10/10
suxel 2012 máj. 29. - 13:32:09 10/10
(2053/2153)
Na sziasztok! Sajnos még a finisre sem fogok befutni, amit nagyon sajnálok, de remélem azért nektek tetszeni fog, ha minden igaz ma jön a gyerekrablás! Vagy már azóta meg is volt! :)
10/10
Gaby87 2012 máj. 25. - 20:40:26 10/10
(2052/2153)
J.J.. meglepõen normális volt tényleg. Hamar ki lett mondva ez a válás is, Esther meg már írná is a végrendeletét. Ork Sault ki akarja hagyni belõle, amit a múltkori táskás incidens után nem is csodálok. Azért nem hülye, csinálja csak a balhét Gordo, mert ki tudja hogy õt üldözi-e a jard.
Antolin és Carolina megint aranyosak voltak. "Erõs vagyok én!"
Alex Ivan párbeszédek mindig jók, ja és most egy kis biológiaórát is kaptunk. Maripaz meg legalább egyszer a fiának szólította Alexet, õ meg mama lett. Csak jó lesz valamire az a fénykép.
Lucrecia meg kézbe vette az unokáját, és gügyögött neki. Erre eddig nem nagyon volt példa.
Camilonak is beszélhet akárki akármit csak azért is megy Luciázni.
napraforgó 2012 máj. 25. - 19:55:31
(2051/2153)
Ma megvolt a mûtét és Maripaz ennek során jobblétre szenderült. Szokatlanul mértéktartóan és ízlésesen oldották meg a dolgot.
Még JJ is õszintén aggódott Lucrecia miatt, ott téblábolt a kórházban a mûtét elõtt és után is.
Ivan is rendes volt, szépen magyarázta el elõbb a mûtétet Alexnek, késõbb pedig az anyja halálát is.
Csak a Luciával folytatott beszélgetéseinél sokallom a búgó hanghordozást. Akármirõl is van szó, állandóan susog, meg búg.
Ork Saul nyakára hágott a mamitól rabolt pénznek, noszogatja Gordot, hogy mozduljanak már, vágjanak bele a gyerekrablásba.
Camilo meg menne megint, hogy vígasztalgassa Luciát (szép sportos mellkasára vonná a lányt, felajánlaná széles vállát, amin kisírhatná magát), de errõl David lebeszéli.
napraforgó 2012 máj. 25. - 05:54:03
(2050/2153)
Ez a közös gyerek mánia Camilonál is megvolt, éppúgy Ivannál. Gondolom ezzel akarják magukhoz kötni a nõt, mert ahol közös gyerek van, ott nehezebben hagyják el a nõk a párjukat. A gyerekkel mindig zsarolható is - ha elhagysz, elveszem a gyereket tõled. A nõknél is elõfordul, hogy egy gyerekkel akarják magukhoz kötni a férfit, jobbmódú embernél ezzel a saját anyagi biztonságukat is megteremteni. Bár a nõk zömében teljesen természetes a vágy a gyerek után, akkor is, ha semmi elõnye nem származik a dologból.
10/10
Milibindi 2012 máj. 24. - 23:50:21 10/10 Előzmény napraforgó
(2049/2153)
Mait még nem láttam mindig lemaradásba vagyok, mondjuk az érthetõ szerintem, hogy Ivan szeretne egy közös gyerteket a szerelmétõl szerintem ez teljesen normális dolog. Olvastam a tartalomban , hogy Maripaz lesz a donor viszont ami történik az durva lesz szerintem (nem írom le ,hátha valaki nem szeretné tudni )
violet82 2012 máj. 24. - 21:50:51
(2048/2153)
Na, Maripaz most végre jót cselekedhet. A mentõ is neki jutott az eszébe, a többiek inkább kétségbeesetten jajgattak egy sort, hogy most mit csináljanak (különösen Gloria, elég idegesítõ tud lenni), pedig szegény Lucrecia attól nem lesz jobban (múltkor még a teafõzés is elõbb az eszükbe jutott, mikor elájult). Csoda, hogy Lucia nem lett megfelelõ donor, szerintem Mp akkor is vállata volna, és akkor még a hugával is jót tett volna...

