Téma: A vipera

6/10
napraforgó 2021 jún. 27. - 16:57:45 6/10 Előzmény kisbalaton
(183/523)
Ezt én sem értem. Miért akarja Virginia tönkretenni Teodoró bankját? Sarának és Letynek megmondta, hogy mindenüket el akarja venni, az utolsó pesoig. De ha tönkreteszi a bankot, akkor nem lesz nagy nyeresége. Ez annyira illogikus.

Virginiának valóban semmi oka nem volt, hogy ártson a családjának. Nyilván itt azt akarták megmutatni, hogy van olyan, hogy valaki eredendően gonosz, igy születik. Nem kell semmi külső tényező, sérelem, ami miatt gonosszá válik.
kisbalaton 2021 jún. 27. - 14:44:39 Előzmény napraforgó
(182/523)
Engem is leginkább Virginia és Santiago lebukása érdekel, azt hiszem, mondhatom azt, hogy főleg ezért nézem végig a sorozatot. És persze reménykedem valamiféle bünhődésben is.
Ismerve néhány sorozatot, ez majd a századik részben fog megtörténni.
Nem értem,egyáltalán nem értem Virginiát. Szerették. Mindene megvolt. Miért csinálja ezt? Mi motiválja? Miért piszkít bele a családi fészekbe ilyen alávaló módon? Miért akarja két vállra fektetni azokat, akiknek mindent köszönhet? Van erre magyarázat? Kiderül ez valamikor?
A Pepe és Clara féle szál csak azért érdekes, mert rámutat Santiago bűnöző jellemére. Santiago olyan,mint egy pedofil. Megrontja a gyerekeket. Rémes.
6/10
napraforgó 2021 jún. 27. - 04:12:42 6/10
(181/523)
Na most pórul jártam, egy betűhibát akartam javitani és elszállta az egész hsz.

Veronica valóban féltékeny Mirandára Demetrio miatt, de nyilván ugyanolyan féltékeny lenne Belot miatt is. Nem nagyon szivelné, hogy egy másik nő is szemet vetne az ő hódolóira.

De Miranda érthetően Veronica ismerősein keresztül szeretne a lányához közeliteni, ha már Teodoro és Sara nem akar segiteni neki.

Amúgy szerintem Miranda és Belot kb. egykorúak, mindketten pár évvel idősebbek Demetriónál, igy cseppet sem lenne meglepő, ha egymásra találnának.

Érdekelne Victoria és Santiago lebukása, habár ők most nagyon ármánykodnak Teodoro bankja ellen.
Carla és Pepe kábitószeres ügye engem kevéssé érdekel, nem ez a telenovella témája, még akkor sem, ha ez egy valós probléma.

Én nagyon nem szeretném, ha Veronica megint otthagyna csapot-papot és visszamenne Demetriohoz a világ végére, most, hogy épphogy beinditotta a saját vállalkozását, a karrierjét. Na de nyilván hiába is kivánom ezt, mert a vége megint a fene nagy hepiend lessz.

5/10
borzi84 2021 jún. 26. - 19:09:15 5/10 Előzmény napraforgó
(180/523)
Valóban nem lenne szerencsés, ha Miranda ajtóstul rontana a házba, de sajnos akkor is rosszul kezdett hozzá, hogy közeledjen Veronicához.
Azzal, hogy Demetrion keresztül próbálkozott közel férkőzni a lányához, nagy hibát követett el, mert ezzel kivívta Veronica féltékenységét és ellenszenvét.
Elszalasztotta annak a lehetőségét, hogy összeismerkedjen Veronicával, beszélgessen vele egy kicsit, például a szállodában megpróbálhatta volna.
Most viszont Veronica szóba sem akar állni vele, ezért minden csak nehezebbé vált.
Ugyanakkor az a véleményem, hogy jobban tenné, ha ezentúl távol tartaná magát Demetriotól.

