Tebby21 2014 dec. 03. - 20:11:54
(715/795)
SPOILER!

Na, végre a 9. részel, beindulhat a sorozat. :D A fia lehet meghalt Oliver miatt a felesége meg elhagyta és beállt a Ligába. :D Vagy a Fia és a neje is meghalt.
Amúgy én úgy tudom, hogy Slade a 14. részben tér vissza csak még nem lehet tudni, hogy. :/ Lehet, hogy kiszabadul, de lehet, csak épp feltûnik. :/
De remélem, kiszabadul. :D
shaca 2014 dec. 03. - 18:49:44
(714/795)
Ezek szerint nem a doki lesz a sárga Flash. pedig kezdtem már azt hinni, hogy Õ az.
10/10
DarkGirl 2014 nov. 28. - 21:30:11 10/10
(712/795)
Szeretem ezt a sorozatot,nagyon jó!! :) 10/10
10/10
ddano 2014 nov. 28. - 13:13:53 10/10
(710/795)
Örülök, hogy ebbõl egy sorozat van és nem egy nagy film :)
illegal racer 2014 nov. 15. - 21:20:06
(709/795)
Hû, itt egyre több íjászt raknak bele a sorozatba. Olyanokat is, akik eredetileg nem is voltak íjászok. Viszont ettõl csak még biztosabb vagyok, hogy Shado a gyilkos.
offtopic
Sz Peter 2014 nov. 09. - 12:58:18 Előzmény Kaliff
(708/795)
Ja, két év alatt lefekszik négy nõvel is! Ez kérem egy erkölcsi fertõ!!! ;)
Kaliff 2014 nov. 07. - 11:22:42 Előzmény illegal racer
(707/795)
Oliver nem más mint egy pinabubus. Na persze ennyi tesztoszteronnal, meg ésszel amit a gatyájában hord...
Az zavar ebben a sorozatban, hogy minden karaktert akit megszeretek, elcsesznek.

Oliver, magányos túlélõ egy lakatlan szigeten, apja azért halt meg, hogy õ éljen, túlélte, visszajutott valahogy a városába, tele forradásokkal és hegekkel - A magányos marcona elvadult, túlélõ hõs --> ja bocs nem. Gerincre vág bárkit akinek puncija van és morális, erkölcsi aggályai sincsenek. Erre én nem azt használnám, hogy tökös, inkább azt, hogy pinabubus.

Slade zsoldos katona, megkönyörül Oliveren, kitanítja, mentora lesz. Jó a humora, helyén van a szíve. Ja bocs nem, mirakuru vagy mi az a szar...

Felicity - programozó csajszi, magányos, csinos, okos kissé esetlen, de nagyon szimpatikus, tudós kissráccal flörtölget, álompár, ja bocs nem --> õ Olivert akarja (pedig látja, hogy milyen Oliver) bahh!

Laurel - ügyész-ügyvéd (???), tanult, okos, csinos, bárkit megkaphat, neeeem neki Oliver kell, nagyipari szenvedés - alkohol, gyógyszerek

Isabel Rochev - végre egy tökös nõ aki elkapja Oliver tökét képletesen ---> ja bocs nem, nem képletesen hát a hülye pichája nem hanyatt dobja magát neki és még az is kiderül, hogy Slade lánya...broáf

Roy Harper - kezdetben szimpi volt, de ez az íjász imádat, utána meg a mirakuru, utána meg a Thea utáni szenvedés az agyamra megy.

Thea Quinn - kezdetben idegesítõ volt, aztán amikor átvette a klubot, bírtam. Racionális, gyakorlatias, nem elveszett lánynak tûnt. Aztán mami hülyeségei miatt totál kifordult önmagából. Azt meg nem is értem, hogy miért kellett azonnal Merlyn karjaiba rohannia, csak azért mert õ a biológiai apja?! Na ne mááár! Értem én, hogy az anyja is meghalt, na mindegy...

Quentin Lance - kezdetben úgy gyûlölködött Oliverre és az Ijászra, hogy azt hittem, õ lesz a fõgonosz. Aztán jófej lett. Aztán egy papucs. Az íjász papucsa.

Eddig egy hitelesebbnek mondható karakter van, Diggle. Még. De majd az õ karakterét is elcseszik.

