Téma: A vihar

iriszke1 2013 dec. 25. - 00:57:23
(170/250)
Békés, boldog, Karácsonyt kívánok kedves Fórumtársak!
malvinkicska 2013 dec. 24. - 12:36:58
(169/250)
Istentõl áldott békés boldog karácsonyt kívánok fórumtársak.
7/10
sorozatkedvelõ 2013 dec. 24. - 12:05:16 7/10
(168/250)
Békés,boldog karácsonyt minden fórumozónak!
malvinkicska 2013 dec. 16. - 13:51:31
(167/250)
A sors hullámait is néztem unalom ûzésként, de talán még az is jobb valamivel, mint ez pedig ott sem a tudás és a képzelõerõ magaslatán áll aki azt írta, abba aztán van annyi zagyvaság, az már nem semmi, szinte a történet kezdõdik újból szóval nem sok normális jó sorozat van mostanában. A neten találtam Zorro cimmel 2007-es feldolgozást az igen azt érdemes volt, hogy szántam rá idõt és megnéztem.
7/10
sorozatkedvelõ 2013 dec. 16. - 10:08:42 7/10
(166/250)
Ez az állandó "ikerség",már nagyon sok/k/ a legtöbb telenovellában beleteszik,meg 1-2 gyerek és már kész is a mû és mi esszük,ezért jó néhány nem sablonos történet.
3/10
suxel 2013 dec. 16. - 08:52:48 3/10
(165/250)
Pedig ezen a sorozaton sokat javít a szinkron, fõleg a Marináén. Én, amikor meghallottam Marinaként eredetiben, olyan semmilyen volt Ximena Navarrete megnyilvánulása. Szerintem nem kellett volna rögtön ikreket kapnia, viszont a másik ikerkarakter a Magdalena jobban áll neki, mint Marina.
7/10
sorozatkedvelõ 2013 dec. 16. - 08:24:34 7/10
(164/250)
A 120 rész nem szól semmirõl,nem is csodálom,hogy a színészek olyan unottan játszanak.Az örökség ezzel szemben tele van élettel,ott nagyon jó maga a történet.
malvinkicska 2013 dec. 16. - 07:14:09
(163/250)
Sorozatkedvelõ igazad van, nem elég egy szereplõnek szépnek lenni, ahhoz még társulni kellene tehetségnek is, de Marinat alakító esetében ez nem jön be. A téma siralmasan gyatra már annyiszor leírtam, valóban ez nagyon gyenge eresztés állítólag 120 részes, de minek.
7/10
sorozatkedvelõ 2013 dec. 16. - 06:12:49 7/10 Előzmény suxel
(162/250)
Semmi jót! Marinat alakító színésznõ is egyre elviselhetetlenebb számomra,annyira merev,lehet ,hogy azért,mert kezdõ,de nem igazán érzi magáénak a karaktert.Maga a történet,egy gyatra,összeollózott valami.Ettõl függetlenül,ha beletekerve is nézem a részeket,ha felrakják.DDD Ja I.S. is csak a szemét meresztgeti Hernanként.
3/10
suxel 2013 dec. 15. - 21:41:22 3/10
(161/250)
Mit vársz te még Salvador Mejia Alejandretõl Producer úrtól (Mr. Varangy) és Liliana Abud írónõtõl (be kellett társulnia természetesen)? Én semmi jót! :D
7/10
sorozatkedvelõ 2013 dec. 15. - 11:00:07 7/10 Előzmény suxel
(160/250)
Akkor itt is a nyakába sóztak egy gyereket,mint a TDA-ban.Állandóan ilyen balek karakter ááááá
7/10
sorozatkedvelõ 2013 dec. 15. - 09:14:32 7/10 Előzmény suxel
(159/250)
Köszönöm,hogy utána jártál!
3/10
suxel 2013 dec. 14. - 14:45:08 3/10
(158/250)
******************SPOILER**************************


