10/10
genyanett 2012 febr. 26. - 22:04:02 10/10 Előzmény mtbsrac
(129/169)
KEdves mtbsrac
Nem tudom, te milyen szinkronnal hallottad, de én majd 16-17 éve is ugyanezzel a szinkronnal halhattam. Jim Carrey hangja mindig is Kerekes József volt.
pethoandras91 2012 febr. 26. - 21:54:57
(128/169)
nem lehet mindenkinek egyforma humorérzéke :) én például ugyanolyan jól szórakozom Jim akármelyik karakterén, legyen az vígjáték vagy thriller, a Ventura-filmek pedig szerintem míg élek, a kedvenceim maradnak :)
Kozutas 2012 febr. 26. - 18:39:57
(127/169)
Ven---túú--ra. Távozz tõlem Sátán :-)
7/10
technokrata 2012 febr. 26. - 08:14:37 7/10
(126/169)
Ez az "elsõ rész" még bejött. Bár hatalmas állat ez az állati nyomozó, fõleg ezzel a hajjal és mozgással. (Nagyon fárasztó volt nekem.)De a második után úgy döntöttem, hogy Jim filmjeit a jövõben nem nagyon fogom nézni. (Szerencsére nem ilyen filmeket csinált késõbb és azóta csípem. Pláne a "23-as szám" után lett nyerõ nálam.)
mtbsrac 2012 febr. 21. - 00:46:11
(125/169)
Ezzel az új szinkronnal amivel most nyomják......
Hát magyarán hányadék. Eredeti sokkal jobbvolt. Csak azt nem értem minek kell már mindent
újra leszinkronizálni.
1/10
offtopic
oldbone 2012 jan. 13. - 13:10:43 1/10
(124/169)
Sajnálom, hogy ennyire "felborzoltam a kedélyeket" a hozzászólásommal!
Megvallom, hogy a cirkuszban sem szerettem soha – sem gyerekkoromban, sem késõbb – a bohócokat. Van ilyen is, vagy nem lehetséges? Kapásból megemlítek egy-két filmet, amelyekben jó humort találtam (de mondhatnék többet is, mert elhiszem magamról is: sokat nevetek): ”Csengetett Mylord ?” vagy a „Kellemes húsvéti ünnepeket” – Jean-Paul Belmondoval … stb.
Örülök annak, hogy Jim Carreyt láttam komoly filmben is, ahol bebizonyította, hogy valóban jó színész és nemcsak ripacskidik.
G-x: Te írtad: „Legalábbis nem öregeknek, akik semmin se. :)” – Én erre válaszoltam, mert Te aztán tudod, hogy az öregek már nem nevetnek, meg azt is hogy hány évesen kezdõdik az „öregkor”. ;)
Pllangokisasszonny - Elnézést, hogy belenéztem a korábbi kommentjeidbe. Úgy látom, szereted Guns N Rosest, a Rolling Stonest, esetleg az AC/DC-t is? Én nagyra értékelem, hogy a „mai fiatalok” nemcsak az elektronikus élõzene mentes bulikat kedvelik Cola-vodkával! Kimaradt a korai szórakozásaim felsorolásából ui., hogy kb. 17-23 évesen „énekes-gitáros” is voltam a sok-sok amatõr között, tehát nem sok TV-ét néztem. Node, akkor az volt a divat, persze azóta már „megkomolyodtam”. :)
Ajánlom még Eric Claptont és Mark Knopflert is.
Ja, és az utóbbiakat, ha jól emlékszem 'offtopicban' követtem el. :)
G-x 2012 jan. 12. - 13:40:36 Előzmény csikosi
(123/169)
Ez, hogy most odaírtad mindkét részéhez, hogy kaka, ez derék dolog. A hozzászólásaid többi része pedig arra utal, hogy ezeket a filmeket már többször/rengetegszer láttad. ("Mindenhol ezt kell nézni?", "Elég volt már belõle!") Én a mind a két részét, kétszer-kétszer, évekkel ezelõtt, meg mostanában láttam. Most több évig, vagy lehet, hogy többet nem fogom megnézni, mert akkor tényleg unalmassá válnának, hát sajnálom, ez a filmekkel így megy. Nem ez volt a legintellektuálisabb humorú vígjáték ez tény, de azért ha megengeded, kinyilvánítom, hogy jól szórakoztam rajta.
G-x 2012 jan. 12. - 13:28:41 Előzmény oldbone
(122/169)
Ne is haragudj, de honnét vetted, hogy én ezt nézem a Tv-ben? Most aztán hatalmas okosságokat osztottál meg a televíziózással kapcsolatban, más kérdés, hogy én egy szóval sem említettem, hogy a Tv-ben néz(t)em. Ha érdekel, heti fél-és egy óra között van, amikor nézem a Tv-t. Az, hogy filmeket néz valaki, nem azt jelenti, hogy a reklámokkal szétszabdalt kereskedelmi csatornák filmjeit fogja választani, vannak más területek is, ahol filmet lehet nézni. A másik, hogy szüleim min nevetnek, meg hogy kinek a hibája, ez megint olyan, ami abszolút nem passzol ide. Kérlek, ne keverj olyan dolgokat a témába, amik egyáltalán nem ide tartoznak, köszönöm. Annak meg örülök, hogy elvagy a humor területén a gyermekeiddel, lehet, hogy 50 év múlva én is azt mondom erre a filmre, hogy gagyi, és meg leszek elégedve, hogy mennyire intellektuális humorérzékkel rendelkezem. Teljesen más generáció, azonos korú emberek sem ugyanolyan ízlésûek, hát még a különbözõ korúak. Azt pedig nehéz lehet megítélni, hogy mi lett volna, ha 12-18 évesen látod ezt a filmet. Vitázni meg kár ezen, ezt észre kéne venni. Köszönöm, hogy elolvastad.
