Téma: Abigél

egy normális ember 2009 jan. 13. - 19:31:52 Előzmény panni013
(13/33)
Tényleg sokban egyetértünk. :) De nekem meg pont Szendy Szilvi "énekstílusa" nem tetszik. De nagyon nagyon nagyon szivesen megnézném ezt a darabot mégegyszer, akármelyik szereposztással. Én Bálint Ádámmal láttam, hát, nem tudom..... Nekem semmi bajom Ádámmal, de nem tenor szerepeket kéne ráosztani, hiszen õ bariton. Õ maga is mondta, hogy eléggé magas volt neki néhány helyen. Ugyanez volt a helyzet a Rómeó és Júliában is..
De mindegy.... Errõl még 5 oldalt tudnék írni, de szerintem senkit nem érdekel, meg nekem sincs hozzá most kedvem... :D
Szóval ÉLJEN AZ ABIGÉL!!!!!!!!!!!!
10/10
panni013 2009 jan. 05. - 15:04:04 10/10 Előzmény panni013
(12/33)
na jó,Udvaros és Balikó jobb
10/10
panni013 2008 nov. 12. - 10:20:26 10/10 Előzmény chloeryan
(11/33)
az a baj,hogy valószínüleg látni fogom 25-én,hacsak nem kell átmennie az oltáriba.ebben reménykedem,de ha nem jön össze,megpróbálom kibírni.mázli,hogy nem olyan nagy szerep.
chloeryan 2008 okt. 26. - 15:57:11 Előzmény panni013
(10/33)
Panni áldhatod az Istent hogy Ádámhoz még nem volt szerencséd.... felsem érhet Árpihoz, ráadásul a Két Szívet állandóan elrontja... bocsi minden Bálint Ádám rajongónak, de nekem ez a véleményem...
10/10
panni013 2008 szept. 25. - 15:08:24 10/10 Előzmény panni013
(9/33)
szombaton láttam Andit,nem volt annyira jó,mint Anna,de nagyon szép hangja van.
10/10
panni013 2008 szept. 08. - 16:41:11 10/10 Előzmény egy normális ember
(8/33)
majdnem egyet értek veled:

Zsuzsi
Földes
Ágó
Jantyik
Magócs
Vera(bár Niki is nagyon jó)
Imre Sebastian
Szilvi(Gabi nem tud énekelni)
Anna(Andit sajnos nem láttam,tehát errõl nem nagyon tudok nyilatkozni)
Mara(Zitát se láttam,de mivel imádom Marát,nem is szeretném,és Mara fantasztikus)
és természetesen Árpi(bár szerencsére Ádámhoz sem volt szerencsém)
savo 2008 aug. 28. - 18:32:31 Előzmény hellequin
(7/33)
Szia és sziasztok!

Engem is nagyon megérintett a darab nagyon szép volt,
csak ajánlani tudok.

valakinek esetleg nincs meg a musical felvétele?
Ha valakinek meg van írjon: cicapamacs@freemail.hu
hellequin 2008 júl. 05. - 12:22:57
(6/33)
Engem nagyon megérintett a darab. Azon kevés darabok egyike, ami mint önálló mû és mint feldolgozás is fantasztikus. Minden nagyon a helyén volt, minden benne volt, ami kellett, és semmi sem hiányzott, amit esetleg a regénybõl nem tettek bele. Kerek egész, pörgõs darab, remek dalokkal és nagyon jó színészi teljesítményekkel. Kiemelném én is Zsuzsit, akinek csodálatos hangja van és nagyon jó Gina volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom a darabot!
egy normális ember 2008 jún. 17. - 22:49:27
(5/33)
Na, akkor én elárulom nektek a tökéletes szereposztást: ;)
(ahol 2 név van, ott nem tudtam dönteni)

Vitay Georgina: Vágó Zsuzsi, Vágó Betti
Vitay Tábornok: Pálvalvy Attila
Horn Mici: Siménfalvy Ágota
Torma Gedeon: Balikó Tamás
Kõnig tanár úr: Magócs Ottó
Zsuzsanna: Füredi Nikolett
Kalmár: Imre Sebastian
Kis Mari: Ábrahám Gabi
Torma: Peller Anna, Molnár Andrea
Bánki Anna: Kékkovács Mara
Kuncz Feri: Mészáros Árpád Zsolt

A kisebb szerepekrõl nem nyilatkoznék... Róluk nem tudtam eldönteni, melyik tetszik jobban. :)
10/10
panni013 2008 ápr. 20. - 20:51:59 10/10
(4/33)
hát Betti is valami fantasztikus volt.Zsuzsi jobban tetszett,de a Nincsenek csodák és a Két szív jobb volt áprilisban.Ábrahám Gabi nem tetszett,Ágó viszont szerintem sokkal jobb.õ legalább tud énekelni.de Udvaros Dorottya is tetszett.Magócs Ottó viszont szintén sokkal jobb.komolyan mondom,elsírtam magam a jellemes dalnál,meg amikor a végén zenére hajolnak meg és õ jött ki.akkor is ugye az ment,és nem tudtam visszafogni magam.de azért legjobban a légiriadósnál sírtam.az nagyon megható.szerencsére májusban is megyek.már nagyon várom.most ez lett az egyik kedvencem a rudolf és a mozart után.
10/10
panni013 2008 márc. 31. - 22:36:38 10/10
(3/33)
én a premiert láttam,és nekem nagyon tetszett.Zsuzsi elképesztõ,biztos jobb,mint Betti.de majd pénteken vagy szombaton beszámolok Bettirõl is,ugyanis megyek pénteken.Peller Anna is fantasztikus,nagyon vicces.Az egész nagyon jó.egy nem tetszik benne,az,hogy a levelet,amit Abigél ír,énekelik,és,hogy nem egy,hanem 6 nõ.szerintem az nem kellet volna bele,hogy énekeljék azt is.igaz,hogy musical,de ezt kihagytam volna belõle.de egyébként tényleg fantasztikus minden.
Fridolina 2008 márc. 31. - 12:07:11 Előzmény koczka_mate
(2/33)
Nem tudom, ki készítette ezt a videót, de a színházhoz nem lehet sok köze. Teljesen normális, hogy egy ilyen nagyszabású produkció, ami csak pár hetet tud próbálni a végleges terében, az elején nehezen áll be. És az is normális, hogy ilyenkor a szokásosnál nagyobb a feszültség. Mindenesetre szerintem a végeredmény magáért beszél: színvonalas, profi elõadás, egészen fantasztikus zenével!
koczka_mate 2008 márc. 30. - 16:57:16
(1/33)
Maga a darab biztosan nagyon jó, de a felkészültség talán hagy némi kivetni valót.. Pl. ezen a videón: http://www.eztnezd.hu/readarticle.php?article_id=20