Téma: A vihar

kamilll 2013 dec. 09. - 18:25:07
(150/250)
Bár nem ide vág de akit érdekel milyen sorik készülõdnek épp a Televisa hírblogon lehet olvasni.
Elvileg eljut ide a Corazón indomable is Ana Brenda és Daniel Arenas fõszereplésével.Nathalie Lartilleux pedig Az Árva angyal és a Corazón indomable után a La gatát (A macska)akarja remake-elni,fõhõsöknek Maite Perronit és Daniel Arenast szánja .
Nekem tetszene a párosuk nektek bejönnének,,? A Szerelem Diadala úgymond bukdácsolása után vajon összejöhet egy siker Perroninak a kihagyás után én kíváncsian várom.
Ha érdekel és többet akartok tudni itt olvashatjátok aki esetleg még nem járt az oldalon és érdekli:

http://televisahirblog.wordpress.com/
kamilll 2013 dec. 09. - 18:09:00
(149/250)
:)
malvinkicska 2013 dec. 07. - 08:00:46
(148/250)
Kedves fórum társak egyezünk meg annyiban, a mostanában írt telenovellák vagy nevezzük õket bárminek, nem nagyon felel meg a ma emberének az ízlésének sem tartalmilag, sem másképp.A sorozat sztároktól is többet várunk nem akarom magam ismételni,Will állandóan töprengõ tétova szerelmes, unalmas. Cesar legtöbbet ordító apa, ami nagyon zavaró számomra a sok iker pár különbözõ agyi elváltozások nincs új a nap alatt. Azt is megfigyeltem amelyik színész játszott filmben teljesen más a játéka a szappanoperában rutinosabb, látszik ott nem elég csak jól kinézni.
7/10
sorozatkedvelõ 2013 dec. 06. - 20:16:11 7/10
(147/250)
Azt is nézem,de teljesen igazad van,a la Tempestad-ból 41 rész kellett,a másikból 10 is elég,hogy negatív legyen a megítélés részemrõl. Na ,de hátha jobb lesz,majd mindkettõ.DDD
3/10
suxel 2013 dec. 06. - 18:42:20 3/10
(146/250)
És erre mondják azt, hogy eredeti történet. Bár most furcsán fog tûnni, de annyiban megvédem, hogy az én szememben még mindig jobb, mint a Csók és csata.
7/10
sorozatkedvelõ 2013 dec. 06. - 05:22:40 7/10
(145/250)
Megnéztem a 41.részt,ennyire semmitmondó történetet és ennyire gyenge színészi teljesítményt nagyon kevés sorozatban láttam.Ivan nem tudom mivel lopta be magát a producer,rendezõ szívébe,de nekem nagyon nem tetszik ez a nyálas karakter,a lánykereskedelem fõnöke,aki állandóan hegedül,közben Marináról ábrándozik,luxus lakásában orgiákat tart.
Nem is csoda,hogy megbukott ez a sorozat. W.L.-t meg állandóan sírós ,gyötrõdõ ,önmarcangoló karakter eljátszására
használják ,aki mindig mások érdekeit tartja szem elõtt.Az elején még úgy tûnt,hogy egy céltudatos ember,de mostanra egy akarat gyenge fazon.A Sortilegio kivételével,mindegyik sorozatban ezt osztották rá.
malvinkicska 2013 dec. 05. - 07:00:44
(144/250)
Milibindi Suxel én egyetértek a válaszotokkal, de ezt olvastam Ivanról, amilyen véleményem van,Marianáról, amit én láttam sorozatot abban mindben gonosz egyedül a Rebecában nem.A színésznõnek ez áll jól biztosan határozott egyéniség azért kapja, ezeket a karaktereket.
10/10
Milibindi 2013 dec. 05. - 01:23:45 10/10 Előzmény malvinkicska
(143/250)
Én sajnálom , hogy a Televisánál így beskatulyázták Mariánát a negatív szerepekhez! A kedvencem tõle a Rebeca volt, ami a Romanticán volt. Ott õ volt a fõhõnõ! Nagyon jól állt neki a pozitív karakter! Érdekes még egyébként, hogy ott a másik állandó negatív karakter Ana Patricia Rojo is pozitív karakter volt, Rebeca nõvére!
3/10
suxel 2013 dec. 04. - 22:15:58 3/10
(142/250)
Hát én pont az ellenkezõjét olvastam róla az interneten, hogy vele (Ivan) sem volt minden a legzökkenõmentesebb akárcsak Levyvel, gondolom õk maguk sem voltak elájulva az egésztõl. Valamelyik epizódban Levynek dublõre is akadt a sorozat alatt, olyan jelenetben, amikor csak a hátát mutatták, mert nem jelent meg egy nap és sürgõs forgatás volt.
Cesar Evorának sem tetszett minden, õ meg ötletekkel fordult Salvador Mejia felé, hogy változtassanak már a történeten.
malvinkicska 2013 dec. 04. - 21:37:04
(141/250)
A mai rész ügyeletes sírók voltak, egyik kezdte a másik hagyta, ez azért egy kicsit sok, csak gonoszság van benne attól eltekintve, hogy nem túl sok részes állítólag a sorozat.Az Epizód magazinban azt írják dicsérték a producerek Ivan Sanchez munkáját, mert õ képzett és tehetséges színésznek tartják, ezt helyeselték rendezõk, gyártásvezetõk, egyaránt, sajnos mi nem ezt látjuk.
iriszke1 2013 dec. 04. - 20:01:43
(140/250)
Na szépen bemutatkozott az új csaj, egybõl azzal indít, hogy Marinát fejen dobatja egy kõvel, s ki mással mint azzal a kis gonosz, csúnya Majujával. Annak sem kellett 2x mondani, megtette szó nélkül. Ebben a filmben is mennyit nyivákolnak, ez más borzasztó. Azon csodálkozom Daniela Romo elvállalt egy ilyen szerepet. Persze gondolom õ sem fiatal már minden lehetõséget meg kell ragadni.
malvinkicska 2013 dec. 03. - 18:08:36
(139/250)
Megérkezett a soron következõ gonosz Úrsula személyében ettõl a nõtõl semmi jó nem várható, sok gonoszságra lehet számítani.A mai részben amit követett Daniela azt hittem, nem jó csatornát láttok ezek kifele tanulnak, az alakításuk enyhén kifogásolható, nem is ragozom nincs értelme.
iriszke1 2013 dec. 03. - 00:57:24 Előzmény suxel
(138/250)
Sziasztok! Nem semmi egy nõ lesz ez! Csak azt tudnám miért kell Marina ez mellett a nõ mellett? Ja igen - trófeának, mivel nem kaphatta meg gimnazistaként. Na meg persze azért,hogy megszerezzék Marina által az üzemet.
Végre Esterszitának bevillant kép Damianról. Na de ez a megvádolás a gyilkossággal, azt a szerencsétlen Damiánt. Már az a történet is hülyeség volt, hogy csak azért elveszi azt a kis r""""cot, mert szájára veszi a falu, meg a becsülete. Senki nem kényszerítette be az ágyába Damiannak. Ez az egész történet úgy ahogy van egy nagy baromság. Bocsi. Na még ami nagyon kiakasztott a mai részben, Anyuci végre a karjaiban tartja kislányát Magdalénácskát, és jajbékol fölötte mint-hogy vinné föl a csatornából és kórházba vinnék.
Nem csodálom, hogy nem akar többé sorozatokban játszani a William Levy. (Ha igaz a hír.)Egy normális embernek ezt végigszenvedni? Gondolom már neki is sokkk volt. No, remélem meg vagytok már elégedve van hozzászólás. Jövök majd de nem mindig van idõm és kedvem is.
Üdv mindenkinek.

