagyon buta nõ! Atest pedig egyértelmûen csak kihasználja. Igaz, hogy soha nem biztatta és érzelmileg nem engedte közel magához, de kapóra jön neki a "tejbetök" rajongása. Az igazi barátság szerintem kölcsönös, de Lale a füle botját sem mozgatta soha Ates problémái esetén, neki önzõen mindig csak a saját pillanatnyi érdeke volt a fontos. Ez látszik Tunával és Edával való viselkedésében is. Eleinte szimpatikus karakter volt, de mára engem kifejezetten taszít és idegesít a személyisége. Ez a "viszonzatlan szerelem" sajnos Atest is teljesen kifordítja magából, Õ sem elõnyére változott!
kinga1218 2013 febr. 02. - 09:51:56
(23/89)
Én is nézem ezt a sorozatot, de vannak dolgok amik nem tetszenek benne.
Nekem az nem tetszik benne hogy a két kislány Ecse és Naz idegesítõek fõleg Naz. Nem fogadnak szót abszolút ami felháborító, mindig az van amit õk akarnak, nincsenek megnevelve, elég szemtelenek. Kerim kislánya sokkal értelmesebb és szimpatikusabb is.
De nem értem Lale viselkedését sem. Hogy ha Eget szereti miért nem jött vele össze újra amikor fel volt kínálva a lehetõség. De azt sem értem miért hülyíti Atest amikor nem õt szereti.
mamucili 2013 febr. 02. - 00:11:28
(22/89)
Hát én a mai rész végén akadtam ki teljesen. Ez a lüke Ates fizette ki Ege adósságát? Annyira szerelmes Lale-be, hogy még erre is képes! Bár lehet, hogy Ege-t akarja megalázni? Az elején nekem Ates nagyon szimpatikus volt az önzetlenségével, de Tuna terhessége kapcsán olyan megnyilvánulásai voltak, amikkel vesztett a szimpátiámból. Számomra legmegnyerõbb Selcuk papa, bár egy kicsit túlzottnak tartom részérõl a Kerimmel szembeni gyûlöletet még akkor is, ha nagyon félti az egyszem lányát, aki számtalan esetben bizonyítja, hogy abszolút felnõtt, józan gondolkodású ember. A gyerekek - Ece és különösen Naz - minõsíthetetlenül viselkednek, nem akarom elhinni, hogy két inteligens, bár elfoglalt ember ilyen rosszul nevelje a gyerekeit. És végre Lale is és Ege is észbekaphatnának, hogy viselkedésükkel mennyit ártanak a gyerekeiknek, olyan megrázkódtatásokon mennek keresztül, amit egy életen át sem tudnak majd kiheverni, elfelejteni. A kis Asu mennyivel szeretetre méltóbb, felnõttesebben viselkedik, pedig korban hasonló lehet, mint Ece.
Alicante 2013 febr. 01. - 11:38:45 Előzmény mamucili
(21/89)
A két kislány nagyon el van kényeztetve fõleg NAZ, felháborító milyen szemtelen volt Atessel szemben, Lale meg csak nézegetett körbe-körbe! Mindkét szülõ mindent elnéz a lányoknak, õk vannak középpontban!..kezelni egyik szülõ sem tudja õket.

Más téma: tegnap halálra nevettem magam...Ulviye látványosan elhurcolkodott egy ócska bõrönddel az ismeretlenbe, de a buszmegállóban várta hátha jön érte valaki, végül Selçuk egybõl rátalált, de nem akaródzott neki elmenni, az öreg sem tartóztatta, de végül megkönyörült rajta és visszahívta...na ezután következett a rengeteg bárgyú mosoly és kimondhatatlan öröm, hogy tovább szolgálhatja a családját!:-D

Zeynep viszont pozitív irányban változott, egyébként is az apjára ütött!

Nem tudom megfigyeltétek-e a "Nagyasszony" (Ege anyja) megjegyzését mikor elvitték Muraték Kerem kislányát, utána fölényesen azt mondja: "vajon mit fog ehhez szólni Ege ha megtudja milyen szörnyûségek történnek itt ezzel az idegen kislánnyal!...na ekkor nyilt ki a kezemben a bicska, miért õ és a kislányok nem ugyanúgy befészkelték magukat Selcukék otthonába és még ellátást is ingyér kapnak?...holott Ege vérig sértette Zeynepet mégis az egész családját önzetlenül befogadták! Azt se értem, hogy a "Nagyasszony" miért kotlik még mindig itt holott már rég Franciaországban kéne lennie...tele van lóvéval mégse szállodában lakik! Ezt a franciaországi szálat teljesen elfelejtették!