A gyerekrablást is nagyban tervezgetik (ezt egy sorozatból sem lehet ám kihagyni, ahol gyerek van). Gordo-ból dagi bohóc lesz-te jó ég, mi lesz itt. :D :P
10/10
Gaby87 2012 máj. 24. - 20:41:38 10/10 Előzmény napraforgó
(2047/2153)
Na, a kép ki lett téve, csak lefordítva. Maláj tigris. :) Szegény Maripaz nem állatokról akart társalogni.
A vesedonor szerepet megnyerte. Azért ez is jó, hogy távolodni akarnak Camilotól, de azért a veséje jó lenne.
J.J. milyen hitelen elõkapta azt a pisztolyt. A kis csajnak nem is volt jó a ló, mert olyanja már van.
Carmen meg még leáll Gordoval bratyizni. Ezt jól mondta Ork Saul, hogy nem egy észlény.
napraforgó 2012 máj. 24. - 14:09:52
(2046/2153)
Vesedonor kell. Úgy látom Iván szívesebben adná a saját veséjét, no meg Camiloét és Antolinét (!), mint Luciáét, mivel közös gyereket szeretne Luciától.
Ork Saul otthagyta az istállót és anyutól szerzett pénzzel beköltözött egy luxusszállóba. De a pénz elfogyott, kell már az utánpótlás. Szervezkedik a Dagival.
Anthony szerint minek még több gyerek Ivannak, elég a meglévõ kettõ. De Ivan ragaszkodik a közös gyerekhez is.
Jõ Camilo, híreket hoz Carmenékról, megkerültek. (na ezt miért nem lehetett telefonon bejelenteni?)
Maripaz vetélkedni akar Luciával - majd õ megmutatja... És mit ad Isten, Maripaz a megfelelõ donor! Õ az egyetlen megfelelõ! Ivant, Camilot, Antolint nem is vizsgálták, sõt a szervdonor listáról se volt szó, máris kimondták a tutit.
napraforgó 2012 máj. 24. - 13:53:23
(2045/2153)
Itt az újabb olajreklám!

Na hurrá, Carmenéket megtalálták! Õrült nagy ordítozás után haza is viszik Lichitával együtt. Pedig már kezdte JJ háztartását vezetgetni, fõzögetni neki...
Maripazt meg eszi a fene, mindenki Luciát tartja jónak. A fia nem fogadja el. Lucrecia nyugtatgatja: nem vagy gonosz, csak kicsit felelõtlen. Anthony nem éppen szivélyes Maripazzal, még Brunoval is fenyegeti...

Lucrecia rosszul lett. Na, két kezelést már kapott és még nem gyógyult meg? Abba a kórházba kellett volna menni, ahol Luciát két nap alatt kigyógyították a Dengue lázból....
napraforgó 2012 máj. 24. - 07:13:20
(2044/2153)
"Lucia már parázik attól, hogy Maripaz Ivan közelében lesz Alex miatt, de Ivan vágjon jó pofát ahhoz, hogy Camiloval találkozik, meg hívogatja?" Hát ez csak egy kis próba, hogy vajon mit bir ki a szerelmük. Ha megbíznak egymásban, akkor ez nem jelenthet valódi problémát.