Nem tudom, Belot vajon segítene-e neki, ha egy személyes találkozás során elmondaná neki az igazságot.
Ahogyan Veronica reakciójára is kíváncsi lennék, vajon hogyan reagálna, ha Miranda Belotottal is együtt mutatkozna?
Valószínűleg ezt is zokon venné, de talán nem annyira, mint Demetrio esetében.
Ha már itt tartunk: Belot pár évvel idősebb Demetrionál, Miranda pedig még mindig szép asszony, úgyhogy akár kapcsolat is szövődhetne kettőjük között... (Ez csak vicc volt!)

Valószínűleg rátapintottál a lényegre Virginiával kapcsolatban!
Eszerint abban is egyetértünk, hogy Juan részéről csak taktika, hogy elfogadná feleségeként Virginiát.
Viszont ha így van, akkor nagyon kell vigyáznia, mert Virginia ravasz és mindenre képes, hogy elérje a célját.
Ha rájön, hogy Juan megpróbálja a bolondját járatni vele, akkor számítani lehet arra, hogy kegyetlen bosszút áll!

Én sem értem Veronica viselkedését, vagy talán mégis?
Szereti Demetriot, de a történtek után nehezen tud újra megbízni benne, szerintem a szíve szerint megbocsátana.
Miranda felbukkanása is felkavarta az állóvizet, s az, hogy Demetrio társaságában mutatkozik, szintén nem jelent jó pontot a férj számára.
A szerelem sokszor felülír mindent!
Ne felejtsd el, hogy Veronica egyszer már mindent otthagyott Demetrio kedvéért, s valószínűleg képes lenne másodszor is megtenni.
Talán lehetne kompromisszumos megoldást találni, s az évnek csak egy részét töltenék a birtokon, ez persze, csak filozofálgatás.

Nagyon remélem, valahogyan mégis fény derül arra, ki és miért ölte meg Gilbert doktort.
Ezzel Virginiáék bűnlajstroma is gyarapodna, bár annyi van a rovásukon, hogy a doktor halála tényleg csak egy a sok közül... :-(
6/10
napraforgó 2021 jún. 26. - 05:39:20 6/10
(179/523)
Mirandával kapcsolatban én is elgondolkodtam. Szerintem érthető, hogy bizonytalan, hogy nem is tudja, hogy kötelitsen a lányához. Azért 20 év után mégsem penderülhet eléje, hogy "szervusz kislányom, én vagyok az anyád". Érthető, hogy minél többet meg akar tudni róla, hogy milyen emberré vált és ebből következtetni arra, hogy vajon hogy fogadná őt, tudna-e vele megfelelő kapcsolatot kialakitani.

Az persze igaz, hogy nem szerencsés, hogy Demetrion keresztül akar közelebb kerülni a lányához, mivel még most is nagyon szép asszony, a lánya okkal féltékenykedik rá. És ugyanez a helyzet Belottal is, hisz Miranda vele is kapcsolatba akart lépni, őt is megkörnyékezte volna, ha épp nincs külföldön. Veronica okkal hihette volna, hogy ez a nő minden férfit meg akar hóditani, aki a környezetében van. És igy persze vetélytárs.

Virginia ravaszul próbálja magát visszaügyeskedni a Fernando-Negrete család szivébe.
Juan valószinűleg csak szinleg hajlandó belemenni Virginia ötletébe. Nyilván igy jobban meg tudná figyelni a nőt. Biztos vagyok benne, hogy Virginia is azért ragaszkodik a Fernandez-Negrete családhoz, mert igy tud információkat szerezni a bank ügyleteiről, igy tudja gyarapitani a felhalmozott vagyonát.
Ha Juan el akarna menni a világ másik felébe és őt is vinné (ahogy a nő igérte, hogy vele megy, ahová a férje megy), akkor megszűnne ez a remek lehetőség.