Sorozatkedvelõ: Annyit sikerült kigugliznom neked a wikirõl, meg az emlékeimbõl a gyerekeket illetõen, hogy Esthercita, amikor már tud magáról el fogja hitetni Damiannal, hogy tõle terhes. Meg is születik a kisfiú 'Baby Michel', de valójában Ernesto az apja. Ugyanakkor majd Marina is gyereket vár Damiantól, õ meg kislányt szül 'Baby Mercedes' viszont nála lesznek komplikációk is, mert hamarabb kell a világra segíteni: Ursula bekeni a lépcsõt valamivel, amitõl síkos lesz, és Marina meg terhesen majd buckázik egyet, és utána telenovellákra jellemzõ csoda fog történni ha jól tudom, (halva születik, vagy valami ilyesmi, de amikor Damian a karjaiba veszi a gyerek meg feltámad). Konklúzió: ezért kell sokat imádkozni a guadalupei szent szûzhöz. Persze Ernesto és Esthercita is megkapják a büntetésüket, így a nevelõapa Damian magához veszi Esthercita fiát is, s együtt nevelik fel Baby Mercedessel. :)

A többire sajnos nem tudom a választ!

****************************SPOILER VÉGE********************
7/10
sorozatkedvelõ 2013 dec. 14. - 10:14:04 7/10
(157/250)
Lenne néhány spoiler kérdésem! Magdalenanak lesz-e valami szerepe Marina és Damian kapcsolatában? Láttam képeket a sorozatból,2 kis gyereket tartanak ,Damian és Marina,kik õk?Mercedes miért kerül tolószékbe?
Esthercita marad a futtatóval?/lány kereskedõvel?Spoiler kérdések vége.-egyenlõre DDD
malvinkicska 2013 dec. 13. - 17:37:31
(156/250)
Willi így megnyírva már sokkal jobb neki ez áll jól ezt szoktuk meg.A stáb nagyon jó a történet sajna gyatra, csodálkozom sokan csak nem volt más, és elvállalták, nem volt más, pl Daniela és a többi aki olyan nagy élvezettel alakítottak máshol.
kamilll 2013 dec. 13. - 14:33:19
(155/250)
Mindenkinek más az ízlése sorozatok terén ,nekem nincs bajom vele.De ha érdekel az élete,munkássága, tessék olvasd el.

Nem én írtam:

William Levy Gutiérrez 1980. augusztus 29.-én született, Cojimar-ban, Havanna-ban, Kubában. Will-t az apja otthagyta, így anyja egyedül nevelte fel õt és négy másik testvérét nagyszüleik segítségével. 15 évesen a mostohaapja engedélyével elhagyhatták Kuba határait. Ezután is rengeteget nélkülözött a család, õ elõször egy építkezésen dolgozott, majd modellként kereste kenyerét. Ezután Floridába, Miami-ba költözött, ott beiratkozott a Barbara Goleman Senior High School-ba, ahol hódolhatott gyerekkori szenvedélyének, a baseballnak. Tehetségét látván sportösztöndíjjal ment az St. Thomas University-re. Üzleti adminisztráció szakon tanult, ám a baseballról természetesen nem mondott le, hisz ez volt az ösztöndíj feltétele. Két évvel késõbb otthagyta a St. Thomast, és Los Angeles-ben tanult színészetet, amit késõbb Mexikóvárosban folytatott.

