2/10
barbika:) 2007 okt. 29. - 19:36:19 2/10
(5/25)
Az eredeti szereplõk nélkül bele sem kellett volna kezdeni még egy részbe, de a történet sem lett olyan jó mint az elsõ kettõnél, igazából egy olyan poén sem volt ami felérhetett volna az elõzõ részekhez.
10/10
brigittalino 2007 máj. 12. - 16:02:00 10/10
(4/25)
Én a tv2-n láttam csak azt is nem az elejétõl (sajnos) mert nekme annyira bejött, hogy már bekerestem mindenhol de se híre se hamva. Ez nem igaz A netrõl meg fogalmam sincs hol lehetne letölteni ingyen, magyarul, és jó állapotban.
delorin 2007 márc. 15. - 15:49:20 Előzmény Girlcat
(3/25)
Tényleg nagyon szánalmas lett a 3. rész egyáltalán nem méltó az elõzõ kettõhöz!A szereplõk pedig azért újek mert Raul Julia meghalt a második rész után szerintem a többiek pedig tiszeteletbõl nem vállalták a folytatást!
lilcso 2006 aug. 12. - 00:33:42
(2/25)
én nem láttam végig, de nem is baj, mert baromira nem volt jó... ez már szánalmas volt inkább mint vicces...
és egyébként christina ricci volt a legjobb wendy:))))
meg ez a mazoizmus v mi az elõzõ részeknél jobban átjött anjelica houstontól mikor pl a nyújtópadon kínozták és flörtölt gomezzel:)))) az pojjén volt:))))

>>igazi cserkészbõl készült?
Girlcat 2006 aug. 11. - 12:37:08
(1/25)
Már kezdtem örülni, hogy van 3. rész is, de amikor megláttam, hogy tök más szereplõk játszák, dühös lettem. Annyira utálom, ha van egy ilyen film, aminek van folytatása, mint pl.: a Reszkessetek betörõk is. Miért tudják az elsõ 2 részben ugyanazokat a szereplõket betenni, és 3. részben már teljesen mások vannak, ez miért van?