Veronica viszont egyre kevésbé tetszik. Az szép volt, ahogy elutasitotta Demetriot, mert a pasi bizony nem érdemli meg, hogy csak úgy, hirtelen megbocsásson neki, na de mi szükség volt megcsókolni? Pláne olyan hosszasan rátapadni a szájára. Pfúj. Illendőbb lett volna kicsit vonakodni, aztán hagyni magát....
Ha annyira odavan érte, akkor minek a játék, bocsásson meg neki, és kész. Ha meg nem tudja megbocsátani a hónapokon át tartó kinzást, zavarja el a fenébe.
Pláne, hogy most kezdett bele az új vállalkozásba, Új ház, új iroda, új élet, stb., akkor mi a francnak koketál a régi életével, hisz a Demetrioval való kibékülés egyet jelentene a birtokra való visszaköltözéssel, azzal, hogy elássa magát a világ végén. Társaságul meg csak a garázda Moguel doktor és az elnyomott feleslége, valamint a pap szolgálhatna. Kultúra, művészet nuku, viszont naphosszat huzakodhatna a pimasz indián lánnyal.

Azt én is remélem, hogy Gilbert doktor fia felkeresi majd a nyomozót és segiteni fog kideriteni, ki volt az apja gyilkosa. Bár nem tudom, hogyan jöhetnének rá, hisz pont a nyomozó vitte el azt a kórlapot, ami arról tanúskodik, hogy a doktor mégiscsak végzett művi terhesség megszakitást. Nagyon nehéz lenne bizonyitani, hogy pont ezért ölték meg.
5/10
borzi84 2021 jún. 26. - 04:45:57 5/10
(178/523)
Miranda tényleg hibát hibára halmoz.
Hogyan is gondolhatta, hogy Belot "csak úgy", az első szóra beszél neki Veronicáról.
Még ha személyesen találkoztak volna, s elmondja, milyen szándékkal kérdezősködik, de így...
Veronica szeretetét pedig azzal aligha nyeri el, hogy Demetrioval mutatkozik.
Észre kellene vennie, hogy Veronica féltékeny, s vagy elmondani az igazat, vagy ha ehhez nincs bátorsága, akkor lépjen le a színről.

Hihetetlen, hogy Teodoro segédkezet nyújt Virginiának!
Aligha tette volna meg, ha hallja, hogyan beszélt Sarával és Letyvel.
A doktor halála is újra napirendre került, de még ez sem gondolkodtatja el Virginiával kapcsolatban.
Sajnos a doktor felesége elutasító volt a nyomozóval, ami érhető, hisz nem akarja, hogy a férje nevét meghurcolják a halála után.
Úgy láttam, a fia viszont elgondolkodott, és szerintem ő segíteni fog, mert ki akarja deríteni, ki ölte meg az édesapját.

Virginia nagyon veszélyes játékba kezdett, ennek a fele se tréfa!
Ez nem kérdés, rács mögött a helye - kedvenc "tanárával", Santiagóval egyetemben!

Juan szerintem csak színleg egyezett bele abba, hogy megpróbáljanak együtt élni, mint házastársak.
Azt gondolom, túl akar járni a vipera eszén, kérdés, sikerül-e neki?
Azért jutottam erre a következtetésre, mert túl nagy pálfordulás lenne a korábbi viselkedéséhez képest.
Nemrég nagyon fogadkozott, hogy megszabadul Virginiától, ráadásul él benne a remény, hogy elnyerheti Veronica szerelmét, úgyhogy az a meglátásom, hogy Virginiát a saját fegyverével próbálja legyőzni, s ennek érdekében hagyott fel az eddigi elutasító magatartásával.

Demetrio valóban elég kitartó, nem tudom, meddig tart még ez a "húzd meg, ereszd meg" - játék.
A végén valószínűleg Veronica beadja majd a derekát.
Egyrészt szereti Demetriot, másrészt gyermeket vár...
Demetrio ugyan nem érdemli meg, de jó esély van rá, hogy elnyerje Veronica bocsánatát.