Karrier:

William külsejére a modellszakma is felfigyelt. A Next Models Agency alkalmazásában modellkedett egy ideig. Kifutókon, illetve fehérnemû modellként csodálhatuk meg. Elsõ TV-s szereplése a Los Teens-ben volt 2001-ben, majd a La isla de la Tentación-ban is láthattuk 2002-ben. Ugyenebben az évben a Protagonistas de novela 2-ben is szerepelt, ahol megismerte Elizabeth Gutierrez-t is. Miután a filmesek is felfigyeltek rá, a Televisia szerzõdést kötött vele. Tanult a színitanodájukban, a Centro de Educación Artística de Televisa-ban (CEA) is. Elõször színházi szerepet kapott, a La Nena tiene Tumbao-ban, majd megkapta elsõ komolyabb szerepét a spanyol nyelvû Univision -nál. Az Olvidarte Jamás, címû telenovellában Germán Torres-t alakította 2006-ban. A novellát itthon Sosem feledleg címmel a Zone Romantica kezdte el adni 2007. július 30.-ai kezdettel. Szintén 2006-ban a Mi Vida Eres Tú-ban is szerepelt, mint Federico.

2007-ben jelentõs szerepet kapott az Accoralada címû telenovellában, ahol Larry Irázabal karaktere volt az övé. Magyarországon is leadták a sorozatot Sarokba szorítva címmel, az RTL Klub mûsorán volt megtalálható és 2011. október 6.-ai kezdettel került adásba. Carla Estrada producer, aki egyben Will keresztanyja is, 2007-ben szerepet ajánlott Williamnek a legújabb telenovellájában, a Pasión-ban. Két epizódon keresztül alakította Vasco Darién szerepét és olyan szappanopera sztárok mellett szerepelhetett, mint Susana González, és Fernando Colunga. Ugyan nem nagy szerep jutott neki a produkcióban, de az áttörést a mexikói szappanoperák világában meghozta számára. 2008-ban a Plaza Sésamo-ban vendégeskedett, majd elsõ szinkronszerepét is magának tudhatta, amikor Thiago-t leszinkronizálta a Retazos de Vida-ban.

2008-ban a Televisa új sorozatában, a Cuidado con el Ángel-ben kapott fõszerepet, Juan Miguel San Román szerepét. A sorozatban Maite Perroni volt a partnere, akivel milliók rajongását nyerték el. Magyarországon is leadásra került a novella Árva angyal címmel, a TV2 csatorna tûzte mûsorára 2010. július 5.-ei kezdettel.mA sorozat milliókat vonzott a képernyõ elé és Magyarország 3. legnézettebb mûsorává vált. 2009 októberében Will befejezte a Sortilegio forgatását, ahol Alejandro Lombardo-t alakította. A sorozatban Jacqueline Bracamontes színésznõ volt a partnere. A telenovella 18 országba is eljutott, köztük Magyarországra is. Hazánkban a Cool TV tûzte mûsorra Kettõs játszma címmel, 2011. január 31.-ei kezdéssel. 2009 novemberében õt kérték meg, hogy szinkronizálja a Planet 51 (51-es bolygó) fõhõsének, Chucknak a spanyol hangját, majd színházi szerepe is volt, az Un Amante Perfecto-ban.

2009 Novemberétõl 2010 Februárjáig William az Un Amante a la Medida por Estados Unidos címû darabbal járta a mexikói városokat, illetve 2010 júniusában észak-Amerikába is eljutott a társulat a produkcióval. 2010-ben szerepelt a Mujeres Asesinas 3-ban, mint Conde Fonsi. Még ebben az évben ismét fõszerepet ajánlott neki a Televisa, a Triunfo del Amor telenovellában, ahol ismét Maite Perroni partnereként láthattuk.Nálunk is leadták a novellát, A szerelem diadala címmel, melyet elõszür a Prizma TV adott le, 2011. április 18.-ai kezdéssel és 2012. március 12.-én adták le a befejezõ részt. Ezután az RTL Klub is megismételte a novellát, õk 2012. február 20.-án kezdték el adni. Érdekesség, hogy a magyar változatban a két fõszereplõ nevét megváltoztatták, María nevét Marichuy-ra, Maximiliano nevét Juan Miguel-re. Ezzel is utaltak az Árva angyal-ra.