Kelleme Karácsonyi készülõdést.
malvinkicska 2013 dec. 02. - 16:59:48
(137/250)
Cesar Evora nagyon megváltozott, minden sorozatban velejéig gonosz nem beszélve arról két sorozatban, is ugyan azt alakítja A szív parancsában is az apai ösztönei itt is, ez már nekem kicsit sok.A forgatókönyvet biztos ismertetik velük neki nem tûnt fel, hogy szinte ugyan az, ha egy másik színész alakítaná talán jobban eltudnám fogadni, de egyszerûen nonszensz, na meg az a Hernán õ úgy gondolja neki az jól áll amit csinál téved.A véleményem ez lehet a másé más, de én akkor is leírtam.
v_zsuzsi 2013 dec. 02. - 12:41:38 Előzmény suxel
(136/250)
A kisebb csatornákon is szoktak vagdosni? A Cool tv-n nem vágták meg a Dél királynõjét, az Rtl klubnál viszont észrevehetõ, hpgy belenyúltak. Azt kéne tudni, hogy Az örökségnél vágott-e az Rtl 2, mivel abban is vannak durva dolgok.
malvinkicska 2013 dec. 01. - 08:05:05
(135/250)
Sorozatkedvelõ köszi most tudtam nézni , mert ráértem azoknak írtam, akik nem tudják követni valamilyen okból.Az igazat mondva nem halad a történet, a Willi rajongó oldalán vesézik a fiatalok a sorozatot, mivel sok a rajongó.
7/10
sorozatkedvelõ 2013 dec. 01. - 07:16:04 7/10
(134/250)
Már a 39. rész is fent van. Remélem már gyorsabb lesz a feltöltés.Van benne nagyon sok ,számomra,unalmas rész,de áttekerem, így egy.egy részt nagyon hamar megnézek. Maga a történet is hagy maga után kívánnivalót, nagyon vontatott. A harmada már lement a sorozatnak és kb.20 percnyi esemény történt.
7/10
sorozatkedvelõ 2013 dec. 01. - 07:10:14 7/10
(133/250)
"Könnyesebb" javítva "könnyedebb"
7/10
sorozatkedvelõ 2013 dec. 01. - 07:08:45 7/10
(132/250)
Biztosan kivágják,ennél sokkal "könnyesebb" részeket is vágtak már ki sorozatokból.Vigyáznak ránk,nehogy "rosszat" lássunk.DDD
malvinkicska 2013 nov. 30. - 22:36:04
(131/250)
Suxel te egy nagy fazon vagy elég járatos vagy a sorozatok terén, jól kommunikálsz a fórum társaiddal, és amit értékelek személy szerint senkit nem oktatgatsz, elfogadod a véleményünk, ha kissé butaságot írok, valamelyikkel kapcsolatban.Ami még örvendetes 38 rész fönt van a Viharból ez csodának számít. A kivágásokkal kapcsolatban, nincs tapasztalatom a másik sorozat fórumán írták állítólag A dél királynõjénél észlelték én neten követem így nem tudom.