"Sok hűhó semmiért" - valahogy így lehetne összefoglalni a mostani történéseket.
kisbalaton 2021 jún. 25. - 23:04:34
(177/523)
Jajistenem! Ez a szerencsétlen Miranda még annál is nagyobb balfék,mint gondoltam. Komolyan gondolta,hogy az Európából telefonáló Bellot majd mesél neki Veronikáról? Ez a kérés szerintem jó nagy melléfogás volt. "Azt akarom,hogy Veronika megszeressen"-mondja,-miközben csupa olyasmit tesz,amivel egyre ellenszenvesebbé válik Veronika előtt.
Na,Virgínia megint eljátszotta a jó kislányt a bácsikája előtt.Sőt, Juant is meggyőzte,hogy éljenek már normális házasságban. Ez a szelídségbe csomagolt ravaszkodás nagyon megy neki.
Ezek szerint Santiago és Virgínia tulajdonképpen egy bűnszövetkezetet irányítanak,és most "terjeszkedni" akarnak.
Teodoró végre lépett. Felfogadott egy nyomozót,akit több üggyel is megbízott.Reménykedhetünk,hogy az úr valamit csak kiderít!
És hát a végén a csók. A szerelem mindent legyőz ugyan, de biztos,hogy lesz még jó sok viszontagság,míg beteljesül.
5/10
borzi84 2021 jún. 25. - 05:57:17 5/10 Előzmény napraforgó
(176/523)
Attól tartok, Veronica viselkedése túlságosan is félreérthető, s Juan is reménykedni kezd majd, pedig hiába.
Azért remélem, Veronica nem használja ki Juant, nem alacsonyodik le arra a szintre, hogy hitegesse, csak azért, hogy ezzel borsot törjön Demetrio orra alá.

Nem tudni, Juan hogyan és kivel figyelteti Virginiát, eddig tényleg nem sok jelét láttuk ennek.
Azért az már jó jel, hogy Santiago kapcsán gyanút fogott-
Sajnos az a gond, hogy Santiago sem most jött le a falvédőről, ügyel a látszatra, van foglalkozás is, de ez csak a csali.

Számomra azért is meglepő, hogy Teodoro elhiszi Virginia hazugságait, mert minden tette ellentmond a szavainak.
Aljas, cinikus, gátlástalan, törtető...Ezek után érthetetlen, hogyan veheti bárki is komolyan, amikor megpróbál visszatérni a "jó kislány" - szerepéhez.

Remélem, Irma összeszedi a bátorságát, és otthagyja a férjét, mert a viselkedése csak durvább, s a durvaságot mindig tudja fokozni.
Mondjuk, én nemigen találok benne semmi pozitívumot, hogy Demetrio "négyszemközt" alázta meg Veronicát.
Sovány vigasz!
Ráadásul azért mégsem maradt kettejük között a dolog, hisz a személyzet tisztában volt a helyzettel. Yadira is ezért vált egyre szemtelenebbé, Demetrio Veronicával szemben tanúsított viselkedése nyomán folyton tiszteletlen volt Veronicával.
Igaz, ilyenkor Demetrio rendreutasította, de Yadira nem vette ezt komolyan, s ott folytatta, ahol abbahagyta.
Sokáig nem maradhatott titokban Veronica helyzete, az atya, majd Belot is tudomást szerzett arról, milyen megaláztatásnak van kitéve a férje által.
Úgyhogy ebből a szempontból számomra egyik 19, a másik egy híján 20.
6/10
napraforgó 2021 jún. 25. - 03:19:20 6/10
(175/523)
Az nekem sem tetszik, hogy amikor Juan újra és újra biztositja Veronicát a szerelméről, a nő is úgy válaszol, hogy én is nagyon szeretlek téged, és mosolyog ezerrel, meg közel dugja a fejét Juanhoz. Ezt nem szabadna tennie, illetve hangoztatnia kéne, hogy csak testvéreként szereti Juant. De ezt sajnos nem teszi, illetve sokkal ritkábban, mint kéne.

