10/10
mro26 2015 máj. 14. - 16:48:49 10/10
(755/795)
Sajnos az egész évad elég gyenge lett. Az elsõ és második (de fõleg a második) után ez lósz*ar volt.
De az írok is ráérezhettek erre, mondták már hónapokkal korábban, hogy olyan vége lesz ennek a szezonnak amiben nem lesz cliffhanger és úgymond "tiszta lappal" kezdik a következõ évadot.

SPOILER lehet!

Amire kíváncsi leszek, mert a Flash alapján elég esélyes egy "kisebb" szintû Flashpoint történés, ami megváltoztatja majd a dolgokat, fõleg a spin off alapján elég erõsen gyanítom ezt, hiszen Caity Lotz visszatér, holott semmi nem utalt rá hogy életben maradt az Arrow történéseiben, illetve egy idõutazó szereplõ lesz benne, szóval lehet a Flash felkavarja majd a dolgokat ha meglépik a fp. paradox tv-s adaptációját, de hogy milyen kihatással lenne ez az Arrow-ra az majd kiderül.
A Flash szezonzárója után biztos jobban lehet majd következtetni.

Illetve itt van még egy új DC-s karakter alapján jövõre startoló sorozat aminek nincs köze a CW-n futó sorozatokhoz, tekintve hogy a CBS-en fogják adni. Egyenlõre kegyetlen butának és nevetségesnek tûnik:

https://www.youtube.com/watch?v=Lm46-envrHo
nish0209 2015 máj. 06. - 21:18:18
(754/795)
az mind egy,, ez egy fajta felvezetés és nem a spinoff
nish0209 2015 máj. 06. - 20:49:23
(753/795)
tessék okoska
http://cinestar
hu/januarban-jon-az-arrow-es-a-flash-spinoff-sorozata-a-holnap-legendai/
Sz Peter 2015 ápr. 26. - 20:04:28
(752/795)
Még csak a S03E18-nál tartok de már dobom az agyam,

SPOILER

körözést adnak ki az Íjászra?! Ezt hogy? :)
10/10
mro26 2015 ápr. 26. - 17:59:21 10/10
(751/795)
Az a "baj", hogy nagyon erõsen bekezdett az elsõ évaddal. Nem lesz egyszerû überelni :D
Arrownál jó volt az elsõ évad de lehetett érezni, hogy lesz még itt erõsebb folytatás ***spoiler(elég csak arra gondolni, hogy az évad második felében kiderült hogy egy Slade Wilson nevû egyén is ott volt a szigeten Oliverrel :D bár elõtte is ott volt a Deathstroke tease, mindenki azt hittem hogy Billy lesz a Terminátor :D ).***spoiler vége***
De itt Prof.Zoom-al bekezdeni meg egy Flashpoint Paradox-ra nagyon hajazó sztorit ellõni az elsõ évadban...merész, hirtelen nem is tudom mivel lehetne ez megfejelni a második évadban. Talán Gorilla Grodd-ból hoznak ki valamit, vagy ki tudja mit lépnek még az elsõ évadban, bármi lehetséges, ezért nagyszerû a sorozat.
10/10
mro26 2015 ápr. 26. - 11:47:09 10/10
(750/795)
A 2. évad óta erõsen zuhant a színvonal sajnos...ha a 4. évad az új showrunnerrel sem fog javulni, akkor már nem is fog :(
Flash az nagyon jó, de egyenlõre "könnyû dolga van" hiszen még csak az elsõ évadnál jár :) Reméljük nem jut az Arrow sorsára,
bár ilyen jó színvonalat nehéz fenntartani folyamatosan.
10/10
mro26 2015 ápr. 25. - 23:01:04 10/10
(749/795)
Jaja...elsõ két évad zseniális, a 3. okés, de érezhetõen gyengébb és nagy az összevisszaság.
A Flash elsõre nem jött be nekem, de talán valahol a 6.rész környékén megnyert engem is, azóta a heti szinten nézett sorozatok közül A Flash-nek az új részeit várom legjobban (Gotham mellett, ami szintén nem volt nagy eresztés az elsõ részek környékén).
10/10
mro26 2015 ápr. 25. - 20:39:43 10/10
(748/795)
De ne magadból indulj ki, gondolj a többi emberre is :D
Hidd el, vannak akiket nem érdekelnek annyira a mellékszereplõk kiléte, fõleg ha a történethez nem tesznek hozzá.
(pl én Atom-al vagyok úgy, hogy akármikor meglátom Brandont nekem az jön be hogy Superman mit keresel itt :D )
Ezeket a szerelmi sz*arokat meg ne vegyük bele, elég gáz, hogy vannak alapból tipikus sorozatos szappan...
Ezért volt jó az elsõ két évad (Arrow) ott nem vitték túlzásba, eltalálták az arányokat
10/10
mro26 2015 ápr. 25. - 18:18:34 10/10
(747/795)
Meg szerinted mondjuk az Arrow nézõi ki fognak akadni azon hogyha nem tudják hogy Laurel honnan kapta az upgrade-et?
Vagy akik a Flasht nézik (bár azok többnyire gondolom nézik az Arrow-t is de tegyük fel hogy nem) érdekli õket hogy Oliver milyen ruhában virít az "õ" sorozatukban? NEM, mert ezek a történetbõl semmit nem vesznek el, úgymond nincs jelentõségük.

Azért szóltam mert már régebben is nézegettem a Flash topikot mivel arról akartam infót szedni, így NEM A ZÖLD ÍJÁSZ topikjában kéne keresgélnem ha oda írnál ahova való, nem?
Nem jobb ha minden a helyén van szépen rendben, nem összevissza teljesen átláthatatlanul? ;)

Tudod úgy LOGIKUSAN :D
10/10
mro26 2015 ápr. 25. - 18:11:09 10/10
(746/795)
Attól még hogy nem szólt senki szerinted logikus? :D
A Flash-hez meg Arrow témákat írsz? Nehéz oda írni õket ahová valók? Ezzel összezavarod azokat akik csak az egyiket nézik.