2011-ben szerepelt a The Soup-ban, majd 2012-ben felkérték, hogy szerepeljen az amerikában nagy sikerrel futó Dancing With The Stars 14. szériájában, ahol táncosként bizonyíthat. A partnere nem más lett, mint a kétszeres bajnok, Cheryl Burke. Az alkalmi páros az elõkelõ 3. helyen fejezte be a versenyt. Ezután a VH1 egyik sorozatában, a Single Ladies-ben vendégszerepelt, a második évadban 4 epizód erejéig, Denise Vasi oldalán. Antonio-t alakította. Volt egy megjelenése a Live with Regis and Kathie Lee-ben is. 2013-ban visszatért a Televisa-hoz fõszerepben egy novella erejéig, mely a La Tempestad címet viseli. William a novellában egy hajóskapitányt, Damián Fabre-t alakít, nõi párja Ximena Navarrete.

Díjak és jelölések:

Plasmó sus huellas-Mexikóváros pláza csillagai-2008 Május (Nyert)
Premio Bravo-Újonc színész-2008 (Nyert)
Premios Juventud - ¡Está buenísimo!-2009 (Nyert)
Premios Juventud-¡Está buenísimo!-2010 (Nyert)
Premio Bravo de México-Legjobb férfi fõszereplõ - Sortilegio-Asociación Nacional de Actores (ANDA)-2010 (Nyert)
Legjobb férfi fõszereplõ Soritlegio-2010 (Jelölés)
Premios Juventud-¡Está buenísimo!-2011 (Nyert)
Califa de oro-2011 (Nyert)
People en Español-Legjobb pár Maite Perronival-2011 (Nyert)
Premios Casandra (Dominikai Köztársaságban)-2012 (Nyert)
Herencia Hispana Juvenil-2012 (Nyert)

Érdekességek:

-Szerepelt Jennifer Lopez I'm Into You címû dalának videoklipjében. Õ alakította az énekesnõ szerelmét.
-Nagy álma hogy elutazzon Egyiptomba és Indiába.
-2011 szeptemberében a Premios Herencia Hispana gála házigazdája volt Maite Perronival együtt.
-Tud, és szeret is alap kubai és olasz ételeket fõzni, mint például bolognai spagetti, sült húsok, rizses bab.
-Kedvenc filmje a Notebook, magyarul Szerelmünk lapjai.
-Harcol a gyerekek alultápláltsága, az anorexia és a bulímia ellen. Tagja több jótékonysági szervezetnek is.
-Szabadidejében szívesen baseballozik, kosarazik és horgászik.
-A mexikói Televisa legkeresettebb, és legfoglalkoztatottabb színésze. Utóbbit mi sem bizonyítja jobban, hogy egy fõszerepért közel 2 millió dollár üti a markát.
-2006-ban a People en Español beválasztotta a 20 legszexibb agglegény közé, majd 2008-ban és 2009-ben a legszebb emberek közé sorolta. Még 2009-ben felkerült a 25 legjóképûbb férfi listára is. 2011-ben a 50 handsomest men listán is ott landolt.
-2009-ben a Quién mexikói magazin beválasztotta a 12 legszexibb férfi közé.
-4 testvére van.
-Édesanyját Barbara-nak hívják.
-Azért kapta a Kubában szokatlan William nevet, hogy anyai nagyapja elõtt tisztelegjen.
-Anyai nagyapja zsidó volt, Will is csak 3 éve tért át a katolikus vallásra.
-Ellene 2010. augusztusában vádat emeltek nemi erõszak és bántalmazás vádjával. Egy rajongója, a 17 éves Karla Álvarez gyanusította meg avval, hogy a Hilton Hotel-ben William megerõszakolta, ám õ tagadta a vádakat. Végül vádalkut ajánlottak neki, hogy 500 000 dollár ellenében elállnak a feljelentéstõl. A lány, és édesanyja 2,5 millió dollárra perelte be Will-t. A népszerû színész ebbe nem ment bele, és visszaperelte õket becsületsértésért. A nyomozási eljárást késõbb bizonyítékok hiányában felfüggesztették. Mindezek ellenére még egy esetben tettek bejelentést, ám ez sem tûnt igaznak.
-Egyes híresztelésekkel ellentétben sosem vette el Elizabeth Gutiérrez-t.
-Nem hajlandó Maite Perroni-ról nyilatkozni.
-Elsõ gyermeke beceneve Tophy.
-Keresztanyja Carla Estrada, aki a Sortilegio producere volt.
-Legjobb barátja Gabriel Parisi.
-Összehozták már Jennifer Lopez-el, Jacqueline Bracamontes-el, Bárbara Mori-val és 2008 óta folyamatosan Maite Perroni-val is.
-A Premios TVyNovelas-on 2008-ban átadtak egy díjat Maitéval, 2011-ben pedig a Premius Juventud-ot vezette Blanca Soto-val, majd a Premios Herencia Hispana-t is vezette Maitéval és Eugenio Derbezzel.
-2013-ban a La Tempestad forgatásán volt egy kisebb botrány, amikor is Will otthagyta a forgatásokat, hogy a családjával lehessen akik csak miatta mentek Mexikóba, de a forgatások miatt nem is láthatta õket. Késõbb voltak pletykák arról, hogy kirúgják a sorozatból, de végül megúszta egy pénzbüntetéssel.