És igen, Juan elárulja, hogy figyelteti Virginiát, de nem igazán látjuk, hogy valaki egész nap követné őt.
De odáig eljutott, hogy látja, Virginia mennyit járkál fel a tanárához, igy ő is felmegy a "foglalkozásra". Santiago nagyon ügyes, mert valóban tart valami irodalomórát a fiataloknak, ezt Juan is tapasztalja.

Virginia hihetetlen, ahogy kapacitálja Teodorót, hogy ő mennyire szereti a családot, és mindent csak a Juan iránt érzett nagy szerelme miatt tett, blabla. Amiket mondott, azok akár még hihetőek is lettek volna, egyetlen szépséghibája az volt, hogy egy szó sem volt igaz a mondókájából.

Moguel doktor undoritó, ahogy újra, meg újra megalázza Irmát, pláne idegenek, igy Demetrio előtt.
Demetrio is megalázta Veronicát számtalanszor, de mindig csak négyszemközt, amikor Belot, vagy Moguel is jelen volt, akkor megtartotta a formális udvariasság szabályait.
Nem tudom, hogy Irma vajon otthagyja-e a férjét, bizony azt kéne tennie. Veronicánál menedékre találna.
5/10
borzi84 2021 jún. 25. - 00:06:28 5/10 Előzmény kisbalaton
(174/523)
Szia!

Én is meglepődtem, amikor Juan megosztotta a Virginiával kapcsolatos gyanúját Veronicával.
Eszerint mégis nyomoztat utána! Nagyon helyes!
Ráadásul Santiagóra is gyanakszik!
Végre valakinek eszébe jutott, hogy a "tanár bácsi" lehet Virginia bűntársa!

Veronica viszont szerintem hibát követett el, mert Juan bátorításnak foghatta fel a szavait.
Szerintem még ebből is bonyodalom származhat.
Pedig - ahogyan azt eddig is sejtettük - Veronica még mindig Demetriot szereti, s ezt most ő is nyíltan beismerte.
A gyermekről viszont még mindig nem szólt neki, ezt sem tartom helyesnek.
Kíváncsi vagyok, a leendő apa mikor szerez tudomást a nagy hírről?
Ahogyan arra is, Miranda képes lesz-e összeszedni a bátorságát?
Szerintem Veronica aligha fogadja örömmel, ha kiderül, hogy ő az édesanyja.
Jelenleg vetélytársat lát benne, de az anyjáról is annyi rosszat hallott korábban, hogy Miranda nem sok jóra számíthat.
Igazad van, ha mindenre gyorsan fény derülne, akkor nem lenne mivel kitölteni a még hátralévő negyvenvalahány részt.

Hihetetlen, hogy Virginia egy újabb "nagy jelenettel" képes volt arra, hogy Teodorot az ujja köré csavarja!
Nem értem, mégis hogyan lehetséges ez?
Teodoro ennyire nem látna tovább az orránál?
Nem látja, hogy Virginia milyen aljas és cinikus?
Mennyi gonoszságot kell még elkövetnie ahhoz, hogy végre ráébredjenek, kivel is van dolguk?