Kiemeltél történetileg LÉNYEGTELEN dolgokat, hogy nem értik az emberek ha csak az egyiket nézik. Ez így is van, tényleg nem tudják, DE.... mivel a TÖRTÉNETHEZ ezeknek nem sok jelentõsége van ezért hiba azt feltételezni hogy a két sorozat csak együtt értelmezhetõ. Volt egy idõutazós rész, az az Arrow-ba semmi kihatással nem volt. De még annak sem hogy Ray és Felicity átment egy kaland erejéig Central-ba ;) nem lehetett megérezni hogy melyik két rész között járhattak ott, mert nem lényeges a TÖRTÉNETBEN.

SPOILER lehet más sorozatból!!!!

Ez kb. olyan mint anno a Buffy-nál és Angel-nél volt. A 4.évadban Buffy átment az Angel 1.évadjába ahol összekülönböztek, mivel én elõször a Buffy-t néztem végig utána az Angelt, csak annyit vettem észre hogy egyik részben megjelent Angel hogy bocsánatot kérjen a pofon miatt...
De hogy frissebb sorozattal példálózzak: The Vampire Diaries és The Originals, a TVD 5.évadjában és a TO 1. évadjában volt 1-2 rész erejéig hogy a túlvilág összeomlása miatt visszatért egy szereplõ a TO-ba és ennyi a nagy kapcsolat :D

Azonos univerumban játszódnak, de önállónak kell lenniük, nem függhetnek szorosan egymáshoz, mert akkor aki az egyiket nézi nem érti mirõl van szó (pl a faterom is csak az Arrow-t nézi, Flashrõl szerintem nem is tudja hogy létezik, de ha utána akarna olvasni az Íjászrõl és fel jönne ide és látja a Flash posztokat fogalma sem lenne mirõl van szó. Ezért vannak a KÜLÖN TOPIKOK ;)
10/10
mro26 2015 ápr. 25. - 17:10:06 10/10
(745/795)
Nem mindegy barátom! :D
Attól hogy testvér sorozat attól nem mindegy hogy Flash epizódból való képet osztasz meg az Arrow sorozat kibeszélõjében.
Külön-külön is teljesen helytállnak a sorozatok, nem kell nézni az egyiket ahhoz hogy értsd a másikat. Maximum apró, a történet szempontjából nem olyan lényeges dolgokat nem értenek.

DE!!!! Mivel a Flash-nek külön topikja van, nem az a logikus, hogy ida írsz ha arról teszel közzé valamit?? Ez csak egyszerû LOGIKA :D Egy 18 éves gyereknek már tudnia kéne.

A Justice TV-s verziója nem meglepetés, már lehetett rá számítani, azt hittem komolyabb dolog miatt érdekes a kép amit linketél...de én ehhez már nem szólok hozzá a ZÖLD ÍJÁSZ TOPIKJÁBAN.
Flash-nél lehet folytatni, mert ODA való.
10/10
mro26 2015 ápr. 25. - 15:04:00 10/10
(744/795)
Na várj, a következõ Flash részbõl töltöttél fel képet a Zöld Íjász topikjába, ergo rossz helyre.

Másik: amit én írtam az mindkettõhöz kapcsolódik mert a két sorozat spin off-ához kapcsolódó hír, ezért töltöttem fel mindkét topikhoz ;)

Nem b*szogatásból írtam, de vannak akik csak a Zöld Íjászt nézik/nézték mert magyar adón ment a sorozat a Flash még nem, szóval sokaknak érdektelen ha a Flash-rõl van szó és nem azt akarják látni az Arrow-hoz kapcsolódó fórumon.

De a Flash kibeszélõjben folytassuk, mert amit feltöltöttél képet abból nekem nem nagyon esett le semmi (bár én inkább a Marvel képregényeket ismerem, a DC-tõl szinte csak a Batman és Superman történeteket)
10/10
mro26 2015 ápr. 25. - 12:58:21 10/10
(743/795)
Rossz post! :D

Ez a Zöld Íjász kibeszélõje, nem a Flash-é ;)
10/10
mro26 2015 ápr. 24. - 19:40:29 10/10
(742/795)
Elvileg nem mondták meg hogy ki lesz, de elég egyértelmû a kiadott infóból és a színészbõl adódóan

SPOILER!

Úgy tûnik Cyborg Arrow/The Flash féle adaptációját kapjuk meg. De ez nem 100% csak elég valószínû.

,,Megvan a The Flash/Arrow team up spinoff utolsó szereplõje (a sorozatot a minap valaki Legends címen emlegette): Franz Drameh. Viszont, hogy ki lesz, nem árulták el, elvileg a The Flash szezonzárója után derül ki, de ez a hivatalos leírása: “Jay Jackson, a former high school athlete, whose pro-career was derailed by injury. Now making ends meets as an auto mechanic, Jay will come to have a surprising affiliation to the S.T.A.R. Labs crew.“
nish0209 2015 ápr. 22. - 17:10:10
(741/795)
egy linket azért nyomass ha megkérhetlek
nish0209 2015 ápr. 14. - 20:27:14
(739/795)
ez nem a spinoff-ból van hanem a következõ Crossover-bõl
Tebby21 2015 márc. 27. - 11:55:04
(737/795)
Remélem. :D Az sose baj ha megkavarják a dolgokat. :D
Tebby21 2015 márc. 26. - 21:41:42
(736/795)
Király :D :D :D :D