Haversrac 2013 márc. 10. - 01:16:37
(6/6)
Poén, hogy mindkét fõszereplõ a Melrose place-bõl van:) Még a filmzene is olyasmi volt.
Haversrac 2013 márc. 09. - 22:44:07 Előzmény Adam1992
(5/6)
csak nem értem a jó filmre, ahol körülbelül 1 hibát véltél felfedezni miért 6,8 pontot adsz? Nem mintha bírálni szeretném a pontozási elméleted, de nálam a jó film 7-8 pont felett van, viszont általában, amiket kellemes mozinak tartok kapásból megkapják nálam a 8-9 akár 10 pontot is sok esetben.
pneklara 2012 dec. 23. - 12:39:05
(4/6)
Volt a filmben izgalom, borzongás, de a vége után hiányérzete van az embernek: nem nagy film,nem nagy durranás. El kell fogadni, hogy életszerû, ha megtörtént eseményen alapszik. Ha kitalációt alkottak volna, akkor mellõzték volna a néha mosolyogtatóan béna /zsaruk/ megoldásokat.
A nõi léleknek arra a defektjére épít, hogy én bizony meg tudnám menteni, meg tudnám gyógyítani a rossz fiút.
Az Adam-ot alakító színész jól hozta a figurát: az elsõ totál képnél elalél az ember a tiszta tekintetétõl, bájos mosolyától, s hitelesen válik egyre zavarodottabbá, tébolyulttá.
Érdekes a lányt alakító színésznõ markáns,elnagyolt, mégis nõies arca.
6/10
Adam1992 2012 dec. 22. - 21:04:14 6/10
(3/6)
Hmmm
Most néztem a filmet épp az imént lett vége így hirtelenjében a véleményem:
Színeszek: Jók. Ez a megfelelõ válasz.Lisa hozza amit kell a néha rettegõ, de azért erõs és határozott nõt. Rob Estes pedig tökéletesen hozza az intelligens, pszichopata "gyilkost". Rob alakítása nálam teljesen betalált. Hiteles és kimondottan a szerephez illõ.
Történet: Nálam plusz pont, hogy valós esemény az alapja. Tetszett, hogy az elején teljesen belesett a kissé fura íróba Lisa majd az idõ s történet elõre haladtával pont a reciprokára változott, bár azért még mindig érzett iránta valamit úgy gondolom.
Vannak a filmben klisék..hogy pl. Csak másnap reggel jön ééés akkor mégsem hanem aznap este éjfélkor beállít stb.
De ezeken felül üdítõ volt látni a TV-ben egy jó filmet.
A film nálam: 10/6,8 kb
Ajánlom-!
Tibag05 2012 dec. 22. - 17:22:01 Előzmény Ford Mustang
(2/6)
" a férfi, akinek a jelek szerint kissé megbomlott az elméje, azt tervezi, hogy megöl kilenc asszonyt. "

MÁR LÕNÉM IS FEJBE! 2x hogy tuti legyen!
Ford Mustang 2011 dec. 26. - 14:23:08
(1/6)
Még nem láttam ezt a filmet, de nem ígérkezik rossznak, talán nem csalódunk.