A doktor ismét hozta a formáját, durva, akár a pokróc!
Nem tudom, attól vajon észre térne-e, ha Irma rászánná magát és elhagyná?
Kérdés, megvan-e benne a kellő bátorság, hogy megtegye ezt a lépést?
kisbalaton 2021 jún. 24. - 23:15:25
(173/523)
Nocsak,nyámnyila Juannak valós és logikus érvei vannak Virgínia bűnössége mellett?! Lehet,hogy mégsem olyan nyámnyila,mint gondoltam?
Veronikának viszont egyértelműbbnek kellene lennie,mert az igéző mosolyával továbbra is reményt kelt Juanban.
A doktor egy dúvad. Szegény Irma!
Na igen,Miranda. Alighanem rosszul fogott hozzá .Mármint ahhoz,hogy szimpatikussá tegye magát a 20 éve nem látott lányával. Be kéne látnia,hogy ez így nem megy,mert különben még jobban elfajulnak a dolgok közte és Veronika között. Tudnia kell,-hiszen látta,-hogy Veronika féltékeny,és ezt neki,-mint anyának,-azonnal helyre kéne hozni.Ez pedig csak úgy lehetséges,ha elmondja az igazat.
Persze nem fogja,mert a sorozat 100 részes, így szerintem még sokáig fogja játszani a szent anyát,akit a lánya durván elutasít.
Virgínia és Teodoro irodabeli jeleneténél úgy éreztem magamat,mint amikor disznó viccet hallok: mosolygok,-miközben szégyellem magamat.
5/10
borzi84 2021 jún. 24. - 17:24:53 5/10 Előzmény napraforgó
(172/523)
Virginia nem szívbajos, a "nagy jelenet" előtt Sarát és Letyt fenyegette meg, utána az irodában produkálta magát, Teodoro ezután mégsem volt vele olyan elutasító, pedig már jó néhányszor kimutatta a foga fehérjét.

Persze, hogy Marú nincs tisztában a dolgokkal, nem is őt hibáztatom azért, mert mindent elmond Virginiának, hanem Teodorót és Juant, akiknek már régen figyelmeztetniük kellett volna, hogy semmit ne mondjon neki, mert nem lehet megbízni benne.

Nagyon egyetértünk, úgy tűnik, a Fernandez - Negrete család nem veszi komolyan Virginia fenyegetőzéseit!
A szavakat nem követik tettek, ülnek a babérjaikon, s Virginia ezt szemrebbenés nélkül ki is használja, hogy végrehajtsa a gonosz tervét.
Az a legrosszabb, hogy ezért nem is kell különösebb erőfeszítéseket tennie, mert senki nem tesz semmit annak érdekében, hogy megállítsa.
Egyértelmű, hogy figyeltetni kellene, s ha Juan komolyan gondolja a válást, akkor jobban tenné, ha bizonyítékokat gyűjtene ellene.
A Veronica iránt való epekedése egyébként nevetséges, hisz Vero soha nem szerette, s nem is fogja, hiába reménykedik.
A legjobb az volna, ha - miután sikeresen megszabadult Virginiától - keresne egy jóravaló lányt, akivel boldog lehetne.
Eddig igazából körül sem nézett.
Teodoro a Veronicával való házasságot szorgalmazta, Sara mindenképpen Virginiával akarta összeboronálni, ideje már, hogy "házon kívül" is kereskedjen. :-)

Azt én sem gondolnám, hogy Sara bármit is képes volna tenni, Teodoro viszont tehetne, sőt!
Igazából csak ő tehetne valamit.

Én is megértem, hogy Miranda fél a találkozástól, illetve attól, hogy felfedje a kilétét, mégis azt gondolom, mielőbb meg kellene tennie.
Így igaz, amikor úgy döntött, megkeresi a lányát, végiggondolván a dolgokat, fennállt annak a lehetősége, hogy Veronica szóba sem áll vele, ezzel az eshetőséggel számolnia kellett.
Azzal pedig aligha szerez nála jó pontot, ha "hátulról jön", s Demetrion keresztül próbál közelebb jutni hozzá.
Még ha minden rendben volna a házasságukkal, akkor talán, de jelen körülmények között ezzel csak árt mind a saját ügyének, mind pedig Demetrionak is, mert Veronica féltékeny rá, s már anélkül is ellenszenvet érez iránta, hogy tudná, ki ő valójában.
6/10
napraforgó 2021 jún. 24. - 04:59:11 6/10 Előzmény borzi84
(171/523)
Csak néztem, hogy kezd el hizelegni, negédeskedni Virginia Teodorónak, hogy mennyire szereti őket, rögtön azután, hogy Sarát és Letyt megfenyegette, hogy mindenüket meg akarja kaparintani.