offtopic
pillangókisasszony 2012 jan. 11. - 21:54:52 Előzmény oldbone
(121/169)
Én beszéltem 8 éves koromról.Hogy 8 évesen nagyon szerettem ezt a filmet,és hogy most is szeretem megnézni nosztalgiából.Erre mondtad hogy te akkor buliztál meg kit érdekel mit csináltál.Mi a gond a bírommal?Egyébként nem hat meg amit írsz,1-2 helyesírási hiba,húha.Sose hibázzak ennél nagyobbat életemben.Amúgy hol érdekel hogy kommentezõ vagy kommentelõ vagy kommentáló,ez csak egy fórum,nem a diplomadolgozatom.
Egyébként ide leereszteni járok,köszi hogy elrontottad,és jól felhúztál.
1/10
offtopic
oldbone 2012 jan. 11. - 11:30:03 1/10
(120/169)
Na, hogy már olvasni is nehézségekbe ütközik, ezen csodálkozom, mert valami ilyesmit írtam: „Azt hiszem 18 évesen”:)
Amúgy megjegyzem - minden kötekedés nélkül - a folytatólagos hozzászólásra, ami kb. így hangzott: „Bírom az ilyen kötekedõ kommentelõket”. (Mit jelent az, hogy „bírom”, amúgy pedig „kommentezõket”?) Sebaj, én meg nem „szeretem” azokat, akik 20 éves koráig sem tanultak meg magyarul. :) :D
Freddy – Hát ez így volt/van/lesz. ;)
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 jan. 11. - 06:20:49 10/10 Előzmény oldbone
(119/169)
jó ma már más a helyzet, ha 66 éves, 48 évvel ezelött volt 18, akkor teljesen más világ volt mint ami most van...
offtopic
pillangókisasszony 2012 jan. 10. - 22:42:10 Előzmény oldbone
(118/169)
Miért is baj ha valaki szokott tv-t nézni illetve filmeket?És egyáltalán nem értem hogy nálad miért zárja ki a társaság buli sport barátok a tv nézést,és fordítva.Egyáltalán miért is szólsz be?Nem tudták volna átsiklani a hozzászólásomon?Bírom az ilyen kötekedõ kommentelõket!
offtopic
pillangókisasszony 2012 jan. 10. - 22:38:01 Előzmény Niquist
(117/169)
Te mirõl beszélsz most komolyan ? ...
pillangókisasszony 2012 jan. 10. - 22:36:54 Előzmény oldbone
(116/169)
8 évesen buliztál meg dolgoztál ? Az igen!
offtopic
Niquist 2012 jan. 10. - 13:29:57 Előzmény pillangókisasszony
(115/169)
Elnézést, azt hiszem kihagytad: sport, kirándulás, társaság, barátok …
1/10
offtopic
oldbone 2012 jan. 10. - 13:15:21 1/10 Előzmény G-x
(114/169)
Neked is ugyanazt ajánlom, mint a „pillangókisasszonynak”. A TV legyen az utolsó, ameddig van más lehetõség is. Azt hiszem 18 évesen azt sem tudtam, mi megy a TV-ben, néha moziba jártam. Most sem tudom egyenesben nézni, inkább - általában – háttérbõl. ;)
Ja, és valóban máson nevetek, mint Te. Ha pl. apádékat nem látod nevetni, az a Te hibád is, mert én pl. a gyerekeimmel elég jól elvagyok a humor terén is! :)))
1/10
offtopic
oldbone 2012 jan. 10. - 13:06:19 1/10 Előzmény pillangókisasszony
(113/169)
Képzeld, nem annyira néztem TV-ét: dolgoztam, buliztam, csajoztam … stb. A TV nem határozta meg az életemet. Ajánlom a mai "fiatal" TV nézõknek is. :)
pillangókisasszony 2012 jan. 09. - 05:00:29 Előzmény oldbone
(112/169)
Tudod,ízlések és pofonok.:)
Igen,nagy kedvencem volt,és jó visszanézni :)8 évesen én ezen szórakoztam.Te biztos a Száll a kakukk fészkére címû filmen :)
10/10
brrrrrrrrrr 2012 jan. 08. - 14:27:53 10/10
(111/169)
Legjobb:)
1/10
csikosi 2012 jan. 08. - 14:04:59 1/10 Előzmény G-x
(110/169)
KAKA! az egész, nem tudok nevetni rajta.
most mindehol ezt kell nézni???
aki szereti, az nézze, minden újszülöttnek, minden vicc ÚJ.
20 év múlva lehet, hogy már érdekes is lesz.
Üdv: mindenki