Téma: Abbie Cornish

joshfeed jan. 26. 12:25:32
(6/6)
Úristen micsoda NŐ ! Imádom !
vjanos 2012 nov. 02. - 00:28:56
(5/6)
A Bor, mámor, Provence-ban szerepel, de a listáján nincs rajta.
Azért nem egy századik mellékszereplõ. Nem tudom, hogy a Port.hu-nál mi (vagy ki) dönti el, hogy egy film szereplõi közül kiket írnak ki, de elég sok a baklövés. Ideje lenne frissíteni a csapatot!
10/10
Black Adam 2011 ápr. 29. - 20:43:46 10/10
(4/6)
Az Õrzõk legendájában is benne van! Még sincsen a listán...
mulao 2011 ápr. 16. - 07:41:32
(3/6)
Én elég rég láttam a Bor, mámor Provance-t, szóval meglepõdtem, hogy õ is játszik benne, bevallom éppen rá nem emlékszem. A Fényes csillagban megnézném, de a C.B.- féle Elisabethben is játszott, nem? Néhány képén nekem is Kidman-es, engem konkrétan nem emlékeztet senkire, de csinos mégha nem is ájulok el tõle.
Mr. D 2011 ápr. 14. - 23:38:05
(2/6)
Baromi jó a csaj. Elég sok filmet láttam tõle (ami persze EGYELÕRE nem túl sok), és nagyon jó a játéka. A Cigánykerek-et még meg akarom nézni, csak nehéz elcsípni és letölteni se nagyon lehet, de a többi filmje príma. A Fényes csillag-ot csak miatta néztem már meg de az rettenetes volt és sajna ehhez õ is igazodott, de megbocsátjuk, hiszen aztán az Álomháború-ban és a Csúcshatás-ban ismét remek formában volt. Amúgy tényleg nagyon hasonlít Charlize Theron-ra.
10/10
beo71 2011 ápr. 04. - 11:36:46 10/10
(1/6)
Nem csak csinos lány,kisugárzása is van,jelen van a vásznon.A Bor,mámor Provance filmben is emlékezetes,az arca az emberrel marad jó ideig.
Az Álomháborúban simán lenyomja az erõtlen Emily Browning alakította fõszerepet,a nézõ inkább rá figyel.
Charlize Theron-hoz hasonlítják,nekem sokszor Nicole Kidman pofija ugrik be,remélem sok munkája lesz,mindenféle mûfajban szívesen látnám.