Szegény Maru meg nem tud semmiről, ő a családtagokkal mindig őszinte és készséges, magától nem gondol arra, hogy ne fecsegjen Virginiának.
Na és ha a főnökei nem gondolnak arra, hogy Virginia áruló, őneki miért kellene?

Az nagyon nagy hiba, hogy Virginiát nem figyeltetik, ebből még számos probléma fog adódni. Juan is, ahelyett, hogy Veronica után epekedik, teljességgel hiábavalóan, valóban afelé tehetne lépéseket, hogy megszabaduljon Virginiától. De senki nem tesz semmit, Teodoró csak a bank miatt aggódik, Juan töletlenkedik, Sara meg az életében soha nem tett semmit, hát miért pont most kezdené el? elegánsabb, ha depresszióba zuhan.

Mirandát valahol megértem, ha Veronica tudomást szerez arról, hogy ő az anyja, nyilván felelősségre vonja, miért ment el, miért hagyta őt el. De ezzel a kérdéssel mindenképp szembe kell néznie, akárhogy közelit is a lányhoz. ezt eddigre már nyilván felmérte és betervezte a választ. Kár kerülgetnie a forró kását, a találkozáson túl kéne esnie mielőbb.
6/10
napraforgó 2021 jún. 24. - 04:45:35 6/10 Előzmény kisbalaton
(170/523)
Hogy Miranda Azunsolo asszonyt keresi, az megint egy mondvacsinált probléma. Mert a nő nagyon jól tudja, hogy a lánya neve Fernandez-Negrete, ezen a néven nőtt fel.
És mivel ő is elhagyta a férjét annó, lehetne annyi esze, hogy a lánya is visszavette a lánykori nevét. Valószinűleg ő is igy tett, amikor elhagyta a férjét. A nők nem szoktak ragaszkodni a férjük nevéhez, ha az elhagyta őket, vagy ha ők hagyták el őt. Tudhatná a saját tapasztalatából.
És igen, ha Veronica asszonyt keresné (vezetéknév nélkül), tán meg is találná. Na de akkor megint nem lehetne tovább bonyolitani a semmit.
5/10
borzi84 2021 jún. 24. - 01:22:46 5/10 Előzmény kisbalaton
(169/523)
Virginia arcátlansága nem ismer határokat!
Az a baj, hogy a jelek szerint nincs, aki megfékezze!
Sarának és Letynek mindenképp el kellene mondania Teodorónak, mivel fenyegetőzött Virginia, kérdés vajon, megteszik-e?
Hihetetlen, hogy Teodoro azután, ahogyan az irodában viselkedett, nem penderítette ki rögtön.
Ennyire vak lenne, hogy nem látja, mennyire aljas a kedves menye?
Jelenetet rendez, azután megpróbál hízelegni a "bácsikájának".
Ha hisz neki, akkor magára vessen!

Aztán ott a titkárnő...Diszkréten őt is figyelmeztethetnék, hogy ne locsogjon ki semmit Virginiának az ügyes-bajos dolgokról, de úgy látszik, erről is megfeledkeztek, így Virginia minden nehézség nélkül jut az információk birtokába.
Juan sosem a határozottságáról volt híres.
Ahelyett, hogy a kedves feleségén tartaná a szemét, Veronicánál próbálkozik.
Pedig jobb lenne, ha Virginiával foglalkozna, mert miközben mindenki csak fogadkozik, addig a vipera szépen tönkreteszi az egész családot.

A többi történés szinte már szóra sem érdemes, csak a "szokásos":
Demetrio Veronica után sóhajtozik, Yadira Demetrio után epekedik, a doktor továbbra is semmibe veszi a feleségét...
Azért úgy látszik, Demetrio két sóhaj közepette csak szakít időt az üzleti ügyekre is, mert a vállalkozás egyre jobban megy.