Forrás: http://starity.hu/sztarok/william-levy/eletrajz/#ixzz2nMSUtv6V

Forrás: http://starity.hu/sztarok/william-levy/eletrajz/#ixzz2nMQqcE00
Neyo 2013 dec. 13. - 13:58:21
(154/250)
A család nõi tagjai miatt végig kellett szenvednem a sorozatait,a legutálatosabb a Kettõs Játszma volt a nyivákolós görbeszájú fõhõsnõ miatt.Ebbõl 1 részt láttam elég is volt.A tesóim még mindig az Árva angyallal vannak meghuzatva az a favorit tõle nekik egy pár éve ,azt se bírtam.Egyébként is mit tett õ le az asztalra,hogy ajnározzák csak a külseje miatt futott be egyébként egy senki,de ezek a sorozatok nem érnek egy fabatkát sem ,semmi valóság alapjuk.A szereplõik meg milliókat keresnek ,ilyeneket én is eltudnék játszani..De ki nem!!!!!!!!!!!!!!!!
Sutherland 2013 dec. 13. - 12:26:36
(153/250)
Ennyi rész után arra jutottam ez és a Csók és csata a legrosszabb és gagyibb sori amit én személy szerint eddig láttam,bele értve a színészi teljesítményeket is.Ximenán látszik hogy amatõr,Levy meg nem tud vele mit kezdeni,de úgy tûnik nem is érdekli.Levytõl ez a sori hozta a legnagyobb csalódást, pedig mindegyiket láttam és jobb volt a színvonaluk és Levy teljesítménye is..pedig nem olyan rossz színész õ..
iriszke1 2013 dec. 11. - 00:53:31 Előzmény v_zsuzsi
(152/250)
Sziasztok!
Szerintem az rtlII. nem nyúl bele, hisz a Több mint testõrben sokkal durvább dolgok voltak 208 részen keresztül és azt sem vágták meg. De a sima rtl viszont az más, ott vágnak ezt én is észrevettem a Dél Királynõjénél. Üdv
malvinkicska 2013 dec. 10. - 17:41:29
(151/250)
Ilyen sorozatot az is tudott volna írni akinek nem nagy tapasztalata, van e téren, most már látom mit unt meg Willi elég borzasztó ez a kínlódás. A sírásról már nem is beszélve szóval ez úgy ahogy, van nagy kalap kaki a Csók És CSata A Talizman is gyenge eresztés de ez nálam minõsíthetetlen.A mi az elkövetkezõ idõket illeti leszokok a sorozatok nézésérõl igaz nem is kapatnak el, a TV csatornák mindenütt ismételnek de nem olyat amit szívesen megnézne az ember még egyszer.