8/10
napoletana 2009 jan. 19. - 17:15:29 8/10
(32/112)
Szerintem teljesen rendben volt a film, a színészek nagyon jók voltak benne, Norton hozta a formáját, Farell is jó volt, bár annyira nem csípem, de jót alakított. Amúgy azt hittem, hogy egy elég típikus rendõrös film lesz jó színészekkel, de kellemesen csalódtam. A "fuck"-okon én is ki voltam, nagyon vicces, hogy mindenhez odateszik.. Bõ szókinccsel rendelkeznek, mi tagadás. :)
10/10
gangyi 2009 jan. 18. - 21:11:37 10/10
(31/112)
Annyira cikiztétek, hogy nem vártam a filmtõl sokat... Kellemesen csalódtam.
Nekem a történet is tetszett, ráadásul megéreztem, hogy érdemes lesz számolni a fuckokat, és a film végére kb. 182 db-ig jutottak el. Mondom... ezt nevezem gyerekek. Ezennel gratulálok a rendezõnek. Ezt megcsinálta. De egy nagyon jó film volt.
1/10
Aaron87 2009 jan. 12. - 21:00:22 1/10
(30/112)
Ez a film iszonyú! ESKÜSZÖM!!!
2/10
rachelle 2009 jan. 02. - 15:50:52 2/10
(29/112)
Nyilván láttam olyan filmet, ahol már az elején kiderül, ki a jó vagy rossz, vagy már az elején lelövik a lényeget. De ebben a filmben szerintem nem tudták végigvezetni a történetet úgy, h végig élvezhetõ legyen, hogy ne unatkozz az utolsó percig. Szerintem. Örülök, h azért nektek tetszett, biztos van benne valami, ami nekem nem jött át... De türelmem se lesz mégegyszer végignézni, hogy megtaláljam ezt a valamit, az is biztos. Szóval azt mondom, akit érdekel, nézze meg, mondja el a véleményét. Nyilván egy film nem lehet rossz, csak valakiknek nem tetszik, vkiknek meg igen...
10/10
Petya142 2008 dec. 28. - 16:54:26 10/10
(28/112)
Szerintem ez egy teljesen jó film volt. Az elsõ 5 percben kiderül, ki a gonosz, és? Nem a nézõ elõtt rejtély ez, hanem a fõhõs elõtt, nem láttatok még ilyen filmet?
9/10
pepsodent 2008 dec. 28. - 02:17:09 9/10
(27/112)
Hasonló véleményen vagyok az elõttem szólóval. Engem is csak az a fránya kamera idegesített, de csak az elején, mert aztán valahogy megszoktam.
Összességében pozitív csalódás volt.
Hemoglobin 2008 dec. 27. - 22:40:48
(26/112)
Tetszett az elõzetes, na és a szereposztás is, így kedvet kaptam hozzá. Aztán mielõtt megnéztem volna, felkukkantottam ide, hogy nektek hogy tetszett.
Eléggé lelomboztatok, de azért megnéztem.
Szerintem ez egy jó film volt!
Nem azt mondom, hogy egy maradandó alkotás, de egynek igenis jó. Szerintem, ha valakit megmozgatott a bemutató, az nézze meg nyugodtan.
Engem nem szokott zavarni, ha már hamar megtudjuk, hogy ki a rossz, mert úgy is lehet érdekes, izgalmas egy film, fõleg, ha a végén mégsem õ lesz!
Mondjuk egy-egy résznél nekem is belefájdult a szemem az operatõri munkába. Nem értem miért jó az, ha egy verekedõs, vagy csatajelenetben mindig csak egy alkart, fél arcot, egy totál térdkalácsot kell nézni az egész vásznon. Hát nem látványosabb, ha kicsit messzebbrõl ugyan, de látjuk a jelenetet?
Na de nem ez a lényeg, hanem akit érdekel, az nézze meg.
offtopic
merkur96 2008 dec. 25. - 22:42:44
(25/112)
Pedig fikáztam, ahogy csak tudtam :).
Nem, nem, örülök, hogy tetszett. Amúgy én pl nem vagyok nagyon kritikus filmekkel szemben, de ez most nagyon elhibázottnak tûnt. Mind1
10/10
juzo 2008 dec. 25. - 17:40:04 10/10
(24/112)
A fikázások ellenére megnéztem és szerintem teljesen jó, minimum 8-as, úgyhogy adtam rá egy 10-est. Szerintem jó választás volt.
Z
merkur96 2008 dec. 23. - 22:17:08
(23/112)
Hmm... Úgy tûnik az imdb és én nem ugyanazt a zsaruk becsületét néztük meg... Hogy adhattak ilyen magas pontot? A kritikák is elismerõek. Talán nekem voltak túl magasak az elvárásaim. Amúgy Jennifer Ehlenél kicsit meglepõdtem, pont egy hete láttam Büszkeség és Balítéletet, úgyhogy furi volt a séró:)
merkur96 2008 dec. 23. - 21:58:55
(22/112)
Írok, bár nagyon nincs miért, Rachelle elmondta a lényeget. Azon felül, amiket felsorolt, azért lenne egy megjegyzésem, aki látta a filmet, talán egyetért.