A legszimpatikusabb karakter Tuna! Eda meg olyan mint egy kíváncsi vénasszony igazi III/III-as!
Sahika és Seyda Murattal együtt a fõgonoszak, ebbõl a szerepbõl magasan kiemelkedik Sahika!
mamucili 2013 jan. 29. - 20:39:55
(20/89)
Számomra túlzásnak tûnik, ahogy a kis Naz terrorizál mindenkit. Egyébként nagyon aranyos kislány.
kiskukac63 2013 jan. 25. - 14:19:27 Előzmény mamucili
(19/89)
Igen. Mintaértékû volt,ahogy kiállt Lale mellett a betegsége alatt: meggyógyította, bátorította, anyagilag is segítette. De más a barátság és más a szerelem. Ha boldog akar lenni, ezt rohamosan be kellene látnia!
kiskukac63 2013 jan. 25. - 14:18:19
(18/89)
Viszont a Zeynep+Kerim fejleményeknek nagyon örülök, õk igazán egymáshoz valõk. Sokat jelent a közös múlt is, de az is látszik, hogy Kerim igazán öszintén megbánta korábbi rossz döntését és szívbõl szereti Zeynepet.Remélem, az ósök minden mesterkedése kevés lesz ahhoz,hogy szétválassza õket!!
kiskukac63 2013 jan. 25. - 14:13:51 Előzmény mamucili
(17/89)
Igen. Mintaértékû volt,ahogy kiállt Lale mellett a betegsége alatt: meggyógyította, bátorította, anyagilag is segítette. De más a barátság és más a szerelem. Ha boldog akar lenni, ezt rohamosan be kellene látnia!
mamucili 2013 jan. 25. - 00:36:32
(16/89)
Nem tudom, Ates miben reménykedik? Észrevehetné már, hogy Lale-nál nincs semmi keresnivalója. Ahogy meg szegény Tuna-val bánt, hát számomra nam volt szimpatikus. Kiváncsi vagyok, mit szól, hogy Tuna mégsem vetette el a babát?!
kiskukac63 2013 jan. 22. - 19:44:19
(15/89)
Valóban, sokszor idegesítõ a két kislány viselkedése, fõleg Nas-é! De nem szabad elfelejteni azt sem, hogy a gyerekek -különösen az ilyen picurok - viselkedése csak válasz és "lenyomat" a család, a környezet történéseire. Gondoljunk bele: élnek egy teljesen kiegyensúlyozott, boldog, békés, egymást elfogadó, szeretõ családban, és egyszercsak számukra teljesen érthetetlen okból minden megváltozik, felborul. Szegénykék a maguk módján reagálnak erre, és legyünk õszinték: a felnõttek sorozatosan hibát-hibára halmoznak, hozzák a meggondolatlan döntéseiket, amelyek mindenrõl szólnak, csak a gyerekek nyugalmáról, boldogságáról nem!
Alicante 2013 jan. 14. - 20:24:59
(14/89)
Nekem nagyon tetszik a sorozat...ugyanakkor majd minden történés a két lány miatt van! Én átfogalmaznám a címet! Végsõ akarat Ece és Naz uralkodása szerint!
mamucili 2012 nov. 29. - 22:00:42
(13/89)
Hát igazam lett, összezavarodtak a dolgok.
És még mindig nagyon sajnálom, hogy senki nem látogat ide, egymagamban pedig unalmas "beszélgetni" :-(
mamucili 2012 nov. 29. - 21:59:58
(12/89)
Hát igazam lett, összezavarodtak a dolgok.
És még mindig nagyon sajnálom, hogy senki nem látogat ide, egymagamban pedig unalmas "beszélgetni" :-(
mamucili 2012 nov. 09. - 20:37:54 Előzmény Amira61
(11/89)
A vers a filmben hangzott el Kerim szájából. Próbáltam utánanézni, de nem jártam sikerrel. Egyébként Kerim egy könyvbõl olvas fel hasonló, fájó szerelmes idézeteket.
Tényleg sajnálom, hogy ez a fórum nem aktív, érdekes lenne mások véleményét megtudni. Azt elõre lehetett sejteni, hogy Lale nem hal meg, túl egyszerû lett volna. De vajon most milyen céllal látogat "haza"? Már mind a két kislány elfogadja, hogy Zeynep hozzájuk tartozik és Zeynep és Ege is kezdenek összemelegedni. Ha a lányok meglátják Lale-t, megint összezavarodik minden.
Amira61 2012 nov. 06. - 14:23:24 Előzmény mamucili
(10/89)
Nagyon szép vers,ki a szerzõje?