Egyébként ez volt a jó megoldás, Ivan szólt Camilonak, hogy ne látogatgasson, ne telefonálgasson, távolról könnyebben felejt. És Luciának is volt egy beszélgetése Maripazzal - bár ezt a nõvére kezdeményezte azzal, hogy ellene neveli a fiát - és nem is volt túl sikeres. De mégis, jobb, ha nem a kedvesünket szekáljuk a féltékenységünkkel, hanem a féltékenység tárgyával (Camilo, Maripaz), próbáljuk megbeszélni, hogy mi nem tetszik.
napraforgó 2012 máj. 24. - 07:06:53
(2043/2153)
Nahát a fénykép, az tényleg nagy szám volt! Fénykép a szeretett anyuciról. Van egy tippem, hol végzi az a fénykép. Hát biztos nem az éjjeli szekrényen....
napraforgó 2012 máj. 24. - 07:04:22
(2042/2153)
Igaz, csak én nem láttam, mert közben mást is csinálok és csak néha nézek oda. Na mindegy, a kutya mostanában alig szerepelt.
10/10
Gaby87 2012 máj. 23. - 22:03:34 10/10
(2041/2153)
Csak én látok rémeket, vagy Carmen kislányának hasonló természete van, mint az édesanyjának? Azt a pofon már nagyon kijárt annak nõnek. Azért J.J.-t elég hamar lenyúlta egy kis ruhapénzzel. David nyíltan megmondta az apjának, hogy nem akar vele egy fedél alatt élni. Micsoda fejlõdés. Hol van már az, amikor még mindenki rettegett J.J.-tõl? :)
Maripaz tényleg elég érdekesen nézett ki azzal a lufival, mondjuk Alexet nem nagyon hatotta meg a dolog. A fényképet meg biztos kitette az éjjeli szekrényére, hogy rémálmai legyenek.
Na de hogy is van ez? Lucia már parázik attól, hogy Maripaz Ivan közelében lesz Alex miatt, de Ivan vágjon jó pofát ahhoz, hogy Camiloval találkozik, meg hívogatja?
violet82 2012 máj. 23. - 21:08:12 Előzmény napraforgó
(2040/2153)
Bruno kutya szerepelt ma, elijesztette Maripazt. :))
zisi 2012 máj. 23. - 21:04:40 Előzmény napraforgó
(2039/2153)
Talán olyan a felesége -gyerekei- ,mint Columbo hadnagy felesége..van is..nincs is:):P
napraforgó 2012 máj. 23. - 20:21:50
(2038/2153)
Hát ez is olyan hihetetlen, hogy Maripazból elõtört az anya. Ugye nem gondolja, hogy ha közelebb kerül a fiához, nem lesz egyedül? Az õ jelleméhez közelebb állt volna, hogy újra behálóz valami pasit, lehetõleg jó gazdagot és elmegy vele világkörüli útra. (Pl. ha az idõsebb korosztálynál próbálkozna - sok 60-on felüli férfi hajlandó elnézni a hibáit, és hiába, már MP sem olyan fiatal csitri, min. 30 éves)

Látszik már, hogy mindjárt vége a sorozatnak: JJ leamortizálódott, Lucrecia halálos betegségben szenved, most vagy valami csoda folytán megmenekül, vagy elpatkol. Ivan és Lucia már újra összejött, az esküvõ már csak percek kérdése. Carolina állapotos, lesz kit dajkálnia, Antolin is szinte megjavult, meg majd Carolina neveli még kicsit.

Ha a szerzõk megszánják Camilot - elvégre most megint jókisfiú - talán megajándékozzák egy új barátnõvel. Javaslom a folyton rágcsáló titkárnõt. Elvégre Camilo csak egy "paraszt", nem jár neki úrilány....

Tony papa és Carlota nagyi már most is jóbarátok, talán még közelebb kerülnek egymáshoz.

Érdekes, hogy a nõs, 3 gyermekes Benito családjából semmit sem láttunk. Egyszer-kétszer kért eltávot, de most, hogy újra Mexikóban játzódik a történet, miért nem csatlakozott hozzá a családja?

És a kutya is eltûnt, már csak emlegetik néha.
violet82 2012 máj. 23. - 19:42:32
(2037/2153)
Jót nevettem ahogy Maripaz vigyázban ült egy lufival a kezében :D:D kiváncsi vagyok mit hoznak ki belõle a végére.
napraforgó 2012 máj. 23. - 19:35:09
(2036/2153)
Hát Carmennel jól bevásárolt JJ. Jó nagy pofája van, õ biztos megnevelné JJ-t, nem reszketne úgy tõle, mint Esther.
Ha a Galvan fiúk egyáltalán megengedik, hogy nála lakjon, és nem toloncolják haza gyerekestõl.
10/10
Milibindi 2012 máj. 23. - 14:40:21 10/10 Előzmény Gaby87
(2035/2153)
Tényleg cuki volt a tegnapi részben a kutyus. Kár, hogy a pofiját nem mutatták rendesen így csak tippelni tudok talán border colli kölyök volt.
10/10
suxel 2012 máj. 23. - 14:15:10 10/10
(2034/2153)
Szerbusztok! Nektek további jó fórumozást! Remélem a finishre megérkezem! Byebye!