Ez a sztori valóságos volt: a valóság, az élet sokszor nem olyan húdehaha vicces, és legkevésbé olyan fordulatos, hogy tele legyen csavarokkal. Amit észrevettem a filmben, hogy egy életszerû sztorit kínál... Csak az a baj, hogy a moziba nem azért járok, hogy egy életszagú valamit lássak. Az életet én átélem, az épp elég, ha viszont másét látom, az néha sajnos unalmas. És ez a film bizony errõl szól: zsaru-lét, zsaruk feleségének, családjának élete, gondjai. Mindennapok.
De ennyi nem elég egyszerûen, mert ez nem a mi életünk.
És ezen néhány jó színész sem fog segíteni, pláne nem az amúgy is béna történet.
Maga a film 3-as, ha gonosz akarnék lenni, azt mondanám, hogy még rossz filmnek sem volt elég jó, mert azokon legalább lehet nevetni.
A többit a többiek elmondták. Nem ajánlom, max tv-ben ha adják, akkor adj neki esélyt.
2/10
rachelle 2008 dec. 23. - 01:19:44 2/10
(21/112)
Most néztem meg moziban a filmet... nem mentem ki az elsõ fél óra után, pedig ki kellett volna. Én még egy filmrõl sem mentem ki, de ez a film... egyszerûen hihetetlenül rossz. Szeretem Colint meg Nortont is, jónak tûnt a történet is, erre mit kapok? Két óra dögunalmat. Most már tudom, h miért ültem végig: arra gondoltam, h ha az eleje ennyire rossz, talán a végére lesz egy kis csavar. Elárulom: nem lesz semmi. De tényleg. A lényeg már az elején kiderült, ki a rossz és ki a jó... komolyan... még mindig nem tudom elhinni, h képes voltam ezt a filmet választani:D és nem voltam egyedül ezzel a moziban: barátom 5 percenként nézte az órát, közben meg vagy 5en kimentek. azért ez nem semmi... Összefoglalva: csalódás, nagy csalódás.

2/10
habarbi 2008 dec. 19. - 21:27:19
(20/112)
Nem tudja valaki,hogy hol lehet letölteni a filmet ingyen jó minõségben(nem mozis)?
red_death 2008 dec. 18. - 11:08:36 Előzmény cila83
(19/112)
a világért se akarnék senkit se lebeszélni a filmrõl, hiszen láthatóan van akinek tetszett is, csak a véleményemet mondtam el, mivel már szinte fizikálisan okozott fájdalmat a film megtekintése (igaz, nem végig)
Judybaba 2008 dec. 17. - 11:27:31
(18/112)
Szerintem meg ne elemezzük a másik véleményét!!
Neki nem tetszett 15 perc után. Ennyi.

Nekem se tetszett, pedig végig láttam a filmet!!
El kell fogadni a másik véleményét!
Nekem pld. az a véleményem, hogy fájdalom ez a film!!! NA?
cila83 2008 dec. 15. - 23:15:41
(17/112)
red death: 15 perc után nem kellene leszólni egy filmet.. rengeteg olyan film van, amit nem az elsõ 15 perc miatt érdemes végignézni, gondolom ezzel egyetértesz. Ilyen indok miatt kár lebeszélni másokat róla.. szerintem.
8/10
honaljs1r 2008 dec. 15. - 19:24:17 8/10
(16/112)
szerintem az elõzetesbõl látottak alapján, mindenképpen érdemes megnézni fõleg ,hogy 2 nagyon jó színész is szerepel benne (Edward Norton, Colin Farrell)...
és azért, mert neked tomi08 "az elveszett ereklyék fosztogatói " sorozat a kedvenced, nem kell fikázni..
1/10
tomi08 2008 dec. 14. - 23:47:53 1/10
(15/112)
Most értem haza, az utóbbi 5 év legrosszabb filmje. Logikátlan, vontatott történet, borzasztó operatõr. Ezt csak a rendezõi változat múlhatja alul. Pénzkidobás!
8/10
Szasza112 2008 dec. 13. - 22:15:47 8/10
(14/112)
20 perce jöttem haza a moziból. Egy 8-ast szavaztam a filmre. Megérte a pénzt. Kellemes szórakozás szombat estére!
Életszerû, a végére jól felpörög!
red_death 2008 dec. 13. - 20:47:31
(13/112)
eddig még nem volt olyan, hogy kimentem volna egy filmrõl... hát errõl negyed óra után egyszerûen muszáj volt. biztos közrejátszott, hogy eleve álmos voltam, de általában egy jobb film fel tud rázni az álmosságból, eddig egyszer aludtam el moziban, a beowulfon... szóval elaludtam, kimentem. szerintem baromi unalmas, a kameramozgatás meg állati idegesítõ... úgy mentem be a filmre, hogy ez egészen érdekesnek tûnik, nortont is szeretem, de egyszerûen nem tudott lekötni, és az elejétõl kezdve rohadtul nem kötötte le a figyelmem és nem tudott érdekelni, hogy mi történik... na mindegy, lehet, hogy csak rossz estém volt, de ennél nem sok rosszabb filmélményem volt eddig.