Miranda sem nyugszik, ugyanakkor nem tudja összeszedni a bátorságát, hogy beszéljen Veronicával és felfedje a kilétét.
Pedig jobb lenne, ha megtenné, mert ha ismét Demetrio társaságában mutatkozik, az félreértésekre adhat okot.
A múltkor maga is megtapasztalhatta, hogy Veronica féltékeny rá, mindenkinek jobb lenne, ha tiszta vizet öntene a pohárba.
kisbalaton 2021 jún. 23. - 23:08:14
(168/523)
Most aztán megmutatta az igazi arcát Virgínia. Teljesen gátlástalan és aljas. Ahogyan Sarának és Letynek elmondta ,hogy mindent akar ,- az borzasztó volt. Az embernek kedve lett volna egy ökölcsapással letörölni az arcáról azt a pimasz mosolyt! Ez a nő maga az ördög.
Persze megint történt egy csomó félreértés.Saráék nem mondják el Teodorónak,amiket Virgínia mondott.Pedig,ha Teodóro tudna róla,-talán kevésbé lenne úriember Virgíniával szemben.
Aztán Miranda,aki Assunsolo asszonyt keres Veronika helyett.Most mi a fenéért nem lehetett azt mondani,hogy Veronikát keresi.
A nyámnyila Juan pedig csak mondogatja,hogy elválik Virgíniától,-de semmit nem lép ezügyben.
Mit fog még elkövetni ez a zseniális szörnyeteg!?
6/10
napraforgó 2021 jún. 23. - 21:05:19 6/10 Előzmény borzi84
(167/523)
Ez a késő esti időpont nem túl kedvező nekem, álmos vagyok és igy összekeverednek az egyes történések.
Akárhogy is, én nem hiszem, hogy Veronica máról holnapra döbbent rá a terhességére.
5/10
borzi84 2021 jún. 23. - 20:07:19 5/10 Előzmény napraforgó
(166/523)
Nem lehet biztosan tudni, hogy akkor már tisztában volt-e az állapotával.

Rosszul emlékszel!
Az 50. - azaz a hétfői - epizódban történt, hogy a rész első felében Andréval iszogatott a bárban, s ekkor rendezett jelenetet, amikor Demetriot Miranda társaságában látta.)
Az epizód végén pedig amolyan derült égből a villámcsapásként elmondta Bettynek, hogy gyermeket vár.
Ergo: A tequilázás még a "nagy bejelentés" előtt volt, ezért nem lehetünk benne teljesen biztosak, tudta-e már akkor?
A tegnapi részben pedig tovább mesélt Bettynek a házasságáról, s arról, hogy valószínűleg akkor esett teherbe, amikor elkeseredésében leitta magát.

Ps.:
(Csak zárójelben tenném hozzá:
A nők esetében még visszataszítóbbnak találom a nagymértékű alkoholfogyasztást, mint a férfiaknál!
Úgyhogy: Függetlenül attól, hogy tudta vagy sem, elítélem Veronica viselkedését!)
6/10
napraforgó 2021 jún. 23. - 19:44:37 6/10 Előzmény borzi84
(165/523)
Szerintem már tudnia kellett, hisz hetek telhettek el azóta, hogy újra Mexikóvárosban van. Az egy dolog, hogy mikor beszélt róla a barátnőjének.
Az egyik rész végén elmondta Bettynek és a következő rész is ezzel kezdődött. Aztán akkor mesélt Demetrio viselkedéséről is és arról, hogy sajnos nem a legelső alkalommal esett teherbe.
Nekem úgy rémlik, hogy mindezek után ment Andréval a bárba és amikor felfedezte, hogy Demetrio is ott van egy nővel, odament féltékenykedni.
5/10
borzi84 2021 jún. 23. - 19:33:08 5/10 Előzmény napraforgó
(164/523)
Vajon akkor már tudta, hogy gyermeket vár?
Az azért nem teljesen biztos!
Igaz, hogy abban a részben derült ki, de csak az epizód végén...
De: Ha igen, akkor teljesen igazad van, nagyon felelőtlenül viselkedett!