Számomra kifulladt a sorozat. Csak reménykedni tudok, hogy van még értelme nézni. Valaki szánjon meg egy kis spoilerrel!
Köszi!
Tebby21 2014 okt. 30. - 21:18:16
(706/795)
Jó kis látványos csata lenne :D
Tebby21 2014 okt. 30. - 20:58:55
(705/795)
Mekkora lenne, már kiszabadítanák, hogy segítsen a végsõ összecsapásban. :D
Tebby21 2014 okt. 30. - 20:41:50
(704/795)
Akkor ezért volt olyan fiatalos az arca xD :D
Tebby21 2014 okt. 30. - 20:18:21
(703/795)
Arról nem is beszélve, hogy saját termálfürdõje van xD :D
Tebby21 2014 okt. 30. - 17:42:16
(702/795)
Slade a legjobb gonosz eddig. :D
De én adok egy esélyt Ra’snak is lehet jó gonosz lesz õ is most még nyugodt volt, hiszen nem vesztet el egy embert sem stb. :D
Amúgy a hármas harcon kicsit dolgozhattak volna még. :D
Tebby21 2014 okt. 25. - 18:37:43
(701/795)
offtopic
Sz Peter 2014 okt. 24. - 11:23:33
(700/795)
Biztos jól töltötted ki az adatlapodat? :)

(Nem:Férfi)
illegal racer 2014 okt. 23. - 22:31:24 Előzmény Kaliff
(699/795)
Shado nem biztos, hogy él, ez csak az én képzeletem szüleménye. Egyelõre senki ne vegye komolyan.

Olivert illetõleg viszont igazad van.
1. Megszerezte barátnõnek Laurelt.
2. Megcsalta Laurelt Sarával, Laurel húgával!
3. Utána szigeten megszerezte Shado-t.
4. Utána jött Sara a szigetre, oké semmi baj, megbocsátott, Oliver mégis inkább Sarát válaszotta, mit Shado-t.
5. Oliver visszatért Starling City-be, ahol Laurel nem tudott neki teljesen megbocsátani, így odaadta inkább a barátjának.
6. Na, és itt kezdõdik a sz*rság. Oliver elcsábította Laurelt a legjobb barátjától. Mégis milyen jogon követelte még magának? Hiszen megcsalta? Mit akar még tõle?
7. Lefeküdt Helenával is.
8. Egy rendõrcsajt is felszedett.
9. Mikor feltûnt Sara, akkor vele kezdte el. Mégis milyen jogon? Nem érdemli meg a boldoságot többszörös csalás után? És akkor még csodálkozik, hogy Laurel ezen annyira felkapta a vizet?
10.Lefeküdt Izabellel is.
11. Most meg Felicity....
+: Mint kiderült, még a sziget elõtt gyereket szült egy fiatal lánynak.

Istenem, és ez a fõhõs!
Kaliff 2014 okt. 22. - 16:19:51
(698/795)
Na ne máááár!
Shadow éééééél?! Na addig nézem ezt a sorozatot az tutti!
Oliver meg kit nem dug meg ebben a sorozatban a húgán és az anyján kívül?! Kiváncsi vagyok Felicityt vagy Amandát mikor kapja magára. Nagyon elegem van már abból, hogy vagy kefél, vagy szenved, vagy Laurellel kavar, vagy Saraval. Közben meg Shadowt látja és önmarcangol...Oliver is megérett már a gothami elmegyógyintézetre.
illegal racer 2014 okt. 19. - 21:39:30
(697/795)
Hát megértelek, mert tényleg baromságnak hangzik. Elég nagy baromságnak.

***SPOILER PÓTOLVA***1. Hát az hogy nem tudják feléleszteni, az hülyeség. Hány karakter is tért vissza eddig a halálból? Oliver, Sara, Slade. Mindannyiuk olyan halált halt, amit nem lehet túlélni. Fõleg Slade. Ha valaki meghalt, nem jelenti azt, hogy nem jön vissza többet.

2. A hang semmit sem számít (szerintem). Külföldi fórumokon feltételeznek olyat is, hogy Nyssa volt vagy a Vadásznõ. Szóval ez a férfihang elterelés is lehet.

És ha jól emlékszem, Oliver még a szigeten is találkozott Sarával, miután elõször meghalt. Sara miért ne találkozhatott volna Shadoval az Orvgyilkosok Ligájában? És akkor már csak azon lepõdik meg, hogy a városban van.

+Bizonyíték: Shadonak minden oka megvolt rá, hogy lelõje Sarát. Elvégre annak idején Ivo õt lõtte le Sara helyett. Lehet, hogy Slade-hez hasonlóan bosszút akar állni. ***SPOILER VÉGE PÓTOLVA***

De mint mondtam, ez elég nagy baromság.
Tebby21 2014 okt. 19. - 20:52:31
(696/795)
Remélem, hogy a 10. rész után visszahozzák. :D